Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Hipnoz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=320)
-   -   HİPNOZ DENEYİMLERİ (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=10498)

jaunty 14-07-2008 05:55 PM

Ynt: HİPNOZ DENEYİMLERİ

Alıntı:

izumi Nickli Üyeden Alıntı
günaydı arkadaşlar,

ben dün Adil Bey'in kitabına başladım...
beklediğimden çoookkkk daha güzelmiş.... f678h
kesinlikle öğle kenerde durmasın emi, okuyun... coffe2
gerçekten güzel bir kitap.. hem hipnozun geçmişinden de bahsediyor.. merak ettiğimiz herşey orda var...
çok güzel bir kitap.. super

pardon arkadaşlar aklıma takıldı da bu marinkaplarda mg tekmi yani bunun üçyüzlük beşyüzlük olanları varmı ben geçenlerde aldım beşyüzlük sonra biri bana üçyüzlük de var dedi..eger oyleyse hangisinden kullanılır kaç mg yada ?
sevgiler

medusa 16-07-2008 08:51 PM

Arkadaşlar bu sayfayı baştan sona okuyorum ne güzel transa girmişsiniz imrendim kaldım.

Bir de ben girebilsem şu hipnoza. Ben de ne var anlamadım.
3 defa hipnoterapiste gittim.
3 ünde de sadece heyecanlıydım. Bilincim hiç susmadı.
Çok arzu ediyordum girmeyi.
Muhtemelen bu arzum yüzümden olayı kaçırdım .
Ben evde kendim hipnoz kayıtları ile de çalışıyorum. Ama bir türlü bilinçli halimle söylenenleri dinlemekten başka birşey yapamıyorum.
Yani kendimi bırakamıyorum. Bu da sorulur mu bilmem ama ben de hep bu problem var. Hep tetikte olmalıyım gibi bir kontrol etme istediği kendimi.
İçimde devamlı bir sigorta mı denir alarm mı her an devrede.
Ne yapabilirim bu durumda.
Bu gün mesela tam 3 saat hipnoz ses kaydı dinledim. bir rahatlama olsada. başından sonuna kadar bilinçli idim.
transı yaşamadım hiç.
Siz ne güzel de transa girmişsiniz clapping

Ben ne yapacağım arkadaşlar?
sizler bulursunuz bir yol ufku geniş dostlarım benim . dusun

keops 16-07-2008 08:55 PM

Alıntı:

medusa Nickli Üyeden Alıntı
Arkadaşlar bu sayfayı baştan sona okuyorum ne güzel transa girmişsiniz imrendim kaldım.

Ben evde kendim hipnoz kayıtları ile de çalışıyorum. Ama bir türlü bilinçli halimle söylenenleri dinlemekten başka birşey yapamıyorum.
Yani kendimi bırakamıyorum. Bu da sorulur mu bilmem ama ben de hep bu problem var. Hep tetikte olmalıyım gibi bir kontrol etme istediği kendimi.
Bu gün mesela tam 3 saat hipnoz ses kaydı dinledim. bir rahatlama olsada. başından sonuna kadar bilinçli idim.
transı yaşamadım hiç.

sevgili medusa transta bilncin kaybolacağını kim söyledi sana
böyle bişey yok ancak hipnozitör yardımıyla çok derin transta amnezi durumlarında bu olablir
bilinç elbette herşeyin farkında olacak
hipnoza giren arkadaşlar bilir aslında herşeyin farkındaydım ama söylenenleri yapıyordum istemdışı olarak gibi ifadeler söylerler.
yani farkındalık kaybolmaz hiçbir zaman
sedona metodu üzerine çalış serbest bırakma sorunun var..

medusa 16-07-2008 09:06 PM

Alıntı:

keops Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

medusa Nickli Üyeden Alıntı

transı yaşamadım hiç.

sevgili medusa transta bilncin kaybolacağını kim söyledi sana
böyle bişey yok ancak hipnozitör yardımıyla çok derin transta amnezi durumlarında bu olablir
bilinç elbette herşeyin farkında olacak
hipnoza giren arkadaşlar bilir aslında herşeyin farkındaydım ama söylenenleri yapıyordum istemdışı olarak gibi ifadeler söylerler.
yani farkındalık kaybolmaz hiçbir zaman
sedona metodu üzerine çalış serbest bırakma sorunun var..

bilincimin kaybolmasını değil de bilincimin sadece izlemesi olayını kastettim.
Sedona yöntemi ile serbest bırakacağım :) .
teşekkürler.

seramoni 19-08-2008 12:53 PM

Aklına gelen hiçbir şeyden rahatsızlık duyma,onları olduğu gibi duy,dışarıdan gelen sesleri kabüllen,hepsini olayın bir bütünü olarak algıla.Hiçbir düşünnceyle çatışma,savaşma,bırak olduğu gibi gelp geçsinler...Bu arada ilk hipnoz deneyimleri oldukça güzeldi ama zamanla o güzel etkiler azalmaya başladı,belli bir sistem ve düzenle yapmak etkiyi kalıcı kılacaktır sanırm ve diğer öncelikli içsel çalışmalarla.Bence düşüncelerimizdeki ağırlık,yük çok fazla.Dünyadan beklentilerimiz bu kadar fazla olursa hiçbir hipnoz vs. çalışma yeterli olmayacaktır diye düşünüyorum. Bütün bu çalışmaların yanısıra Gazali'yi,Mevlana'yı,İbrahim Hakkı'yı okusak ileriye dönük daha doğrusu içeriye dönük adımlarımız daha büyük olacaktır...

tolga_oz 14-09-2008 10:28 PM

bu adil mavişe nasıl ulaşabilirim bilen birileri varsa lütfen yardımcı olsun yeri nerde bilen varsa söylesin lütfen

selinarosa 14-09-2008 10:34 PM

Alıntı:

tolga_oz Nickli Üyeden Alıntı
bu adil mavişe nasıl ulaşabilirim bilen birileri varsa lütfen yardımcı olsun yeri nerde bilen varsa söylesin lütfen

Bende onun mail adresi vardı sanırım, yazdığı dergiden aldığım; bir bakmam gerek. :/

MuminOKAN 14-09-2008 10:43 PM

sanırım bu idi. [sakla]adilmavis@hotmail.com mail adresi www.adilmavis.com web adresi [/sakla]

cananderen 14-09-2008 10:47 PM

hangi dergide yazıyo adil maviş.adamı merak ettim ya.bir de seminerler nerde oluyo ne kadar.ve de nerden haberiniz oluyo seminerden falan. 12389 biri bana anlatsınnnnnnnnn ark5

selinarosa 14-09-2008 10:50 PM

Alıntı:

cananderen Nickli Üyeden Alıntı
hangi dergide yazıyo adil maviş.adamı merak ettim ya.bir de seminerler nerde oluyo ne kadar.ve de nerden haberiniz oluyo seminerden falan. 12389 biri bana anlatsınnnnnnnnn ark5

En son genç gelişim dergisinde yazıyordu, sonra o derginin kardeş dergilerinden birine mi geçti ne öyle bir şey.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:13 AM.