Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Eğitim Öğretim Sınavlar Klubü > Yabancı Dil Klubü ve Ritmotrans(Öğreni Fark Yaratın) > İngilizce Odası

Uyarılar

İngilizce Odası İngilzce Odası

İngilizce'den Türkçe'ye Şarkı Sözleri

Yabancı Dil Klubü ve Ritmotrans(Öğreni Fark Yaratın) ve İngilizce Odası İngilizce'den Türkçe'ye Şarkı Sözleri Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız one last goodbye - anathema Anathema How I needed you Nasıl sana ihtiyacım vardı How I bleed now you're gone Nasıl kanıyorum şimdi sen yokken In my dreams I can see you Rüyalarımda seni görebiliyorum But I awake so alone ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İngilizce Odası telkin cd indir izle İstanbul İngilizce Odası nerededir kimdir İngilizce Odası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İngilizce Odası hipnoz İngilizce Odası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İngilizce Odası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İngilizce Odası kuantum düşünce kitap haberi

İngilizce'den Türkçe'ye Şarkı Sözleri

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-08-2009, 01:53 PM   #11 (permalink)
Teğmen

3.tekil şahıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 187
83 Mesajinıza toplam 270 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
3.tekil şahıs is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: İngilizce'den Türkçe'ye Şarkı Sözleri

one last goodbye - anathema

How I needed you
Nasıl sana ihtiyacım vardı

How I bleed now you're gone
Nasıl kanıyorum şimdi sen yokken

In my dreams I can see you
Rüyalarımda seni görebiliyorum

But I awake so alone
Fakat o kadar yalnız uyanıyorum ki

I know you didn't want to leave
Biliyorum sen gitmek istememiştin

Your heart yearned to stay
Kalbin kalmayı istemişti

But the strength I always loved in you
Fakat sende her zaman sevdiğim o güç

Finally gave way
Sonunda pes etti

Somehow I knew you would leave me this way
Her nasılsa biliyordum beni bu şekilde terkedeceğini

Somehow I knew you could never stay
Hernasılsa biliyordum asla benimle kalamayacağını

And in the early morning light
Ve sabahın ilk ışıklarında

After a silent peaceful night
Huzurlu, sessiz bir geceden sonra

You took my heart away
Kalbimide aldın götürdün uzaklara

In my dreams I can see you
Hayallerimde seni görebiliyorum

I can tell you how I feel
Sana hissettiklerimi söyleyebiliyorum

In my dreams I can hold you
Rüyalarımda sana sarılabiliyorum

It feels so real
Bu tıpkı gerçek gibi geliyor

And I still feel the pain
Ve hala o acıyı hissediyorum

I still feel your love
Hala sevgini hissediyorum

I still feel the pain
Hala o acıyı hissedebiliyorum

I still feel your love
Hala sevgini hissedebiliyorum

Somehow I knew you would leave me this way
Her nasılsa biliyordum beni bu şekilde terkedeceğini

Somehow I knew you could never stay
Hernasılsa biliyordum asla benimle kalamayacağını

And in the early morning light
Ve sabahın ilk ışıklarında

After a silent peaceful night
Huzurlu, sessiz bir geceden sonra

You took my heart away
Kalbimi aldın götürdün uzaklara

I wish you could have stayed
Ben kalabilmiş olmanı dilerdim

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

,
3.tekil şahıs isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-08-2009, 01:59 PM   #12 (permalink)
Teğmen

3.tekil şahıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 187
83 Mesajinıza toplam 270 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
3.tekil şahıs is an unknown quantity at this point

Dima BILAN - believe

Even when the thunder and storm begins -gök gürültüleri ve fırtınalar başladığında bile

I'll be standing strong like a tree in the wind -rüzgarın içindeki bir ağaç gibi ayakta güçlü kalıyor olacağım

Nothing's gonna move this mountain -hiçbir şey bu dağı hareket ettirmeyecek

Or change my direction -ya da istikametimi değiştirmeyecek

I'm falling off that sky and I'm all alone -gökyüzünden düşüyorum ve tamamen yalnızım

The courage that's inside is gonna brake my fall -içimdeki cesaret düşüşümü frenleyecek

Nothing's gonna dim my light within -hiçbir şey ışığımı azaltmayacak

But if I keep going on-ama eğer devam edersem

It will never be impossible, not today -asla imkansız olmayacak, bugün değil

Cause I've got something to believe in -çünkü inanmak için bir şeylerim var

As long as I'm breathing -nefes aldığım sürece

There is not a limit to what I can dream -ne hayal edebileceğimi sınırlayan bir limit yok

Mission to keep climbing -tırmanmaya devam etme görevi

Nothing else can stop me if I just believe -hiçbir şey beni durduramaz eğer sadece inanırsam

And I believe in me -ve ben kendime inanıyorum

Even when the world tries to pull me down -dünya beni aşağı çekmeyi denediğinde bile

Tell me that I can, try to turn me around -yapabileceğimi söyle ve beni döndürmeyi dene

I wont let them put my fire out-ateşimi söndürmelerine izin vermeyeceğim

But if I keep going on-ama eğer devam edersem

It will never be impossible, not today -asla imkansız olmayacak, bugün değil

Cause I've got something to believe in -çünkü inanmak bir şeylere sahibim

As long as I'm breathing -nefes aldığım sürece

There is not a limit to what I can dream -ne hayal edebileceğimi sınırlayan bir limit yok

Mission to keep climbing -tırmanmaya devam etme görevi

Nothing else can stop me if I just believe -hiçbir şey beni durduramaz eğer sadece inanırsam

And I believe: -ve inanıyorum I can do it all -hepsini halledebilirim

Open every door -tüm kapıları açabilirim

Turn unthinkable to reality -düşünülmezleri gerçeğe çevirebilirim

You'll see- I can do it all and more! -göreceksin – hepsini ve daha fazlasını yapabilirim

Believe in-inanıyorum

As long as I'm breathing -nefes aldığım sürece T

here is not a limit to what I can dream -ne hayal edebileceğimi sınırlayan bir limit yok

Believe in-inanıyorum

Mission to keep climbing -tırmanmaya devam etme görevi..

Nothing else can stop me if I just believe-hiçbir şey beni durduramaz eğer sadece inanırsam

And I believe in me -ve ben kendime inanıyorum

,
3.tekil şahıs isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-08-2009, 08:01 PM   #13 (permalink)
Teğmen

ŞENAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
14 Mesajinıza toplam 71 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ŞENAY is an unknown quantity at this point

Bütün çeviriler için teşekkürler çok güzel olmuş ve ayrıca hepside çok sevdiğim şarkılar elinize sağlık...
ŞENAY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks