Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Kilo Verme(Güven)

Uyarılar

Kilo Verme Güven New Age

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Kilo Verme(Güven) Kilo Verme Güven New Age Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: gulenyuzum Nickli Üyeden Alıntı meraba acaba kilo verme guven telkiniyle kilo verme ada ayri ayrimi? Kilo verme güven ve kilo verme ada içerik olarak farkli..Ben daha çok kilo verme güveni tercih etmenizi öneririm.. Kilo verme ada çok verimli değil......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kilo Verme(Güven) telkin cd indir izle İstanbul Kilo Verme(Güven) nerededir kimdir Kilo Verme(Güven) çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kilo Verme(Güven) hipnoz Kilo Verme(Güven) olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kilo Verme(Güven) hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kilo Verme(Güven) kuantum düşünce kitap haberi

Kilo Verme Güven New Age

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-06-2007, 12:23 AM   #21 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Kilo Verme Güven New Age

Alıntı:
gulenyuzum Nickli Üyeden Alıntı
meraba acaba kilo verme guven telkiniyle kilo verme ada ayri ayrimi?
Kilo verme güven ve kilo verme ada içerik olarak farkli..Ben daha çok kilo verme güveni tercih etmenizi öneririm..
Kilo verme ada çok verimli değil...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-06-2007, 03:36 PM   #22 (permalink)
Teğmen

gulenyuzum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
38 Mesajinıza toplam 113 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gulenyuzum is an unknown quantity at this point

sagolun yardimci oldunuz cok iyisinizjavascript:void(0);
9078
gulenyuzum isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-06-2007, 10:30 AM   #23 (permalink)
Teğmen

38 Mesajinıza toplam 113 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

kilo verme new age muzigi bi harika muzigi ilk duydugumda muzik konusuyor gibiydi sanki telkinleri anlatiyo gibiydi cok etkileyici atan beyin ellerine saglik

atakan beyin ismini yanlis yazmisim farketmedim ozur dilerim
gulenyuzum isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-06-2007, 02:11 AM   #24 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
26 Mesajinıza toplam 68 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tresome is an unknown quantity at this point

Merhabalar

öncelikli hedefimiz kilolarımızı vermekse acaba sadece kilo verme güveni dinlesek sürekli nasıl olur atakan bey dusun

Bu arada ben zaten diyetteyim, ve şimdide baya bi kilo verdim ama insan hep daha fazlasını istiyor:) ancak bugün dinlemeye başlamış olmama rağmen sanki iştahım açılır gibi oldu... yanılıyor olabilirmiyim acaba

Şimdiden teşekkürler
tresome isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-06-2007, 09:01 PM   #25 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Alıntı:
tresome Nickli Üyeden Alıntı
Merhabalar

öncelikli hedefimiz kilolarımızı vermekse acaba sadece kilo verme güveni dinlesek sürekli nasıl olur atakan bey dusun

Bu arada ben zaten diyetteyim, ve şimdide baya bi kilo verdim ama insan hep daha fazlasını istiyor:) ancak bugün dinlemeye başlamış olmama rağmen sanki iştahım açılır gibi oldu... yanılıyor olabilirmiyim acaba

Şimdiden teşekkürler
Kilo verme güveni sadece dinleyerekde kilo vermeyi tercih edebilirsiniz.Suçluluk telkini metabolizmayi hizlandirmaktadir.Ancak anti depresan etkisi neden, ile bazi kisilerde ilk aşamada iştah açabilir.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-06-2007, 09:44 PM   #26 (permalink)
Teğmen

merabalar ben ilk basta bir hafta ego ve sucluluk dinledim daha sonra kilo verme guven de icinde olmak uzere bes alti telkin birden ekledim kilo verme telkinine sira gelmiyor diye hepsini cikarttim sadece kiloverme guveni dinlemeye basladim uc gun kafam agridi egoyla suclulukta hic olmamisti daha sonra hafif istahim kesilir gibi oldu ama gecti bende icine ego guveni ekledim iki uc gunde oyle dinledim bi degisiklik olmadi gibi sonra sucluluguda ekledim simdi dordunu birden dinliyorum geceli gunduzlu dokuz gunden beri dinliyorum bi degisme hissetmiyorum sanki istahim cok acikti iyice acildi kilo vermek icin rejim yapmak istiyorum icimden gelip bi turlu baslayamiyorum onceden olsa su gun rejime baslayacagim derdim ve baslardim uff bi yerde yanlislikmi yapiyorum acaba kilo verme telkini etki etmeyecekmi bana ağla ben yinede biraz daha dinlemiye devam ediyim ne olur ne olmaz belki etki eder
Alt 27-06-2007, 09:50 PM   #27 (permalink)
Teğmen

26 Mesajinıza toplam 68 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Ama ben suçluluk duygusunu daha indirmedim(biraz korkuyorum onu dinlemeye, yani zaten çok sakin bir insan değilim ve dahada agresif olmaktan korkuyorum) sadece kilo verme güveni dinliyorum ama sanki iştahım açıldı, acaba bu normalmidir? ne kadar zamanda ilk etkilerini hissetmeye başlarım?

Bu arada ilgilendiğiniz için teşekkür ederim
Alt 27-06-2007, 09:54 PM   #28 (permalink)
etf
Üsteğmen

94 Mesajinıza toplam 280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
etf is an unknown quantity at this point

Alıntı:
gulenyuzum Nickli Üyeden Alıntı
merabalar ben ilk basta bir hafta ego ve sucluluk dinledim daha sonra kilo verme guven de icinde olmak uzere bes alti telkin birden ekledim kilo verme telkinine sira gelmiyor diye hepsini cikarttim sadece kiloverme guveni dinlemeye basladim uc gun kafam agridi egoyla suclulukta hic olmamisti daha sonra hafif istahim kesilir gibi oldu ama gecti bende icine ego guveni ekledim iki uc gunde oyle dinledim bi degisiklik olmadi gibi sonra sucluluguda ekledim simdi dordunu birden dinliyorum geceli gunduzlu dokuz gunden beri dinliyorum bi degisme hissetmiyorum sanki istahim cok acikti iyice acildi kilo vermek icin rejim yapmak istiyorum icimden gelip bi turlu baslayamiyorum onceden olsa su gun rejime baslayacagim derdim ve baslardim uff bi yerde yanlislikmi yapiyorum acaba kilo verme telkini etki etmeyecekmi bana ağla ben yinede biraz daha dinlemiye devam ediyim ne olur ne olmaz belki etki eder
Merhabalar;
Öncelikle oluşan negatif etkilerin geçici olduğuna inanın. Bu bir nevi bilinaltının verdiği direnç yada tepki olarak algılayın . Aceleci olmayın sebatla size önerilen telkinleri dinleyin. İlk olarak Suçluluk ve Ego(Güven) önemlidir. Kişiden kişiye değişmek üzere 70-80 saat lik dinlemeden sonra etkileri görmeye başlarsınız. Bundan sonra özellikle kendine güven telkini listenizde olsun.
Ayrıca Atakan Bey'in imzasındaki açıklamaları okumanızı tavsiye ederim...

Sevgi ve Saygı ile...
etf isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-06-2007, 12:40 AM   #29 (permalink)
Teğmen

Sanırım iştahım azalıyor
Alt 04-09-2007, 03:30 PM   #30 (permalink)
su_oguz@hotmail.com
Guest

ben mistik olan her şeyi çok severim müziklerin new age olanı gerçekten harika ama klasik müzikleri de yabana atmamak gerek çünkü çok rahatlatıcı günde en az 8-10 saat dinlenmesi gerektiği ni söylemiştiniz ben okadar saat dinley emiyorum en fazla 4-5 saat dinleyebiliyorum sanırım buda yeterli olmuyor bende ara ara dinlemeye devam ediyorum en azından müzik amaçlı dinlemiş oluyorum

Bookmarks

Seçenekler
Stil