Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Keşfettiğiniz Diğer Etkiler

Uyarılar

Dişleri sıkmak

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Keşfettiğiniz Diğer Etkiler Dişleri sıkmak Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba! Daha ikinci gündeyim.suçluluk ve ego güçlendiriciyi dinliyorum.dinlerken dişlerimi sıktığımı farkettim.yani bu müzikleri dinledikten sonra ne zaman dalgın ya da başka işle meşgul olsam dişlerimi sıkıyorum. Zihin dağınıklığım geçmeye başladı,konsantrasyonum artmaya başladı.normalde 9 saat uyuyup dinlenemezken bugün 5 saat uyuyup ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Keşfettiğiniz Diğer Etkiler telkin cd indir izle İstanbul Keşfettiğiniz Diğer Etkiler nerededir kimdir Keşfettiğiniz Diğer Etkiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Keşfettiğiniz Diğer Etkiler hipnoz Keşfettiğiniz Diğer Etkiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Keşfettiğiniz Diğer Etkiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Keşfettiğiniz Diğer Etkiler kuantum düşünce kitap haberi

Dişleri sıkmak

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-08-2007, 10:53 PM   #1 (permalink)
traveller_man
Guest

Standart Dişleri sıkmak

Merhaba! Daha ikinci gündeyim.suçluluk ve ego güçlendiriciyi dinliyorum.dinlerken dişlerimi sıktığımı farkettim.yani bu müzikleri dinledikten sonra ne zaman dalgın ya da başka işle meşgul olsam dişlerimi sıkıyorum.
Zihin dağınıklığım geçmeye başladı,konsantrasyonum artmaya başladı.normalde 9 saat uyuyup dinlenemezken bugün 5 saat uyuyup hayatımda hatırlamadığım kadar zinde uyandım.Atakan Bey sitenizi elimden geldiği kadar herkese duyuracağım ama bahsettiğim kişilerden bazıları alaya alıyorlar.inanmıyorlar.Ama müziği dinlerken arkadan hafif sesle arada duyulan telkini duyunca ancak inanmaya başlıyorlar.Siz bir harikasınız.Başarılarınız hep böyle devam etsin.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 27-08-2007, 10:59 PM   #2 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Dişleri sıkmak

Alıntı:
traveller_man Nickli Üyeden Alıntı
Merhaba! Daha ikinci gündeyim.suçluluk ve ego güçlendiriciyi dinliyorum.dinlerken dişlerimi sıktığımı farkettim.yani bu müzikleri dinledikten sonra ne zaman dalgın ya da başka işle meşgul olsam dişlerimi sıkıyorum.
Zihin dağınıklığım geçmeye başladı,konsantrasyonum artmaya başladı.normalde 9 saat uyuyup dinlenemezken bugün 5 saat uyuyup hayatımda hatırlamadığım kadar zinde uyandım.Atakan Bey sitenizi elimden geldiği kadar herkese duyuracağım ama bahsettiğim kişilerden bazıları alaya alıyorlar.inanmıyorlar.Ama müziği dinlerken arkadan hafif sesle arada duyulan telkini duyunca ancak inanmaya başlıyorlar.Siz bir harikasınız.Başarılarınız hep böyle devam etsin.
Aslında diş sıkma sorunu olanlarda tam tersi etki yapar telkinler.Rahatlamaya neden olur.Sizde de ilerki günlerde çene bolgesinde rahatlama olacaktir.
Bu siteye her gün 500 kisi giriyor.Bunların bir kısmı eski üye bir kısmı siteye ilk kez gelenler.Kimisi bu siteye şöyle bir bakıp gider kimisi kalır.Bu kisilerin kendi tercihidir.Kalip sabirla deneyenler sonuç alirlar.

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-12-2008, 01:29 PM   #3 (permalink)
Teğmen

kayrasu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 710
76 Mesajinıza toplam 553 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kayrasu is a jewel in the roughkayrasu is a jewel in the roughkayrasu is a jewel in the roughkayrasu is a jewel in the rough

[QUOTE=hayatimdegisti;16772]Aslında diş sıkma sorunu olanlarda tam tersi etki yapar telkinler.Rahatlamaya neden olur.Sizde de ilerki günlerde çene bolgesinde rahatlama olacaktir.
Bu siteye her gün 500 kisi giriyor.Bunların bir kısmı eski üye bir kısmı siteye ilk kez gelenler.Kimisi bu siteye şöyle bir bakıp gider kimisi kalır.Bu kisilerin kendi tercihidir.Kalip sabirla deneyenler sonuç alirlar.[/QUOTE

merhaba bu başlıgı görünce yazmadan duramadım diş sıkma bende 2-3 yıldır başlı başına bir problem hatta telkinleri ilk 3-4 gün dinledigimde bu daha şiddetli bir hal almışdı şuan telkinleri dinleyeli ve bu siteyi keşfedeli nerdeyse 1 ay oldu ben diş sıkma problemimin bittigini söyliyemiyecegim ama sunu kesin söyliyebilirim inanılmaz derecede azalma var ve inanıyorum ki tamamen bitecek ve tekrar ama tekrar burda emek veren siz güzel insanlara çok çok teşekkürederim :)
kayrasu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-02-2009, 07:32 PM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesajina 4 kez İyi ki varsın denildi
mehmetcemil1919 is an unknown quantity at this point

umarım işe yarar şuan dosyainiyo
mehmetcemil1919 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-05-2009, 08:39 PM   #5 (permalink)
Teğmen

fkacar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 324
57 Mesajinıza toplam 330 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fkacar will become famous soon enoughfkacar will become famous soon enough
Standart Cevap: Dişleri sıkmak

merhabaaa arkadaşlar;
çok mutluyum biliyor musunuz... Bende bişey değişmedi mi yahu derken, şimdi kendimi yazarken bulduğumda farkettim; çekingenliğimi kırmaya başladığımı
kendimi ne kadar da yalnız hisseder ve düşüncelerimden dolayı hep küçümser, eleştirirdim. Sizlerle çoğalmak ve paylaşarak bir olduğumuzu görmek bana coşku ve güven veriyor...

şimdi diş sıkma problemimi hatırladım (hatırladım diyorum, çünkü 1 ay önce, telkinlere kapımı açarken onu da yollayıvermişim)

Üniversite yurdunda, de ilk kez kalabalık bir ortam ve ailemden ayrı yaşadım. O kadar ürkektim ki, herkes eğlenirdi benim saf halimle. Bir sabah ranzamın üst tarafında yatan arkadaşım, heyecanla gece yaşadıklarını anlatıyordu. Odaya bir kurbağa girmiş ve beni uyandırdı diyordu, üstten aramaya başlamış ama benden başka kurbağa görememiş
öyle tuhaf sesler çıkıyormuş ki benden; ilk kez dişlerimi gıcırdattığımı öğrendiğim o günden sonra tam 10 yıl geçti...

Geçmişi tebessümle hatırlamanız dileğiyle, sevgiler...
fkacar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-06-2009, 12:25 AM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 13 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mandy76 is an unknown quantity at this point

diş sıkma bendede oldu ego güclendiricide.
mandy76 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-06-2009, 07:56 PM   #7 (permalink)
Teğmen

alakas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 575
102 Mesajinıza toplam 512 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alakas will become famous soon enoughalakas will become famous soon enough

ben aylardır dinliyorum telkinleri. çok büyük bir oranda olumlu etkisini gördüm şükürler olsun. ama bir iki haftadır bende de dişleri sıkma var. nedenini bilmiyorum. ama geçecek biliyorum. dinlemeye devam...
alakas isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-06-2009, 10:15 PM   #8 (permalink)
Teğmen

fkacar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 324
57 Mesajinıza toplam 330 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fkacar will become famous soon enoughfkacar will become famous soon enough

Alıntı:
alakas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben aylardır dinliyorum telkinleri. çok büyük bir oranda olumlu etkisini gördüm şükürler olsun. ama bir iki haftadır bende de dişleri sıkma var. nedenini bilmiyorum. ama geçecek biliyorum. dinlemeye devam...
merhaba can-alakas,

sanırım öfkesini içinde yaşayanlar, kimseyi üzmemek adına kendisine zarar veriyorlar. tedavi olmak üzere iken, dişlerimin baskıdan kurtulup, özgürlüğüne kavuştukları için çok mutluyum...

değişen ne oldu diye baktığımda; öfkemi içime atmadığımı farkediyorum. elbette öfkeleniyorum, hem de eskisi gibi neye öfkelendiğimi unutacak kadar biriktirmeden; anında yaşıyorum...

herhangi bir söz, bir davranış bu aralar beni öfkelendirebiliyor. tam şikayet etmeye başlayacakken, hatta başlıyorum, ama eskisi kadar tat vermiyor . hemen bu durumdan ne öğrenmem gerekiyor diye soruyorum kendime, bu soruyu sormak bile beni sakinleştirmeye yetiyor ve merakla objektif olmaya çalışıyorum; çünkü hayatı ve öz güzellikleri keşfetmeye o kadar açık ve sabırsızım ki . İnan her seferinde beni gülümseten, daha önce farketmediğim hayatın incelikleriyle karşılaşıyorum; hayata bu "güzel oyuna" devam diyorum :)

uzun yıllar dişleriyle sıkı fıkı biri olarak, iki hafta öncesinde de senin böyle davranışlarının olmaması tuhaf geldi bana... belkide dişlerini sıktığını yeni farketmeye başladın; ya da daha önce başka türlü bir yol buldu içindeki öfke, dışarı çıkmak için. hissettiklerimi paylaşmak istedim, tamamen benim görüşlerim bunlar.

ama ne harika değil mi, elimizin, ayağımızın, dilimizin, dişimizin farkına varmak. sadece acıdıklarında okşamak değil de; her nefesimiz nasıl yaşam ve şükür demek ise; bizi taşıyan vücudumuza da biraz sevgi hiç fena olmaz değil mi :)

sana önerim dişlerini sıkmaya başladığını farkettiğin andaki durumuna açıklık ve çözümleme getirmeye çalışman, bence sorularla çalışmak hem algıyı açıyor hem de Yaradan'a seslenişimiz oluyor...

cevapları bulabildiğin ışık dolu sorular sorabilmemiz dileğiyle...
Alt 24-06-2009, 11:40 PM   #9 (permalink)
Teğmen

alakas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 575
102 Mesajinıza toplam 512 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alakas will become famous soon enoughalakas will become famous soon enough

Alıntı:
fkacar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba can-alakas,

sanırım öfkesini içinde yaşayanlar, kimseyi üzmemek adına kendisine zarar veriyorlar. tedavi olmak üzere iken, dişlerimin baskıdan kurtulup, özgürlüğüne kavuştukları için çok mutluyum...

değişen ne oldu diye baktığımda; öfkemi içime atmadığımı farkediyorum. elbette öfkeleniyorum, hem de eskisi gibi neye öfkelendiğimi unutacak kadar biriktirmeden; anında yaşıyorum...

herhangi bir söz, bir davranış bu aralar beni öfkelendirebiliyor. tam şikayet etmeye başlayacakken, hatta başlıyorum, ama eskisi kadar tat vermiyor . hemen bu durumdan ne öğrenmem gerekiyor diye soruyorum kendime, bu soruyu sormak bile beni sakinleştirmeye yetiyor ve merakla objektif olmaya çalışıyorum; çünkü hayatı ve öz güzellikleri keşfetmeye o kadar açık ve sabırsızım ki . İnan her seferinde beni gülümseten, daha önce farketmediğim hayatın incelikleriyle karşılaşıyorum; hayata bu "güzel oyuna" devam diyorum :)

uzun yıllar dişleriyle sıkı fıkı biri olarak, iki hafta öncesinde de senin böyle davranışlarının olmaması tuhaf geldi bana... belkide dişlerini sıktığını yeni farketmeye başladın; ya da daha önce başka türlü bir yol buldu içindeki öfke, dışarı çıkmak için. hissettiklerimi paylaşmak istedim, tamamen benim görüşlerim bunlar.

ama ne harika değil mi, elimizin, ayağımızın, dilimizin, dişimizin farkına varmak. sadece acıdıklarında okşamak değil de; her nefesimiz nasıl yaşam ve şükür demek ise; bizi taşıyan vücudumuza da biraz sevgi hiç fena olmaz değil mi :)

sana önerim dişlerini sıkmaya başladığını farkettiğin andaki durumuna açıklık ve çözümleme getirmeye çalışman, bence sorularla çalışmak hem algıyı açıyor hem de Yaradan'a seslenişimiz oluyor...

cevapları bulabildiğin ışık dolu sorular sorabilmemiz dileğiyle...
teşekkürler, önerini dikkate alacağım farkına vardığımda.. :)
alakas isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-08-2009, 11:57 PM   #10 (permalink)
Teğmen

hayatın_ritmi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 97
48 Mesajinıza toplam 191 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatın_ritmi is an unknown quantity at this point

2.günüm.Ve dişlerimi sıkıyorum.Yalnız değilmişim demek ki :)
hayatın_ritmi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks