Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Eğitim Öğretim Sınavlar Klubü > Yabancı Dil Klubü ve Ritmotrans(Öğreni Fark Yaratın) > İngilizce Odası

Uyarılar

İngilizce Odası İngilzce Odası

İngilizce telkin Cd'si-Bir kaç soru???

Yabancı Dil Klubü ve Ritmotrans(Öğreni Fark Yaratın) ve İngilizce Odası İngilizce telkin Cd'si-Bir kaç soru??? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Ya formu inceledim ama bilgiler tam net cevaplanmamış gibi...CD'yi hazırlayanlar ortada yok, başkaları onun adına yanıt vermeye çalışıyor.. -Bu ingilizce telkin Cd'si gerçekten kelimeleri bilinçaltına yerleştirmenizi sağlıyor mu yoksa "sen ingilizce öğrenirsin" gibi sadece telkinde mi bulunuyor. - Yazılanlara bakınca ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İngilizce Odası telkin cd indir izle İstanbul İngilizce Odası nerededir kimdir İngilizce Odası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İngilizce Odası hipnoz İngilizce Odası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İngilizce Odası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İngilizce Odası kuantum düşünce kitap haberi

İngilizce telkin Cd'si-Bir kaç soru???

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-01-2013, 02:04 AM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 3 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
beyinsel is an unknown quantity at this point
Standart İngilizce telkin Cd'si-Bir kaç soru???

Ya formu inceledim ama bilgiler tam net cevaplanmamış gibi...CD'yi hazırlayanlar ortada yok, başkaları onun adına yanıt vermeye çalışıyor..
-Bu ingilizce telkin Cd'si gerçekten kelimeleri bilinçaltına yerleştirmenizi sağlıyor mu yoksa "sen ingilizce öğrenirsin" gibi sadece telkinde mi bulunuyor.
- Yazılanlara bakınca öğretmekten çok sanki daha çok isteği arttırıyor gibi. (Eğer böyleyse Telkin CD'si ile ingilizce öğren denemez.)
-Arkadaşlar, aramızda -hiç bilmediği kelimeleri- bu şekilde, akşam yatarken dinleyip, Cd ile öğrenip, sabah kalkınca hatırlayan ya da kullanmak istediği zaman hemen aklına geliveren var mı? Varsa bilgilendirsin lütfen. BEN DE BÖYLE OLDU DİYEN VARSA BEN DE ALACAĞIM.
Bunu biri net cevaplayabilir mi? Çünkü parayla satıyorsunuz. Lütfen insanları net bilgilendirelim. Kandırmayalım.
Çünkü insanın bilinçaltına kendisi ile ilgili bir olumlama yapması başka bir şey, bilmediği bir şeyleri dışardan alarak bilinçaltına atmak ve istediği zaman çıkartmak başka bir şey olsa gerek diye düşünüyorum.

Yok, sen bunu dinle, bir de o kelime neydi diye sözlüğe bak, çalış durumuysa, Lütfen CD'nin adını değiştirelim "Telkin ile ingilizce öğren" yapmayalım ve insanları net bilgilendirelim.
TEŞEKKÜRLER,

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

beyinsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-01-2013, 08:09 AM   #2 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all
Standart Cevap: İngilizce telkin Cd'si-Bir kaç soru???

Sizin yaptığınız da insanları, diğerlerini kandırmakla itham etmek olmuyor mu? Karşınızdaki insanları suçlamadan önce ne söylediğinizi bilerek hareket edin, lütfen. Öğrenmek demek, emek harcanarak icra edilen bir işin meyvelerini, sonuçlarını toplamak demektir. Yoksa beynine matrikssel kodlar aşılanan kimsenin kung fu yapması da, çok iyi saptamalarla satranç oynaması da öğrenme olmayacaktır. Bu apaçık kolaycılıktır. Şimdi size link veriyorum, bu linkin altında açıklamalar var. Onları okuyunuz. Buradan size neler vadedildiğini anlayabilirsiniz.

http://www.telkincd.com/233-ingilizc...!-satinal.html

Ama, kendinize göre yaptığınız birtakım "dilbilimsel çıkarımlar" ile, nereye ne yazılacağına karar vermek, çizmeyi aşmak manasına gelir.
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-01-2013, 08:55 AM   #3 (permalink)
Çevirmen

kutayhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,973
1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kutayhun is on a distinguished road

ben yanıt vereyim.. aslında çalışmada bahsettiğiniz herşey var.. ingiilizce öğren telkinin de var.. içinde ingilizceye olan ilgin artıyor.. ama set var mesela.. içinde 2500 kelime var.... yani sitede ingilizce seti var.. onun içinde bir sürü cd var.. 2500 kelimelik sözlük, konsantrasyon, ders çalışma...
Alt 19-01-2013, 05:04 AM   #4 (permalink)

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 3 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
beyinsel is an unknown quantity at this point

Alıntı:
kutayhun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben yanıt vereyim.. aslında çalışmada bahsettiğiniz herşey var.. ingiilizce öğren telkinin de var.. içinde ingilizceye olan ilgin artıyor.. ama set var mesela.. içinde 2500 kelime var.... yani sitede ingilizce seti var.. onun içinde bir sürü cd var.. 2500 kelimelik sözlük, konsantrasyon, ders çalışma...
Ben de bundan bahsediyorum arkadaşlar,
Dışardan 2500 kelimeyi telkinle beyne yerleştirme...
Bu mümkün mü?
Mümkünse ben hemen alayım.
Ben diyorumki, tam kanıtlanmamış bir olay varken, bunun olup olamayacağını daha CD'yi hazırlayan bile bilmiyorken bu CD'nin adını "TELKİNLE İNGİLİZCE ÖĞREN" Koyamazsınız.
Koysanız koysanız "İNGLİZCE ÖĞRENİRKEN TELKİNLE MOTİVASYONUNUZ ARTSIN-KORKUNUZ AZALSIN" gibi bir şey olur.
Bu şöyle işler; Zaten bu 2500 kelimeyi bilen biri bunu dinler, bu da hafızasına daha iyi yerleşmesini sağlar. Ha bunun adı "İngilizceni Hatırla" olabilir mesela. O zaman 2500 kelimeyi niye koydunuz, bilen birine hafıza güçlendirme CD'si verin hatırlar kelimeleri zaten. Burdaki çelişkiyi anlatabildim mi???

Ya ben şuna da razıyım...2500 kelimelik CD'yi aldım, dinlemeye başladım..Bir ay sonra..Hiç bilmediğim 5 kelime birden bilincimde oluşmaya başladı. Bu bişeydir. Gerçekten kanıttır.
Ama dediğim gibi, böyle değilse, siz 2500 kelimelik CD hazırlayıp Telkinle ingilizce öğren derseniz bu değişik algı yaratır.

Bunu test etmenin bir yolu var aslında,
Burdan, telkin CD'si hazırlamayı bilen bir arkadaş lütfen bize farklı bir dilde 5 kelimelik bir MP3 hazırlasın (çince olur, portekizce olur)...
Bize hangi dilde ve hangi kelimeler olduğunu söylemesin...21 gün bunu dinleyelim ve 21 gün sonra burdan deneyimlerimizi paylaşalım. Kimde ne gibi etkiler uyandırmış. Kelimeleri bulan var mı...
Belki bu deneyim paylaşımı bizi daha iyi yerlere götürür.
Belki gerçekten oluyordur.
en azından biri bir kelime çözmüş olsa onun MP3'ü nasıl dinlediğini öğreniriz. Belki biz yanlış zamanlarda dinliyoruz...gibi, gibi,
Teşekkürler,
beyinsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-01-2013, 09:29 AM   #5 (permalink)
Çevirmen

1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

ben sana sonra yanıt vereceğim.. olayın nasıl olduğu konusunda... şimdi meşgulüm... sevgilerle..
ama kısaca bir dilde yüzbin kelime de bilinçaltına atılsa sen kullanmadan anlayamazsın.. yani ya dinlemen ya okuman gerekiyor..
öğrendiğini anlamak için... durduk yerde aklına kelimeler gelmez.. geliyor olsa.. bildiğin tüm tükçe kelimeler anında aklına gelirdi...
durarak anlayamazsın.. izleyip okurken farkedebilirsin...
Alt 19-01-2013, 09:32 AM   #6 (permalink)
Çevirmen

http://www.telkincd.com/1775-cekirde...--satinal.html
Alt 19-01-2013, 10:26 AM   #7 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
33 Mesajinıza toplam 73 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ancasinan is an unknown quantity at this point

İngilizce cd si almak isteyen arkadaşlar bu cd nin faydası ingilizce öğrenme isteğini maximuma çıkaracak moptivasyonu ve isteği tetikliyor bilinçaltınızda inanılmaz bir arzu oluşturuyor ve sen rüyanda bile ingilizce konuşuyosun veya gün içinde inğilizce düşünüyosun diyalogları ister istemez her gün kitabı veya bilgisayarı açayımda ingilizce öğreneyim diyosun kendin bile bu isteğe şaşırıyosun e dolayısıyla bu çalışma arzusunun sonucunda öğrendiklerin bir kaç tekrarla beynine yerleşiyor olay bundan ibaret.Ben cd yi dinleyeym 21 günde 2500 kelime hiç çalışmadan bakmadan görmeden beynime yerleşsin diye bir şey söz konusu deil. Şiddetle tavsiye edilir kaybedeceğiniz bir şey yok sonuç olarak belli bir süre içinde para iadesi garantisi var. ii çalışmalar.
ancasinan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-07-2013, 09:00 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

DeLiTaY21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 331
353 Mesajinıza toplam 1,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DeLiTaY21 is an unknown quantity at this point

arkadaşlar tavsiye edilir mi bu telkin? kullanan var mı başka? yani dinlemeye başlayınca hemde çalışarak ingilizceyi sökebilir miyiz kısa süre içinde? ingilizce düşünme alışkanlığı verebilir mi?70 TL olan seti almayı düşünüyorum. ne dersiniz? iade durumu filan nasıl oluyor? site çok ilgisiz. lütfen yöneticiler ayrıntılı cevap versinler.
Dinleme Başlangıcı: 05.06.2011
DeLiTaY21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-07-2013, 06:14 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

DeLiTaY21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 331
353 Mesajinıza toplam 1,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DeLiTaY21 is an unknown quantity at this point

forum kaderine terkedilmiş
Dinleme Başlangıcı: 05.06.2011
DeLiTaY21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-07-2013, 07:42 PM   #10 (permalink)
ydd
Teğmen

Tesekkür: 26
24 Mesajinıza toplam 32 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ydd is an unknown quantity at this point

şu sitede Telkincd.com

sağ üst köşede müşteri hizmetleri numarası var, ara sor istediğini.

Cd leri hazırlayanlar forumda takılmak zorunda değil ki.

Bana soracak olursan senin biraz kolaya kaçma gibi bir niyetin var, öyle uğraşmadan etmeden 1-2 ayda ingilizce öğreneyim gibi bir düşüncen var gibi geldi bana. Ben hiç kullanmadım bu ingilizce setini ama bu şekilde düşünmek yanlış bence.

ayrıca şuraya bakabilrsiniz:

http://www.telkincd.com/188-ingilizce-set!-satinal.html

ek olrak dediğim gibi bu 2500 kelime işi nasıl oluyor vb. soruları müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebileceğinizi düşünüyorum.
ydd isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks