Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Korkuları Yok Etme Klubü > Korku ve Fobiler Cd'leri > Kedi Korkusu

Uyarılar

Kedi Korkusu Kedi Korkusu

Kedi Korkusu

Korku ve Fobiler Cd'leri ve Kedi Korkusu Kedi Korkusu Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Kediden Korkmak Korkmayanlar için oldukça komik, saçma üzerine gitmeniz gereken bir durum. Üzerine gitmekte te nasıl öyle iradenizle halledeceğiniz birşey değil. Kim ister bir restoranda taşkınlıklar yapmak ayağınıza küçücük bir kediciğin kuyruğu deydiğinde avaz avaz bağırıp kediyi korkudan şoka sokmak. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kedi Korkusu telkin cd indir izle İstanbul Kedi Korkusu nerededir kimdir Kedi Korkusu çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kedi Korkusu hipnoz Kedi Korkusu olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kedi Korkusu hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kedi Korkusu kuantum düşünce kitap haberi

Kedi Korkusu

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-04-2007, 02:14 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 6
30 Mesajinıza toplam 98 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
siyah is an unknown quantity at this point
Standart Kedi Korkusu

Kediden Korkmak
Korkmayanlar için oldukça komik, saçma üzerine gitmeniz gereken bir durum. Üzerine gitmekte te nasıl öyle iradenizle halledeceğiniz birşey değil. Kim ister bir restoranda taşkınlıklar yapmak ayağınıza küçücük bir kediciğin kuyruğu deydiğinde avaz avaz bağırıp kediyi korkudan şoka sokmak. Akşam rahatça apartmanınıza girememek, küçücük çocuklardan yardım istemek çünkü siz istediğiniz kadar kediye pist pist deyin hayvancağız öylece donor kalır karşınızda kaçmaz, yol vermez her karşılaşmada ölümü yaşarsınız. Gece rüyalarınıza girer kocaman olur gözünüzde kolay değil öyle kedilerden korkmak. Aaa o birşey yapmaz derler siz bucak bucak kaçarken sizde bilirsiniz birşey yapmayacağını ama bir türlü engelleyemezsiniz tepkilerinizi velhasılı zor dur....

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

siyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-04-2007, 04:33 PM   #2 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Kedi Korkusu

merhabalar..

BİR HİNT MASALI VE SHAKESPEARE’DEN BİR DEYİŞ

malesef korkularımızla yüzleşemezsek onlar karşısında nasıl güçlü durabiliriz ki .. dusun
hayattan isteyecegimiz yardım bizi korkularımızdan özgürleştirmek adına doğru yolları karşımıza çıkarmasıdır..
ve doğru yollar karşımıza çıktığında onu farkedip o yola girecek gücü ve aydınlığı bize sunması ..
korkularımızın gerçek sebebini buluncaya kadar karşımıza sürekli olarak çıkmaları da cabası..
yazmış oldugun bu yazının yanında sitemizin maskotu şirin kedicigin taklalar atması da ayrı bir tesadüf

korkularımızla yüzleşmek adına sevdiğim bir hikayeyi paylaşmak isterim ..

Bir Hint masalından ;

Kedi korkusundan devamlı endişe içinde yasayan bir fare vardır.

Büyücünün biri fareye acır ve onu bir kediye dönüştürür.

Fare, kedi olmaktan son derece mutlu olacağı yerde bu

kez de köpekten korkmaya baslar.

Büyücü bu kez onu bir kaplana dönüştürür.

Kaplan olan fare, sevineceği yerde avcıdan korkmaya baslar.

Büyücü bakar ki, ne yaparsa yapsın farenin korkusunu yenmeye imkan yok.

Onu eski haline döndürür.

Ve der ki,

Sen cesaretsiz ve korkak birisin.

SENDE SADECE BİR FARENİN YÜREĞİ VAR.

O yüzden ben sana yardim edemem.

Ünlü yazar Shakespeare, bu konuda söyle diyor:

İnsanların çoğu kaybetmekten korktuğu için, sevmekten korkuyor.

Sevilmekten korkuyor, kendisini sevilmeye layık görmediği için.

Düşünmekten korkuyor, sorumluluk getireceği için.

Konuşmaktan korkuyor, eleştirilmekten korktuğu için.

Duygularını ifade etmekten korkuyor, reddedilmekten korktuğu için.

Yaşlanmaktan korkuyor, gençliğinin kıymetini bilmediği için.

Unutulmaktan korkuyor, dünyaya iyi bir şey vermediği için.

Ve ölmekten korkuyor aslında yaşamayı bilmediği için.
Alt 07-04-2007, 10:31 PM   #3 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1
152 Mesajinıza toplam 344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
etterna_ is an unknown quantity at this point
Standart Kedi Korkusu

klibi görünce aklına ben geldiğimi anlamıştım ne garip...
Alt 08-04-2007, 01:00 AM   #4 (permalink)
Yüzbaşı

152 Mesajinıza toplam 344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Standart Kedi Korkusu

Biz seni böyle seviyoruz. Kilo versen de vermesen de ama seni mutlu edecekse ver. Sen mutlu ol. Dolayısıyla bizler.
Aslında uyuma dicem. Gıcık oluyom uyuyanlara ya erkenden
Alt 08-04-2007, 01:26 AM   #5 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
91 Mesajinıza toplam 194 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
murat is an unknown quantity at this point
Standart Kedi Korkusu

Görünmüyosun etterna uyudun herhalde wave
murat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-04-2007, 01:32 AM   #6 (permalink)
Yüzbaşı

Standart Kedi Korkusu

Hiç uyur muyum ben bu saatte görülmüş şey mi
Bir iyilik bi kötülüğü silerse entegral hesaplarda kaybolur giderse olur hipopotam olur hipopotam ayayayayayayayyyyyyyyy
makinayı izliom cumartesi keyfi
Alt 08-04-2007, 01:44 AM   #7 (permalink)
Üsteğmen

91 Mesajinıza toplam 194 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
murat is an unknown quantity at this point
Standart Kedi Korkusu

etterna sabah okusunda mesajımı görsün gününü kim daha gıcıkmış diye yazmıştım.Ben senden daha gıcığım etterna yatçam şimdi
Makinayı bende izlicemde bu gün maraton manyağı kardeşimin uykysu gelmedi bir türlü.
Anlamadım gitti bir türlü bitmiş maçın neyini tartışıyorlar yok penaltıydı yok ofsayttı yok diildi uğurcum geri sar hocam sen haklısın şansal ayaanı denk al vs.vs.
Gecenin görkemi ve sessizliğin gücü adına(himen) İyi geceler herkese
murat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-04-2007, 01:51 AM   #8 (permalink)
Yüzbaşı

Standart Kedi Korkusu

Yine yalnız kalcam anlaşılan. Hepinize mutlu geceler. Rüyanızda beni görün emi
Lerzancım bi gece yalnız kalmam bari seninle ne güzel olur hakkaten wave wave wave
Alt 08-04-2007, 09:32 PM   #9 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Kedi Korkusu

benim teyzem kedilerden korkar ama çokta sever onları beslerim ama dokunamam der hep çoçukken bi gece yatağına kedi girmiş o gün bu gün 60 yıldır korkuyor bilmiyorki evdeki aslı kedi benim
Alt 22-12-2007, 09:37 PM   #10 (permalink)
Teğmen

28 Mesajinıza toplam 56 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
akik is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Kedi Korkusu

kediler, aslan ve kaplanlarla akrabadır, kedigiller diye geçer bunların topu. yerleşik hayata geçmeden önce insanlar en çok aslan ve kaplanlar tarafından avlanırmış, zamanla bu "korku" veya kendini bunlardan koruma güdüsü diyelim, belirli davranış kalıpları biçiminde nesilden nesile aktarılmış. diye duydum. bilmiyorum:)
akik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks