Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Keşfettiğiniz Diğer Etkiler

Uyarılar

telkinler beni çok sevdiğim sevgilimden neden uzaklaştırdı?

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Keşfettiğiniz Diğer Etkiler telkinler beni çok sevdiğim sevgilimden neden uzaklaştırdı? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Selamlar herkese. Telkinleri ilk dinlediğim vakit çok mutluydum ben,hatta imzamdki günlükten okuyabilirsiniz,resmen hayatım değişmişti.İçimde hep bi coşku vardı. Sonra okula başladım (üniversitedeyim) ve o coşku gitti insanların olumsuzlukları fln benide sardı sanırım. Evde tek başıma telkinleri dinlerken ailemle fln çok ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Keşfettiğiniz Diğer Etkiler telkin cd indir izle İstanbul Keşfettiğiniz Diğer Etkiler nerededir kimdir Keşfettiğiniz Diğer Etkiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Keşfettiğiniz Diğer Etkiler hipnoz Keşfettiğiniz Diğer Etkiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Keşfettiğiniz Diğer Etkiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Keşfettiğiniz Diğer Etkiler kuantum düşünce kitap haberi

telkinler beni çok sevdiğim sevgilimden neden uzaklaştırdı?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24-10-2011, 12:40 AM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

pinky9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,738
484 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pinky9 is an unknown quantity at this point
Standart telkinler beni çok sevdiğim sevgilimden neden uzaklaştırdı?

Selamlar herkese. Telkinleri ilk dinlediğim vakit çok mutluydum ben,hatta imzamdki günlükten okuyabilirsiniz,resmen hayatım değişmişti.İçimde hep bi coşku vardı. Sonra okula başladım (üniversitedeyim) ve o coşku gitti insanların olumsuzlukları fln benide sardı sanırım. Evde tek başıma telkinleri dinlerken ailemle fln çok mutluydum ama okulda gitti o coşku bi sorun olmadığı halde insanlardan dolayı sanırım herneyse.
15 gündür fln siteye bile giresim gelmiyo moral bozukluğundan . Ama ego-kendine güven telkinlerini dinliyorum nerdeyse 2 ay oldu sadece (suçluluğu ilk ay dnledm) o 2 sini dinliyorum geceleri .
Gelelim asıl soruna.. benim 6 yıllık çok mutlu olduğum bi ilişkm var. Sevgilime de çok bağlıyım o da aynı şekilde. bağımlı değilim veya ihtiyaçtan değil. Çok seviorum beni mutlu ediyo ve güzel zaman geçiriyoruz beraber.Çocukluk arkadaşım,en yakın arkadaşım ve çok sevdğm yıllardır aşık olduğum bi insan.
Ama telkinler bende bu konuda ters etki yaptı sanki egom fazla arttı sanırım :( neden bilmiyorum 6 yıldır bunu söliyceğim bile aklıma gelmezdi ama artık onun yanında eskisi gibi mutlu değilim. Halbuki o aynı hep bana karşı gözlerinin içi gülerek bakıor,şehir dışında olmasına rağmen her haftasonu parasını benim yanıma gelmek için harcıyo. Beni sevdiğini kalbimden hissediyorum. Ben de ona bağlıyken çok mutluydum en küçük hareketi beni mutlu ederdi gözünün içine bakardım.

ama telkinlerden beri hep yalnız olmak istiyorum sanki böle bi havalandım gibi:) Ama içim huzursuz. Bugün çok gücüne gitmiş olacakki bana içini döktüne zamandır durduk yere sarılıp öpmüyosun beni daha az özlüosun daha az seviosun dedi...O kadar üzüldüm ki..

Neden böle oldu arkadaşlar ? ben sevgilimle çok mutluydum,yanımda yokken de saatlerce onu düşünüp mutlu olurdum .neden o beni eskisinden daha çok sevip mutlu ettiği halde ben eskisi gibi mutluluktan gözlerim dolmuyor o bana seni seviyorum dediğinde ? Halbuki eskiden hep ben şikayet ederdim, bi sorunumuz yoktu ama o yapı dolayısyla biraz daha sertti, ama sevdiğini hep hissettirirdi. Bugün resmen ağlıcaktı,neden eskisi gibi değilsin dedi bana. Ben tekrar öle mutlu olmak istiyorum,onu özlemek yanıma geldiğinde koşa koşa gitmek mutluluktan uçmak istiyorum.En büyük mutluluktu o benim için. Ama telkinler bunu değiştirdi maalesef napıcam ben..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Lavinya'nın Güzel Günler Günlüğü

pinky9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-10-2011, 12:53 AM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 700
405 Mesajinıza toplam 1,139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
juger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura about
Standart Cevap: telkinler beni çok sevdiğim sevgilimden neden uzaklaştırdı?

Genelde telkinleri dinleyen insanlarda mutsuzluk sorunlarıyla karşılaşılıyor. Ama bu geçici bir durum sanırım. Belkide bu iki telkini bu kadar uzun süre dinlememen gerekirdi özellikle suçluluğu. Ego güçlendirici ile de egoların tavan yaptı sanırım. Şuan her ne kadar kötüye gitse de aslında genel olarak baktığın zaman her şey iyiye gidiyor diyebiliriz. Yani her zaman olduğu gibi şuanda senin tek ilacın zaman. Ama şuan istersen telkinleri dinlemeye 1 hafta ara ver. Rutin yaptığın tüm işlere ara ver. 1 hafta dinlendikten sonra listene farklı telkinler ekle. Kendine güven, sosyallik artırıcı, toplum önünde konuşma gibi. Ya da kendi isteğine bağlı. Umarım işe yarar. Ama nolursa olsun ilişkini kurtarmaya bak. 6 senelik bir ilişki böyle bitmemeli. Bol şanslar...
juger isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-10-2011, 09:32 AM   #3 (permalink)
Yüzbaşı

484 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

bilmiyorum çok kötüyüm dün geceden beri ağlayıp duruorm. benim öle büyük isteklerim yoktu ki, sevgilimin en büyük hareketiyle mutlu olan ben ondan uzaklaşıyormuş gibi hissediyorum ,çok aşıktım ben ona artık öle değil sanki o yüzden de mutlu değilim benim tek istediğim onla ömür boyu mutlu olmaktı,zaten hayatımdaki herşey iyiydi sadece biraz kendime güvenim azdı telkinleri ondan dinliyodum ama böle etki etmiş olması bana moralimi çok bozdu ilişkimden soğumak istemiyorumki ben

Alt 24-10-2011, 02:44 PM   #4 (permalink)
Yüzbaşı

405 Mesajinıza toplam 1,139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
juger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura about

Şuan bir değişim süreci yaşıyorsun. Eskiden büyük bir şevkle yaptığın işlerin artık seni heyecanlandırmaması çok normal. Yediğin yemeklerin, gezdiğin yerlerin, konuşmalarının değişmesi de çok doğal. Çünkü sen artık eskisinden farklı düşünen bir insanın. Hayata bakış açın değişti. Düşüncelerin değişti. En önemlisi içsel konuşmaların değişti. Aynı bedende ama farklı düşünen bir insan oldun. Daha önce dediğim gibi aklıma gelen tek şey; kendine zaman tanı. Ve eğer sevgilinin telkinlerden haberi yoksa ona söyle. Artık farklı düşündüğünü, farklı şeyler istediğini ona söyle. Eğer seni gerçekten seviyorsa, senin için değişecektir. Bu riske girebilir misin bilmiyorum ama benim sana nacizane tavsiyem budur. Aklıma başka bir şey gelmiyor ne yazık ki.
Alt 24-10-2011, 08:02 PM   #5 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road

Sevgili Lavinya,

Seni inanilmaz anliyorum.... Cunku insanin bu telkinleri dinlerken davranis sekillerinin degistigi gibi,icsel dusuncelerimiz ve insanlar ile olan iliskilerimiz de dogrudan etkileniyor ama bu etki olumsuz degil olumlu sekildedir genellikle....

Senin duygularinla hareket ettigin su zamanlarda sanirim telkinlerin de mantik etkisini unutmamak gerekir. Mantigin da on plana cikiyor zaman gectikce...

Hayatindaki insani daha sonra ileriye donuk dusundugun zaman eger o insanin geleceginde goremiyorsan bu tarz etkiler olmasi cok normal:) Kendimden biliyorum cunku ben de 2 senelik iliskimi 1 ay once bitirdim... Bir anda sogudum daha sonra pisman oldun mu diye sorarsan ASLA...

Sen de eger vicdanini degil yureginin sesini dinlersen zaten dogrusunu bulabilirsin...

Bu arada hangi listende su ara dinledigin hangi telkinler var acaba?

Sevgiyle Kal....
azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-10-2011, 11:13 PM   #6 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
juger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şuan bir değişim süreci yaşıyorsun. Eskiden büyük bir şevkle yaptığın işlerin artık seni heyecanlandırmaması çok normal. Yediğin yemeklerin, gezdiğin yerlerin, konuşmalarının değişmesi de çok doğal. Çünkü sen artık eskisinden farklı düşünen bir insanın. Hayata bakış açın değişti. Düşüncelerin değişti. En önemlisi içsel konuşmaların değişti. Aynı bedende ama farklı düşünen bir insan oldun. Daha önce dediğim gibi aklıma gelen tek şey; kendine zaman tanı. Ve eğer sevgilinin telkinlerden haberi yoksa ona söyle. Artık farklı düşündüğünü, farklı şeyler istediğini ona söyle. Eğer seni gerçekten seviyorsa, senin için değişecektir. Bu riske girebilir misin bilmiyorum ama benim sana nacizane tavsiyem budur. Aklıma başka bir şey gelmiyor ne yazık ki.
fakat ben bu kadar farklı düşünmek istemiyorumki. Bugün buluştuk biraz daha iyiydim bakalım zaman tanıycam.Çünkü gerçekten onla aramda bi sorun yok o kadar uyuşuyoruz ki..

Alıntı:
azraist_24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili Lavinya,

Seni inanilmaz anliyorum.... Cunku insanin bu telkinleri dinlerken davranis sekillerinin degistigi gibi,icsel dusuncelerimiz ve insanlar ile olan iliskilerimiz de dogrudan etkileniyor ama bu etki olumsuz degil olumlu sekildedir genellikle....

Senin duygularinla hareket ettigin su zamanlarda sanirim telkinlerin de mantik etkisini unutmamak gerekir. Mantigin da on plana cikiyor zaman gectikce...

Hayatindaki insani daha sonra ileriye donuk dusundugun zaman eger o insanin geleceginde goremiyorsan bu tarz etkiler olmasi cok normal:) Kendimden biliyorum cunku ben de 2 senelik iliskimi 1 ay once bitirdim... Bir anda sogudum daha sonra pisman oldun mu diye sorarsan ASLA...

Sen de eger vicdanini degil yureginin sesini dinlersen zaten dogrusunu bulabilirsin...

Bu arada hangi listende su ara dinledigin hangi telkinler var acaba?

Sevgiyle Kal....
ego ve kendine güveni dinliyodum durmadan 2 ay oldu nerdeyse. ama son 3 haftadır fln ilk aydaki acayip mutlu olduğum coşkulu hallerimi kaybettim. Ben hayatımdaki insanı ileriye yönelik baktığımda da hayatımda görebiliyorum ,bizçocukluk arkadaşıyız nerdeyse ve en yakın arkadaşım aynı zamanda, çok büyük bi aşklada bağlıyım sadece son zamanlarda bi bağımsızlık oldu ama sevmedim ben bu duurmu çnkü zaten ona bağımlı değildim, çok bağlıydım sadece. Telkinlere ara vericem biraz bakalım ..

Alt 25-10-2011, 12:36 AM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

Ama farklı düşünmek zorundasın. İçindeki suçluluk düşüncelerini çıkarıp atmak, egonu dengelemek, kendine güvenmek istiyorsan tabii ki. İlla ki değişeceksin. Ama şuan için en iyisi zaman. En iyisini yapmışsın. 1 hafta ya da 10 gün dinlen. Sonra listene kendine güven, mutluluk, sosyallik artırıcı gibi telkinleri ekle. Bol şanslar
Alt 25-10-2011, 07:19 PM   #8 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 274
133 Mesajinıza toplam 457 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
selo2951986 will become famous soon enoughselo2951986 will become famous soon enough
Standart Cevap: telkinler beni 6 yıllık sevgilimden neden uzaklaştırıyo ?

aynı durumu bende yaşadım 5 yıllık sevgilim var.oda bana aynı konudan şikayet etti sanırım biraz da soğuttum kendimden.şimdi onu geri kazanmak için çabalıyorum.aslında bu yolculuğa onun yanında daha özgüvenli olup onu kaybetmemek için çıkmıştım ama şimdi çok rahat olmama rağmen ona ilgi göstermek zor oluyor.telkinler bize yeni ego inşa ediyor dolayısıyla ilgi alanlarımız değişiyor olabilir ve bu durum karşı tarafa da yansıyor.sanırım yeni egomuzla sevgimizi göstermeye çabalasak iyi olacak:))
selo2951986 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-10-2011, 09:21 AM   #9 (permalink)
Yüzbaşı

Standart Cevap: telkinler beni 6 yıllık sevgilimden neden uzaklaştırıyo ?

Alıntı:
selo2951986 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aynı durumu bende yaşadım 5 yıllık sevgilim var.oda bana aynı konudan şikayet etti sanırım biraz da soğuttum kendimden.şimdi onu geri kazanmak için çabalıyorum.aslında bu yolculuğa onun yanında daha özgüvenli olup onu kaybetmemek için çıkmıştım ama şimdi çok rahat olmama rağmen ona ilgi göstermek zor oluyor.telkinler bize yeni ego inşa ediyor dolayısıyla ilgi alanlarımız değişiyor olabilir ve bu durum karşı tarafa da yansıyor.sanırım yeni egomuzla sevgimizi göstermeye çabalasak iyi olacak:))
merhaba geldiğine çok sevindim :))

ve çok benziyoruz,bende aynen onu kaybetmekten çok korkardım kendime güvensiz olduğum için,onun kendine özgüveni yüksekti ama benim pek yoktu,telkinlere de o nedenle başladım. 2 aydır dinliodum ben bi hafta ara verdim artık ilişkime odaklanıyım diye :) günlüğün varmı takip ediyim seni cnm :?

Alt 26-10-2011, 09:23 AM   #10 (permalink)
Yüzbaşı

çok teşekkür ederim :) bi süre dinlemiycem bakalım neler olacak :)yalnız şundan eminimki o benim geleceğe bakınca da yanımda görebildiğim bi insan..

Bookmarks