Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Duygusal Yaşam Klubü > İlişkiler

Uyarılar

Seviyorum ama...

Duygusal Yaşam Klubü ve İlişkiler Seviyorum ama... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba ben 17 yaşındayım 4 aylık bir ilişkimiz var kız arkadaşımla onu seviyorum.Fakat gel gelelim bundan 1-2 sene önceleri bir kız arkadaşıma(sevgilim değil) yakın bir arkadaşıma karşı bir şeyler hissetiğimi düşünüyorum aslında hissettim mi?Bilmiyorum.Seviyormuydun?Hoşlanıyormuydum?Emin değilim gerçekten hatırlamıyorum.Bana yakın davranırdı..Kıza da ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İlişkiler telkin cd indir izle İstanbul İlişkiler nerededir kimdir İlişkiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İlişkiler hipnoz İlişkiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İlişkiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İlişkiler kuantum düşünce kitap haberi

Seviyorum ama...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-02-2010, 04:26 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
11 Mesajinıza toplam 39 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Ibanez is an unknown quantity at this point
Standart Seviyorum ama...

Merhaba ben 17 yaşındayım 4 aylık bir ilişkimiz var kız arkadaşımla onu seviyorum.Fakat gel gelelim bundan 1-2 sene önceleri bir kız arkadaşıma(sevgilim değil) yakın bir arkadaşıma karşı bir şeyler hissetiğimi düşünüyorum aslında hissettim mi?Bilmiyorum.Seviyormuydun?Hoşlanıyormuydum?Emin değilim gerçekten hatırlamıyorum.Bana yakın davranırdı..Kıza da bir şey söylemedim zaten unuttum gitti.Aslında aklımda bile değildi, sanırım.Emin değilim dürüst olmaya çalışıyorum..Neyse daha sonra bir kişiyle beraber oldum 1 hafta sürdü çocukça birisiydi zaten.Bu sene ilk defa aradığımı buldum dediğim birisiyle tanıştım ve hayatımda ilk defa bir kızla buluştum önceden beraber olduğum kızların elini tutmayı bırak yanlarına gidip konuşamıyordum bile kimsenin elini tutmamıştım.Şuan ki sevgilim hariç onunla buluştuk çok güzel biri zaten heyecandan ölecek gibiydim.Başlarda onu seviyormuyum?Diye soruyordum kendime ve takıntı haline getirmiştim.Kendimi bu yüzden üzüp duruyordum.Onu sevmek istiyordum.Daha önce hiç sevgiyi yaşamadığımı düşünüyordum,kimseyi sevmemiştim sanırım o yüzden anlayamıyordum sevip sevmediğimi...Kız arkadaşıma seni sevdiğimden emin değilim dedim.Oda beni sevmeyeni bende sevmem dedi...

O gece bilgisayarın başına geçip konuşucak büyük birilerini aramıştım msn'den vs. ve hüngür hüngür ağlamıştım bacaklarım titriyordu o an ben bu kızı sevmesem niye ağlayayım niye üzeyim ki kendimi diye düşündüm hiç bir kız için ağlamamıştım...Aslında şimdi aklıma bir abimin dediği bir şey geliyor ''O yaşlarda ne hissettiğinden zaten emin olamazsın.'' Sanırım haklıydı ama ben onu seviyordum...Ertesi gün barıştık.Bir süre sonra zaten bu sorun aklıma bile gelmemeye başladı çok az arayla geliyordu, gülüp geçiyordum.Şimdiyse, (aslında uzun zamandır var) o eski bir şeyler hissedip hissetmediğimi bilmediğim kız aklıma geliyor.Bir yanda sevgilim bir yanda o kız sevgilimle başladıktan 1 ay sonra olmaya başladı.Çok taktığım için oluyor biliyorum.Aslında bir çok kişiye anlattım derdimi sanal alemde fakat herkez onu düşündüğümü sandı.Hayır ben onu düşünmüyorum.O kız sadece aklıma geliyor.Ben sevgilimi düşünüyorum, o aklıma geliyor hani içimizde 1.ses ve 2.ses diye tanımlarım ben bunları 1.ses benimdir kendim sevgilimi düşünen ses benim düşündüklerim.2.ses ise şeytan bize kötü şeyleri düşündüren olumsuza yöneltmeye çalışandır o kızı aklıma sokmaya çalışanın 2.ses olduğunu biliyorum, fakat sanalalemde birilerine söylediğimde sen o kızı unutamamışsın hala onu seviyorsun diyorlar anlamıyorlar beni...Belkide hiç yaşamadılar.Bazılarıysa buraya açtığım konu gibi cevap olarak YAŞ 17 DİYİP ÇIKIYORUM diyorlar...Belkide yaşayanlardı bunu yazanlar...Anlatmak istediğim ben o aklım gelen kızı sarılırken elini tutarken düşünmüyorum ben sevgilimi öyle düşünüyorum ama aklıma o kız geliyor işte çok uzattım farkındayım.Bazen 2 gün gelmediği oluyor sonra düşündükçe tekrar başlıyor.Kız arkadaşımın suratını anımsayamadığımda çok takıyorum suratını hatırlamaya çalışıyorum kasıyorum kendimi onun suratı geliyor (diğer aklıma gelen kızın)...İçimde midemde sanki bir korku oluşuyor beni terletiyor şuan olduğu gibi..Soruyorum kendime ben onu istermiydim aklıma gelen kızı onu mu seviyormuyum diye daha çok terliyorum ve bu karnımdaki korku artıyor o korkuyu tanıyanlarınız vardır..

Aslında ben her şeyin farkındayım ama bu kız niye aklıma geliyor hala...

İyi geceler ablalar,abiler

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Ibanez isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-02-2010, 06:27 AM   #2 (permalink)
Teğmen

1 Mesajina 6 kez İyi ki varsın denildi
kartalizma_okan is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Seviyorum ama...

forumda yeniyim ama demek ki sen de bir etki bırakmış sevgi veya başka bişey hala aklına geliyor. şahsen ben bunu düşündüm, yeni tanışıp sevgili olduğum birisi rüyama uzunca süre girmezken artık konuşmadığım 1 senedir görüşmediğim artık konuşmadığım uzun süreli arkadaşlarım rüyama giriyor, eski sevgilim rüyama giriyor ki ben onu düşünmediğim halde. tahminimce diyorum; şimdiki sevgilim daha yeni ve bilinçaltımda daha kendisi yok beni o kadar etkilemedi. bunun gibi olabilir.
Ayrıca hatırladıkça acaba hatırlıyacak mıyım falan gibi durumlara giriyosun taktıkça takarsın ya hani öyle bişey de olabilir.
kartalizma_okan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-02-2010, 03:06 PM   #3 (permalink)
Teğmen

11 Mesajinıza toplam 39 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
kartalizma_okan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
forumda yeniyim ama demek ki sen de bir etki bırakmış sevgi veya başka bişey hala aklına geliyor. şahsen ben bunu düşündüm, yeni tanışıp sevgili olduğum birisi rüyama uzunca süre girmezken artık konuşmadığım 1 senedir görüşmediğim artık konuşmadığım uzun süreli arkadaşlarım rüyama giriyor, eski sevgilim rüyama giriyor ki ben onu düşünmediğim halde. tahminimce diyorum; şimdiki sevgilim daha yeni ve bilinçaltımda daha kendisi yok beni o kadar etkilemedi. bunun gibi olabilir.
Ayrıca hatırladıkça acaba hatırlıyacak mıyım falan gibi durumlara giriyosun taktıkça takarsın ya hani öyle bişey de olabilir.
Ben rüyamda sevgilimi görüyorum hep, o kızıda 2 kere gördüm sanırım ama yine ben rüyamda sevgilimleydim okulda..
Alt 02-02-2010, 04:54 PM   #4 (permalink)
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice

sen aaşıkolmussun benceeeee.... :)
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-02-2010, 06:31 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1,922
131 Mesajinıza toplam 603 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
OPTİMİS is an unknown quantity at this point

Sevgili kardeşim yaşamının/duygularının/hislerinin küçük bir kısmından şikayetle yazına aktarmışsın.
Beni bağışla yaşamının/duygularının ve hislerinin zemininde ne var bilemesemde,yazdıklarından yola çıkarak FOBİK bazı sıkıntılar yakana yapışmış ve sen farkında olmaya bilirsin demekten kendimi alamıyorum.
Abartı seni kör etmesin.Sende olanı anlamak için bir psikolokla görüşmende (yüz yüze) bence fayda var.
OPTİMİS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-02-2010, 06:51 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 5,802
254 Mesajinıza toplam 1,455 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zynp0 is a jewel in the roughzynp0 is a jewel in the roughzynp0 is a jewel in the roughzynp0 is a jewel in the rough

Merhaba Ibanez, bence kendi kendini korkuttuğun için bunalmışsın. Emin ol kendinde bir problem olmadığını için rahat bir şekilde düşünmeye başladığında geçmiş bu kadar sık aklına gelmeyecek. Benim anladığım kadarıyla ilk kız arkadaşın aklına geliyor. İlkler unutulmaz diye boşa dememişler:) Ben sana buradaki telkinleri öneriyorum, bir de çok yakınındaki bir yada birkaç kişi dışında bu düşündüklerini paylaşmamanı. Aslında sanal alemde insanlara sürekli olarak bundan bahsederek problemi kendin oluşturuyorsun, bu da takıntı haline geliyor. Aklına gelmesi bence normal, sen de bunun normal olduğunu fark ettiğinde insanlarla paylaşma gereği duymayacaksın, senin içinde de önemi azalacak. Geçmişte yaşananlar aklımıza gelebilir, özel şeyler paylaştığımız insanları özlemle hatırlayabiliriz, ama "onların benim hayatıma katacağı şeyler bitti, ancak eski anılarımı hatırlayıp mutlu olmamda da bir sakınca yok" diye düşünürsen rahatlayacaksın. Eski sevgililerini hiç düşünmeyen, tamamen unutan insan yoktur diye düşünüyorum. Ego güçlendirici, suçluluk duyguları ve kendine güven telkinlerini öneriyorum kesinlikle.
zynp0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-02-2010, 07:14 PM   #7 (permalink)
Teğmen

aslanbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 76
66 Mesajinıza toplam 319 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aslanbey is an unknown quantity at this point

ibanez seninkine çocukluk aşkı derler. alınmada zamanla gerçek aşkı bulursun
Alt 02-02-2010, 07:56 PM   #8 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
zynp0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba Ibanez, bence kendi kendini korkuttuğun için bunalmışsın. Emin ol kendinde bir problem olmadığını için rahat bir şekilde düşünmeye başladığında geçmiş bu kadar sık aklına gelmeyecek. Benim anladığım kadarıyla ilk kız arkadaşın aklına geliyor. İlkler unutulmaz diye boşa dememişler:) Ben sana buradaki telkinleri öneriyorum, bir de çok yakınındaki bir yada birkaç kişi dışında bu düşündüklerini paylaşmamanı. Aslında sanal alemde insanlara sürekli olarak bundan bahsederek problemi kendin oluşturuyorsun, bu da takıntı haline geliyor. Aklına gelmesi bence normal, sen de bunun normal olduğunu fark ettiğinde insanlarla paylaşma gereği duymayacaksın, senin içinde de önemi azalacak. Geçmişte yaşananlar aklımıza gelebilir, özel şeyler paylaştığımız insanları özlemle hatırlayabiliriz, ama "onların benim hayatıma katacağı şeyler bitti, ancak eski anılarımı hatırlayıp mutlu olmamda da bir sakınca yok" diye düşünürsen rahatlayacaksın. Eski sevgililerini hiç düşünmeyen, tamamen unutan insan yoktur diye düşünüyorum. Ego güçlendirici, suçluluk duyguları ve kendine güven telkinlerini öneriyorum kesinlikle.
Aslında ilk kız arkadaşım değil, kız arkadaşım değil sadece arkadaşımdı.Bir şeyler hissettim mi hatırlamıyorum...Ondan öncede bazı kişileri sevmiş olabilirim, ondan sonrada ama o ilk değildi.
Alt 02-02-2010, 08:00 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
aslanbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ibanez seninkine çocukluk aşkı derler. alınmada zamanla gerçek aşkı bulursun
Ayrıca siz bir şeyi bilmeden, yaşamadan, anlamadan insanları yanlış düşünceler içine sokmayınız.
Alt 02-02-2010, 08:19 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

muraturkom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
353 Mesajinıza toplam 1,516 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
muraturkom is an unknown quantity at this point

İnsanın karşı cinsten birine ilgi duyması, sonra yine başka birine de yakınlaşması. Evlat, sen çok güzel çağındasın. Açık yüreklilikle detayları anlatmışsın. Biz erkeklerin çoğunda malesef tüketmek, aklımıza gelen herşeyi tüketmek var. Kadınlar ise doğası gereği tam tersine üretmek ve çoğaltmak var. Erkek arslan çiftleşeceği yeni dişisinin yeni doğmuş başka erkek arslandan olan yavruları acımasızca öldürür. Tabiki bu bir tavsiye anlamında değildir. Sadece açık bir dille birçok erkeğin doğasını anlattım. Kısacası sen dünyayı, doğayı, çiçekleri, böcekleri yeni yeni keşfediyorsun. Daha çok kız arkadaşın da olacaktır, ancak ilkler pek kolay unutulmaz. ah ahhhhh.

https://skydrive.live.com/?cid=2232b...4&sc=documents

hayat hiç bir zaman adil değildir.
muraturkom isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks