Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   İstanbul Buluşmaları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=295)
-   -   22 haziran pazar hayalayazlı suzzyli istanbul toplantısı... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=9316)

suzzy 23-05-2008 07:26 PM

22 haziran pazar hayalayazlı suzzyli istanbul toplantısı...

arkadaşlar hayal ablamla konuştum...eğer sizler içinde uygunsa 22 haziran günü istanbulda bulunucaz..(bir manimiz olmazsa...) wave

hem sizlerle tanışmak sohbet etmek hemde biraz istanbul havası almak istiyoruz... blissy blissy

ne dersiniz...uygunmudur.... ttli3

Belgin ∞ 23-05-2008 07:45 PM

Ynt: 22 haziran pazar hayalayazlı suzzyli istanbul toplantısı...

Ya bu bana yapılır mı?o tarihlerde Ankara'da olucam ben. 88a

suzzy 23-05-2008 07:58 PM

Alıntı:

redflowers Nickli Üyeden Alıntı
Ya bu bana yapılır mı?o tarihlerde Ankara'da olucam ben. 88a

arkadaşlar...eğer başka bir program varsa erteleyebiliriz... ark5

yani ankara toplantısı öncelikteyse... b456 sorun değil önemli olan her kese uygun büyük bir forum toplantısı düzenliyebilmek...ben hepimizin katılabilceği ve hepinizle tanışabilceğim bir toplantı olmasını diliyorum...

sanemce 23-05-2008 08:03 PM

22 haziran tamamdır hismiley

ajandama not edilmiştir 956k

ben varım k8908 k8908

sanemce 23-05-2008 08:05 PM

22 haziran pazar günü demişsin zaten, 22 haziran hangi güne geliyor diye takvime baktım nasıl okuyosam artık y789

Alıntı:

suzzy Nickli Üyeden Alıntı

arkadaşlar hayal ablamla konuştum...eğer sizler içinde uygunsa 22 haziran günü istanbulda bulunucaz..(bir manimiz olmazsa...) wave

hem sizlerle tanışmak sohbet etmek hemde biraz istanbul havası almak istiyoruz... blissy blissy

ne dersiniz...uygunmudur.... ttli3

comte 23-05-2008 08:15 PM

Merhaba suzzy... hismiley

Yahu şu toplantıyı bari Ankarada falan yapında ben de gelebileyim. Anakara yakın. Konyadan 3 saat. Ama İstanbul çok uzak kalıyor malesef... sigrt56

Hatta buyurun gelin bir de burada yapalım...Mevlanayı da gezmiş olursunuz... smiliyface

Hep aynı yerlerde toplanmayın... super

serpil22 23-05-2008 09:07 PM

blissy blissy blissy blissy blissy ayyyy ne güzellllll s456 s456 s456 çok sevindim yaaaa uygun olursam bende gelebilirim sizlerle tanışmayı çok istiyorum 789569 789569 789569 789569 partysmiley partysmiley partysmiley partysmiley

hayalayaz 24-05-2008 12:26 AM

istanbullular bizi istemiyor suzyciğim, hih33 hih33 hih33 baksana tık yok geçen sefer toplananlardan. hih33 hih33 hih33 .biz ankaraya gidelim istersen aa34 yok ben en iyisi karsa falan gideyim, gerçi karslı hiç üyemiz yok herhalde..neyse canım bulurum ben bi yer.. hih33 hih33

ECEM18 24-05-2008 12:31 AM

hayal teyzem sizde edirneye gelin bekleriz sizi buralara tender45 tender45 tender45 tender45 başımızın üstünde yeriniz var kiss3 kiss3 kiss3

suzzy 24-05-2008 12:35 AM

Alıntı:

hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
  istanbullular bizi istemiyor suzyciğim, hih33  hih33  hih33   baksana tık yok geçen sefer toplananlardan.  hih33  hih33  hih33 .biz ankaraya gidelim istersen  aa34  yok ben en iyisi karsa falan gideyim, gerçi karslı hiç üyemiz yok herhalde..neyse canım bulurum ben bi yer.. hih33  hih33

naapalım şanssızlık...bende kararsız kaldım şekerim.... hih33

naapsakki...onlarımı buraya çağırsak... dusun yada biz kuzu kuzu gene ( çok toplanmışız gibi..) izmirdemi toplansak... dlckrn

comte 24-05-2008 12:39 AM

Alıntı:

Alıntı:

istanbullular bizi istemiyor suzyciğim, hih33 hih33 hih33 baksana tık yok geçen sefer toplananlardan. hih33 hih33 hih33 .biz ankaraya gidelim istersen aa34 yok ben en iyisi karsa falan gideyim, gerçi karslı hiç üyemiz yok herhalde..neyse canım bulurum ben bi yer.. hih33 hih33

naapalım şanssızlık...bende kararsız kaldım şekerim.... hih33

naapsakki...onlarımı buraya çağırsak... dusun yada biz kuzu kuzu gene izmirdemi toplansak... dlckrn

Valla, ben teklif ettim... super

Teklif var ısrar yok... 4897

Buyurun gelin, başımızın üstünde yeriniz var...sapkal89 hih33

İlla ki 3 büyük şehirden birisi olması şartmı yani... hih33

suzzy 24-05-2008 12:41 AM

ewet ewet ben konyaya gelicem galiba mehmet... sevincli

sanemce 24-05-2008 12:44 AM

yaaa hayal ablacım suzzy oyunbozanlık yapmayın ama.. niyet edilmiş tarih belirlenmiş bozmayın niyetinizi terli345

istanbullular uyuyor herhalde yarına kadar bekleyin ama canım.. bakın nasıl yazacaklar 12389

kiss3

hayatimdegisti 24-05-2008 12:45 AM

22 Haziran Pazar Benim için uygundur.Diğer arkadaşlar içinde bu tarih uygunsa Hayalayaz'lı Suzzy'li toplantı yapabiliriz. blissy

Belgin ∞ 24-05-2008 12:52 AM

88a Yazık bana ya.Ağlatmayın beni bu kadar Haziran'ın son haftası Ankara'da buluşma var oraya gelin.Valla çatlarım kıskançlıktan.Sebebi sizsiniz.

suzzy 24-05-2008 12:54 AM

yaa aslında biz shamanlada konuştuk msn'den gelebilceğini söylemişti...

ama uygun olursa ben bütün üyelerle tanışmayı istiyorum...tabiki başta siz atakan bey..pisisiz olmaz...defduru...shamanım..

sonra nurhanza..duru..redflowers..başka mümin bey..cent..mehmet konyadaymış ama bizde izmirden gelicez oda gelebilir aslında...
meşhur 06metin zeynep... tender45 ve aklıma gelmeyen bütün arkadaşlar...

gönül hepinizi tanımak tanışmak istiyor arkadaşlar...bakın ben gerçekten şartlarımı zorlayıp sadece ve sadece sizlerle tanışmak isteğiyle geliyorum oraya...yoksa daha önce istanbula hiç gitmedim...

istanbulu gezmeyide çok isterdim ama hemen dönüp işime başlicam... b456

serpil22 24-05-2008 12:57 AM

hayal abla gerçekten geliyormusunuz*?

hayalayaz 24-05-2008 01:02 AM

atakan ve sanemce çok teşekkür ederim ilginize...ecemciğim edirne zaten listede..inşallah gelicem edirneye..zaten bu ay gelicektimde ben nete giremeyince kopukluk oldu...düzeltiriz..ya ben ankaraya' da geleyim dedim ama ankaralılardanda bir ses çıkmamıştı ozamanlar aa34 aa34 ( iftiraya bak) suzy biz sanemceyi ve atakanı buraya alalım..en iyisi..güzel izmirimizde yapalım toplantıyı..otururuz sahilde .imbatımızda eser püfür püfür..ohhhh safamız olsun..benim bu gün mikserliğim üstümde aa34 aa34 aa34 aa34 aa34

suzzy 24-05-2008 01:04 AM

okey abla bence uygun... wave

shamanım da gelsin o bizi istiyordu...pisi gelmesin.... dlckrn

hayalayaz 24-05-2008 01:06 AM

Alıntı:

serpil22 Nickli Üyeden Alıntı
hayal abla gerçekten geliyormusunuz*?

allah hastalık, ölüm vermezse, gelicez serpilcim..ben bağımsız olduğum için hemen karar verdim suzzy nin eşide sağolsun anlayış gösterdi..gelicez inşallah..istanbullular toplanırsa...tabii gerçi daha bir ay var, ama ben ve suzzy arkadaşlarla tanışmak istiyoruz

Belgin ∞ 24-05-2008 01:08 AM

Küstüm oynamıyorum.Senin gibi mikser dostlar başına meleğim.Gece gece kattın ortalığı birbirine.

hayalayaz 24-05-2008 01:09 AM

Alıntı:

cat56 m olmadan olmaz...şamanım, cat56..ve diğer arkadaşlarımızda..ben arsızım herkesi görmek tanımak istiyorum...

sanemce 24-05-2008 01:11 AM

izmirde toplantı olmasa bile ben gelicem ablacım. ama biraz daha zamanı var 12389

Alıntı:

atakan ve sanemce çok teşekkür ederim ilginize...ecemciğim edirne zaten listede..inşallah gelicem edirneye..zaten bu ay gelicektimde ben nete giremeyince kopukluk oldu...düzeltiriz..ya ben ankaraya' da geleyim dedim ama ankaralılardanda bir ses çıkmamıştı ozamanlar aa34 aa34 ( iftiraya bak) suzy biz sanemceyi ve atakanı buraya alalım..en iyisi..güzel izmirimizde yapalım toplantıyı..otururuz sahilde .imbatımızda eser püfür püfür..ohhhh safamız olsun..benim bu gün mikserliğim üstümde aa34 aa34 aa34 aa34 aa34

hayalayaz 24-05-2008 01:11 AM

Alıntı:

Küstüm oynamıyorum.Senin gibi mikser dostlar başına meleğim.Gece gece kattın ortalığı birbirine.

küsme küsme..eğer ben istanbula giderde şeytanın bacağını kırarsam var yaaa...önümüzdeki yıl urfa bile giderim...hülyayı görür gelirim...sen zaten burnumun dibindesin...

suzzy 24-05-2008 01:16 AM

canım hülyacım... ağla bi o kalıyor göremeyeceğim...keşke gelebilse güzelim...yada biz gidebilsek... sadanim

tatlım hülyam özledik gülüm...forum sayfalarımızı sensiz bırakma artık şekerim... mlk34

( kayıp aranıyor kısmına yazıcaktım ama üşendim...) sevincli

burcu-tkn8 24-05-2008 01:17 AM

biz ankaralılarda artık siz buluştuktan sonrakı yazacagınız keyıflı anılarınız okur okur iç geçiririz ne yapalım utananadam sad456

pisimbat 24-05-2008 01:18 AM

Alıntı:

44 dlckrn dlckrn dlckrn

Alıntı:

Alıntı:

cat56 m olmadan olmaz...şamanım, cat56..ve diğer arkadaşlarımızda..ben arsızım herkesi görmek tanımak istiyorum...

canımsın hayal yaww sevincli AMA amavelakin ben malesef gelemiyeceğim o tarihte başka yerdeyim malesef
siz buluşun eminim çok iyi geçer atakan bey ayaralar nerde buluşacaksanız aslında yer önemli değil ha istanbul ha konya ha izmir ha ankara

ben afınıza sığınıyorum başka bir buluşmaya gelirim af ola blook

suzzy 24-05-2008 01:21 AM

yaaa...olmadı ama...pisi... ağla ben senide istiyooommm. kizgin1

Belgin ∞ 24-05-2008 01:25 AM

küsme küsme..eğer ben istanbula giderde şeytanın bacağını kırarsam var yaaa...önümüzdeki yıl urfa bile giderim...hülyayı görür gelirim...sen zaten burnumun dibindesin...
[/quote]

Burnunun dibi mi khkh56 İyi o zaman İstanbul'dan atla feribota 2 saat burayada gelllllllll.Suzzy i de al.Gerçi ev pek bi ufacık tefecik ama sığısırız artık.Başımda taşırım sizi.

Valla vazgeçicek Ankara'ya gitmekten ablam kaç parçaya ayırır diye merak ediyorum.Gel diye tuttturdu keçi inadıyla.

hayalayaz 24-05-2008 01:30 AM

Alıntı:

pisimbat Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

44 dlckrn dlckrn dlckrn

Alıntı:

Alıntı:

canımsın hayal yaww sevincli AMA amavelakin ben malesef gelemiyeceğim o tarihte başka yerdeyim malesef
siz buluşun eminim çok iyi geçer atakan bey ayaralar nerde buluşacaksanız aslında yer önemli değil ha istanbul ha konya ha izmir ha ankara

ben afınıza sığınıyorum başka bir buluşmaya gelirim af ola blook

88a 88a 88a 88a 88a 88a

hayalayaz 24-05-2008 01:40 AM

Alıntı:

http://img162.imageshack.us/img162/3863/hidetaggdb7.png

Burnunun dibi mi khkh56 İyi o zaman İstanbul'dan atla feribota 2 saat burayada gelllllllll.Suzzy i de al.Gerçi ev pek bi ufacık tefecik ama sığısırız artık.Başımda taşırım sizi.

Valla vazgeçicek Ankara'ya gitmekten ablam kaç parçaya ayırır diye merak ediyorum.Gel diye tuttturdu keçi inadıyla.
[/quote]

mesafe bilinci yok bende...uzun yıllar izmirden dışarı çıkmasamda..daha önceleri..çalışma hayatımın devamlı gezerek olduğundan olsa gerek...ben yeterki bir kere dışarı çıkayım..sen geçen yıl yoktun burda...ben evden bir çıktım pir çıktım..şimdide bu şehirden çıktımmı..türkiyede ayağımın değmediği yer kalmaz, turalar dururum..oğlumda yuvana dön anne diye pankart açar...açsın pankartları köftehor umurumda değil..belki bakımsız kalırda yaa ben evleneyim bari der..bak ama bak, nelerden neler olumluyorum...ne kadınım be, kendimi takdirmi etsem ayıplasammı bilemedim şimdi...

pisimbat 24-05-2008 01:43 AM

agl34 hayal yaaa üzülürüm bak canım benim dişlerimi yaptırmam gerekiyor eğer müsait olursam gelirim ama söz veremiyorum yahu insan hem keltoş hem dişsiz olursa gelemez değilmi cat56 liğinde bir karizması var
suzzy canımm çok isterim gelmek ama bakalım söz vermiom siz karar verin müsait ve dişli olursam gelirim blook

Belgin ∞ 24-05-2008 01:46 AM

Ben seni biliyorum canım bilmem mi?Sen istesen aynı anda hem İstanbul'da hem Ankara'da bide İzmir'de olursun.Kalıcak mısınız günübirlik mi?

suzzy 24-05-2008 01:47 AM

Alıntı:

agl34 hayal yaaa üzülürüm bak canım benim dişlerimi yaptırmam gerekiyor eğer müsait olursam gelirim ama söz veremiyorum yahu insan hem keltoş hem dişsiz olursa gelemez değilmi cat56 liğinde bir karizması var
suzzy canımm çok isterim gelmek ama bakalım söz vermiom siz karar verin müsait ve dişli olursam gelirim blook

pisi noolur gel ben seni görmezsem çatlarım yahu emb23 ...dişsiz gel bir hafta sonra yaptırırsın...

ayol ben naapiim senin dişleri... sevincli ben seni görücem... kizgin1 sana bir sarılam şöle başını okşuyam pisi pisi diye...mırnavım pisim ayarlarsın sen güloom.. cat56

pisimbat 24-05-2008 01:58 AM

Alıntı:

Alıntı:

pisi noolur gel ben seni görmezsem çatlarım yahu emb23 ...dişsiz gel bir hafta sonra yaptırırsın...

ayol ben naapiim senin dişleri... sevincli ben seni görücem... kizgin1 sana bir sarılam şöle başını okşuyam pisi pisi diye...mırnavım pisim ayarlarsın sen güloom.. cat56

şaka bir yana gerçekten gelmek isterim ama işte söz veremiyorum hele siz kesinlik kazandırın buluşmaya ATAKAN nerde yahu piştttt site sahibi beyoğlum 44 metinimde gelsin ama şövalyesiz olmaz şamanda gelsin herkes gelsin yahu duyan gelsin bence miting gibi olsun sevincli
söz vermiyorum ama inşallah gelirim bende sizlerle tanışmayı isterim

mauuwww

hayalayaz 24-05-2008 02:25 AM

cat56 m sen gel, benimde sana diş konusunda bir sürprizim var..ne saçına, nede dişine bakarım..kellikse iki yıl önce aynı durumdaydım..immun sistem bir çöktü..saçlarımın tamamı bir hafta içinde döküldü..diş dersen görünce anlarsın...sen gelmeye çalış ablam..önemli olan seni görmek..hem hepimiz türkiyenin bir ucunda yaşıyoruz...bir daha ne zaman bir araya geliriz kimbilir..imkanın olursa gel gülüm..

hayalayaz 24-05-2008 02:28 AM

redflower'im ctesi gece buradan binicez otobüse..pazar günü toplantıya katılıcaz...pazar gecesi yine yollardayız..pazartesi izmirde olucaz .

pisimbat 24-05-2008 02:33 AM

Alıntı:

cat56 m sen gel, benimde sana diş konusunda bir sürprizim var..ne saçına, nede dişine bakarım..kellikse iki yıl önce aynı durumdaydım..immun sistem bir çöktü..saçlarımın tamamı bir hafta içinde döküldü..diş dersen görünce anlarsın...sen gelmeye çalış ablam..önemli olan seni görmek..hem hepimiz türkiyenin bir ucunda yaşıyoruz...bir daha ne zaman bir araya geliriz kimbilir..imkanın olursa gel gülüm..

inşallah hayalcim çok gelmek isterim hayırlısı süpriz yaparım size belkim şaka bir yana sizlerle olmak çok güzel olur ama söz vermiyorum anlaştık dusun

tgb 24-05-2008 05:26 PM

ben suan İsveçteyim inş. bir aksilik olmazsa 18 haziranda Türkiyede olucam ttli3 blissy. eğer toplantınız istanbulda olursa katılıcam. sizlerle tanışmak cok güzel olucak.. super

Pamukk 25-05-2008 12:30 AM

ben de gelirim smiliyface

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:27 PM.