Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Kendine Güven

Uyarılar

Kendine Güven Ney

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Kendine Güven Kendine Güven Ney Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba telkinleri dinlerken aynı zamanda metinleri okumak gerekmemektedir. Genel olarak burada ki telkinler kaygı konusunda da faydalı olacaktır. Alıntı: thetis Nickli Üyeden Alıntı merhaba ben yeni üyeyim tam olarak bu mp3 ve telkin konusunu anlamadım müzikleri dinlerken telkinlerimi okuyacağız? yardımcı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kendine Güven telkin cd indir izle İstanbul Kendine Güven nerededir kimdir Kendine Güven çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kendine Güven hipnoz Kendine Güven olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kendine Güven hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kendine Güven kuantum düşünce kitap haberi

Kendine Güven Ney

Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-02-2008, 06:37 AM   #21 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Kendine Güven Ney

Merhaba telkinleri dinlerken aynı zamanda metinleri okumak gerekmemektedir.
Genel olarak burada ki telkinler kaygı konusunda da faydalı olacaktır.

Alıntı:
thetis Nickli Üyeden Alıntı
merhaba ben yeni üyeyim tam olarak bu mp3 ve telkin konusunu anlamadım müzikleri dinlerken telkinlerimi okuyacağız? yardımcı olursanız sevinirim bu arada kaygı ile ilgili müzkleriniz var mı? bni bilgilendirirseniz çok sevinirim burası harika...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 17-03-2008, 03:35 PM   #22 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
unseen is an unknown quantity at this point

ya ben bu bölümü bilgisayarıma yüklüyorum ama nasıl dinleyeceğimi bilemedim kısacası çalmıyo
unseen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 22-03-2008, 01:54 PM   #23 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhaba unseen.. hoşgeldin yanımıza...

kaydettiğin dosya.. mp3 tür..

bir media player kullanarak dinleyebilirsin..
normal dinlediğin müzikler gibi...

sorun sözlü olarak şarkının haricinde bir şey duymaman ise;
telkinler subliminal kayıt teknikleri kullanılarak hazırlanmıştır..

yani şarkıların altında senin normal duyma eşiğinin altında kalarak hazırlanmıştır..

bu konuda daha fazla bilgi için rehber bölümümüzü inceleyebilirsin..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/..._mi_var-b12.0/

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...rmayiniz-b8.0/

sevgiler..
Alt 30-03-2008, 01:22 PM   #24 (permalink)

baskha is an unknown quantity at this point

Emeğinize saygı tşk ederim.

Yanlız ney müziğinin içinde ek sesler var Beni duyuyorum yoksa gerçekten varmı?
baskha isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 30-03-2008, 02:20 PM   #25 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar baskha hoşgeldin..

telkinler subliminal ve ritimli okuma tekniklerii le şarkıların içerisine gömülmüştür..

bunun için şarkı seslerinin azaldığı geçişlerde altta okunan telkine ait sesler duymanız normal..

sevgiler..

daha fazla bilgi için;

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...rmayiniz-b8.0/
Alt 14-04-2008, 10:21 PM   #26 (permalink)

esrarengizyolcu is an unknown quantity at this point

selam arkadaşlar ben yeni üye oldum...

aslında bana fikir hiçte garip gelmedi işin mantığını anlamış durumdayım ve etkili olacagı düşüncesindeyim

öncelikle denildigi gibi kendine güvenle başladım ama tavsiye edildi için sonrasında ilk hedefim sigarayı bırakmak olacak yanlız aklıma takılan bişi var

madem müziklerin içerisinde böyle bir meditasyon yöntemi gizli o halde içerik türkcemi yoksa ingilizcemi neticesinde algılayacagız ama algıladıgımız şeyin ne oldugunu bilmemek çok ta bi işe yaramayacak sanırım :)
esrarengizyolcu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 14-04-2008, 10:27 PM   #27 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Telkin içeriklerimiz türkçedir.... Metinlerde bilgi olsun diye ingilizce içerikde verilmiştir.
Alt 14-04-2008, 10:34 PM   #28 (permalink)

esrarengizyolcu is an unknown quantity at this point

çok teşekürler gerçekten hizmet mükemmel... yani acıkcası bukadar cabuk cevap alabilecegimi sanmıyordum. bu hizmeti alkışlamak yetmez eger müzikler hiç bir işe yaramasada hizmetinizi takdir ediyorum. ünv. 4. sınıf öğrencisiyim ki birini alkışlayacaksan kuru kuru alkışlamanın bir manası yoktur. eger üzerime düşen bir vazife olursa seve seve yaparım saygılarımı sunarım
esrarengizyolcu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 16-04-2008, 11:37 AM   #29 (permalink)
birmutluluk
Guest

herkese merhaba ya atakan bey ben dün gece kendine güvene başladım çok kötü hissediyorum sinirliyim vücudumdan aşağı bişeyler akıyo sanki beşımın sıkıştığını hissediyorum midem bulanıyo başım dönüyo ağlıyorum ensemde sıkışma hissediyorum napim devam edimmi yoksa sosyallik artırıcı ya da başkalarının düşüncelerini önemsemeyimi dinlimi bana bunları önermiştiniz sosyal fobiyi 3.haftadan sonra dinlersin demiştiniz acele cvp yazarsanız sevinirim teşekkürler herşey için kendimi pek iyi ve güçlü hissedemiyorum sanki eski ben geri geldi sanki ama iyi duygularda hissediyorum yine biraz dalgalanmalar oluyo acaba insanların yanında nasıl davranırım acaba genelde yalnız sayılırım çünkü

Alt 16-04-2008, 11:47 AM   #30 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Bu telkinin sizde etki ettiğini gösteriyor.Dinleme sürenizi kısaltabilirsiniz.Gece uyumadan once telkinler başlasın ve siz uykuya daldıktan sonra 2-3 saat daha devam etsin.Yani tüm gece sabaha kadar dinlemeyin.Bu şekilde listenizi düzenleyebilirsiniz.
Konu Kapatılmıştır

Bookmarks