Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   İstanbul Buluşmaları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=295)
-   -   27 Ocak 2008 Pazar 13.00 Taksim Akm önü teterjanlı kedili istanbul buluşması (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=3698)

pisimbat 11-01-2008 12:18 PM

27 Ocak 2008 Pazar 13.00 Taksim Akm önü teterjanlı kedili istanbul buluşması

atakan kardeşim 26-27 ocak 2008 günlerinden birinde buluşma olurmu acep yani olursa bende gelirim diyorum ben blook şaşkın

hayatimdegisti 11-01-2008 12:23 PM

Ynt: kedili istanbul buluşması

Alıntı:

pisimbat Nickli Üyeden Alıntı
atakan kardeşim 26-27 ocak 2008 günlerinden birinde buluşma olurmu acep yani olursa bende gelirim diyorum ben blook şaşkın

27 Ocak günü buluşma yapabiliriz.Sizde katılacaksanız neden olmasın :)

pisimbat 11-01-2008 12:34 PM

y789 blook cat56 ehhh gelirim yahu bende neden olmasın 27 ocak diyoruz ozaman yer ve saat ne olacak atakan utananadam

hayatimdegisti 11-01-2008 12:40 PM

14.00 Taksim Akm önünde buluşuyorduk önceden.Yine aynı şekilde olabilir.

pisimbat 11-01-2008 12:47 PM

AKM önünde ama saat 13:00 olsun malum kış erken kararıyor hava olurmu atakan ayyy ne cins cat56 ben dimi utananadam

shamanic 11-01-2008 03:00 PM

cat56 cim geliyomuş... sevincli blissy orda olmaya çalışıcam... b456 hafta sonu beni biraz zorlar ama bakalım .. terli345

suzzy 11-01-2008 03:05 PM

valla istanbullu arkadaşlar...ne güzel sık sık organize olup buluşuyorsunuz...imrendim ayol...

birazda kıskandım sizi dlckrn

bu arada pisi sen istanbulun neresinde yaşıyon kardeş...nerden nereye gidiyon anlamadım... dusun

pisimbat 11-01-2008 05:04 PM

Alıntı:

**shamanic** Nickli Üyeden Alıntı
cat56 cim geliyomuş... sevincli blissy orda olmaya çalışıcam... b456 hafta sonu beni biraz zorlar ama bakalım .. terli345

gel şamancım sensiz olmaz

Alıntı:

suzzy Nickli Üyeden Alıntı
valla istanbullu arkadaşlar...ne güzel sık sık organize olup buluşuyorsunuz...imrendim ayol...

birazda kıskandım sizi dlckrn

bu arada pisi sen istanbulun neresinde yaşıyon kardeş...nerden nereye gidiyon anlamadım... dusun

ben istanbulda değilim ama yakınım

hayatimdegisti 11-01-2008 05:21 PM

Alıntı:

AKM önünde ama saat 13:00 olsun malum kış erken kararıyor hava olurmu atakan ayyy ne cins cat56 ben dimi utananadam

Saat 13.00 uygundur.Ben insanlar geç kalabilirler diye 14.00 demiştim.O zaman 13.00 da toplantiya başlariz geç kalanlar olursa onlarda sonradan katilabilirler.

pisimbat 11-01-2008 05:29 PM

cat56 istanbul buluşmasııı saattttt 13:00 deeeee AKM önünde (galiba blook) gelenler atakan pisi şaman
yokmu başka gelen yahu ehhhh biz gitcez yahu

44

suzzy 11-01-2008 05:43 PM

Alıntı:

cat56 istanbul buluşmasııı saattttt 13:00 deeeee AKM önünde (galiba blook) gelenler atakan pisi şaman
yokmu başka gelen yahu ehhhh biz gitcez yahu

44

aranızda olmayı inanın çok isterdim...bari bi foto moto,görüntü falan çekin... dlckrn

atakanı gördük ...pisi ve şhamanımıda görmek isterim..arkadaşlar unutmayın ... blissy blissy

sevincli ee bizlerinde kulakları çınlar artık...

Akulina 11-01-2008 08:01 PM

Evet yaaa...foto neyim çekinde bakıp kıskanalım:)

asevgican 11-01-2008 08:57 PM

napcanız soğukda istanbulu..
izmire gelin.....:)

pisimbat 11-01-2008 10:09 PM

ben foto çektirmem ki gizemli kalıcam ben 44

shamanic 11-01-2008 11:22 PM

cat56 çektirmiyosa ben hiç çektirmem zaten kameranın ekranına sığmayacak kadar büyüküm khkh56

pisimbat 11-01-2008 11:47 PM

şaman benden atakandan ve senden başka gelende yok okey oynamak istesek 4. yok yahu blook

ZEYNEPAYY 12-01-2008 01:34 PM

oKEY OYNAMAYI BİLMEM b456sizi izlerim bu seferde anlamdığım için sıkılırım en iyisi ikinci buluşmada oynayın ilkte oyuna dalmayın bakalım az yüzümüze birbirimize dimi yaa:))
Pisim bende istemem resim giz kallaım cınım :))
Shamanic demek sende bende o zaman o resim karesine sığmazmışızki şimidi aklıma gelmiyo hani parca parca ekliyosunda buluyosunda resim çıkıyoya he ondan anladı sen:))o zaman resimizi görürler:))
Eğer bi mani olmazsa bende gelicem buluşmaya :)

pisimbat 12-01-2008 02:20 PM

happy6 kiss3 aa34 ark5 gel ghel kardeşim wave 4 kişi olduk

pisimbat 12-01-2008 02:56 PM

Ynt: 27 Ocak Pazar 13.00 Taksim Akm önü kedili istanbul buluşması

khkh56 cilgin897 ayy atakan alem çoçuksun yahuuuu 44 8977 çok güldüm yaaa sitede akıoya yazılar clapping cat56 pc05

hayatimdegisti 12-01-2008 02:58 PM

Alıntı:

khkh56 cilgin897 ayy atakan alem çoçuksun yahuuuu 44 8977 çok güldüm yaaa sitede akıoya yazılar clapping cat56 pc05

Duyuru bölümüne ekledim ki daha çok kişi haberdar olsun.Birde bu Kedili Buluşma ismi çok hoş olmuş. blissy aa34

pisimbat 12-01-2008 06:24 PM

cat56 yani bizlerin gizemli bir çekiciliği vardır bak tarihi araştır atakancım ne medeniyetlerde yaşadık biz şimdi cat56 buluşma umarım katılım rekoru kırarar yada ben dunk56 yada herkes bi cat56 kapıp gelirmiş ne gülerim yahuuuu 44 şaka bir yana atakan evet yaa bi havası olmuş buluşmanın anlamı olmuş yuffff bana yahu ne şımarığım yahu
bakalım o gün gelsinde sevincli ark5 kaynaşalım yahu sanal ortam nereye kadar yahu blook

Silvara 12-01-2008 11:43 PM

ya ayşenin dediği gibi napcanız soğuk istanbulda gelin bakım izmire :P
bu arada yle gizemmiş yok giz miş zartmış zurtmuş anlamam. madem buluşuyonuz resim de görmek isterizzz isterizzz yoksam 1 sene konuşurum forumun her sayfasına yazarım resim resim resim diye ona göre :P

pisimbat 13-01-2008 12:13 AM

bakarız artık çektrsemde yüzümü gizlicem sen çatla ehehe

hülyaa 13-01-2008 12:56 AM

sizlerle olmayı bende çok isterdim ama bu şimdilik imkansız tabii..şanslısınız yahu..kıskançlık bulaştı bana shamandan..aha da kıskandım işte..bari bir resim falan çekinin..ayy ne bileyim ne konuştunuz ne yaptınız?hepsini ayrıntılarıyla öğrenmek istiyoruz..istiyoruz diyorum,eminim herkez istiyordur... sevincli
öyle buluşup buluşup konuştuklarınızı kendinize saklamak yok..sizlere büyük bir görev düşüyor şimdi..sitemizde bir sürü üye var..hepimizin bir araya gelmesi şimdilik olanaksız tabii. eee ne olcak?bu durumda buluşmayı gerçekleştiren üyeler bize aktarım yapcak ki bizde çaaat diye çatlamayalım..yaşadığınız mutluluğu bizle paylaşmalısınız..bak yapmazsanız acil mahkeme kurar hakkınızda soruşturma açarım ona göre...sitemizde benle birlikte bunu yapabilecek üyeler çok nasılsa.. khkh56

hayatimdegisti 13-01-2008 01:15 AM

Fotograf çekme tabii ki gelen üyelerin isteğine bağlıdır.Şu an için kimse fotograf cektirmek istemiyor.Gelen kisiler aynı zamanda kalemleri güçlü üyelerimiz olduğu için her detayı anlatacaklardır fotografada gerek kalmayacaktır.

cicek1973 13-01-2008 01:27 AM

selam

arkadaşlar tanışma günü varmış bend eçok isterim katılmayı.eğer bir sorun olmazsa bende aranızda olabilirim.sizlerle tanışmak benim için çok büyük bir onurdur. kiss3

fatale 13-01-2008 01:36 AM

Büyük bir aksilik olmazsa ben de katılacağım. smiliyface Keyifli bir bulşma olacağına hiç şüphem yok k8908

metin06 13-01-2008 10:16 AM

selaaam bu aralar siteye biraz daha aralıklı girer oldum..Ben de gelicem inşallah bi sorun olmazsa.27 olması iyi oldu bir gün önce olsaydı lise tayfası ile toplanıcaz.Yavaş yavaş millet toplanıyo heralde.Bu arada bi önceki toplantıya orpheo gelmiş elinde kamerası ile toplantıyı konuşulanları felan çekmiş aslında güzel olmuştu ve güzel olurdu ama herkezin kendi seçimi tabii..Bir de şu msnden farkediyorum bazen insan söylemek istediğini ne kadar iyi anlatsada yüzyüze olduğu gibi ifade edemiyor(bazende tam tersi :)

pisimbat 13-01-2008 12:51 PM

Alıntı:

hülyaa Nickli Üyeden Alıntı
sizlerle olmayı bende çok isterdim ama bu şimdilik imkansız tabii..şanslısınız yahu..kıskançlık bulaştı bana shamandan..aha da kıskandım işte..bari bir resim falan çekinin..ayy ne bileyim ne konuştunuz ne yaptınız?hepsini ayrıntılarıyla öğrenmek istiyoruz..istiyoruz diyorum,eminim herkez istiyordur... sevincli
öyle buluşup buluşup konuştuklarınızı kendinize saklamak yok..sizlere büyük bir görev düşüyor şimdi..sitemizde bir sürü üye var..hepimizin bir araya gelmesi şimdilik olanaksız tabii. eee ne olcak?bu durumda buluşmayı gerçekleştiren üyeler bize aktarım yapcak ki bizde çaaat diye çatlamayalım..yaşadığınız mutluluğu bizle paylaşmalısınız..bak yapmazsanız acil mahkeme kurar hakkınızda soruşturma açarım ona göre...sitemizde benle birlikte bunu yapabilecek üyeler çok nasılsa.. khkh56

kıskançlık kötü bişi yahu blook ama üzülme yaza doğru bir daha olursa onada gelirim ben kendi adıma sölimde

Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
Fotograf çekme tabii ki gelen üyelerin isteğine bağlıdır.Şu an için kimse fotograf cektirmek istemiyor.Gelen kisiler aynı zamanda kalemleri güçlü üyelerimiz olduğu için her detayı anlatacaklardır fotografada gerek kalmayacaktır.

hemde ballandıra ballandıra anlatıcam atakan kıskananlar çatlasınnnn şaşkın

Alıntı:

fatale Nickli Üyeden Alıntı
Büyük bir aksilik olmazsa ben de katılacağım. smiliyface Keyifli bir bulşma olacağına hiç şüphem yok k8908

gel kardeş gellll katl tabi herkes gelsin

Alıntı:

metin06 Nickli Üyeden Alıntı
selaaam bu aralar siteye biraz daha aralıklı girer oldum..Ben de gelicem inşallah bi sorun olmazsa.27 olması iyi oldu bir gün önce olsaydı lise tayfası ile toplanıcaz.Yavaş yavaş millet toplanıyo heralde.Bu arada bi önceki toplantıya orpheo gelmiş elinde kamerası ile toplantıyı konuşulanları felan çekmiş aslında güzel olmuştu ve güzel olurdu ama herkezin kendi seçimi tabii..Bir de şu msnden farkediyorum bazen insan söylemek istediğini ne kadar iyi anlatsada yüzyüze olduğu gibi ifade edemiyor(bazende tam tersi :)

hklısın metin kardeşim yeden göge kadar hemde

PAMİRNAZLI 13-01-2008 10:48 PM

Arkadaşlar bende katılmayı çok isterim ama küçük adamım istanbulda olduğunda benim sosyal hayatım bitiyor . Ben haziran öncesi hiçbir görüşmeye malesef katılamam ama yaz döneminde ev sahipliğini yapacağım bir organizasyon düzenleyeceğim. Aslında çoğunuzu gördüm gerek msn den gerekse istanbul buluşmalarının resimlerinden zaten geçenlerde pisimbata karşı bir mahcubiyetim oldu. Burdan özür dileyeyim konuyuda uzatmayayım ister çetirin resimleri ister çektirmeyin hepinizi çok seviyorum.

utarit 14-01-2008 04:50 PM

aktif forum kullanıcılığım daha bugün başladı ve yeni yeni inceliyebiliyorum yazılanları ama açıkcası burdaki buluşma muhabbetini kıskanır gibi oldum. daha çooookkk yeniyim aranızda ama ilerde bi organizasyon daha olursa seve seve katılırım. benim varlığımın ya da eksikliğimin farkedeceğini pek sanmıyorum yinede düşüncelerimi bilmenizi istedim. size iyi buluşmalar b456

pakguc 15-01-2008 08:46 AM

siteye giremedim yaaa uzun zamandır..
açınca duyuruyu gördüm "kedili istanbul buluşması" diye...
aman allahım kedilerimizi mi götürücez, e benim köfte kucakta durmaz ki çantada hiç durmaz napızam ben? sevincli
kedi bizim pisimbatmış sevincli çok güldüm sabah sabah kendime khkh56

Silvara 15-01-2008 11:32 AM

Alıntı:

Çatlamam kiiii çatlamam kii çatlatırım kiii :P (gittikçe küçülüyorum ben galia :P)
Yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
İsteriz isteriz fotoğraf isteriz. Çekilin ya adamı hasta etmeyin ya bak adam yollarım uzaktan zoomla çektirdirim fotolarınızı :P
khkh56 khkh56 khkh56

pisimbat 15-01-2008 12:20 PM

Alıntı:

izumi Nickli Üyeden Alıntı
siteye giremedim yaaa uzun zamandır..
açınca duyuruyu gördüm "kedili istanbul buluşması" diye...
aman allahım kedilerimizi mi götürücez, e benim köfte kucakta durmaz ki çantada hiç durmaz napızam ben? sevincli
kedi bizim pisimbatmış sevincli çok güldüm sabah sabah kendime khkh56

bak şaşırtmaca oldu sana khkh56 ayyy ayrıca getir yahu pisicik kardeşimi ama yazık korkakr yollarda otursun evinde huzurluca o sen gel kedi diye benle idare edecksiniz artık ayyy koca siteye nasıl yetişeceğim ben yahu blook

Alıntı:

Silvara Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

Çatlamam kiiii çatlamam kii çatlatırım kiii :P (gittikçe küçülüyorum ben galia :P)
İsteriz isteriz fotoğraf isteriz. Çekilin ya adamı hasta etmeyin ya bak adam yollarım uzaktan zoomla çektirdirim fotolarınızı :P
khkh56 khkh56 khkh56

tamam dark vador misali bir resim çektiriririm belkim topluca gizem yaratacam ya şaşkın şaşkın 44 dusun
ayrıca ne var içindeki çoçuğu açığa vur bence hç mahsuru yok blissy

ZEYNEPAYY 15-01-2008 12:33 PM

Alıntı:

Silvara Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

khkh56 khkh56 khkh56

Çatlamışın bile:)))
şşşşt tehtit ediyo biziiii bak hele:))dedektif silvagecıt:))

shamanic 15-01-2008 12:35 PM

gelen yoğun istek üzerine ekte aynaya bakarak yaptığım kendime ait portre çalışmasını sunuyorum... blook

aynı benn... 12389

http://img207.imageshack.us/img207/5817/shmnrv0.jpg girlhaha

pisimbat 15-01-2008 12:37 PM

pek şekersin yhau blook khkh56 khkh56

ZEYNEPAYY 15-01-2008 05:49 PM

http://img525.imageshack.us/img525/7...bath3pqvr1.gif
http://img525.imageshack.us/img525/7...381f4bd35e.jpg

ZEYNEPAYY 15-01-2008 05:56 PM

Shamanc haketen şekersin :)
he bak benide merak edenler varsa işte burdaki bayan az bana benzer:))
Yanımdakide başka forumdan çok sevdiğim Bora abim :))
canımın sıkıldığı bi gün bende aldım maosu resim yaptım :))

http://img525.imageshack.us/img525/8...yneprh7li8.jpg
http://img525.imageshack.us/img525/8...871af4cde0.jpg

ZEYNEPAYY 15-01-2008 06:01 PM

ah ahhh bi zamanlar zayıftım:))
http://img411.imageshack.us/img411/3...giliqg1oj7.jpg

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:18 AM.