Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Güzellik ve Bakım Klubü > Kilo Verme

Uyarılar

Kilo Verme hızlı kilo verme, hizli kilo verme, kolay kilo verme, acil kilo verme, kilo verme yöntemleri, kilo verme yolları, kilo verme zayıflama, kilo verme diyeti, kilo verme diyet, sağlıklı kilo verme, kilo verme ilacı, kilo verme hızlı, kilo verme dieti, kilo verme diyetleri, rejim kilo verme, kilo verme programları, bölgesel kilo verme, lahana kilo verme, kilo verme ürünleri, kilo verme ilaç, kilo verme diyetler, kilo verme programı, kilo verme listesi, kilo verme kalori, kilo verme spor, kilo verme egzersiz

DKZ DİYETSİZ KALICI İNCELME

Güzellik ve Bakım Klubü ve Kilo Verme DKZ DİYETSİZ KALICI İNCELME Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bazı insanlar derler ya, ''ne yesem yarıyor!'' (bunlardan biri de benim), demek ki çiğnemedikleri için;)) Evet, uzmanların her zaman söylediği ve bildiğimiz bir şey bu,'' lokmaları uzunca çiğnemek''...Fakat malesef bazen bilmek yetmiyor.Mühim olan o bilgiyi uygulayabilmek. Teknikte şahane olup, pratikte ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kilo Verme telkin cd indir izle İstanbul Kilo Verme nerededir kimdir Kilo Verme çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kilo Verme hipnoz Kilo Verme olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kilo Verme hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kilo Verme kuantum düşünce kitap haberi

DKZ DİYETSİZ KALICI İNCELME

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-12-2007, 01:44 AM   #21 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1
84 Mesajinıza toplam 203 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fatale will become famous soon enoughfatale will become famous soon enough
Standart Ynt: DKZ DİYETSİZ KALICI İNCELME

Bazı insanlar derler ya, ''ne yesem yarıyor!'' (bunlardan biri de benim), demek ki çiğnemedikleri için;)) Evet, uzmanların her zaman söylediği ve bildiğimiz bir şey bu,'' lokmaları uzunca çiğnemek''...Fakat malesef bazen bilmek yetmiyor.Mühim olan o bilgiyi uygulayabilmek. Teknikte şahane olup, pratikte sıfır olmak gibi bir şey bu. Bir türlü alıştıramadım kendimi yavaş yemeye ki, fazla çiğnemeye nasıl becericem bilemiyorum:)))

Ama hayır!!!Beceriyorum,başarıyorum,yavaş yiyor ve çokça çiğniyorum:))

Teşekkürler duru:))

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 20-12-2007, 01:50 AM   #22 (permalink)
Yüzbaşı

duru79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,619
358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light

Fatalecim evet uzun uzun çiğnemek çok öenmli ama sır acıktığında yemek yemekte.Eğer vücut sinyalleirimizi dinleyip acıktığımızda yer doyunca bırakırsak vücudumuz enerji depolamaz yani stok yapmaz ve kilo almayız.Sevgilerr
duru79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-12-2007, 01:54 AM   #23 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1
84 Mesajinıza toplam 203 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fatale will become famous soon enoughfatale will become famous soon enough

Ama ben bunun tam tersini biliyorum:(( Yani acıkmadan azar azar yemek gerekiyormuş. Acıktığımızda yersek fazla yiyormuşuz.Doymak iyi değilmiş miş de mişmiş miş:)) Fakat senin söylediğin daha mantıklı Duru'cum..
Alt 20-12-2007, 02:24 AM   #24 (permalink)
Yüzbaşı

358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light

fatelacım yıllardır herkes bu söylenenleri yapar acıkmadan yerler belki diyet yaparak kilo verirler ama alırlar ben ameliyat oldum kilo aldım diyetisyene gittim 13 kilo9 verdim ama sonra aldım.Birgün Dr OZAN TUNÇER in "ZAYIFLAMAK"adlı kitabını okudum ve kafamda ki soru işaretlerine cvp buldum.Şu ana kadar maaşallah 7 kilo verdim ama sanırım dahada verdim ama arkaaşlarla tartılmama kararı aldık yani 31 aralıka kadar.Çünkü devamlı beynimizi kiloyla meşgul etmek istemiyoruz.Çok zevkli kilo veriyorum sadece acıktığımda istediğim şeyleri yiyorum doyunca bırakıyorum.Ne özel yemek diyetleri yapıyorum ne sıkıntıya giriyorum.O yüzden defalarca burdan kilo sorunu olan herkese sağlıklı dkz öneriyorum

Alıntı:
fatale Nickli Üyeden Alıntı
Ama ben bunun tam tersini biliyorum:(( Yani acıkmadan azar azar yemek gerekiyormuş. Acıktığımızda yersek fazla yiyormuşuz.Doymak iyi değilmiş miş de mişmiş miş:)) Fakat senin söylediğin daha mantıklı Duru'cum..
Alt 05-01-2008, 12:12 AM   #25 (permalink)
Yüzbaşı

furkan0691 sana özelden mesaj yollayamadım sanırım mesaj kutun dolu...Sanırım dkz ile kilo verip veremediğimi sordun..evet veriyorum.Kilo verme telkinini henüz dinleyemedim şu anda suçluluk,ego,kendine güven telkinlerini dinliyorum..
Alt 05-01-2008, 12:22 AM   #26 (permalink)

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 5 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
furkan0691 is an unknown quantity at this point

teşekkür ederim toplam kaç kilo verdin.aslında kitabı yeni çıktığında okumuştum fakat uygulamaya geçmedim .sanırım tekrarokumam gerekiyor iyi geceler
furkan0691 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-01-2008, 12:30 AM   #27 (permalink)
Yüzbaşı

Rica ederim 10 kilo verdim.maaşallah diyorum kendime...
Alt 05-01-2008, 09:56 AM   #28 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
54 Mesajinıza toplam 82 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Silvara is an unknown quantity at this point

Tebrikler duru çok sevidim 10 kilo çok iyi bir sonuç. İnşallah kilo vermek isteyen herkese örnek olursun, hepiniz kilo veririsiniz. Ayy çok mutlu oldum yahu süper. Aman maşallah nazar deymesin :)
İstediklerinizi elde etmeniz beni mutlu ediyor çünkü olabildiklerini görmek benim isteklerimin de olabileceğini gösteriyor.
Herşey gönlünüzce olsun :)
Silvara isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-01-2008, 02:42 PM   #29 (permalink)
Akulina
Guest

Çok sevindim yaa kilo verdiğine
Çoğu kişi olmaz ya bu yöntem fln diyor,somut bir örnek görmek çok sevindirdi beni...
Alt 05-01-2008, 03:31 PM   #30 (permalink)
Yüzbaşı

Silvira ve sycorox çok teşekkür ederim.Bu yöntemle 29 kilo vermiş birini bile tanıyorum.Gerçekten kavrayınca işe yarıyor.Zorluğu 2 hafta...Ve çok güzel yöntem..Herkese tavsiye ederim.

Alıntı:
Silvara Nickli Üyeden Alıntı
Tebrikler duru çok sevidim 10 kilo çok iyi bir sonuç. İnşallah kilo vermek isteyen herkese örnek olursun, hepiniz kilo veririsiniz. Ayy çok mutlu oldum yahu süper. Aman maşallah nazar deymesin :)
İstediklerinizi elde etmeniz beni mutlu ediyor çünkü olabildiklerini görmek benim isteklerimin de olabileceğini gösteriyor.
Herşey gönlünüzce olsun :)
Alıntı:
Sycorox Nickli Üyeden Alıntı
Çok sevindim yaa kilo verdiğine
Çoğu kişi olmaz ya bu yöntem fln diyor,somut bir örnek görmek çok sevindirdi beni...

Bookmarks

Seçenekler
Stil