Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Korkuları Yok Etme Klubü > Korku ve Fobiler Cd'leri > İğneden Korkma

Uyarılar

İğneden Korkma İğneden Korkma

iğne korkusu

Korku ve Fobiler Cd'leri ve İğneden Korkma iğne korkusu Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız bende igne degil ama serum fobisi var :P tedavi oldugum süre içersinde ametimde 32 gün süre içersinde günde 2 kür serüm yedim :P bunun bi tedavisi varmı peki misal igne olurken 0 dan 10 a kadar sayın ve unbutun diyosunuz ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İğneden Korkma telkin cd indir izle İstanbul İğneden Korkma nerededir kimdir İğneden Korkma çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İğneden Korkma hipnoz İğneden Korkma olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İğneden Korkma hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İğneden Korkma kuantum düşünce kitap haberi

iğne korkusu

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-07-2008, 07:54 PM   #11 (permalink)
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: iğne korkusu

bende igne degil ama serum fobisi var :P tedavi oldugum süre içersinde ametimde 32 gün süre içersinde günde 2 kür serüm yedim :P bunun bi tedavisi varmı peki misal igne olurken 0 dan 10 a kadar sayın ve unbutun diyosunuz ama peki serumda bu ne kadar geçerli o kolunuzda asılı kalan b işey :(

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 12-07-2008, 10:04 PM   #12 (permalink)
sevgi gülpınar
Guest

öncelikle bigci sana sölüyorum .igne korkun yokmuş ama serum ondan daha kolay vallahi.. 44.çünkü serum kolunda oluyo ama o serumun ucundaki iğne çıkartılıyo ve bir plastik uc kalıyo kolunda bu okadrda acı vermiyor..sadece basta damar yolunu acarken acıyo bnce igneden bile daha iyi bence.
Alt 12-07-2008, 10:39 PM   #13 (permalink)
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point

o kadar çok serum yedimki artık korkuyorumm :'( damar yolunu felan acıyo dibine kadar saplıyoo igne sadece ucu :D igneden korkmuyom ama serumm :(
Alt 27-02-2010, 01:27 PM   #14 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesajina 4 kez İyi ki varsın denildi
seameer is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: iğne korkusu

iğneden korkuyorum bende kan aldırmaya gidince ağlayasım geliyo ve işlem bittikten sonra bayılıyorum..kendimi kandırmayı çok denedim ama olmuyo gelde anlat kendine :/
seameer isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-03-2010, 02:54 PM   #15 (permalink)
Teğmen

cagsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 132
14 Mesajinıza toplam 45 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cagsen is an unknown quantity at this point

ben sonasamasındayım o ıgne korkusunun iğne ile üzerime geliyorlar ya kan almak ıcın falan o an çıldırabilirim sanki o iğnenın bana batacagını düşünmekten kendimi alamıyorum iğne öncesinde hüngür hüngür aglıyorum (rezillik falan umurumda olmuyor) kendım kan aldırmaya gıdıyorum adam tam alacak kanı öyle bir his oluyorkı içinde sanki adamı kolundan tutup fırlatabılırmısım gıbı gelıyor kendim gitmesem zorla götürülsem öylebiyere kesin parçalarım iğneyi yapacak olanı nasıl yenilir bu korku bilmiyorum inanın hissettiğim korkunun yanında bu yazdıklarım cok hafif kalıyor
Alt 17-10-2010, 11:43 PM   #16 (permalink)

Tesekkür: 4
11 Mesajinıza toplam 33 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
piila is an unknown quantity at this point

bendeki korku öyle birşey ki çocukluğumdan beri(yani kendi irademle) hiç iğne olmadım şimdiye kadar hiç kan vermedim hatta öyle birşeyki doktora bile gitmiyorum çok çok mecbur kalmadıkça oda kendimi bildim bileli 2 olmadı 3kezdir.kan grubumu parmaktan olduğu için öğrenebildim(üniversite için lazımdı) oda yine yusuf yusuf halde korkudan rengim kalmayarak bu arada yaş 24
piila isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-12-2010, 12:30 AM   #17 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

İğne korkusu çok zor bir durum gerçekten. Her şeyden korktuğum gibi iğneden de korktuğum olmuştur. Belki çocukken her gün iğne yediğim içindir. Babamın anlattığına göre 100 tane iğne vurulmuşum. En son iğnem vurulduktan sonra da babamın kucağında eve giderken yolda bayılmışım. :)

Ondan mıdır bilemiyorum ama çocukken iğneden çok korkardım. Hatta birinci sınıftayken ilk dönem aşıdan kaçmıştım. :) 2. dönem kaçma girişimim başarısızlıkla sonuçlanmıştı. Çünkü yakalanmıştım. :)

Kan aldırmaktan da çok korkardım. Aslında iğneden ziyade canımın acımasından korkuyordum belki de.

Nasıl aştığıma gelince... Lise 1 deyken aşı yapmaya gelmişlerdi. Yine içime vesveseler girmeye başladı ama bu sefer uymadım. İlk kim yaptırmak ister diye sorduklarında hemen yaptırıp kurtulmak için öne çıkmıştım. Ondan sonra korkmadım.

Umarım korkusu olan herkes bu durumu aşar.

Sevgilerimle.
Alt 20-05-2013, 10:15 AM   #18 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aytmatow is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ynt: iğne korkusu

Slmlar İğne korkusu bendede var Bir çözüm varmı ilaçla diye psikiyatriste sordum
ilaçla filan diye pek yapacak bir şey yok dedi terapi filan dedi ama çok etkili değil dedi.Şu an arayış içindeyim yabancı sitelerden konuyu araştırdım bazı
antidepresanların işe yaradığını yazmışlar ama ilaç ismi yazmıyorum
ayrıca kesin çözüm olsa çözümü yazardım .
*Bu telkin cd lerini kullanan varmı en azından terapi olarak işe yarar
*İğneden herkes korkar zatende ama işte korkular bazan sınırları aşıyor
*bu konuda bilgisi olan arkadaşlar paylaşsın lütfen bildiğiniz
*Terapi
*telkin cd leri
vs vs bildiğiniz işe yarar ne varsa paylaşaılm
aytmatow isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

« - | - »