Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Eğitim Öğretim Sınavlar Klubü > Yabancı Dil Klubü ve Ritmotrans(Öğreni Fark Yaratın) > İngilizce Odası

Uyarılar

İngilizce Odası İngilzce Odası

yarı ingilizce sohbetler

Yabancı Dil Klubü ve Ritmotrans(Öğreni Fark Yaratın) ve İngilizce Odası yarı ingilizce sohbetler Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Trying to figure it out, out, out. (Figure it out deyiminin anlamını bilmiyorum) figure out cozmek ortaya cıkarmak demek, ortaya cıkarmaya calısıyoruz dıyor Your anticipation pulls you down When you can have it all, you can have it all. Beklentilerin ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İngilizce Odası telkin cd indir izle İstanbul İngilizce Odası nerededir kimdir İngilizce Odası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İngilizce Odası hipnoz İngilizce Odası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İngilizce Odası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İngilizce Odası kuantum düşünce kitap haberi

yarı ingilizce sohbetler

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-07-2007, 09:22 AM   #31 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 0
90 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tresor is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: yarı ingilizce sohbetler

Trying to figure it out, out, out.
(Figure it out deyiminin anlamını bilmiyorum) figure out cozmek ortaya cıkarmak demek, ortaya cıkarmaya calısıyoruz dıyor

Your anticipation pulls you down When you can have it all, you can have it all.
Beklentilerin seni bastırıyor (aşağı çekiyor ) hepsine sahip olabildiğin zaman .. bence burda dedıgı beklentılerın senı asaga cekıyor ancak bırıne sahıp oldgunda herseye sahıp olabılırsın .. lerzana gene sorarız o ne anlamıs

So come on, so come on, get it on
Öyleyse haydi haydi üzerine bin... uzerııne bın demıs ama mecazı anlamda , bence ne beklıyorsun hadı bu ısın uzerıne gıt , ustesınden gel dıyor
So clear your head and come round
öyleyse, kafanı boşalt ve ????? ( bilmiyorum ) come round fıkrını degıstır demek , artık dusuncelerını degıstır , degis

Oh don't you let your demons pull you down
Seni aşağı çeken şeytanlarını salma........................ seytanlarının senı asagı cekmesıne ızın verme

Hey let me show ya You're all that matters to me.
hey bırak sana ……….. göstereyim. ................................benım ıcın en onemlısı sensın gıbı bır anlama gelıyor bana gore....

bence olmus , elınıze saglık , gene motıve edıce sozlerı olan bır sarkı yollıcam bugun... sevgıler see u soon ...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

tresor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-07-2007, 09:30 AM   #32 (permalink)
csk
Üsteğmen

64 Mesajinıza toplam 194 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
csk is an unknown quantity at this point

thank you Tresor..

: şeytanlarını salma çevrisi senin yorumunu okuduktan sonra epey güldürdü beni:) bu yüzden kelime kelime çevirmekten vazgeçip biraz daha türkçe düşünmeye hatta şairane olmaya çalışacağım.

Alt 15-07-2007, 01:10 PM   #33 (permalink)
Çevirmen

90 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tresor is an unknown quantity at this point
Standart YARI INGILIZCE SOHBETLER

Sevgılı coskun bugun herkese cranberries animal instinct parcasını yollamıstım, beceremedım ama sagolsun arkadaslar duzeltmıs , mesajlarda dınlersın, sozlerını de sımdı yolluyorum, hadı kolay gelsın beraber yorumlarız cok kolay zaten , sen de bana yollasana boyle olmuyo yaaa lerzan nerde yahu daha donmedı mı tatılden :)

Suddenly something has happened to me
As I was having my cup of tea
Suddenly I was feeling depressed
I was utterly and totally stressed
Do you know you made me cry
Do you know you made me die

And the thing that gets to me
Is youll never really see
And the thing that freaks me out
Is Ill always be in doubt
It is a lovely thing that we have
It is a lovely thing that we
It is a lovely thing, the animal
The animal instinct

So take my hands and come with me
We will change reality
So take my hands and we will pray
They wont take you away
They will never make me cry, no
They will never make me die
And the thing that gets to me
Is youll never really see
And the thing that freaks me out
Is Ill always be in doubt

The animal, the animal,
The animal instinct in me
Its the animal, the animal,
The animal instinct in me
Its the animal, its the animal,
Its the animal instinct in me x2

tresor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-07-2007, 01:45 PM   #34 (permalink)
25emel
Guest

lise iken bizim kendi aramızda söylediğimiz bir kaç cümleyi paylaşmak istedim biran the garden de gezerken montecarlo içerken mymother beni gördü I my düştü kıç üstü der gizli saklı cigarette içerdik
Alt 18-07-2007, 11:57 PM   #35 (permalink)
Üsteğmen

fato09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajinıza toplam 107 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fato09 is an unknown quantity at this point

arkadaşlar ben de yeni mezun ingilizce öğretmeniyim. beni de kabul eder misiniz aranıza
Alt 20-07-2007, 11:41 AM   #36 (permalink)
csk
Üsteğmen

64 Mesajinıza toplam 194 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Hoşgeldin Fatma öğretmenim,

ben hevesli bir öğrenci olarak buradayım ve yardımlarınızı bekliyorum.
özelden, açıktan ya da email ile yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Alt 20-07-2007, 11:45 AM   #37 (permalink)
25emel
Guest

Alıntı:
FATMA BAKIRCI Nickli Üyeden Alıntı
arkadaşlar ben de yeni mezun ingilizce öğretmeniyim. beni de kabul eder misiniz aranıza
aa fatmam ne kabul etmemesi olur mu bea hiç öyle sey çoktan kabul ettik seni biz e belli oluyor ki sende bizi
Alt 21-07-2007, 12:00 AM   #38 (permalink)
Üsteğmen

fato09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajinıza toplam 107 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fato09 is an unknown quantity at this point

estağfurullah siz benden önce burdaymışsınız zaten ne konuda olursa olsun ben hep desteğe hazırım msnimi de ekleyin profilimde war.
Alt 22-07-2007, 10:54 AM   #39 (permalink)
25emel
Guest

Alıntı:
FATMA BAKIRCI Nickli Üyeden Alıntı
estağfurullah siz benden önce burdaymışsınız zaten ne konuda olursa olsun ben hep desteğe hazırım msnimi de ekleyin profilimde war.
iyi ekledim
Alt 03-08-2007, 01:26 PM   #40 (permalink)
csk
Üsteğmen

bir hedefim gerçek oldu. Yabancı dil ile ilgili telkinlere kavuştum.

Atakan Bey sağ olsun özenerek hazırlamış. Hatta sanırım etkisi güçlü olsun diye çapa tekniği de kullanmış telkinlerde. Burada herkesin huzurunda bir kez daha kendisine teşekkür ederim.

Yakında foruma ingilizce yazmaya başlarsam şaşırmayın.

Bookmarks