Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Duygusal Yaşam Klubü > İlişkiler

Uyarılar

yeni bir erkek arkadaşım olacak:)

Duygusal Yaşam Klubü ve İlişkiler yeni bir erkek arkadaşım olacak:) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız heyecanlıyım çünkü yaklaşık 3,5 senedir hayatımda kimse olmadı pazar günü tanışacağız.nasıl davranmalıyım?heyecanımı anlamasını istemiyorum açıkçası. Tanışmak için fazla istekli davrandım az önce msnde görüşürken.Pişman oldum kendimi frenleseydim keşke. pazar günü ne giysem acaba?sade mi olsam herzamanki gibi , yoksa biraz ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İlişkiler telkin cd indir izle İstanbul İlişkiler nerededir kimdir İlişkiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İlişkiler hipnoz İlişkiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İlişkiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İlişkiler kuantum düşünce kitap haberi

yeni bir erkek arkadaşım olacak:)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30-01-2009, 09:06 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 68
181 Mesajinıza toplam 953 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
iloscuk will become famous soon enoughiloscuk will become famous soon enough
Standart yeni bir erkek arkadaşım olacak:)

heyecanlıyım çünkü yaklaşık 3,5 senedir hayatımda kimse olmadı
pazar günü tanışacağız.nasıl davranmalıyım?heyecanımı anlamasını istemiyorum açıkçası.
Tanışmak için fazla istekli davrandım az önce msnde görüşürken.Pişman oldum kendimi frenleseydim keşke.
pazar günü ne giysem acaba?sade mi olsam herzamanki gibi , yoksa biraz süslü püslü mü olmalıyım sizce?
inşallah herşey yolunda gider ve kendimi rahat ve güven dolu hissederim.şans dileyin arkadaşlar:)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

iloscuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-01-2009, 09:27 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
6 Mesajinıza toplam 29 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
qözde is an unknown quantity at this point

Hm. =)
ÖnceLLikLe kLişe bi Laftır ama kendin gbi oL. İçinden geçenLeri söyLe karşındakine.
Yani bi başkası gibi dawranma saçmaLamış oLursun. Rahat oL.
Ewet şık oL süsLen ama çok ta abartmış gibi oLma. Önce onun konuşmasını muhabbete girmesini bekLe.
GüLeryüzLü oL. Şirin görün. FazLa konuşma, gerektiğinde konuşki sözLerinin bi önemi oLsun.
Onun dışında kendine güwen. Bak bakaLım o senin yanına yakışabiLicek birimi. Onu öLç tart kendini değiL.
Sonuçta senin icin senden değerLi hic kimse yok. O oLmazsa başkası oLur. =)
Kendini kaptırcakmış izLenimi werme,, onu eLiyomuş gibi yap.. Sanki eğLenmeye gitmissin gibi. =)
Yanındayken eğLen. Zaten amaçta bu. MutLu etmeye bak kendini.
Zaten sen rahat dawrandıkça o sana ısınacaktır =)
Umarım iyi geçer.
qözde isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-01-2009, 10:55 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

181 Mesajinıza toplam 953 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

gözdeciğim çok teşekkür ederim.çok güzel yazmışsın:)
gelişmeleri yazarım.O eleme düşüncesi harikaydı bu arada.
Alt 31-01-2009, 07:24 PM   #4 (permalink)
Binbaşı

the desert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 355
1,090 Mesajinıza toplam 4,974 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
the desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of light

super...canım ya yenı bır ilişkiye başlamaadan duyulan bu heyecan cok hoş bı şey bence asıl bunun tadını cıkar...
the desert isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-01-2009, 07:38 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
107 Mesajinıza toplam 1,150 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
stormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the rough

kimseyi elemeye kalkma, elenirsin... ilişkiyi daha en başından, eleme, elenme olarak görme, kendine güvenmek için başkalarına üstten bakmana ya da farklı fikir kombinasyonlarıyla kendini zorla heyecansızmış gibi şartlandırmana gerek yok... yan yana, sevgiylede tamamen güven dolu kendin olabilirsin... açık ve net ol bu yeter.. buluşmanın güzelliklere sebep olmasını dilerim. Sevgiler.
stormguard isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-01-2009, 08:18 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

sağolun arkadaşlar yorumlar için.Erkek arkadaşlarında yorumlarını bekliyorum.
Gözde yorumunda
çok fazla önemsiyormuş gibi gözükme,kendini birşey zannedip havaya girmesin karşı taraf demek istedi bence.
En başta doğal olacağım arkadaşlar.Bir de ona , o kişiyle ilgili içimden geçen her güzel düşünceyi söylememeye çalışacağım.Zamanla söylerim tabiki.Yarın en başta kendimin önemli olduğunu ve kendimi hiçe saymamam gerektiğimi düşünerek,zeki,hoşsohbet,güven dolu,şirin,güzel,sade ve doğal bir kız çocuğu olacağım :)
Aslında en önemlisi benim morelimin düzgün olması çünkü eğer iyi isem yukarıda bahsettiğim gibi hissetmem zor olmuyor.
Fazla büyüttüm galiba bu tanışma meselesini ama ne yapayım yazıp rahatlamak istedim.Kısmen rahatladım geriye kalan ise heyecandan olsa gerek:)
Alt 31-01-2009, 10:05 PM   #7 (permalink)
Teğmen

SinanATASOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 193
137 Mesajinıza toplam 995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud of

Kendin ol, şirin o bu filan değil, kendin ol... Doğal ol.. Sana ait olmayan tavırlar üstünde sırıtır sahteliğini gün gibi açığa vurur..
İçinden nasıl geliyorsa öyle davran.. Karşındaki senin kısmetinse sen ne yaparsan yap senindir zaten..
Alt 01-02-2009, 09:48 AM   #8 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 46
34 Mesajinıza toplam 231 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
prof19 will become famous soon enoughprof19 will become famous soon enough

Bence bugün akşam eve geldiğinde yaşadıklarınla ilgili neler hissettiğini, duygularının kontrolünü nerelerde kaybettiğini hatırlamaya çalış ki bir dahaki sefere daha çok kendin olabilesin. Bunlar sedona, eft vb teknikleri uygulamak için kaçırılmayacak fırsatlardır.
prof19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-02-2009, 04:58 PM   #9 (permalink)
Binbaşı

the desert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 355
1,090 Mesajinıza toplam 4,974 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
the desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of light

iloscuk naptın naısl gecti?bak bızede hbr vermeyı unutmaaaaaaaaa
the desert isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-02-2009, 11:25 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

görüştük arkadaşlar.geneli güzeldi.Ama zaman gerekli birbirimize alışmamız,birbirimizi sevebilmemiz için.Biraz ciddi duruşlu biri.Ben doğal davrandım.Bu görüşme boyunca canımı sıkan tek bir şey oldu.Paylaşmam gerek yoksa iyice sıkıcam kendimi.Bir ara ona bir soru sordum:"sence sen beni sevebilir misin?"şeklinde.O da nasıl soru o dedi.Ben de çok bozuldum.Aslında demek istediğim benden elektrik alabildin mi?Bİr ilişki yaşamak istersen bu ben olur muyum anlamındaydı.Ama o beni tanımadığı için garip buldu sanırım.Peki sen ne diyorsun bu soruya dedi.Ben de belki önce benim kendime sormam gereken bir soru bu dedim.Ama zaman gerekli herşey için dedim.O da evet dedi.
İşte bu anın dışında herşey çok hoştu.Yalnız ne o ne de ben birbirimizi nasıl bulduğumuza dair hiç konuşmadık.Doğal olarak şuan herşey arkadaşlık düzeyinde.Değişik bir buluşmaydı.4 saat geçirdik birarada.Zaman ne gösterir bilemem.Umarım güzel olur herşey.Sevgiler arkadaşlar.

Bookmarks

Etiketler
arkadasim, erkek, olacak:), yeni