Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hayatım Değişti Kafesi

Uyarılar

aşığım demek size neyi ifade ediyor

Hayatım Değişti Klubü ve Hayatım Değişti Kafesi aşığım demek size neyi ifade ediyor Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız sagol be shamanic ne gzule grafiklar onlar oyle...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hayatım Değişti Kafesi telkin cd indir izle İstanbul Hayatım Değişti Kafesi nerededir kimdir Hayatım Değişti Kafesi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hayatım Değişti Kafesi hipnoz Hayatım Değişti Kafesi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hayatım Değişti Kafesi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hayatım Değişti Kafesi kuantum düşünce kitap haberi

aşığım demek size neyi ifade ediyor

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-11-2007, 11:05 AM   #41 (permalink)
Çevirmen

eylulx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4
112 Mesajinıza toplam 354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eylulx is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: aşığım demek size neyi ifade ediyor

sagol be shamanic ne gzule grafiklar onlar oyle

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 02-12-2007, 10:45 PM   #42 (permalink)
Üsteğmen

Lusid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 263
179 Mesajinıza toplam 592 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Lusid is an unknown quantity at this point

17 li yaşlarda aşık olunca evlenceğiniz yaşa kadar birlikteliğiniz sürmediği için hep ayrılıkla biter birliktelikler o yüzden (istememe rağmen) aşık olmamayı seçiyorum. Ayrılmayı hiç sevmem Büyüyünceye kadar yaz günlerimi denizde güzel kızlarla beraber geçirmeyi düşünüyorum.
Lusid isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-12-2007, 11:08 AM   #43 (permalink)
Akulina
Guest

Aşık olamak bir seçim olmuyor ama...Çoğu zaman hiç istemedende aşık olabiliyorsun...
Karışık bir konu esasen...İçinden çıkılmıyor
Alt 05-12-2007, 12:01 PM   #44 (permalink)
sedam
Guest

sevginin tezahürlerindendir.. coşkulu patlayışlarıdır sevginin..
ve sevgilinin üzerine birden boca edilişi olarak nihayet bulur gunumuzde..
oysa ki !!

aşkı seçmek = aşk tarafından seçilmek = aşk olmak.. tır, içimden gelenle.. bence...

ruhum der ki aşkım ben zaten...

farkına varmadan yasadıgımız lineer zaman boyutunda , bir an gelir aşık oldugumuzu zannederiz, başka bi surete.. çoğunlukla karşı cinse... dengelemek gayesiyle içimizdeki yin i / yang ı..

bi düşünelim.. içimizde aşk olmasa zaten.. nasıl veririz ki başka birine... yada nasıl derki sevgili aşık oldum ben sana...
nasıl oldun.. sende vardı , bende de vardı... birlikte aynı aşkın ucundan tuttuk mu ilişki olur... ruh bildi. gonul sezdi.. bendekinden var diye onda da..... ama zihin programladı bağladı beni ona hemen .. dedi ki aşk o.... yanıltma beni zihnim... aşk benim... kime yöneltirsem aşkımı seçerim = kim bana yoneltmişse aşkını seçilirim = aşk benim, sensin, biziz...

ilişkide ;
ama kimi zaman gönlündeki aşkın ucundan tutsun istediğinle , gönlünün ucundan tutmak isteyenler farklı suretler olur..
bi vakitler tutan şimdi tutmaz olur... bi vakitler tutarken şimdi tutmaz oluruz ya .. neden ?? der zihin sorar /sorgular/ yargılar vs..

ilişkiler daima öğreticidir.... bilmecedir zihne göre... hayatın bu yönünde çanlar çalmaya başlamıştır..ilk tecrube ile... sen içindeki aşkı bul diye... zorlar evren.. seni , beni, bizi.... öğren (mutlu ol ve/veya acı çek ) ve öğret ( mutlu et ve/veya acı çektir ) diye.... ve sonunda bul diye... aşk benim diyene kadar....

ve unutma ki sevgi hiç kaybolmaz bi kez yürekten çıktımı... bilsende bilmesende sevilir ve seversin.. sonsuza dek...
dostta olsan, sevgilide olsan, arkadaşta olsan, aileden de olsan hep sevilir/seversin... frekans farkı var sadece...

ötesi egosal yalanların yansıması , sen değilsin...

bunu bi kez anladınmı , bu sefer sorarsın.. o zaman acı niyeymiş diye

sevgiyle,

Alt 05-12-2007, 01:56 PM   #45 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1
74 Mesajinıza toplam 213 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hava-hoş is an unknown quantity at this point

yok yaaa aşk ...çok sanal ve tanımsız geliyor bsna..aşık oldum mu hiç?? evet oldum -ya da aşk sandım-ama ı--ıhhh hakkında hiçbişey yazacak kelime yok yorum yok ,yok yok yok ....boşşşşş bu söylediğim aşk, karşı cinse duyulan.... ama onun haricinde en güzel aşk çocuğunun verdiği aşktır bana göree....
Alt 10-12-2007, 03:51 PM   #46 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
29 Mesajinıza toplam 92 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sances94 is an unknown quantity at this point

ben de 2 yıl öncesine kadar bir kızdan hoşlanıyordum.o nun hislerinden pek emin değildim ama sürekli göz göze geliyorduk.ikimiz de utangaç olduğumuz için maalesef bir türlü konuşamadık.neyse okul bitti.ben ünideyken o tekrar öss ye hazırlanıyordu.bu sene yine aynı okuldayız.ben 2. o 1. sınıf.2 yıldır onu görmüyorum aynı okulda olmamıza rağmen.ancak onu düşündüğümde hala heyecenlanıyorum içim içime sığmıyor.bu arada yüzünü de tam hatırlayamıyorum.ama deli gibi seviyorum.bu ne biçim bir şeydir.son 2 gündür rüyamda onunla konuşurken görüyorum.bu rüyalar aşkımı daha da ateşledi.en son rüyamda kol kola geziyorduk.ama dedimya o bana aşık mı bilemiyorum.şimdi karşısına çıkmalı mıyım sf li olmama rağmen?????????
lütfen yardım ağla
Alt 10-12-2007, 11:25 PM   #47 (permalink)
hayalayaz
Guest

Alıntı:
sances Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
karşısına çıkmalı mıyım sf li olmama rağmen?????????
lütfen yardım ağla
ne duruyorsun..sf li olmak aşık olmana engel değil..belkide telkinleri eyleme dökme zamanı gelmiştir...sf yi gitmesi için birazda zorlamak lazım...bak bana, neler yaptım defolup gitmesi için..istersen aşama aşama gerçekleştir, özgüveninin ne kadar güçlü olduğunu anlamak için senin gözünde küçük olan adımlarla başla..örneğin önce arkadaşlarının bir toplantısına katıl..orada normal kız arkadaşlarınla muhabbet et( tabii sen bunları zaten yapıyormuşsun bende boşuna konuşuyormuşum) ama bu sadece örnek...ilk hafta yapamadığın bir şey yapmaya çalış..şöyle kenarından kıyısında seni çokda zorlamayacak bir şey..( ben pazara çıktım..kimseyle kavga etmeden ve bayılmadan eve gelmeyi başardım..ama ilk seferinde pazarın en kenarında yaptım alışverişimi..kalabalığa girmeye korktum..sonraki hafta pazarda kalabalığa girdim..bacaklarım titriyordu..içime fenalıklar geliyordu..pazar günü kahvemi aldım..deniz kenarında içitim..birisi yanıma gelip konuşacak diye aklım gitti..otobüse bindim..arkadaşlarıma gittim. vs ) en son ne yaptım biliyormusun cumhuriyet mitingine katıldım..sloganlar attım..milyonlarca insanın arasından bayılmadan çıktım..uzun lafın kısası...beş kuruş verdiler dışarı çıktım..on kuruş verdiler içeri sokamıyorlar.. sende don juan olurmuşsun..neden olmasın? saygılı sevgiler
Alt 15-12-2007, 11:25 PM   #48 (permalink)
Yüzbaşı

jaunty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 305
186 Mesajinıza toplam 549 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura about

* Gece gündüz seni düşünmektir AŞK
*Yirmi şandaki hayale onbir yıl sonra senle kavuşmaktır, AŞK
*Sana kavuşamasam da mutluluğun için bir ömür boyu dua edebilmektir AŞK
*Normal bir insanken son bir yılda anormal davranışlar sergilemektir AŞK
*Bir ömür boyu senle gülmek senle ölmeyi dilemektir AŞK
*Çok küçük bir ihtimal dahi olsa sana kavuşmayı ümit etmektir AŞK
*Senin tarafından boynuma geçirilmiş sıkılmayı bekleyen bir ilmektir AŞK
*Yüce yaratandan öbür tarafta da aynı yerde olabilmeyi dilemektir AŞK
*Uğruna can vermeye hazır olmaktır AŞK
*Senden ve sana olan aşktan kimseye bahsetmemektir AŞK
*Tatlı bir sözünle dünyanın en mutlu insanı olabilmektir AŞK
*Kaç defa seni unutmaya çalışırken bunu hiç başaramamaktır AŞK
*Senle aynı şiirde, aynı ülküde, aynı sevgide beraber olmaktır AŞK
*Hasretinden kaç defa duvarları yumruklayıp sonra karşı komşudan o mahcubiyetle özür dilemektir. AŞK
*Yanlışlıkla birkaç bayan arkadaşa senin isminle hitap ederek utangaç bir halde kalmaktır AŞK
*Bütün şarkı sözlerinde seni hissetmek bütün çiçeklerde seni hatırlamaktır AŞK
*İsmine şiirler yazıp kimseyle paylaşamamaktır AŞK
*Hüzün apartmanının her odasına her köşesine yirmi dört saat seni misafir etmektir AŞK
*Aylardır çaresizlik içinde kıvranıp, yinede hayata tutunma gayretidir AŞK
*Hem seni hayal edip hemde iş yaparken, dalarak mesai arkadaşını arama niyetindeyken yanlışlıkla Bölge müdürünü arayıp “vefasız bacanak nerelerdesin sen” deme gafletinde bulunmaktır AŞK
*Beni sana yaklaştıran her yolda araçla hız yapıp radara yakalanıp ceza ödemeyi göze almaktır AŞK
*Mevlana gibi “ ben senim artık” diyebilme kıvamına gelmektir AŞK
*Restauranttaki bir akşam yemeğinde masanın karşısında senin oturduğunu hayal ederek dalmak, bir lokma bir şey yemeden hesap ödeyip kalkmaktır AŞK
*Sakin bir gece yarısı delicesine ismini avaz avaz haykırmaktır AŞK
*İzlenen tüm siyah beyaz filmlerde seni hatırlayıp kavuşmayı hayal etmektir AŞK
*Acısıyla tatlısıyla hayatı senle yaşamaya hazır olmaktır AŞK
*Hasretinle çekilen acılara rağmen senden gelene gülümseyebilmektir AŞK
*Aşkı bize miras bırakanların yaşadığı gibi kavuşamamaktır AŞK
*Bir bedende iki kalp çarpmasını hissetmektir AŞK
*Ve en önemlisi seni kaybetme korkusuyla yanaklara süzülen içten, ılık, iki damla gözyaşıdır
AŞK
sowsırıkua

değer veriğim aşk acisina tutulmuş bir dostumdan onun izni ile alıntıdır..
sevgiler
jaunty isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-12-2007, 06:47 PM   #49 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

asklar da ayakkabilar gibidir...

bazilari çamur yagmur, toz toprak kar buz gibi her türlü "kötü hava" kosullarina dayaniklidir
.bazilari ise ummadiginiz kadar kisa zamanda çabucak "yamulur" ilk yagmurlu havada "alti açilir" veya güzel havalarda bile "iki günde bozulup" gider.

asklari da ayakkabilar kadar "itinayla" seçmezseniz, tipki ayaginizda oldugu gibi yüreginizde nasır olusabilir.

dar gelen bir ayakkabiyi sadece tarzini begendiginiz için "zamanla açilir" diyen saticiya inanarak alirsaniz, zaman içinde ayak kemiklerinizde "deformasyon" baslar.

ruhunuzu daraltan bir ask içinde yalnizca fiziksel begeniye kapilip "zamanla düzelir" diyenlere kanarsaniz, yine zamanla içinizdeki olumlu duygularin "çarpildigini" görebilirsiniz.

asik olabileceginiz insan türü, tipki ayakkabilar kadar degisik stillerde, farkli kalitelerde ve sayisiz "renktedir"....
aski bir çesit serüven olarak "spor" gibi yasayanlar, aynen "spor ayakkabi" gibi dikkat çekici ve rahat kisileri bulurlar.

tersine askta tutucu ve istikrarli olmayi benimseyenler "klasik ayakkabi" gibi muhafazakar çizgiler tasiyanlara tutulurlar.

dekolte ayakkabilar gibi sadece cinsellik ve eglence zevkleriyle ateslenen asklar vardir.

"bez" ayakkabilar gibi kisa ömürlü "tatil asklari" ise hemen herkesin kisisel tarihinde mevcuttur.

"marka" ayakkabi alir gibi, sevgilinin kariyerine ve maddi durumuna "tutulan" asiklar görürsünüz.

kati plastikten "yagmur çizmesi" edinir gibi mantik süzgecinden geçirip "ise yarar" biçimde yasamak isteyenleri de bilirsiniz.

ayrica ne tuhaf ki, psikolojik testlerde "zaafi"olup evine sayisiz çesitte ayakkabilar yigan insanlarin ayni zamanda "degisik" türde asklara da zaafi oldugu söylenir.

evet ask "ayakkabidir".

aynen ayakkabiniza bakim yapmayip "hor" kullandigniz zaman kolayca eskittiginiz gibi, askiniza da dikkatli davranmayip özen göstermediginiz zaman kisa sürede "eskitirsiniz".

ve nasil ki "delik" bir ayakkabiyi tamir ettirdiginizde yalnizca "bir miktar" ömrünü uzatmis olursaniz; "delik" bir aski onarmaya kalkistiginizda da "asla eskisi gibi olmayacaktir"!

can yücel

Alt 18-12-2007, 10:16 PM   #50 (permalink)
Teğmen

balkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 41
28 Mesajinıza toplam 168 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
balkan will become famous soon enoughbalkan will become famous soon enough

aşığım demek bu küçük kalpleri yüreğine sığdırabilmek demek

aşığım demek aile hayatına sahip çıkmak demek

aşığım demek sevgi, muhabbet, iletişim demek

aşığım demek birlikte güzel vakit geçirme demek

aşığım demek hala tutkuyla sevebilmek demek

Bookmarks