Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > İlginç Bilgiler

Uyarılar

İlginç Bilgiler komik ilginç bilgiler, yeni ilginç bilgiler, ilginç komik bilgiler, çok ilginç bilgiler, ilginc bilgiler, ingilizce ilginç bilgiler, ilginç bilgiler haberler, önemli ilginç bilgiler, ilgili ilginç bilgiler, ilginç bilgiler, ilgiç bilgiler, hakkında ilginç bilgiler, hayvanlar alemi ilginç bilgiler, türkçe ilginç bilgiler, en ilginç bilgiler, ilginç bilgiler 2, ses ilginç bilgiler, dünyadaki ilginç bilgiler, bilmediğimiz ilginç bilgiler, ilginç bilgiler olaylar, fen ilginç bilgiler, ilginç bilgiler oku, bunları biliyormusunuz ilginç bilgiler, dünyadan ilginç bilgiler, dünyadaki en ilginç bilgiler, müzik ilginç bilgiler, matematik ilginç bilgiler, bilim ilginç bilgiler, ilginç bilgiler

Neden?

Serbest Kürsü ve İlginç Bilgiler Neden? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı Neden... Neden bozulan otobüsün yolcuları bizim otobüsümüze aktarıldığında onlara mültecilermis gibi bakarız? Neden her gördüğümüz haritada hemen Türkiye'yi bulmaya çalısırız? Millet olarak dünyada kaybolma kompleksimiz mi vardır? :))))))))) Neden ögrenciler ilkögretimin beşinci sınıfına kadar ögretmene "ögretmenim" diye seslenirken altıncı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İlginç Bilgiler telkin cd indir izle İstanbul İlginç Bilgiler nerededir kimdir İlginç Bilgiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İlginç Bilgiler hipnoz İlginç Bilgiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İlginç Bilgiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İlginç Bilgiler kuantum düşünce kitap haberi

Neden?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-12-2006, 01:42 AM   #1 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Neden?

Alıntı Neden...

Neden bozulan otobüsün yolcuları bizim otobüsümüze aktarıldığında onlara mültecilermis gibi bakarız?

Neden her gördüğümüz haritada hemen Türkiye'yi bulmaya çalısırız? Millet olarak dünyada kaybolma
kompleksimiz mi vardır? :)))))))))

Neden ögrenciler ilkögretimin beşinci sınıfına kadar ögretmene "ögretmenim" diye seslenirken altıncı
sınıfta bir anda "hocam" diye seslenmeye başlarlar?

Neden sınavlarda "4 yanlış bir doğruyu götürür" şeklinde bir uygulama ile öğrenciler cezalandırılırlarda "4 doğru bil, bir doğru da bizden" şeklinde bir kampanya başlatılıp zekaya ve riske girme cesaretine ödül verilmez?

Neden insanlar kapalı bir alandan yağmur yağan alana çıkınca kafalarını eğerler? Yağmura duyulan saygıdan mıdır?

Neden gözlerinden öperim denir? İnsan vücudunda öpülecek daha uygunsuz bir yer var mıdır? Kimse kimseyi gözünden öpmüş müdür?

Düğünlerde neden "Dom Dom Kurşunu" ile göbek atılmaktadır. "Bir avcı vurdu beni, bin avcı beni yedi" gibi sözler esliğinde kendinden geçen baska milletler var mıdır?

Cumartesi ve Pazartesi'nin neden kendi isimleri yoktur?

Dolmuşlardaki fiyat tarifesinde "en kısa mesafe" neden "indi-bindi" olarak tabir edilir? Önce inilip
sonra mı binilir? Bir terslik yok mudur?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2008, 05:55 PM   #2 (permalink)
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Cevapsız Sorular...

cevap yok
Alt 29-04-2008, 08:37 PM   #3 (permalink)
Yüzbaşı

teoman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 712
521 Mesajinıza toplam 2,173 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud of

al birini vur ötekine
(cevaplar tamamen şahsen, bana ve kendime aittir. midesi hassas olanlar okumasın okuyacaksa da hazırda bir leğen bulundursun, eğer bilgisayarı lavaboda kurulu değilse...)

Alıntı:
bymehmet Nickli Üyeden Alıntı

Bunlar da mantıklı ama cevabı olmayan sorular...

* Neden bozulan otobüsün yolculari bizim otobüsümüze aktarildiginda onlara mültecilermis gibi bakariz?

işgalcilere bakar gibi baksak ne olacaktı peki, yazık değil mi adamlara...

* Neden her gördügümüz haritada hemen Türkiye'yi bulmaya çalisiriz? Millet olarak dünyada kaybolma kompleksimiz mi vardir?

Belki de haritada yerini tek bildiğimiz ülke Türkiye'dir

* Neden insanlar birbirlerine sarilinca saga-sola sallanirlar?

Öne arkaya sallanırlarsa (eğer sarılanlar iki kişilik bir grupsa her ikisinin de düşme ihmali çok yüksektir. üstelik yanlış da anlaşılabilir, gören birisi tarafından) nasıl anlaşılır siz tahmin edin

* Neden ögrenciler ilkögretimin besinci sinifina kadar ögretmene "ögretmenim" diye seslenirken altıncı sinifta bir anda "hocam" diye seslenmeye baslarlar?

Bu soruya ancak ilkokuldayken doğru cevap verebilirdim, çünkü o zamanlar öğretmene hocam dendiğini bilemezdim...

* Neden sinavlarda "4 yanlis bir dogruyu götürür" seklinde bir uygulama ile ögrenciler cezalandirilirlarda; "4 dogru bil, bir dogru da bizden" seklinde bir kampanya baslatilip zekaya ve riske girme cesaretine ödül verilmez?

Bir kere bu soru yanlış.
4 yanlışın bir doğruyu götürmesinin temelinde öğrencileri değil doğru yanıtları cezalandırma mantığı yatar. çünkü kurban öğrenci değil verilen doğru yanıttır.
Bu arada benim kaç doğrum kaldı dusun
sorunun ikinci kısmını cevaplandırmayacağım. daha fazla risk almak istemiyorum

* Neden insanlar kapali bir alandan yagmur yagan alana çikinca kafalarini egerler? Yagmura duyulan saygidan midir yoksa ondan tirstigimiz için midir?

kimse açık bir alana çıkarken gökyüzüne bakarak çıkmaz ki? galiba soruyu soran gökyüzüne bakarak geziyor ortalıklarda...

* Neden dükkanini kapatip giden esnaf, kapiya "10 dakika sonra dönücem" yazar, ne zaman gittigini nasil anlarız

belki de kendisi gittiği yerde kapıdan çıktıktan on dakika sonra dönecektir. artık kendi ekseni etrafında mı döner yoksa güneşin etrafında mı? ayrıca cinsiyet de değiştiriyor olabilir

* Televizyona çikan insanlar neden kendilerini Türkiye'deki bütün insanlarin izledigini sanirlar? Örn: Su anda 70 milyon kisi bizi izliyor...

Hım demekki televizyona çıkmış olsam beni 70 milyon izlemeyecek öyle mi?
ayrıca mantık doğru. 70 milyon kişi kesinlikle izleyemez en azından herkes izlese bile kişinin kendisi televizyona çıktığını izleyemez.

* Dügünlerde neden "Dom Dom Kursunu" ile göbek atilmaktadir. "Bir avci vurdu beni, bin avci beni yedi" gibi sözler esliginde kendinden geçen baska milletler var midir?

Bilmek bile istemiyorum

* Neden bazi kizlarimiz sirin bir hayvancagiz gördüklerinde "inanmiyorum!" derler, inanilmayacak olan nedir?

Bilmiyorum, kızlar cevaplasın

* Cumartesi ve Pazartesi'nin neden kendi isimleri yoktur?

Hım cumartesi ve pazartesinin isimleri yoksa o halde bildiğimiz cumartesi ve pazartesi haftanın hangi günleri oluyor?
ayrıca bir hafta 9 gün mü çekiyor? isimleri olan 7 gün+isimsiz 2 gün...

* Dolmuslardaki fiyat tarifesinde "en kisa mesafe" neden "indi-bindi" olarak tabir edilir? Önce inilip sonra mi binilir? Bir terslik yok mudur?

süper bi soru

* Bulmacalarda boru sesinin karsiligi neden hep "ti"dir? Bulmacalari hazirlayan arkadaslar hiç "ti" diye ses çikaran
boru görmüsler midir?

Kendi başına boru ses çıkarır mı da?

* Ipana 7 reklamindaki kiza "Ne zamandan beri Ipana 7 kullaniyorsun?" diye soran doktor, Ipana 7'nin yeni bir ürün olduğunu ve reklamdan sadece bir kaç gün önce piyasaya çiktigini bilmemekte midir?

kız ne cevap vermiş peki? eğer 6 aydır filan kullanıyorum demişse demekki ipana eski ürünleri yeni diye kakalıyor
ipana yemezler!

* Neden ilanlarda "doktordan temiz araba" diye yazilir? Hipokrat yemininde"arabami temiz kullanacagim" seklinde bir madde mi vardir?

Doktordan temiz araba derken arabanın doktordan daha temiz olduğunu mu anlayacağız acaba
araba hangi doktordan daha temiz
üstelik doktor hipokrat yemininde arabamı temiz kullanacağım demişse, temizlenip de kullanacağım demek istemiş olmasın sakın!!!
yoksa 'arabayı devirdikten' sonra araba kullanmayacağım mı demek istemiş doktor

benim kafam karıştı iyice dusun dusun

Karnımı besliyorum
teoman_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2008, 08:41 PM   #4 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

İlahi Teoman...
comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-04-2008, 04:28 PM   #5 (permalink)
MagNetiC
Guest

baba süpersin..

Bookmarks