Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hedeflerimiz ve Biz Klubü > Hedef Ön Hazırlık > Hedefler Makaleler

Uyarılar

Hedefler Makaleler hedefe ulaşmak, hedefe ulaşma, hedeflere ulaşmak, hedeflere ulaşma, hedeflere ulaşmanın yolları, hedeflere ulaşmak için, hedefe ulaşmanın yolları, hedefe ulaşmak için

"Şu anda neredeyim ve nerede olmak istiyorum?

Hedef Ön Hazırlık ve Hedefler Makaleler "Şu anda neredeyim ve nerede olmak istiyorum? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bu hedef belirleme hareketini okumam iyi oldu,daha önce ben de hedefimi belirleyip hedfimle ilgili çalişmalarımı deftere not alıyor ve ilerlmelerim her gün kayd ediyor ve bu şekilde devam ediyordum,ama sonra ne olduysa bırakmıştım bu çalışmayı,lakin sağolsu Merto'nun bu fikrini okuyunca ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hedefler Makaleler telkin cd indir izle İstanbul Hedefler Makaleler nerededir kimdir Hedefler Makaleler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hedefler Makaleler hipnoz Hedefler Makaleler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hedefler Makaleler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hedefler Makaleler kuantum düşünce kitap haberi

"Şu anda neredeyim ve nerede olmak istiyorum?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25-03-2008, 12:02 AM   #31 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
25 Mesajinıza toplam 62 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
seramoni is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: "Şu anda neredeyim ve nerede olmak istiyorum?

Bu hedef belirleme hareketini okumam iyi oldu,daha önce ben de hedefimi belirleyip hedfimle ilgili çalişmalarımı deftere not alıyor ve ilerlmelerim her gün kayd ediyor ve bu şekilde devam ediyordum,ama sonra ne olduysa bırakmıştım bu çalışmayı,lakin sağolsu Merto'nun bu fikrini okuyunca yeniden yşerdi ben de bu düşünceler.Aslında hdefimle ilgili bir dönem gerçekten de çok iyi ve yoğun çalıştım,ne var ki yalnızdım yordu da biraz beni,hatta bayağı ve kndimi biraz dinlenmye alım yeniden güçlü şekilde ilerlmek için sanırım,motivasyonumu da kaybetmiştim,işte tam bu anda hayatım değişti sitesiyleve sevgili Atakan'ın telkinleriyle ve birbirinden tatlı ve değerli kişilerle tanıştım,eeee sonra ne olcak tabii ki tam gaz devam.İyi ki varsınız...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

seramoni isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-03-2008, 12:14 AM   #32 (permalink)
Yüzbaşı

duru79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,619
358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light

Sevgili Merto cevabınız için çok teşekkür ederim.Hedeflerinizi gerçekleştirmenize çok sevindim.Tebriklerr Umarım diğer hedeflerinizde istediğiniz zaman gerçekleşir(herkesin).

Alıntı:
Merto Nickli Üyeden Alıntı
Sevgili duru her hedefimiz için zaman koyabiliriz, bunun için kriter sadece gerçekleştirilebilir olması yada sizin geçmiş deneyimlerinizde böyle bir durumun olması- sizin örneğinizden yola çıkılırsa 3- 3,5 ay içinde 8 kilo vermek- yada bunu yapan genel bir kitle olması.....
Tarih koymanın nedeni aslında hedefi ölçülebilir kılmanın ve sizin kişilik vizyonunuzla uygunluğunun test edilmesidir... Tarih koyduğunuzda sizin için gerçekleştirilebilir olup olmadığını yada bunun gerçekten sizin hedefinizmi yoksa size dayatılan bir hedefmi olduğunu sorgulayacak sorular sorma ihtiyacı içine girersiniz..

Bu kadar sürede bu kadar kilo vermem mantıklımı?
Bunu gerçekten istiyormuyum?
Bunun altında yatan başka neler olabilir?
türünde sorularla kendinize daha gerçekçi ve vizyoner hedefler koyabilirsiniz...
Ben böyle sorgulamalardan sonra ne 8 i 10 kilo bile verebilirim diyen çok kişiye rastladım..
yada ne %60 ı % 75 artış olmalı diyenleri...

Bu arada benim hedefim olan Mart ayına kadar eğitimini bitirme ve bol pratik yapma hedefim tamam şu anda... Hatta buna giden adımları belirlerken ve eylemleri gerçekleştirirken odaklanmam dahada arttı ve beklediğimin dışında hediyelerde aldım evrenden, birçok yeni dost, kariyerde aşamalar, yeni ufuklar, mutluluk ve extra huzur......

Bu süreçte en büyük destekçim eşime minnet borçluyum tabiii.. En önemli şeylerden biride sizi yargısız destekleyecek bir kişi...

Sevgiler...
duru79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-03-2008, 09:40 AM   #33 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Merto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,067
471 Mesajinıza toplam 3,964 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Merto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond repute

Alıntı:
izmirli Nickli Üyeden Alıntı

"onumdeki temmuz ayina kadar(3 ay) bana teklif edilen yurtdisi temsilciligi isine odaklanip basariyla oturtmam ve de maasim kadar bir yan gelirle, hem ekonomime katkida bulunmayi hemde fransizcami unutmamayi istiyorum!(ustelik çevrem degenisemis oluyor)
Değerli izmirli,
Hedeflere sahip olup onlar için çalışmak konusunda gayet başarılı ve tutkulu olduğunuz açıkça görülüyor, ve hedeflerinize bağlılıkla ilerleyerek en güzel sonuçları almışsınız ne güzel...
Başarılarınızdan dolayı kutlarım sizi, ve umarım bu yeni hedefinizde de sadık kalıp eyleme geçeceksiniz..
Hedef cümleniz çok güzel olmuş, oldukça net, ölçülebilir ve zamana ayarlı.....
Benim size kabul ederseniz bir önerimde hedef cümlenizde olumsuz cümleler kullanmamanız yönünde olabilir.... Fransızcamı unutmamayı istiyorum yerine fransızcamı canlı tutmayı istiyorum gibi.....
Şöyleki; fransızcayı unutmak sizin istediğiniz değil istemediğiniz birşey...
Birçok insan olmasını istemediklerine veya istemediklerine odaklanarak, enerjilerini yanlış odaklayabiliyor...
Kelimelerin gücünüde gözardı etmeyelim dimi ama :)

Sevgiler Mert.

http://www.mertolcer.com/
http://www.facebook.com/yasamkocum
http://www.facebook.com/vizyongelistirme
Merto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-03-2008, 10:07 AM   #34 (permalink)
Üsteğmen

93 Mesajinıza toplam 302 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
izmirli035 is an unknown quantity at this point

gunaydin herkese,

merto bey oneriniz için tesekkurler, gayet guzel soylemissiniz; onu gozden kaçirmisim.

o zaman duzeltip ".... fransizcami canli tutmak için istiyorum..."
nasil simdi oldu mu??

fransa da kar yagiyor arkadaslar haberiniz olsun, hava sicakligi 1-2 derece

herkese iyi gunler
izmirli035 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-03-2008, 10:17 AM   #35 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Merto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,067
471 Mesajinıza toplam 3,964 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Merto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond repute

Alıntı:
Bruno_Corin Nickli Üyeden Alıntı
Sevgili Merto;

Hedeflerinizin gerçekleştirilebilir olması gerekir, çevrenizde hedefinizi başarmış örnekler olmalı demişsiniz. Ama benim hedefimi çevremde, hatta Türkiye'de gerçekleştiren yok. Ama başka ülkelerde yapanlar var.

Sormak istediğim ben ilk olamaz mıyım? Bu şartlarda gerekli şeyleri kendime çekip başarabilen ilk kişi olabilir miyim ?

Hedefimi elde etmek için nasıl yanıp tutuştuğumu bilmezsiniz. Bunu ortaya çıkarmalıyım. Bunu yaşamak istiyorum
Değerli Bruno,
Gerçekleştirilebilir kelimesi gerçek kelimesinden türetilmiş bir kelimedir.... Gerçek nedir peki?
İki çeşit gerçek vardır, ilki olaylara dayanan gerçektir ve tanımlanabilir bir gerçekliktir, örneğin işinizin ne olduğu, ne kadar kazandığınız, nerede doğduğunuz, vb.
İkincisi ise kişisel gerçektir, ve kişiden kişiye değişir.... Kişinin değerleri yargıları ve olaylara nasıl baktığı ile ilgilidir....
Şimdi bunlardan yola çıkarak gerçekleştirilebilirin sınırının kişinin limitleri olduğunu söyleyebiliriz...
Tabiiki dünya üzerinde bir kişi bile gerçekleştirmiş ise aynı şeyi bizlerde yapabiliriz, tabii bu Amerikayı keşfetmek yada aya ilk ayak basmak olamaz.. işte bunlar ilk gerçektir ve gerçekleştirilebilir değildir...
Ancak bundan yola çıkarak yeni yerler keşfetmek yada utarit e ilk ayak basan kişi olmak teknik olarak gerçekleştirilebilir hedeftir...Tabii NASA da çalışıyorsan :)
Yani konunun özü gerçekleştirilebilir ile kastedilen eskilerin deyimiyle "Müslüman mahallesinde salyangoz satmaya kalkışmamaktır" ... Günümüzde buda mimkün olabilir aslında, tabii en iyi salyangozu sen satıyorsan... Nerede olduğun farketmeyecek ve müşterisi seni bulacaktır.....
Yarışacağımız en büyük rakip yine kendimiziz unutmayalım.....

Eğer gerçekten istediğin buysa ve gerçekten yanıp tutuşuyorsan dediğin gibi bu herne ise onu gerçekleştirmek için, kesinlikle ilk sen olabilirsin...Aksi zaten gelişime ve yaşama ters olur....
Hedefini belirle önce, bırak uzak bir hedef olsun...birçoklarına hayal gelsin...sen inanıyorsan tamamdır..
Sonra o nihai ve büyük hedefe giden büyük adımları hedef koy kendine.....6 aylık, yıllık küçük hedefler seni bu ideal hedefe taşısın.... Sen sadece nihai sonucu canlandır gözünde... Duygularına ver dikkatini canlandırırken, her tökezlediğinde bu duyguları çağır hemen, o tökezleme dinlenme anıdır evrenden sana sunulan, bunuda değerlendir.... Her hedefin için seni oraya götürecek adımlar belirle kendine ve bu adımlara eylemler ekle..... Etrafında seni bu konuda destekleyen birileri olsun muhakkak, herkezlede paylaşma hedeflerini....
Senin için gerçekleştirilebilirmi? işte soru bu: EVET se cevap, ne duruyorsun ki halaaa....
Bunu gerçekten istiyormusun?
Bu hedefe ulaşmak için yapmak isteyeceğin şeyler nelerdir?
Bu senin hayatında nasıl bir fark yaratacak?

Sorularla kal...ve sevgiyle tabiii..

Sevgiler Mert.

http://www.mertolcer.com/
http://www.facebook.com/yasamkocum
http://www.facebook.com/vizyongelistirme
Merto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-03-2008, 08:33 PM   #36 (permalink)

5 Mesajinıza toplam 21 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Bruno_Corin is an unknown quantity at this point

Bilgilerin için teşekkürler Merto, rahatladım doğrusu. Hedefime gittikçe yaklaştığımı hissediyorum

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
bizde bu şeyi tc cun-mhuriyetinde ilk başaran bizim aramızdan çıktı diye hava atalım..kendime nasıl pay çıkardım ama senin başarınla..
Aslında "senin başarınla kendime pay çıkardım" demekle bile benim başardığımı düşünmemi sağlıyorsun ki; bu senin kendin için istediklerini başkaları içinde yürekten desteklediğini gösterir. Bence bu mükemmel birşey!
Bruno_Corin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-03-2008, 11:35 PM   #37 (permalink)
hayalayaz
Guest

evet kuzular
sizlerin başarılı olmanızı yaşamınızdan tat almanızı candan ciğerden istiyorum..ve ben size çok güveniyorum..düşünün bakın..çoğunuz bir çok özverilerle bir yerlere gelmeye çalışıyorsunuz ve geliyorsunuz..dünyanın hiç bir yerinde insanlar, bu kadar zorlanmıyorlar..almanyada 30 yıl önce kitap yardımı yapılıyordu..bizde daha yeni başladı..ama orada, herkes belirli bir yerden sonra, mesleki eğitime yöneliyor..hem kendilerinde üniversite okumanın gerektirdiği fadakarlıklar için döt yok hemde ailelerinde...bizde öyle değilki hem sizler hemde aileler sonuna kadar gerekeni yapıyor..herkes okuyor..aradan sizller gibi hedef belirleyenler çıktığında başarı garanti..çünkü hedef belirlemek..başarmanın yarısından fazlası..yalnız naçizane bir şey söylemeden geçemiyeceğim...hedefini, seni yukarıya götüren bir merdiven olarak düşün.. her basamakta seni ona ulaştıran küçük hedefler olsun..en tepeye resmin bütününü koy..tabii bunu hedefin okuldan mezun olduktan sonra gerçekleşcekse.veya kariyerinin başındaysan yap..hem hedefine ulaşırken küçükte olsa başarılarla sevinerek motive olursun, hemde, ufkun genişledikçe, önüne seni hedefine ulaştıran başka araçlar, çıktığında planlarında değişiklikler yapma imkanı verirsin kendine..başarılı olmanızı diliyorum..ve olacağınızı biliyorum..işte bunun için sizlere sınırsız saygı, duyuyorum..yaradan yolunuzu kendi nuruyla aydınlatsın..saygılı sevgiler
Alt 25-03-2008, 11:39 PM   #38 (permalink)
Üsteğmen

93 Mesajinıza toplam 302 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
izmirli035 is an unknown quantity at this point

merhabalar,
guzel dileklerin için tesekkurler hayal abla, sag ol var ol!!

hepinizi ve de kendimi çok seviyorum.
herkese iyi geceler!!!
izmirli035 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-03-2008, 02:47 PM   #39 (permalink)
Teğmen

23 Mesajinıza toplam 70 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gökhanavcı is an unknown quantity at this point

bukocaman alkış kendime evet sınava az kaldı ama umrumda değil çünklü ben sınavda harikalar yaratacam varsın sınav bei düşünsün
Alt 27-03-2008, 05:05 PM   #40 (permalink)

1 Mesajina 7 kez İyi ki varsın denildi
sinem31 is an unknown quantity at this point

Öss ye giriyorum bu sene. Psikoloji okumak istiyorum. Daha önce iki kez üniversiteye başladım ama istediğim bu değil diyip bıraktım. Bu yıl 31 olacam. Artık doğru seçimi yapmış olmak istiyorum...
sinem31 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks