Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Kendimizi Tanıyalım

Uyarılar

KİŞİSEL GELİŞİM HALLERİ

Alternatif Kişisel Gelişim ve Kendimizi Tanıyalım KİŞİSEL GELİŞİM HALLERİ Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Hayatlarımızda yolunda gitmeyen şeyler olduğunda, sıkıntılı dönemler yaşadığımızda ya da “iyi güzel de, şöyle şöyle de olsa” deyip bişeyleri geliştirmek, değiştirmek, çıtayı yükseltmek istediğimizde hep bişeylere tutunmak istiyoruz; “şöyle sihirli bir değnek olsa da hoooppp düzelse olan biten” diyoruz, kitaplar ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kendimizi Tanıyalım telkin cd indir izle İstanbul Kendimizi Tanıyalım nerededir kimdir Kendimizi Tanıyalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kendimizi Tanıyalım hipnoz Kendimizi Tanıyalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kendimizi Tanıyalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kendimizi Tanıyalım kuantum düşünce kitap haberi

KİŞİSEL GELİŞİM HALLERİ

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17-06-2009, 01:09 AM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

serpil22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,267
708 Mesajinıza toplam 7,105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond repute
Standart KİŞİSEL GELİŞİM HALLERİ

Hayatlarımızda yolunda gitmeyen şeyler olduğunda, sıkıntılı dönemler yaşadığımızda ya da “iyi güzel de, şöyle şöyle de olsa” deyip bişeyleri geliştirmek, değiştirmek, çıtayı yükseltmek istediğimizde hep bişeylere tutunmak istiyoruz; “şöyle sihirli bir değnek olsa da hoooppp düzelse olan biten” diyoruz, kitaplar okuyor eğitimlere gidiyoruz. Sanki bi şekilde “noksan”mışız da, tamamlanmak ve mutlu olmak için kendimizi geliştirmemiz gerekiyormuş gibi düşünüyoruz. Oysa ilginç gerçek şu ki kendimizi geliştiremeyiz, çünkü bizde aslında yanlış ya da eksik bişey yok.. “Nasıl yani, o kadar yazdığın kişisel gelişim yazılarına ne oldu?” diyorsunuz değil mi? Bakın açıklayayım:

Yanlış olan şey, kendimizle ve hayatla ilgili “inançlarımız”..

Peki ne yapacağız?...

Evvela şunu kabul edin: Mutlu ve başarılı olmak için gerekli olan / ihtiyaç duyduğunuz herşeye ZATEN sahipsiniz. Zaten sahip olduğunuz bişeyleri de bulmak durumunda değilsiniz. Onca kitap, seminer, eğitim ne işe mi yarıyor peki? Eğer dersinizi iyi çalıştıysanız, onlar da aslında herşeyin sizde başladığını ve bittiğini, “gücün” sizin özünüzde olduğunu söylüyor. Şunları değiştirin, bunları yapın, şu cümleleri söyleyin reçeteleri aslında ne diyor biliyor musunuz: “Hey uyan artık, gücünün farkına var, güçlü olduğuna inan, sen istediğin herşeyi yapabilirsin, kendini küçümseme ve değerinin farkına var...” Aynen böyle diyor..

Olmasını istediğiniz, düşününce sizi mutlu eden, heyecanlandıran, hani şöyle yüreğinizi titreten bişeyi aklınıza getirin. Hissiniz buyken bilin ki isteklerinizle “uyum” içindesiniz ve biliçaltı seviyesinde kendinizi sabote etmekten uzaktasınız. İşte tam da bu anda, siz artık kurban rolünde değilsiniz ve hayatınızın esas oğlanı ya da kızısınız.. :) Ve inanın bu esas oğlan / kız, içinde tüm bilgileri, bilgelikleri, cevapları, çözümleri barındırıyor. Bundan sonrası ise “kaderim buymuş” deyip öylesine yaşamayı bi yana bırakıp, hayatınızı nasıl yaşamak, nasıl düzenlemek istiyorsanız bunun için gerekenleri öğrenmek. İşte kişisel gelişim dediğimiz kavramın özü bu... Ve ancak böylece döngüler yaşamaktan, tarihi tekerrür ettirmekten kurtulur ve yeni bir tarih yaratırsınız.. :)

Anladık ki güç bizde; şöyle güzel, allı pullu, çiçekli böcekli bir tarih yaratalım dedik.. Ee zaten her an yaratmaktasınız: “Dondurma yedim ya kesin boğazım şişer / çok güldük ağlamayalım / bunu hayatta yapamam / öyle söyleyemem / ben kim ev almak kim....” deyip de bunların olmasının sorumluluğunu kahpe feleğe atmaktan vazgeçin.. Hayatınızı bilinçli bir şekilde yaratmak istiyor musunuz, yoksa “bilinçaltım efendimdir, o ne derse o olur” mu diyorsunuz? Hayatınızı yaratma sorumluluğunu elinize alın.. Evrenle uyum içinde, kendinizle uyum içinde olduğunuz sürece herşey öyle tıkır tıkır işler ki.. Bilinçaltınızın engel çıkardığı, yolunuza taş koyduğu anları farkedin, güzel bir ev görüp iç geçirdiğinizde “hayatta alamam, kimbilir kaç liradır..” diyorsa “bir ses”, anlayın ki bilinçaltı devrededir ve artık onun şöyle bir temizlenme zamanı gelmiştir..

Bilinçaltı temizliği demişken bakın aklıma ne geldi: Kuantum düşünce tekniği eğitimi aldığımda bilinçaltımda temizlenmesi gereken kalıpları o güne kadar nasıl da “doğru” gördüğümü ve beni aslında nasıl da “engellediklerini” anladığımda dehşete kapılmıştım.. Ve ne oldu biliyor musunuz, 2.gün sabah eğitime gitmek üzere arabaya bindiğimde önce dikiz aynalarından birinin yerinde olmadığını fark edip ne olduğunu anlamak üzere arabadan inince diğerinin de kırık olduğunu farkettim!.. İki aynanın kasası da muhtemelen aldıkları tekmelerle yerlerinden çıkmışlar, boyunları bükük vaziyette duruyorlardı. Pazar sabahı, servis kapalı, dikiz aynaları kırık ve neymiş, ben eğitime gidiyormuşum.. Kardeşimi uyandırıp onun arabasını aldım ve yolda giderken düşündüm: Şimdi bu niye olmuştu, vardı illa ki bi dersi.. Yol boyu kendi kendimle konuşarak giderken farkettim ki, kırılan aynaların mesajı çok açıktı: Ben bilinçaltımda köklü bir temizliğe kalkışmış ve eski kalıplarımı / kodlarımı yenileriyle değiştirmek ve de dönüşmek üzere yola çıkmıştım. Tabii ki artık bu yeni yolda eski bakış açılarının yeri yoktu ve tabii ki artık eski aynalardan bakmayacaktım. :)

Evrenle uyum içinde aktığımızda, çekim yasasının özünü anladığımızda görüyoruz ki, kişisel gelişim dediğimiz şey aslında özümüzde var olan tüm bilgileri, tüm çözümleri açığa çıkarmak.. Bişeylere sahip olmak için sadece istemenin yetmediğini, ona odaklanmak ya da başka bir deyişle “hedefe kitlenmek” gerektiğini, bunu yaparken de bilinçaltı seviyesinde istemediğimiz şeye odaklanmamak gerektiğini anladığımız anda sahiden olay çözülüyor..

Lütfen siz de kişisel gelişin; kendinizle ve hayata bakışınızla ilgili inançlarınızı geliştirin:

* OLMAMASINI değil, OLMASINI istediğiniz şeye odaklanın,
* İstemekle yetinmeyin, evrenle işbirliği yapın ve istediğiniz şeyin size gelmesine İZİN VERin; bunun için de o andaki DUYGULARınızı takip edin: Ağzınızdan çıkanın sizde uyandırdığı duyguya bakın, ev alayım derken içinizde bir sıkıntı duyuyorsanız, ya da bir korku, şüphe, kuşku hissediyorsanız bilin ki aslında evrene gönderdiğiniz mesaj hiç de izin verici değil. İstediğiniz şeye direnç göstermeyin, olmasına izin verin... * Siz hayata nasıl bakarsanız, hayat da size öyle bakar!.. Hayat zor derseniz zor olur, kolay derseniz kolay.. Bakış açınızı, aynalarınızı değiştirin ve de farkı farkedin

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 17-06-2009, 01:44 AM   #2 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: KİŞİSEL GELİŞİM HALLERİ

serpil hanım, elinize yüreğinize sağlık...günlerdir arkadaşlara anlatmaya çalışıyorum.o kadar güzel ifade etmişsiniz ki...kurbanlıktan, kahramanlığa doğru yürüdüğüm yollarda yaşadığım mucizeler beni çok mutlu ediyor...istiyorum ki arkadaşlarım da mutlu olsun...ama çevremdeki insanlar, hem bende ki gelişmeleri fark ediyorlar,hem adım atmaktan çekiniyorlar..Artık kendime acımak yerine kendimle gurur duyuyorum.depresyon haplarından kurtuldum.manevi olarak çok huzurluyum...en önemlisi bu...kuantum düşünce tekniği seminerlerine dahi giderken bilet parası zorlanıyordum.biliyordum ki bu para bana katlanıp geri dönecek.her seminer sonrası bir mucize yaşadım.kiralarımı alamadığım için zor günler yaşıyordum.oğluma yeterince para gönderemiyorum derken şimdi istediğim miktarı fazlasıyla gönderiyorum.çok şükür...dediğiniz gibi güç benim içimdeymiş.ilk olumlamam da buydu.sahip olduğum gücü kullanmayı seçiyorum.Allah şanal günseli ve ışk elçiden razı olsun onların sayesinde keşfettim bu güzelliği...sonra hayatım değişti derken, bu siteye ulaştım.burası da ayrı bir okul benim için,artık bilgiler akıp geliyor isteyince...Allah herkese nasip etsin..sevgi ve ışıkla kalın..
Alt 17-06-2009, 10:54 AM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1,130
27 Mesajinıza toplam 200 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gökkuşağı15 is an unknown quantity at this point
Wink Cevap: KİŞİSEL GELİŞİM HALLERİ

merhabalar serpil hanim
yaziniz son gunlerde okudugum en guzel yazi hatta son yillarda okudugum en guzel yazi.....
super.....tesekkurler............
gökkuşağı15 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2009, 11:14 AM   #4 (permalink)
Üsteğmen

ebru_li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,835
289 Mesajinıza toplam 1,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to behold

Emeğine sağlık serpil:)
Alt 17-06-2009, 11:40 AM   #5 (permalink)

Tesekkür: 1
6 Mesajinıza toplam 38 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
catikati is an unknown quantity at this point

serpil hanım teşkürler emğinze yüreğinze sağlık bana cesrat verdiniz inandığım düşnce gücünü bir türlü yaşntıma geçiremiyorum bilnç altını nasıl temzlyceğim bilemiyorum.her nasıl olursa olsun bunuda üstesinden gelceğim sizinde yardımınzla şimdiden tşk :)mutlu kalın
catikati isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2009, 11:49 AM   #6 (permalink)
Üsteğmen

naz78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,265
218 Mesajinıza toplam 1,269 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
naz78 will become famous soon enoughnaz78 will become famous soon enough

emeğine sağlık gerçekten yazılarını dikkatle takip ediyorum ve bunlarda benim bilinçlenmeme çok yardım ediyor çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk teşekkürler

Seni Seviyorum
Lütfen Beni Affet
Özür Dilerim
Teşekkür Ederim

naz78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2009, 03:23 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

alestason - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 191
243 Mesajinıza toplam 2,405 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the rough

yazınız gerçekten çok motive edici serpi22.paylaştığınız için teşekkürler.
alestason isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-08-2009, 06:20 PM   #8 (permalink)
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold

Okudum,okudukça içim ısındı

yüreğine sağlık canıımm

fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-08-2009, 06:37 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 6
5 Mesajinıza toplam 31 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
marti is an unknown quantity at this point

cok umit verici! tesekkuler.
marti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
gelisim, halleri, kisisel