Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Alışkanlıklar ve Bozukluklar ve Bağımlılıklar'dan Kurtulma Klubü > Diğer Alışkanlıklar ile İlgili Cd'ler > Kekemelik

Uyarılar

Türkiyede Bir İlk Kekemelik Forumu Aktif ve Faaliyette

Diğer Alışkanlıklar ile İlgili Cd'ler ve Kekemelik Türkiyede Bir İlk Kekemelik Forumu Aktif ve Faaliyette Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba arkadaşlar kendimi tanıtayım ben 18 yaşında daha yeni düz liseden (sonradan Anadolu lisesi oldu) mezun oldum ve bunun üstüne kekemeyim ve benim gibi olan ve sayısı binlerce tarif edilen kekeme arkadaşlarım var her nedense bazı kısım kekeme arkadaşlarım ve ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kekemelik telkin cd indir izle İstanbul Kekemelik nerededir kimdir Kekemelik çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kekemelik hipnoz Kekemelik olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kekemelik hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kekemelik kuantum düşünce kitap haberi

Türkiyede Bir İlk Kekemelik Forumu Aktif ve Faaliyette

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-09-2016, 02:31 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
blaxses is an unknown quantity at this point
Question Türkiyede Bir İlk Kekemelik Forumu Aktif ve Faaliyette

Merhaba arkadaşlar kendimi tanıtayım ben 18 yaşında daha yeni düz liseden (sonradan Anadolu lisesi oldu) mezun oldum ve bunun üstüne kekemeyim ve benim gibi olan ve sayısı binlerce tarif edilen kekeme arkadaşlarım var her nedense bazı kısım kekeme arkadaşlarım ve bende bu gruba dahilim kekemeliğimizi gizlemekteyiz bazı kesim ise kekemeliğini saklayamamakta evet benim gibi kekeme olan arkadaşlara sesleniyorum kardeşlerim kekemelik üzerine bilgi tecrübe paylaşabileceğimiz bir forum kurduk ve ayrıca aktif bir facebook grubumuz var sizleri de oraya davet ediyorum eger kekemeliğini yenmiş kardeşlerim varsa lütfen tecrübelerini yazmaktan geri çekinmesinler her nedense kekemelik denince çoğu kekeme kardeşlerimin içi cız ediyor aileler sanki bunu konuşmaktan utanıyor ama düşünsenize eskiden cinsellik aileler arasında konuşulmayan bir kelime iken filmler ve dizlerde ki öpüşme sahneleri gelince hadi yavrum artık sen git yat uyu gibi sözleri duymaktaydık ama her nedense filmlerin dizilerin ve Avrupalaşmanın sayesinde artık arkadaşlar arası cinsellikle bağdaşan küfürler edilmeye başlandı artık cinsellik tabuları zaman geçtikçe yıkılmaya yüz tutuyor ve sıradan gibi gelmeye başlamakta önceden pastanelerde buluşan çiftlerin yanlarında birde abileri ablaları varken bugün park köşelerinde öpüşür sevişir para harcar gibi sevgili değiştirir hale geldik işte bizim kekemeliğimiz de böyle millet kekemeliğin ne olduğunu ve kekeme bireylere nasıl davranılmasını bilmediğinden kafasına göre hareket ediyor bu nedenle bizim onurumuzu incitecek kekeme şakaları olsun bunun gibi şeyler zamanla artmakta oysa biz aptal değiliz bizi aptalmış gibi anlatıyorlar hikayelerde komedilerde oysa bilimsel olarak kanıtlanmıştır ki normal insanlardan daha zekiyiz üstelik Newton(fiziğin babası) olsun Charles Darwin(maymundan geldiğimizi fikrini ilk atan kişi) olsun Churchill (çörçıl) olsun bunlarda kekemeydi üstelik gelmesine en fazla 450 yıl kalmış olan Hz mehdi de bir kekeme olacak ve ayağını yere vurarak konuşacak bu demek değildir ki hz mehdi gelene kadar kekemeliğin tedavisi bulanmayacak siz sonuna kadar mücade edin Allahu teala başarı verecektir işte bunca kekeme kardeşlerimiz bilim dünyasına katkıda bulunmuştur oysa insanlar cahil olmalarından dolayı bunları görmezden gelmektedirler evet biz zekiyiz ve bizim içimiz de büyük bir potansiyel var oysa kekemeliğin türk halkı tarafından iyice anlaşılmamış olması bizim iş bulma evlenme askerlik gibi sorunları beraberinde getirmektedir kardeşlerim gelin birlik olalım tecrübelerimizi birbirimize aktaralım bu sorunla ekipçe mücadele edelim ve artık bizde özgür konuşmaya ve hayallerimiz peşimden koşmaya gidelim
Kekemelik forumumuz : www.kekemelikforum.com

Aktif kekemelik facebook grubumuz : kekeme olmak güzeldir
https://www.facebook.com/groups/1572346249668603/

Ayrıca facebook kekemelik izdivaç grubumuz var :
https://www.facebook.com/groups/4875...72002/?fref=ts

Facebook adresim : bana ulaşabilirsiniz https://www.facebook.com/profile.php?id=100013159668359

Bu arada kekemelik whatsapp grubu kurmak istiyorum böylece telefonda konuşma egzersizleri yapabiliriz unutmadan söyleyeyim kardeşlerim bende kekemeyim sizde kekemesiniz az yada çok şunu bilmenizi isterim ben öncelerden sadece ben kekemeyim sanırdım ama öyle değilmiş bunu gözlerimle gördüm lütfen sizden ricam facebook grubumuza ve diğerlerine katılın bilgilerinizi tecrübelerinizi sıkıntılarınızı dertlerinizi yazın çünkü bizlerde aynı dertten yanıyoruz birbirimize destek olmalıyız

kekeme kişilerin geçmişi (ne kadar zeki olduğumuzun kanıtı)

aristoteles : ünlü filazof matematige fiziğe vs metafizik katkısı olmuştur

Publius Vergilius Maro : ünlü şair

Claudius : 4.roma imparatoru

II. Mihail : bizans imparatoru

Marcus Tullius Cicero : ünlü hatip siyasetçi avukat filozof şair

Albert Einstein : ünlü fizikçi felsefeci nobel fizik ödüllü dahi

Demosthenes : ünlü politikacı ve ünlü hatipçi

hipokrat : tıbbın babası ve doktor

Charles Darwin : İngiliz biyolog ve doğa tarihçisi ve maymundan geldik fikrini bulan kişi

Charles Lutwidge Dodgson : ünlü ingiliz yazar matematikçi mantıkçı ve fotografçı şair ve şovmen , taklitte ve hikaye anlatmakta usta geometrici

Vladimir Lenin : ünlü devrimci ve politikacı

Winston Churchill : Birleşik Krallık Başbakanı Nobel Edebiyat Ödülünü siyasetçi yarbay

Marilyn Monroe : ABD'li sinema oyuncusu, şarkıcı ve model. 20. yüzyılın en ünlü sinema yıldızlarından

IV. George : almanca fransızca İtalyanca ve kendi dili ingilizce bilen birleşik krallık kralı

halit kıvanç : radyo ve televizyon sunucusu , gazeteci , maç spikeri , yazar , müzisyen ingilterede bbc çalıştı , sendika başkanı

Müzeyyen Senar : Türk Sanat Müziği sanatçısı ve oyuncu

hamit altıntop : ünlü futbolcu

Isaac Newton : ünlü İngiliz fizikçi, matematikçi, astronom, mucit, filozof

hüseyin turan : türk müzisyeni ve gitar baglama çalıyor

salih memecan : ünlü karikatürist , dernek başkanı , yurt dışında yaşamış burslu doktora yapmış biri

halit akçatepe : ünlü tiyatro ve sinama oyuncusu

Camille Desmoulins : gazeteci politikacı devrimci etkileyici konuşma sanatıyla kitleleri etkileyen biri

Henry James : ünlü yazar

Aesop : ünlü masalcı

Charles Kingsley : tarih profesörü , roman yazarı

Cotton Mather : devlet bakanı

lord david cecil : tarihçi ve biyografi yazarı

aneurin bevan : milletvekili , bir sürü bakanlıga geçmiş,bir partinin başkan yardımcısı

bruce willis : ödüllü sinama oyuncusu , müzisyen , yapımcı

James Earl Jones : amerikan tarihinin en büyük oyuncularından biridir,aktör

greg louganis : bir sürü altın madalyalı olimpik yüzücü

John Updike : roman yazarı , öykü yazarı , şair , sanat eleştirmeni , edebiyat eleştirmeni

Bill Walton : nbc spor yorumcusu , ünlü profesyonel basketbolcu

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

blaxses isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
kekeç, kekeme, kekemelik, konuşma bozukluğu, konuşma sorunu

Seçenekler
Stil