Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Alışkanlıklar ve Bozukluklar ve Bağımlılıklar'dan Kurtulma Klubü > Diğer Alışkanlıklar ile İlgili Cd'ler > Kekemelik

Uyarılar

korkulu rüyamız kekemelik

Diğer Alışkanlıklar ile İlgili Cd'ler ve Kekemelik korkulu rüyamız kekemelik Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Selam arkadaşlar.. Siteyi tesadüfen keşfettim Bir çok arkadaşımızın da yakındığı kekemelikle ilgili deneyimlerimi paylaşmak istedim.Ben de çocukluğumdan beri kekemeyim.Bu yüzden gitmediğim konuşma merkezleri , nefes egzersizleri ve denemediğim yol kalmadı. İşin ilginç yanı kekeme olduğum halde avukatlık yapabiliyorum. Artık ne ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kekemelik telkin cd indir izle İstanbul Kekemelik nerededir kimdir Kekemelik çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kekemelik hipnoz Kekemelik olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kekemelik hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kekemelik kuantum düşünce kitap haberi

korkulu rüyamız kekemelik

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-10-2010, 01:22 AM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesajina 5 kez İyi ki varsın denildi
giddy is an unknown quantity at this point
Standart korkulu rüyamız kekemelik

Selam arkadaşlar..
Siteyi tesadüfen keşfettim
Bir çok arkadaşımızın da yakındığı kekemelikle ilgili deneyimlerimi paylaşmak istedim.Ben de çocukluğumdan beri kekemeyim.Bu yüzden gitmediğim konuşma merkezleri , nefes egzersizleri ve denemediğim yol kalmadı. İşin ilginç yanı kekeme olduğum halde avukatlık yapabiliyorum. Artık ne kadar becerebiliyorsam :)
Benimle aynı kaderi paylaşan arkadaşlarıma bir kaç tavsiyem olacak.
Öncelikle ,kekemeliğiniz ne kadar yoğun ise konuşma merkezlerinin o kadar faydasını görürsünüz.Ben iki ayrı merkeze gittim ancak konuşmamda ki kekemelik aşırı yoğun olmadığı için beklediğim faydayı göremedim ama konuşma problemi yoğun olan arkadaşlarım benden daha çok fayda gördü.Bütün konuşma merkezlerinde metod aynı oluyor. Bilgisayar destekli konuşma hatta 1 haftalık felan susma eylemi dedikleri bişey uyguluyorlar ki bana göre gereksiz bir uygulama....
Bu konuşma merkezlerinin en kötü yanı ise ; hayal kırıklığı yaşatması.Çünkü ilk gittiğinizde para alabilmek için kekemeliğinizin % 100 geçeceğini söylüyorlar inanıyorsunuz umutlanıyorsunuz ama tedavi bittikten sonra hala kekelediğinizi gördüğünüzde çok daha büyük çöküntü yaşıyorsunuz..
Ben şimdi hipnoterapi yöntemini deneyeceğim..İnşallah bana faydası olur da sizlere de bu hususta bilgi verebilirim.Eğer hipnoz yöntemine başvurmak isteyen arkadaşlar var ise , lütfen iyice araştırsınlar...
Kekemelik kaderimiz değil ben inanıyorum :)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

giddy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-10-2010, 01:11 AM   #2 (permalink)

9 Mesajinıza toplam 31 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
anakin is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: korkulu rüyamız kekemelik

kekemelik ve avukatlık...allah yardımcın olsun...aynı zamanda kutluyorum sizi...kaçmak yerine üstüne gitmişsiniz...ben de sizle aynı durumdayım...çok hafif bir kekemeliğim var...hipnoterapi görüyorum...ancak terapistim şu ana kadar beni hipnoz edemedi...4 seans geçti ama başaramadı...benim dirençli bir bilince sahip olduğumu söylüyor...aslında en iyi çözüm holoterapi bence...ankara yada istanbulda yaşayanlar şanslı bu konuda...buralarda nefes atölyeleri var..ayda bir holoterapi yapıyorlar...
anakin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-11-2010, 09:16 PM   #3 (permalink)

1 Mesajina 5 kez İyi ki varsın denildi
giddy is an unknown quantity at this point

hipnoterapiye nerede gidiyorsun sen?Ben araştırdım Türkiye'de 4 tane profesör warmış iki tanesi istanbul'da biri Ankara'da bir tanesi de İzmir'de. Hipnoterapistlerin tıp mezunu olmasını özellikle tercih etmemiz gerekiyormuş.Ben fırsatım olsa keşke İStanbul'da Tahir Özakkaş'a tedavi olmak istiyorum.sonuçta Türkiye'de bu konuda duayenmiş.
Ben de 2 seansa katıldım ama beklentilerimi pek karşılamadı hipnoz.Aslında bizler için en uygun olanı psikoterapiymiş ancak oda biraz uzun sürüyormuş
Senin dediğin nefes egzersizlerini ben Ankara Hacettepe Hastanesinde epey bir süre yaptım.Bu arada kekemelikte hani birşey söyleyeceğimiz zaman bi his geliyor da o sözcüğü çıkartamayacağımızı anlıyoruz ya işte bunula ilgli ABD de bir ilaç yapmışlar bende bunu internetten öğrendim ancak psikiyatristlerden bilgi aldım ve sizlerle paylaşmak istedim.Pagoclone isimli bir ilaç war henüz Türkiye'ye gelmedi bu ilaç sözcüğü çıkaramayacağımız hissini en az seviyeye indiriyormuş bir nevi sakinleştirici tarzı bir ilaçmış.Bizi rahatlatarak daha rahat ve takılmadan konuşmamızı sağlıyormuş.Ben kullanmayı düşünüyorum.
Sizlerinde denediği başvurduğu yöntemler warsa burda paylaşırsanz en azından birbirimize yardım da edebiliris...
giddy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-11-2010, 01:09 AM   #4 (permalink)

9 Mesajinıza toplam 31 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
anakin is an unknown quantity at this point

Aslında gittiğim hipnotrapist filan değil...kişisel gelişim,motivasyon uzmanı gibi bir mesleği var..ancak hipnoz konusunda da eğitim almış biri....ama dediğim gibi bilinçaltı temizliği için hipnoterapi ve holoterapi gerekli...herkes hipnoz olamayabilir ama holoterapiye tepkisiz kalamaz...Mustafa Kartal Hoca bu işte uzman...

Pagoclone adlı ilaç hala ABD de piyasaya sürülmedi...denemeler hala devam ediyormuş...bu hapın özelliği ise kekemelerin konuşma anında hipofiz bezinden salgılanan dopamin enzimini kontrol altına almasıdır...

Bunun yanında Speecheasy diye bir cihaz var...kulağa takılan bu cihaz koro etkisi yaparak konuşmada ritim oluşturuyormuş...ancak 7500 $ gibi bir fiyatı var sanırım...
anakin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-08-2011, 02:36 PM   #5 (permalink)

0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mustafa 2687 is an unknown quantity at this point

yok kardesım yok bu kekemeligin herhalde hıc bır tedavısı yok ne hıpno terapı ne zıppo terapı ne de bı baska bısey en ıyısı kendı bıldıgın yontemı uygula yavas konus kım gulerse gulsun ınsan yapısı degılya allah vergısı bende sanırım bu sıkıntı yuzunden ısı bırakıcam
mustafa 2687 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-08-2011, 11:03 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 18
18 Mesajinıza toplam 41 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxaslan is an unknown quantity at this point

Alıntı:
mustafa 2687 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yok kardesım yok bu kekemeligin herhalde hıc bır tedavısı yok ne hıpno terapı ne zıppo terapı ne de bı baska bısey en ıyısı kendı bıldıgın yontemı uygula yavas konus kım gulerse gulsun ınsan yapısı degılya allah vergısı bende sanırım bu sıkıntı yuzunden ısı bırakıcam
mustafa kardeş kekemeliğin tedavisnimi arıyorsun ben sana söyliyeyim iyi bir eft uzmanı bul bak bakalım iyileşiyormusun iyileşmiyormusun içindeki korkuyu , endişeyi sildinmi iş bitti bana sağolsun serdar abi yardım ediyor :D hergün 2 saat zaman ayırıyor 3 günde olan değişikliğe inanamazsın bu gün serkan abiyi aradım şaşırdı kendii daha sakin ve rahat hissediyorum daha rahat konuşuyorum sonuçta herşey enerji duygularımız , hislerimiz
maxaslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2013, 04:36 PM   #7 (permalink)

1 Mesaja İyi ki varsın denildi
necrotismm is an unknown quantity at this point

Alıntı:
maxaslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
mustafa kardeş kekemeliğin tedavisnimi arıyorsun ben sana söyliyeyim iyi bir eft uzmanı bul bak bakalım iyileşiyormusun iyileşmiyormusun içindeki korkuyu , endişeyi sildinmi iş bitti bana sağolsun serdar abi yardım ediyor :D hergün 2 saat zaman ayırıyor 3 günde olan değişikliğe inanamazsın bu gün serkan abiyi aradım şaşırdı kendii daha sakin ve rahat hissediyorum daha rahat konuşuyorum sonuçta herşey enerji duygularımız , hislerimiz
maxaslan
bahsettiğiniz eft tekniği nedir açıklarsanız sevinirim.
necrotismm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2013, 04:57 PM   #8 (permalink)

Tesekkür: 12
6 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
xxyyzz is an unknown quantity at this point

Alıntı:
necrotismm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
maxaslan
bahsettiğiniz eft tekniği nedir açıklarsanız sevinirim.
Çekim Yasası: EFT – “Emotional Freedom Technique”

arama motorunda aratırsanız da birçok bilgi çıkacaktır. :)
xxyyzz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2013, 07:50 PM   #9 (permalink)

Tesekkür: 11
10 Mesajinıza toplam 13 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeşilmavi is an unknown quantity at this point

bahsettiğiniz eft yi kendimiz mi yapmalıyız yoksa uzmanından mı alınıyor ?
yeşilmavi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2013, 08:54 PM   #10 (permalink)
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about

Alıntı:
yeşilmavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bahsettiğiniz eft yi kendimiz mi yapmalıyız yoksa uzmanından mı alınıyor ?
tabi ki uzmanı daha iyi olacaktır ama gidemiyorsanız kendinizde öğrenmeye ve uygulamaya çalışabilirsiniz.
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks