Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Duygusal Yaşam Klubü > İlişkiler

Uyarılar

erkekler neden aldatır

Duygusal Yaşam Klubü ve İlişkiler erkekler neden aldatır Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Erkekler neden aldatır.Hele hele sevdiği ve eşinden yada partneri sevglisi her neyse ondan vazgeçmek istemeyip,onu kaybetme korkusunu bu kadar yoğun yaşarken neden başka aryışlar içine girer sizce. Yorumlarınızı bekliyorum. Özellikle erkeklerden...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İlişkiler telkin cd indir izle İstanbul İlişkiler nerededir kimdir İlişkiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İlişkiler hipnoz İlişkiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İlişkiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İlişkiler kuantum düşünce kitap haberi

erkekler neden aldatır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-12-2008, 06:16 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 180
78 Mesajinıza toplam 503 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azime_1 will become famous soon enoughazime_1 will become famous soon enough
Standart erkekler neden aldatır

Erkekler neden aldatır.Hele hele sevdiği ve eşinden yada partneri sevglisi her neyse ondan vazgeçmek istemeyip,onu kaybetme korkusunu bu kadar yoğun yaşarken neden başka aryışlar içine girer sizce.
Yorumlarınızı bekliyorum.Özellikle erkeklerden

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

azime_1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-12-2008, 06:39 PM   #2 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Aslında aldatmanın adını koymak gerkir önce.

Başka biriyle, çay içmek, yemek yemek mi, bi yerlere gitmek mi ya da illa ki diğer mesele mi.

Bence, erkek aldatıyorsa, bu erkeğin olduğu kadar eşin veya sevgilinin de suçu.

Nasıl kadınlar, erkeklerin onları mutlu etmesini bekliyorlarsa, bu erkeğin de aynı derecede hakkı.

Bunu, bu şekilde düşünmek gerekir. Erkek, başkasını kısa bir süreliğine de olsa tercih ediyorsa, bu mutluluk ve memnuniyet hakkından, bir nevi eksik kalmış anlamına gelmiş oluyor.

Kısa süreli gönül kaymaları olması da bu durumda normal bence. Zaten aldatmak, kısa süreli-geçici olur. Uzun sürelisi diye bir şey olmaz.

Kadın da, erkek de aldatıyorsa, bunda karşı tarafın eksiklikleri vardır diye düşünüyorum.super
comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-12-2008, 06:44 PM   #3 (permalink)
Binbaşı

the desert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 355
1,090 Mesajinıza toplam 4,974 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
the desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of light

ben katılmıyorum..bence yapıyla alakalı erkekler bence kadınlrın aldattığı gibi duygusal anlamda eksıklıklerden aldatmaz.dha cok cınsel ağırlıklı aldatması..ben ole duşunuorum..yetışme tarzıylada alakalı...erkektır yapar mantalıtesı olduğu sürece mılletımızde daha cok kadın aldatılmaya maruz kalacaktır bence..
the desert isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-12-2008, 06:52 PM   #4 (permalink)
Binbaşı

the desert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 355
1,090 Mesajinıza toplam 4,974 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
the desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of light

bırde benım anlamadığım asla ole bı şey yaşamadım ama bu yaşamıycam anlamına gelmez ama anlayamadığım tek bır şey var neden AYRILMAK YERINE ALDATMAK?bu bence yanlızlığı kaldıramayıp tek başına kalmayıp ıkı hatta dahada fazla ınsanı ıdare etmeye calışmak kışılıksızlıgın en buyuk gostergesi..ayrıl madem memnun değilsin bazı şeylerden ayrıl bıtsın..neden hem ıstemeyıp hemd edevam ettırmeye calışıosun?hastalıklı bır zıhnıyet bence bu ve anlamakta zorlanıorum!!!
the desert isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-12-2008, 05:15 AM   #5 (permalink)
Teğmen

rak_star_21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 323
41 Mesajinıza toplam 263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
rak_star_21 is an unknown quantity at this point

Zamanla ciftler arasinda iletisim kopuklugu oluyor.Eger ki disinin tatli dili yoksa soguksa aldatilmaya mahkum kaliyor.Utangaclik grur ciftlerin birbirini ihmal etmesi ve arkadaslarini dinlemesi iki tarafin iletisim kopuklugu olmasina neden oluyor.O anda erkegin kalbine fisildayan ilk kadina kalbini aciyor.Aslinda disi istemenden kendinden uzaklastiriyor erkekte istemeden gitmek zorunda.Ya benimsinin ya topragin mantelitesini uygulamalari gerek kadinlarin.Birde yeni adayi kesfetmek herzaman cekici gelir kim erkeklere merek.Bunu yapmasina olanak saglamamali kadin veya erkek.Kim kadin ve erkeklerde var sezgi
rak_star_21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-12-2008, 01:32 AM   #6 (permalink)
Üsteğmen

Su_Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,641
173 Mesajinıza toplam 1,012 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Su_Duru will become famous soon enoughSu_Duru will become famous soon enough

nedense bu konularda herzaman kadinin tatli dilinlen bahsedilir, erkeklerin dili yokmu anlamiyorum..onlarda disardaki bayana tatli diller dokmek yerine evindekine dokse bak neler oluyor..
erkek istemeden disari gider olayina kesinlikle katilmiyorum, onu zorlayan yok.. aman bu aldatma olayina gelince benim fikrim kisa ve net erkekler doyumsuz.
islerine gelmeyince hemen aldatmaya meyilli oluyorlar..kolayi secerler..
Güzellik yüzde degil, yürekte olmali
Su_Duru isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-12-2008, 04:00 AM   #7 (permalink)
Teğmen

rak_star_21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 323
41 Mesajinıza toplam 263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
rak_star_21 is an unknown quantity at this point

Kadin erkek birbirini tamamlar diye dusunuyorum.Kadinlarda doyumsuz kadinsan erkegini doyurmayi erkeksen kadinini doyurmayi bilcen.Su_Durucum senin yanina guzel tatli dilli bir erkek gelse senin guzel oldugunu solese sana deger verdigini gosterse aldatmayacan mi? Tatli dil herkeze verilmis bir ozellik degildir.Kadinlarda daha fazla kabul edelim seytani bile sisenin icine kapatan kadinlar.Erkek toleras veriyorsa kadin yapar kadin veriyorsa erkek yapar.Ben aldatmayi birak yalana bile toleras vermem.Akilli olan kadin dogru erkek seciyor.Birde insan daha iyisini beklerken daha kotusune razi olabiliyor.Hem benim gorusumu soleyeyim kadin erkek esit degildir birbirini tamamlar
rak_star_21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-12-2008, 09:46 AM   #8 (permalink)
Üsteğmen

Su_Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,641
173 Mesajinıza toplam 1,012 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Su_Duru will become famous soon enoughSu_Duru will become famous soon enough

Sevgili arkadasim rak star, buyuk konusmak istemiyorum, baska bir erkege bana tatli dil dokmesine firsat bile vermem, ki bunu yasadim ve cok sukur kendime oyle bir terbiyesizlik yapmadim...bir iki tatli dille aldatacak bir karaktere sahip degilim. kati kurallari olan biriyim, cok mutsuz oldugum zamanlar karsimdaki kisiyi, durustlugumle utandiririm, ben aldatilmis biri olarak, evet malesef bunu bende yasadim, dogrularimdan odun vermeden arkama bakmadan hayat yoluma devam ettim..
iletisim kopuklugu veya iliskilerde sorunlar olmadigi halde, malesef zevk ugruna aldatiyorlar.
cok sukur yasadiklarimi affedip mutlu olmayi yakaladim
Güzellik yüzde degil, yürekte olmali
Su_Duru isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-12-2008, 12:38 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 180
78 Mesajinıza toplam 503 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azime_1 will become famous soon enoughazime_1 will become famous soon enough

Alıntı:
aycan81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bırde benım anlamadığım asla ole bı şey yaşamadım ama bu yaşamıycam anlamına gelmez ama anlayamadığım tek bır şey var neden AYRILMAK YERINE ALDATMAK?bu bence yanlızlığı kaldıramayıp tek başına kalmayıp ıkı hatta dahada fazla ınsanı ıdare etmeye calışmak kışılıksızlıgın en buyuk gostergesi..ayrıl madem memnun değilsin bazı şeylerden ayrıl bıtsın..neden hem ıstemeyıp hemd edevam ettırmeye calışıosun?hastalıklı bır zıhnıyet bence bu ve anlamakta zorlanıorum!!!
Tamıiyle katılıyorum hastalıklı bir zihniyet güzel bir tesbit. Mutlaka aldatan kadınlar da var. Ama onların ki belki duygusal bir tatminsizlikten kaynaklanıyor. Ama erkeklerin durumu çok farklı güzel,bakımlı,zeki,sadık,akıllı,dürüst kısaca 4/4 lük bir partneri de olsa gözü neden dışarı da. Hastalıktır ya başka ne olacakAma affı yok bu hastalığın. İnsan her şeyden önce kendisine hakim olacak. Saçma sapan davranışalarına değil,düşüncelerine bile dur demeyi bilecek. Bilmesi gerekir.
azime_1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-12-2008, 01:42 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

tiriniti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,141
234 Mesajinıza toplam 1,863 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tiriniti is just really nicetiriniti is just really nicetiriniti is just really nicetiriniti is just really nicetiriniti is just really nice

valla arkadaşlar zaman değiştikçe devran döndülçe her şey değişiyor. hani değişmeyen tek şey değişmenin kendisdir denir ya..... bence konuyu erkekler neden aldatır diye açmayın "insanoğlu neden aldatır" daha doğru olurdu bence . yıllarca hep erkeklrin hovardalığından yakındı kadınlar hiç dönüp kendilerine bakmadılar.yahu bu adam neden bunu yapıyor bende bir eksiklikmi var diye düşünmediler salya sümük ağlayıp hep senaryo yazıp adamdan intikam almayı düşündüler. Lafın kısası günümzde artık bir çok bayanda eşini aldatıyor
sanki hakkıymış gibi.... eve para getiriyorya ... evde doymuyorum birazda dışarıdaki yemeklere bakayım.... ne kadar bayağı.... evlilik çok kutsal bir kurum .mevcut bir birliktelikte ; bu flört olabilir,nişanlılık olabilir,evlilik olabilir eğer kişilerden birinin aklı ve gönlü ciddi anlamda bir başkasına kayıyorsa dünyanın sonu değil arkadaşlar buraya kadarmış deyip medeni bir biçimde ayrılsın . kimsenin kimseyi enayi yerine koymaya hakkı yok ki . erkekler neden aldatır : ya hatun erkeğine hitap etmiyodur aklını başına toplar bu tarz sinyalleri hissederse yada adamda psikolojik problem vardır gider tedavi olur. oda olursa tabiii . birçoğu bu durumdan hoşnut ama değilmi?????????

Bookmarks