Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Kendimizi Tanıyalım

Uyarılar

Bu Sefer Sorun Benim

Alternatif Kişisel Gelişim ve Kendimizi Tanıyalım Bu Sefer Sorun Benim Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Canım arkadaşlarım merhaba. Düşündüm de, hiç bir menfaat gütmeden birbirine yardım etmeye çalışan bu grubu seviyorum. Yardıma ihtiyacım olduğunda ilk geldiğim kişiler sizler oluyorsunuz. Ve yine yardıma ihtiyacım var. Bundan bir ay önce isteklerim vardı. Bunları boş verdim. Artık kendi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kendimizi Tanıyalım telkin cd indir izle İstanbul Kendimizi Tanıyalım nerededir kimdir Kendimizi Tanıyalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kendimizi Tanıyalım hipnoz Kendimizi Tanıyalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kendimizi Tanıyalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kendimizi Tanıyalım kuantum düşünce kitap haberi

Bu Sefer Sorun Benim

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-08-2015, 12:01 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Ihlamur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 24
23 Mesajinıza toplam 31 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Ihlamur is an unknown quantity at this point
Question Bu Sefer Sorun Benim

Canım arkadaşlarım merhaba. Düşündüm de, hiç bir menfaat gütmeden birbirine yardım etmeye çalışan bu grubu seviyorum. Yardıma ihtiyacım olduğunda ilk geldiğim kişiler sizler oluyorsunuz. Ve yine yardıma ihtiyacım var.

Bundan bir ay önce isteklerim vardı. Bunları boş verdim. Artık kendi içimde huzurlu olmak istiyorum ama bu düşündüğümüz kadar basit değilmiş. Sebebi nedendir bilmiyorum ama çeşitli korkularım var (ben özgüven eksikliğinden kaynaklandığını düşünüyorum). Bu korkular başıma bir iş gelmesinden korkma veya paranormal şeylerden korkma değil. Sadece insan ilişkileri çerçevesinde aklımıza gelebilecek bir takım olumsuzluklar. Bunu dile getirmek bile hoşuma gitmediğinden lafımı uzatıyorum :)

Ve bu korkularım aklıma gelince belli bir müddet huzursuz dolaşıyorum ve beni rahatsız ediyor. Ben bu korkularımdan kurtulmak ve artık kendi içinde huzurlu ve özgüvenli bir insan olmak istiyorum. Yardımlarınıza ve tavsiyelerinize o kadar çok ihtiyacım var ki..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Ihlamur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-08-2015, 02:38 PM   #2 (permalink)

Tesekkür: 3
8 Mesajinıza toplam 14 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ozan_06 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Bu Sefer Sorun Benim

çoğu insanlarda bu öz güven eksikliği var eskiden bende de vardı inan bunu yenmenin çok kolay olduğunu göreceksin insanlarla konuşmak bir şeyler paylaşmak sana iyi gelecektir insanlarla konuşmak için sebep arama git ve konuş bir süre sonra bir bakmışsın her şey yoluna girecek aslında bizdeki sorunların çoğu paylaşmamak dan kaynaklanıyor sorunlar paylaştıkça azalır.
ozan_06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-08-2015, 12:23 AM   #3 (permalink)
Üsteğmen

mutluhayatim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 231
127 Mesajinıza toplam 188 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mutluhayatim is an unknown quantity at this point

Merhaba :)
Senin yapman gereken şey aslında içindeki sesi susturmak. İçindeki ses sürekli konuşur. Fark ettiysende hep olumsuz konuşur.Telkinlerle o sesi olumluya çevirebilirsin. Olumlu düşünürsen hayatın pozitif olur mutlu ve enerjik olursun insanlarla iletişimin kolay olur. Öz güven eksikliğin için kendini sevmeyi dene. Sen teksin eşsizsin özelsin bunu sakın unutma. Eğer kendini seversen kendine daha çok güvenirsin. Kendine güven telkinlerini dinlemeyi de unutma. huzurla kal :)
mutluhayatim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-08-2015, 03:29 PM   #4 (permalink)
Teğmen

23 Mesajinıza toplam 31 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Evet hiç sormayın hep konuşuyor hiç susmuyor :) Olumsuz düşünceye o kadar alışmışız ki iyi bir şey olduğunda ardından mutsuzluğun ne zaman geleceğini sorar olmaya başlamışız. Ne kadar yanlış bir düşünce. Takıntılar yiyip bitiriyor insanı.

Ama yine de sizler iyi ki varsınız :)
Alt 31-08-2015, 01:02 AM   #5 (permalink)
Üsteğmen

127 Mesajinıza toplam 188 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
Ihlamur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet hiç sormayın hep konuşuyor hiç susmuyor :) Olumsuz düşünceye o kadar alışmışız ki iyi bir şey olduğunda ardından mutsuzluğun ne zaman geleceğini sorar olmaya başlamışız. Ne kadar yanlış bir düşünce. Takıntılar yiyip bitiriyor insanı.

Ama yine de sizler iyi ki varsınız :)
Benimde başım dertte onunla. Ama inşallah aşacağız. Belki sorun bizimle alakalıdır. Sürekli insanlar tarafından olumsuz eleştirilere maruz kalmak bir zaman sonra bu bilinç altımıza yerleşiyor. Bilinç altımız öyle kabul ediyor. Sonuçta sorgulamadan ne versen alıyor dirensede bir yere kadar. O yüzden insanların ne düşündüğünü önemsememek tüm olumsuz yorumlara kulaklarımızı kapatmak en iyisi. İnsanlar neden olumsuz konuşuyor biliyor musun ? Kendi yapamadıklarını belkide cesaret edemediklerini başkasında gördükleri için. Mesela bir kaç gün önce yeni aldığım bir eteğimi giymiştim. Arkadaşımla buluşmaya gidiyordum. Çok mutluyum. Sonra bir an 2 tane komşumuzun bana baktığını gördüm. Biri gülümsüyordu biride nefretle bakıyordu. Yüzlerinden bariz belliydi. Sonra düşündüm de gülümseyen sürekli böyle etek falan giyen bir insandı hatta ne güzel olmuşsun tarzı şeyler söyledi çok mutlu oldum. Nefretle bakanda kapalı bir kadındı. Lütfen yanlış anlamayın asla tesettüre karşı bir eleştirim yok hatta tesettürlü insanları çok seviyorum :) Kendi giymediği için yada günah olduğu için belkide öyle bakımştı. Ben bu olayın bir çok örneğini gördüm. İnsanlar bizim onlar gibi olmamızı istiyorlar bu da bizi kötü etkiliyor. Olumsuz düşüncelere sahip olmamızı tetikliyor. Mesela aldatılmış bir arkadaşımızın asla erkeklere/ kızlara güven olmaz demesi gibi. Ama başkalarının düşüncelerini önemsememeyi öğrenmeliyiz çünkü bu hayat bizim.
Bu platform o kadar güzel ki çok iyi çok güzel insanlar var burada sizde iyi ki varsınız :)
mutluhayatim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-08-2015, 09:59 AM   #6 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Ihlamur ben vazgeçtiğin hedefleri ve neden vazgeçtiğini merak ettim.

Sevgili mutlu hayatım. Senin yazdıklarına bakınca bu siteyi ilk keşfettiğim zamanda yaşadığım yüzleşmeleri ve kazanacağını görüyorum. Diğer mesajlarında da öyle gördüm, iyi ki varsın geçmişime aynasın. Gelişim yolculuğu hiç bitmiyor ama buna hazır ol ve mümkün olduğunca farkında ol.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-08-2015, 12:26 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sevgili mutlu hayatım. Senin yazdıklarına bakınca bu siteyi ilk keşfettiğim zamanda yaşadığım yüzleşmeleri ve kazanacağını görüyorum. Diğer mesajlarında da öyle gördüm, iyi ki varsın geçmişime aynasın. Gelişim yolculuğu hiç bitmiyor ama buna hazır ol ve mümkün olduğunca farkında ol.
Sevgili Sweet inan insan o kadar zor anlar geçiriyor ki bazen. Ama bunu kendi içimde yaşayıp çevremdekilere hissettirmemeye çalışıyorum. Artık onları üzmemeye kırmamaya çalışıyorum. Hani bazılarımızın hayatında bay/bayan gülümser vardır ya sabah o bize günaydın dediğinde o gün güne çok mutlu başlarız. Ben işte o olmak istiyorum. Ben artık kendimi açtım bu yolculuğa çıktım. Sana minnettarım. Güzel dileklerin için pozitifliğin için. Sende iyi ki varsın iyi ki böyle bir yerlerde karşılaştık. Farkında olacağım farkındalığı keşfedeceğim :)
sweeet likes this.
Alt 31-08-2015, 12:34 PM   #8 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Önemli olan bizim yaşadıklarımız bizr ne hissettiriyor. Yoksaymak değil kabullenmek ve dönüştürmek gerek.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-08-2015, 12:51 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
Önemli olan bizim yaşadıklarımız bizr ne hissettiriyor. Yoksaymak değil kabullenmek ve dönüştürmek gerek.
Çok doğru çünkü yok saydıkça sürekli bir yerlerden bağırıyor heyy ben buradayım diyor.
Alt 04-09-2015, 05:55 PM   #10 (permalink)
Teğmen

Alıntı:

Vazgeçtiğim hedef dersek anlamını değiştirmiş oluruz daha çok bir takım isteklerim vardı işte küs olduklarımla barışayım aram iyi olsun falan. Şimdi ise acaba barışacak mıyız barışmayacak mıyız diye düşünmektense kendi içimde mutluluğu ve huzuru yakalayabilmek istiyorum. Korku ve endişelerimden kurtulabilmek istiyorum. İşin temel kısmı burda çünkü :)

Bookmarks

Seçenekler
Stil