Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Hipnoz

Uyarılar

Hipnoz hipnoz kekemelik, psikoterapi hipnoz, bilinçaltı hipnoz, hipnoz hipnoterapi, hipnoz telkin, tıbbi hipnoz, meditasyon hipnoz, psikolog hipnoz, hipnoz tedavi, hipnoz sigara, hipnoz tedavisi, hipnoz, hipnoz sigara bırakma, depresyon hipnoz, psikoloji hipnoz, hipnoz, hipnoz telkinleri, kekemelikte hipnoz, telkinli hipnoz,

cevap verebilir misiniz?

Alternatif Kişisel Gelişim ve Hipnoz cevap verebilir misiniz? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: yeni bir hayat Nickli Üyeden Alıntı çok haklısın nevresim,bu durum genetik olsa dahi çaba ile düzeltilebilir diye düşünüyorum..Tabii,negatif etkenlerle yaşamaya devam ederken daha fazla çaba harcamak gerekir.Bazen başa döndüğünü hissettirebilir insana..O ortamdan çıkabilme ihtimali olsa,daha farklı olur..Evli olduğun kişiyle ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hipnoz telkin cd indir izle İstanbul Hipnoz nerededir kimdir Hipnoz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hipnoz hipnoz Hipnoz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hipnoz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hipnoz kuantum düşünce kitap haberi

cevap verebilir misiniz?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-11-2009, 03:14 PM   #31 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,124
285 Mesajinıza toplam 1,362 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nevresim will become famous soon enoughnevresim will become famous soon enough
Standart Cevap: cevap verebilir misiniz?

Alıntı:
yeni bir hayat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çok haklısın nevresim,bu durum genetik olsa dahi çaba ile düzeltilebilir diye düşünüyorum..Tabii,negatif etkenlerle yaşamaya devam ederken daha fazla çaba harcamak gerekir.Bazen başa döndüğünü hissettirebilir insana..O ortamdan çıkabilme ihtimali olsa,daha farklı olur..Evli olduğun kişiyle olsa yolunu ayırırsın,benim yaptığım gibi..Arkadaşın veya komşun olsa hadi görüşmezsin...Fakat birinci derece aile üyeleri insanı bu durumda çok zorlayabilir..Kendilerini aşamadıkları için seni ezerek egolarını tatmin ettiklerini düşünüyorum ben..Bazen mesajlarını şaşkınlıkla okuyorum..Nasıl bir anne evladına iğrenç olduğunu söyleyebilir!!..Kendisi bu şekilde yetiştiyse,ne demek olduğunu daha iyi bilip seni teşvik edici yetiştirmesi gerekirdi...

Burada bunları dile getirmen bile ne kadar cesaretli olduğunu gösteriyor..Mücadeleci bir yapın olduğunu seziyorum ve bence sen bu sorunun üstesinden geleceksin..
yeni bir hayat haklısın herhangi bi kişi olsa bi şekilde uzaklaşırsın görüşmezsin o kişiyle,ama aile olunca sorun çıkılmıyo işin içinden.
annem artık biraz daha farkında yanlış yaptığıının şunuda söyliyim zaten cehaletten de ileri geliyo yaptıkları,ama yaptıkları tabi ki çok yanlış,daha bilinçli olmalıydılar kesinlikle.
annemin davranışlarını şöyle analiz ediyorum-dum,
çocukken; bana alakalı alakasız yaptığı küçük düşürücü davranışları,aşağalamaları, ben haketttiğim için bana yapıyo diye düşünüyodum,evet ben gerçekten layık değilim hiçbir şeye, özellikle ben bayan yanlışım herşeyi yanlış yaparım,buna inanıyodum,tabi çocuk aklıyla idrak edemiyo insan,
ergenlik döneminde;onları suçlama evremdi:Dnefret etme içten içe,onları hunharca çocuk yetiştirmiş insanlar olarak görme dönemimdi,babama tabi ki bişey diyemiyodum ama anneme söyleniyodum bazen,annemin olumsuz yönde etkisi zaten azalmıştı eskisine göre,
şimdi ki zamanımda ise;artık nefret etmiyorum ama keşke olmasaydı duygusu var hafiften,geçmişi daha özgür bıraktım,cahilliklerinden yaptılar bunları ,belki böyle olsun istemezlerdi diyorum kendi kendime,bu şekilde yorumluyorum
cesaretim konusunda da şunları itirafedeyim,internet ortamında olduğum için daha rahatım:D yüzyüze olsak bu kadar rahat olmazdım açıkçası,ama zamanla çok daha kendinden emin biri olucam buna inanıyorum,hatta şöyle demeliyim sanırım,ben kendine güvenen biri olmayı seciyorum:)
sunuda eklemek isterim gerçekten beni alakanız çok mutlu ediyo,beni tanımyosunuz bile ama yardımcı olmaya çalışıyosunuz,bu beni daha teşvik ediyo ,inşallah sizler de çok güzel bi hayata sahip olursunuz bütün güzellikler sizinle olur bunu samimi olarak söylüyorum,ben kendimi yalnız hissettiğim bi konuda yanımda oluyosunuz çok çok teşekkür ederim.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 20-11-2009, 03:29 PM   #32 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Alıntı:
nevresim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
cesaretim konusunda da şunları itirafedeyim,internet ortamında olduğum için daha rahatım:D yüzyüze olsak bu kadar rahat olmazdım açıkçası,ama zamanla çok daha kendinden emin biri olucam buna inanıyorum,hatta şöyle demeliyim sanırım,ben kendine güvenen biri olmayı seciyorum:)
kendine güvenen biri olmayı seçmen,bu kararlılığın zaten çok güzel haberlerin başlangıcı nevresim..O zaman yazarak duygularını netçe ifade edebilirsin..İçinde saklı kalmaz hissettiklerin,bu da bir nevi terapi aslında...
redflowersin dediği gibi kendinle ilgili neler yazmak istersin mesela?..Yazdığın herşeyi bizlerle paylaşmak zorunda da değilsin..Kendi başına da olsan, yazmak farkındalığını artırır..
Herşey daha güzel olacak,ben de eminim bundan..

Herşeyin gönlünce olması dileklerimle..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2009, 03:52 PM   #33 (permalink)
Üsteğmen

285 Mesajinıza toplam 1,362 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
redflowers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ben yine her zamanki gibi aynı yerde takıldım

Şöyle diyelim; X kişisinin ailesinden annesi devamlı onu yargılar ve suçlarken, babası devamlı onu övüyor, onunla ne kadar gurur duyduğunu belirtiyor. Söz konusu bir olayda anne çocuğunu farklı durumlardan yargılarken, baba çok farklı bir pencereden yani bardağın dolu tarafından bakıp aynı konuda çocuğunu övüyor. Şimdi bu çocuk özgüvenli mi olur, özgüvensiz mi? Çocuğun odağına bağlı.

Nevresim'cim neredeyse bu forumdaki ilk mesajlarından beri seni ve yazılarını takip ediyorum. Bazen yazdıklarını gülümseyerek okudum bazen tepkisiz bir şekilde. Biliyorsun ki annen, baban, ablan sana kendilerini yansıtıyorlar.

Şimdi sana canlı bir örnek veriyim: Dün bana göre çok güzel olan bir olayla karşılaştım ve bir bununla bir deney yapmaya o an karar verdim. Önce çok sevdiğim bir dostumu aradım, hayatı ve kendini çok seven her şeyin her an çok iyi olduğunu düşünen. Ona başımı geleni anlattım, ama hiçbir duygu katmadan ve beni tebrik etti, bundan sonra herşeyin çok daha güzel olacağını belirtti. Aynı olayı bu sefer başına her an kötü şeylerin gelebileceğini düşünen birisine aynı şekilde hiçbir ek yapmadan anlattım ve aldığım tepki inanılmazdı, felaket senaryoları yazmaya başladı bana, arkadan olabilecek en kötü şeyleri sıralamaya başladı. şimdi olay aynı, anlatan kişi aynı ama tepkiler ne kadar farklı. Çünkü hayatlarına bakış açıları ayrı, annen seni yargılıyorsa seni suçladığı her konu kendinde farkedemediği, kabullenemediği yanları. Bunu bilelim her şeyden önce, seni değil kendisini suçluyor ve çirkin buluyor.

Peki sen ne düşünüyorsun? Gerçekten annenin söylediği gibi misin? Ya da babanın? Bunlar onların senin hakkındaki fikirleri, peki sen ne düşünüyorsun kendinle ilgili? Oturup sana kendini yaz deseler neler yazarsın mesela?

redflowers yazılarımı takip etmeniz beni çok mutlu etti,sizde çok ilgilisiniz yardımlarınız için çok müteşekkirim,bunları kelimelerle ifade edemiyorum ama gerçekten çok duygulanıyorum iyiliğiniz için,
haklısınız onlar kendilerini yansıtıyolardı bana,artık tabi ki bunları haketmediğimin bilincindeyim,ben de her insan gibi bu dünyada güzel yaşama hakkına sahibim,bunu düşünüyorum,bilinçliyim artık,hatta bana o tarz bi şey söylendiğinde ben o lafı hakettiğim için söylendiğini artık düşünmüyorum ama şöyle ben o lafı kendime söylettirdim gereken cvbı vermeliydim diye düşünüyorum,o lafı sindirmekten ziyade,cvb verme aşamasına gelicem:D
ben insanları kırmaktan çok korkuyorum,beni birini kırmam beni inanılmaz etkliyo,insanlara zarar vermemeliyim düşüncesi hakim bende,olaylara daha soğuk bakabiliyorum,ailemdekilerin pianik yaparak baktıkları bi olayda,mantıklı açıklamalar yapabiiyorum,annannem zaten artık benim çok mantıklı yerinde yorumlar yaptığımı söylüyo,sen evdeki mantıklı kişisin olgunsun diyo,
kendime daha çok bakıyorum eskisine göre,görüntüm değişti artık gerçekten,beğenildiğimi algılayabiliyorum-özgüven için önemli bence-,insanların beni gördüğünde değerli olduğumu düşünüp ,konuştuğumda özgüvensiz biri olduğunu düşünmelerinden korkuyorum açıkcası,özgüvenim yerine gelirse bu sorunda kalmıyıcak,hayatı eskisine göre gerçekten daha çok güzel buluyorum,kapkara gözlüklerle bakmıyorum dünyaya,herşey güzel olacak diye bakıyorum.
Alt 21-12-2009, 11:41 PM   #34 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 4,279
243 Mesajinıza toplam 1,555 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
derya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the rough

Alıntı:
maviş.cadı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sosyal fobi doğuştandır ve karakterinin bir parçasıdır hipnoz çözüm değildir. kendin bunu başka yollar deneyerek yenmelisin
Bu konu uzerinde bilgili arkadaslar aciklama yapabilirler mi?
derya hanim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-12-2009, 11:55 PM   #35 (permalink)
Üsteğmen

çok_mutlu:) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 645
228 Mesajinıza toplam 1,903 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
çok_mutlu:) has a spectacular aura aboutçok_mutlu:) has a spectacular aura aboutçok_mutlu:) has a spectacular aura about

sosyal fobi hiç bir zaman karekterin parçası değildir aman bu yanılgıya düşmeyelim sosyal fobi bir rahatsızlıktır ilaçla çozumu vardır telkinle çozumu vardır hipnoterapiyle çozumu vardır yenilmeyecek bir psikolojik rahatsızlık değildir kesinlikle herşey gibi beyinde biter mesela ben aylardır kimsenin yüzüne bakamıyorum bu sabah uyandığımda kesinlikle insanların yüzüne ne olursa olsun bakacağım dedim ve gittim iş yerime ve kendimi zorluyarak baktım ilkinde zorlandım ikincisinde biraz daha hafifledi ve sonra rahatladım olumdan başka herşeyin çaresi vardır bu tarz rahatsızlıklarında var ayrıca hipnozda kullanılan bir yontemdir.Ama hipnoz ve hipnoterapi bir uzman denetiminde yapılmalı eğer bu konuda bir bilgiye sahip değilseniz.

çok_mutlu:) isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-12-2009, 11:58 PM   #36 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 4,279
243 Mesajinıza toplam 1,555 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
derya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the rough

Pardon yeni okudum bilgiler verilmis benim soruma.Bende 3 sene once yasadim. Disarida yururken hep dusecekmisim gibi. Yada toplulukta otururken bir anda sicak basip,ellerimin icinin islanmasi ,ardindan karnimda baslayan ve herkesin duyabilecei guruldamalar. Artik evden cikamiyordum hani yolda dusucem ya .Hic bir sey kalici degil, hepsinin ilaci zaman.O anda yasadiklarin sadece cok yipratici bir donem.Annemde vardi .Genetiktir belki .Arkadasim halen ilac kullaniyor.Ailesi cok saskin .Genetikse bu hastalik , ailede bir tek onda var.
derya hanim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-12-2009, 12:04 AM   #37 (permalink)
Üsteğmen

çok_mutlu:) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 645
228 Mesajinıza toplam 1,903 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
çok_mutlu:) has a spectacular aura aboutçok_mutlu:) has a spectacular aura aboutçok_mutlu:) has a spectacular aura about

genetikte olabiliyor bazı insanlar bunu farkedemiyor ve ne kadar çekingen biri diyip üzerinde durulmuyor ve bu insanlar zamanında ilgilenilmediği için yada kişi farkedemediği için içine kapanık insanlar ortaya çıkıyor bunun farkında olup çozum yollarını araştırmak en iyi çozum kesinlikle üstünde durulması gereken bir konu...o kadar çok varki toplumda bende vardım eskide kaldı yeniyorum üstüne giderek çünkü:))

çok_mutlu:) isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-12-2009, 11:58 PM   #38 (permalink)
Üsteğmen

bence de toplumda çok var,geçenlerde bi elektronik eşya satan bi mağazada telefonu bize tanıtan bi çalışan,tam telefonun kartının takılışını gösterirken elleri titremeye başladı,
okulda bi araştırma görevlisi,öğlen arası yemek alırken tanıdığı birinin gelipte ben ödiycem demesiyle,onun da ben ödiyim falan demesiyle,bi kaç bakışın kendilerine yönelmesinden dolayı birden kıpkırmızı oldu,hala aklımda kalmış ya baya kariyer yapıyo adam,bi yerlere gelmiş,ne biliyim ben öyle olmak istemiyorum,aslında bunlar sadece bi kaç örnek,daha farketmediğimiz,akrabalarının farkettiği kişiler çok vardır,
şunu da sormak istiyorum tekrardan,sosyal fobi için hipnoz olan var mı arkadaşlar?

Bookmarks

Etiketler
cevap, misiniz?, verebilir