Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Kitap Çalışması

Uyarılar

Önce Ben Diyebilmek

Hikayelerimizi Anlatalım ve Kitap Çalışması Önce Ben Diyebilmek Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Once ben!!! Once ben!!! Once ben iyi olmaliyim mutlu olmaliyim ki cevremede bir faydam dokunsun. Dun bir yazi okudum...Guneantamelo'mu ne orada aci ceken insanlar varmis.Ve bir film oynuyormus bu konu ile ilgili.İlgi hic yokmus.. İnsanlar duyarsizmis.Yazar Okumayin bu yaziyi da ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitap Çalışması telkin cd indir izle İstanbul Kitap Çalışması nerededir kimdir Kitap Çalışması çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitap Çalışması hipnoz Kitap Çalışması olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitap Çalışması hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitap Çalışması kuantum düşünce kitap haberi

Önce Ben Diyebilmek

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-12-2006, 11:43 PM   #1 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Önce Ben Diyebilmek

Once ben!!!
Once ben!!!
Once ben iyi olmaliyim mutlu olmaliyim ki cevremede bir faydam dokunsun.
Dun bir yazi okudum...Guneantamelo'mu ne orada aci ceken insanlar varmis.Ve bir film oynuyormus bu konu ile ilgili.İlgi hic yokmus..
İnsanlar duyarsizmis.Yazar Okumayin bu yaziyi da kendi cehenneminizde yanin diyor..

Ne kadar yanlis!!!

İnsanlarda zaten enerji yok.Sucluluk duygulari sarmis.
Mutsuzluklar depresyon.
Birak baska bir ulkeyi komsusuna bile icten bir merhaba diyecek enerjiyi bulamiyor.

Cok bilmis yazarlar da mutsuz olmak ile karizma yapiyorlar..
Bakin ben cok biliyorum..Hatta guentamelo mudur nedir her nasil yaziliyorsa..
Orada ki olanlara da duyarliyim.

Ama adama bakiyorsun yani bu yazara kendisi mutsUZ.Negatif enerji yayiyor..Tedirgin..

Oysa hep derim ki.
Once insan kendisini mutlu etmeli..
Mutlu olmali..
Bunu basardiktan sonra sira elbette aileye komsuya hatta baska ulkeler icin bir sey yapmaya da gelir.
Cok bilen mutsuz olurmus..
Peh!!!

Onlarin tek yaptigi sucluluk duymak ve bu sucluluk duygusunu yaymak..

Once ben mutlu olmaliyim.
Once ben huzurlu olmaliyim.
Once ben...

Atakan

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-04-2007, 06:31 PM   #2 (permalink)

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 27 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zenelif is an unknown quantity at this point
Standart Önce Ben Diyebilmek

ben bunu hiç bi zaman başaramıyorm malesef başkalarına fedakarlık yapıyosn ama hiç işe yaramıyo ihtiyacn olduğunda kimse yanında olmuyo çok güzel önce ben diyolar siz bi anda vazgeçilen kişi oluyosnz hiç sorun olmuyo
zenelif isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-01-2008, 01:13 PM   #3 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: Önce Ben Diyebilmek

Adamın biri 20 yaşında dünyayı kurtarmaya karar vermiş.10 yıl çalışmış fakat hiçbirşey yapamamış.Sonra ülkesini kurtarmaya karar vermiş.10 yıl çalışmış yine hiçbirşey yapamamış.Sonra yaşadığı yeri değiştirmeye çalışmış bir 10 yıl daha
geçmiş yine başarılı olamamış.Aradan boşageçmiş birsürü zaman ona şunu öğretmiş;İnsan önce kendine yardım ederse
ve başarılı olursa daha sonra başkalarınada yararlı olabileceğini anlamış .Ömrünün geri kalanını kendini mutlu ederek geçirmiş.
Alt 08-01-2008, 01:30 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point

önce can sonra canan
üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-01-2008, 02:05 PM   #5 (permalink)
suzzy
Guest

kızımı ruhsal ve bedensel olarak rahat büyütebilmem için....

sanırım önce ben demeliyim... dusun
Alt 08-01-2008, 03:21 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1
74 Mesajinıza toplam 213 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hava-hoş is an unknown quantity at this point

sen mutluluğu bilmezsen karşındakini mutlu etmenin formülünü hiç bilemezsin,,hem sen kendin bi mutlu ol bakalım olmaya çalış,yakala mutluluğu ve ben mutluyum diyebil....haa bi bak bakalım mutluluk iyi bişey mi kötü bi şey mi,,evet iyiymiş diyebiliyosan hiç durma en yakınından başla...diyemiyosan --ki lafın burası boşşş-....sen tatmadan bilmeden ne diye uğraşırsın insanların iyiliği mutluluğu güzelliğiyle.....

ben dili ni kullanmak ...karşındakini suçlamadan ,,onun yaptığı davranış karşısında incindiğini belirtmek.....karşılıklı bu dil kullanılırsa herşey akarında gitmekte...ancak ben dilinden haberi olmayıpta sürekli suçlarcasına konuşan insana ben diliyle bir gönderme yapsan,,"tabii hep senin duyguların zaten "der...ve yine önce kendi mutluluğunu bulma yolundada bu insanla birlikteysen,seni bencil diye suçlar.....
Alt 08-01-2008, 04:10 PM   #7 (permalink)
Teğmen

24 Mesajinıza toplam 91 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kenny is an unknown quantity at this point

bu düşüncede beni rahatsız eden bir şeyler var.sanki kimi insanlar bunu yanlış algılayıp gerçekten işi bencilliğe vuruyorlarmış gibi.türkiye'de marmara depreminde binlerce kişi öldü,başka ülkelerden o kadar yardım aldık.ne dersiniz,"bize ne canım depremden filan" deyip bize yardım etmeseler miydi yani dusun insanların bu mantıkla hareket ederek ben ben ben ben ben ben ben........... diye dönüp duran şahsiyetler haline gelmelerinden rahatsızım.arkadaşımız olan bir çift vardı.her fırsatta birbirlerini ne kadar sevdiklerinden bahseder dururlardı.diyelim bir topluluk içindeyiz,konuşulan konu her zaman bu arkadaşların birbirlerini ne kadar sevdikleri,yaşadıkları,mutlulukları, gelecek planları.. e bana ne ki bunlardan.yani arkadaşlarım tabii ki ama onlarla her birarada bulunduğum zamanı bunları duyarak geçirmek zorunda mıyım? bunlar onların özeli sonuçta.derken aramız yavaş yavaş soğudu ve artık görüşmüyorum,eksikliklerini de hissetmiyorum wave benim hayatımda oturtmaya çalıştığım şey bu değil.kendimde eksiklik hissettirecek bir fedakarlığı tabii ki yapmam.insanların beni ezmesine tabii ki izin varmem.ama içimden bir iyilik yapmak gelmişse niye yapmayayım ki? veya bir yerde benimle alakasız insanların hayatında düzelmeye yol açacak bir kampanya vs varsa niye katılmayayım,pekala katılırım.yani bu "önce ben" fikriyle kastedilen kendinizden başka kimseyi düşünmeyin,kimseyi önemsemeyin ise,ben yokum yanlış anlaşılmasın,bu başlık içinde değil,genel olarak son bikaç aydır yani işte kişisel gelişim konusuna merak sardığımdan beri okuduğum bazı yazılarda beni rahatsız eden bişey bu.sanki birileri bu mutlu olmak için önce kendimizi mutlu etmemiz gerektiği savını(buna katılıyorum tabii ki) biraz fazla abartıp amacının dışına çıkarıyorlar gibi geliyor "komşusu açken tok yatan bizden değildir" savı da en az yukardaki kadar katıldığım bir savdır doğrusu
kenny isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-01-2008, 05:03 PM   #8 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

canım benim..

aslında ben konusu bencillikle karışabilecek kadar yakın olduğu için tespitinde haklı olsanda
asıl ben konusuna yoğunlaşmamız gerektiğini yine kendi mesajında cevaplamışsın...

arkadaşın ile olan ilişkinde ki durumu göz önüne alalım onlar ben kavramında ki ince çizgiyi aşıp bencillik yapmaya başlamışlar..
sen bencilliğin olduğu alandan çıkıp önce ben deyip daha huzurlu birlikteliklere benliğinle birlikte yola çıkmışsın...

yardımlaşmak v.b konular ben yada bencillik kavramlarından ziyade toplumsal yardımlaşmanın ve insanlığın yaşadığının göstergesidir diye düşünüyorum..
karşılıksız yardımlaşmayı yapabiliyorsak hala ve dünyanın öbür ucundaki aç çocuk için endişelenip bir şeyler yapmaya çalışıyorsak bu içimizde ki sağlam ben likten kaynaklanır..
ama burada yine bir ben kavramı dvreye giriyor..
önce kendi ülkemizin yaralarını saralım ki (bu gruplaşmayı ben değil farklı ülke sınırları çizirek yıllaarrr önce yapmışlar)
dibimizdekiler yardıma muhtaçken bencillik uğruna reklam yapmayalım..

tıpkı herkes kapısının önünü süpürse bütün mahalle temiz olur hikayesi gibi..
bu bencillik değil benliğin sağlamlaştırılması.. ama dediğin gibi şişmiş egolarımızla
okunanları herkes kendine göre yorumlayıp benliği bencilllik olarak hayatlarına geçirip..
sonrada kişisel gelişimin pozitif düşünmenin fayda sağlamadığından şikayetçi oluyorlar..

bu günde benim çenem düştü bi dokunan bin ahh işitiyo..

ince bir konuyu bizlere hatırlattın kenny cim..
sağolasın.. super

sevgiler..
Alt 08-01-2008, 06:30 PM   #9 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about

''ben'' kelimesini bencillik olarak düşünmüyorum..ancak kenny nin saptadığı nokta da çok doğru..
ben deyince aklıma bütün gelir benim..kendime yaptığım her iyililikten bütününde faydalanacağını düşünürüm..bu şekilde kendimi çoğunluktan sıyırmamaya özen gösteririm.tüm canlılara bir bütün olarak baktığım için sanırım..ben,kelimesine kendim olarak yaklaştığım gibi,çoğul olarakta yaklaşırım..birbirimizden ayrıcalığımız yokki..aslında benlikte bile,bizlik saklı..kişisel elbette bir takım değerlerimiz olacak,olmak zorunda da..ama bu kendini diğerinden üstün görmek demek değil..çünkü diğerinin de senin yapamadığın bir meziyeti var..yardımlaşma olayına gelince..önce kendimize yardım edelim derken..kendi düşüncelerimizi temizlemek anlamında.. bir değişim içindeyiz..şöyle düşünürüm..toplumda yaşayan herkez kendi düşüncelerini egolarından arındırmış olsalar..zaten diğerine yardım etme gibi bir gerekçe kalmayacak..toplumsal faktörleri kasdettmiyorum..doğal afetleride..zaten egolarından arınmış bir bedende bencillik kavramı olmayacağı için..yardımlar otomatik olarak yerlerine ulaşacaktır..çünkü benliğine ulaşmış ve bencillik olayını rafa kaldırmış her insan gönlünden gelerek karşılıksız çıkarsız kendini tüm yardım organizelerinde bulacaktır..benlikten kastedilen bu...tabi benim bakış açımla..zannetmiyorum ki başka insanların kasdettiğide başka bir yorum olsun..BEN olmak BİZ olmanın damlasıdır sadece...sevgi ve saygılarımla...
Alt 25-12-2009, 07:30 PM   #10 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
24 Mesajinıza toplam 76 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
innuma is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Önce Ben Diyebilmek

Kelime yanlış bence.Kişi sağlıklı olamazsa şifa verebilirmi kişi mutlu olmazsa mutlu eder mi?Kİşi kendini sevmeden kiminle bütünleşebilir...Hayata önce ben denmeden kimseye gel denemez...
innuma isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks