Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz > İzmir Buluşmaları

Uyarılar

14/15 TEMMUZ İLK İZMİR BULUŞMASI

Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz ve İzmir Buluşmaları 14/15 TEMMUZ İLK İZMİR BULUŞMASI Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Evet koca 2 günü bitirdik neredeyse tatlı bir yorgunluk var üzerimde yazmadan yatmak istemedim. Cuma Akşamından heyecanla hazırlanan yemekler ve c.tesi 12.00 de önce mügee ile buluştuk ve Atakan'ı karşıladık eve geçerken Hayal ve ve dünyalar tatlısı Umutcan'ı aldık. 2 ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İzmir Buluşmaları telkin cd indir izle İstanbul İzmir Buluşmaları nerededir kimdir İzmir Buluşmaları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İzmir Buluşmaları hipnoz İzmir Buluşmaları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İzmir Buluşmaları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İzmir Buluşmaları kuantum düşünce kitap haberi

14/15 TEMMUZ İLK İZMİR BULUŞMASI

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-07-2007, 11:36 PM   #1 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Standart 14/15 TEMMUZ İLK İZMİR BULUŞMASI

Evet koca 2 günü bitirdik neredeyse tatlı bir yorgunluk var üzerimde yazmadan yatmak istemedim.
Cuma Akşamından heyecanla hazırlanan yemekler ve c.tesi 12.00 de önce mügee ile buluştuk ve Atakan'ı karşıladık eve geçerken Hayal ve ve dünyalar tatlısı Umutcan'ı aldık. 2 arkadaşımızın acil sebeplerinden dolayı gelemeyişene üzülsek de bir sonraki toplantıda aramızda olacakları bizi şimdiden mutlu ediyor.
Evde önce tanışma sohbetleri ve yaiyilip içilere geçen vakit arasında fal bakma seansımızı atlayamam 44 sonuna patronumunda gelişi renk kattı Akşam mügee ve patronumu uğurladıktan sonra Daisy hanımı ve Umutcan'ı da mutlu etmek için sahile indik bir kafede oturup sohbet etmeye devam ettik. 21:00 gibi eve dönüşte daha keyifli bir sofra hazırlamaya karar verdik ve işte o sofranın başlangıcı Gecenin ilerleyen saatlerinde daha bir keyifliydik sıkıntılarımızı paylaşırken bile hüzünlensekde çok farklı bir gelişim gösterdiğimizi anladım. Sabahın 5 ine kadar masada yedik içtik sohbetlere renk kattık

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 15-07-2007, 11:40 PM   #2 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Standart Ynt: 14/15 TEMMUZ İLK İZMİR BULUŞMASI

Ben elimde makina resim çekmeye devam halde izin aldıklarımı burada yayınlayacağım işte Valla Atakan kızma bir resminide koymazsam olmaz hani Hayal ve ben
Alt 15-07-2007, 11:42 PM   #3 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Atakan ve yine ben
Alt 15-07-2007, 11:44 PM   #4 (permalink)
25emel
Guest

Alıntı:
BURCU GELEGEN Nickli Üyeden Alıntı
Ben elimde makina resim çekmeye devam halde izin aldıklarımı burada yayınlayacağım işte Valla Atakan kızma bir resminide koymazsam olmaz hani Hayal ve ben
yaf atakan ile seni görmüşlüğüm var da hayalim o resimdeki arkadas olduguna eminmisin burcu :D
baksana yalnış resim koymuş olmayasın
Alt 15-07-2007, 11:45 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
99 Mesajinıza toplam 206 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asevgican is an unknown quantity at this point

Bu muhabbete yetişemedim ben ama sonrasında payımı aldım. ve çokkkk sevindimm..
iki saatlik zaman nasılda geçiverdi.. ve bzi hiçç suusmadıkk.Atakan susdu.. 44bize nazaran gerçi ama.....
kendi adıma iykiiii gitmişim dedim.
Alt 15-07-2007, 11:48 PM   #6 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Öğlen gibi kalktık sohbete devam doyamadık yani Ayşe aradı akşam üzeri geleceğini söyledi resmen bizde evde pinekledik sürekli konuştuk. Mügee gerçekten çok iyi oldu seni tanıdığıma keşke fazla kalabilseydin istemediğin resmini çekmedim 44
Bu arada evde Daisy papi ve Umutcan aralarında kaç yakala modu devam etti durdu. En son Umutcanın benim eski oyuncağımı almasıyla Daisy hanım triplere girdi hiç oynamadı halde oyuncağıma sahip çıktı Ben bu kadar uyumlu bir çocuk görmedim Umutcan maşallah harika bir çocuk pek düşünmesemde insanın doğurası geliyor bunları görünce Akşam Ayşeninde bize katılımından sonra gerçekten üzerime yorgunluk çöktü bitmez usanmak bilmeyen bizler sohbetlere devam ettik. Bu arada Sevgili Hayal'imin reiki desteği ile ayağım daha iyi arkadaşlar tamamen psikolojik ve ben sebebini çözdüm 44 Yarın Atakan İstanbula dönüyor ama biz hep burada bir sonraki toplantılara sizleri bekleyeceğiz. ilk buluşmamız dolu solu geçti 44
Alt 15-07-2007, 11:52 PM   #7 (permalink)
25emel
Guest

yok yok burcu sen yalnış resim koymusun oraya be baksana şaşkın hayal kaç yasındaydı be
Alt 15-07-2007, 11:59 PM   #8 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 0
90 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tresor is an unknown quantity at this point

resimlerınız harıka kımbılır nasıl eglendınız , ayrıca sıze gormek cok da ıyı oldu hayale kırkbır kere masallah hıc yasını gostermıyorsun hayalcım ben senı 25 - 26 yasında sandım resımde emelın hakkı var
tresor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-07-2007, 12:00 AM   #9 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Ayşe iyikide geldin sabaha karşı yatmanın verdiği yorgunlukda olsa seni tanımak çok iyi oldu.
Emelll Hayal be o kimi bekliyordun ki
Bu kadar resimler birde daisy kızımın uyku halini çektim
Alt 16-07-2007, 12:02 AM   #10 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Allah kem gözlerden saklasın tabi Hayal mükemmel biri.
Ben yatarım artık gözlerim kapanıyor valla
Bir sonraki toplantıya bekleniyorsunuz 44

Bookmarks