Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hayatım Değişti Kafesi

Uyarılar

HAYAL ORMANINA HOŞ GELDİNİZ

Hayatım Değişti Klubü ve Hayatım Değişti Kafesi HAYAL ORMANINA HOŞ GELDİNİZ Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bu da benim ormanım ve yazlığım.Sabah olunca kuşlar ötmeye başlıyor ağaçların dalında....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hayatım Değişti Kafesi telkin cd indir izle İstanbul Hayatım Değişti Kafesi nerededir kimdir Hayatım Değişti Kafesi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hayatım Değişti Kafesi hipnoz Hayatım Değişti Kafesi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hayatım Değişti Kafesi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hayatım Değişti Kafesi kuantum düşünce kitap haberi

HAYAL ORMANINA HOŞ GELDİNİZ

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-08-2008, 01:19 PM   #11 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute
Standart Ynt: HAYAL ORMANINA HOŞ GELDİNİZ

Bu da benim ormanım ve yazlığım.Sabah olunca kuşlar ötmeye başlıyor ağaçların dalında.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-08-2008, 01:32 PM   #12 (permalink)
Binbaşı

Lier22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
180 Mesajinıza toplam 475 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Lier22 is an unknown quantity at this point

ne güzel söylemiş üstad N.H.RAN

yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine...

ormansız bir dağ düşünemiyorum...

Alt 15-08-2008, 03:21 PM   #13 (permalink)
suzzy
Guest

orman hayat demektir...keşke kıymeti bilinebilse...

bu konuda duyarlı arkadaşları tebrik ediyorum....keşke toplum olarakta ormanlarımızın kıymeti bilinip yeteri kadar duyarlı olunabilse....resimler çok güzel gerçekten...ellerinize sağlık...
Alt 15-08-2008, 03:47 PM   #14 (permalink)
Akulina
Guest

Benim ormanımda biraz puslu...Seviyorum böyle yerleri...
Alt 15-08-2008, 10:18 PM   #15 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
64 Mesajinıza toplam 142 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cedrus48 will become famous soon enoughcedrus48 will become famous soon enough

Fotoğraflar için sağolun gerçekten ormanlar çok güzel herkesin bir ormanı oldu.Hangi orman daha güzel seçim yapamıyorum.Hepsi birbirinden güzel.Herkesin ormanı var amaaaaaa benim yok.Çünkü resim avatar ve ifade ekliyemiyorum.Mustang bu hayal ormanında ulu bir çınar ağacı olmak istiyor.Ya Siz? siz hangi ağaç olmak istersiniz.? Bu ağacı seçmenizin sebebi nedir? Ha bana soracak olursanız ben sedir ağacı olmak isterdim.Zaten sedir ağacını çok sevdiğim için forumların ve sitelerin çoğunda nik olarak cedrus' u kullanırım.Cedrus sedirin latincesidir.
Alt 16-08-2008, 12:26 AM   #16 (permalink)
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of

Merhaba cedrus ben de dağları kaplayan doğal ,yabani hayatı içinde barındıran ,insan eli değimemiş hatta ulaşılmamış bile olan bir çam ormanı olmak istiyorum O Antalya 'da kaybettiğimiz ormanlar gibi aynı ağla

Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-08-2008, 08:25 AM   #17 (permalink)
Mustang
Guest

Ben insanları ağaçlara benzetirim ve kednimde çınar gibi olamak isterim.Çünki çınar ağacı herkoşulda yaşar her ne yaşarsa yaşasın dallarını sınırsızca uzatır .Bende herkesin bana sığınacağı ve sınırsızca sevebileceğim insanlarım olsun isterim .Şu anda orta yaşlı bir çınarım ve umarım ulu bir çınar olurum .Bu ara çınlayan sediri okudum ve sağaltıcı etkisi olduğunu biliyorum.

Sizden bir ricam olacak lütfen yangın resmini kaldıra bilirmisiniz gördükçe içim yanıyor sanki .
Alt 16-08-2008, 08:59 AM   #18 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
64 Mesajinıza toplam 142 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cedrus48 will become famous soon enoughcedrus48 will become famous soon enough

Mustang günaydın kusura bakma özür dilerim benim amacım insanları üzmek veya içine acıtmak değildi.Orman yangınlarına karşı duyarlı olmasını sağlamak için hep gözümüzün önünde olmasını istedim.Yani ilemezsiniz o yangın o kadar kötü ki.Yangın sırasında ormanda öyle bir ses çıkıyorki sanki birisi ağlıyor.İnsanın içi gidiyor.Hele birde rüzgar varsa yangını söndürmek için elinizden birşey gelmiyorsa kahroluyorsunuz.Geçen sene orman yangınını söndürüyoruz.O sırada can havli ile kendini kurtamak için bir tavşan çıktı ortaya .Ama o kadar şaşırmışki kaçarken yanmayan yere doğru kaçacağını yangının içine doğru kaçtı .İçim acıdı.Sonra o yangını kontrol altına aldıktan sonra soğutma çalışması yaparken gördüğüm kaplumbağa beni çok etkiledi.Yangın çıktığında kaplumbağa canını kurtarmak için kaçmaya çalışmış.Ama o hızla kaçmayı başaramamaış.Yangında yanmış ama dumandan boğulmuş.Garibim.Kafasını uzatmış.Kabuğundan çıkarabileceği son noktaya kadar kafasını çıkarmış o şekilde kalmış.Birde başının üzerine gözünün altında göz yaşı gibi bir damla kan.Sanki ağlarken göz yaşında kan gelmiş.Beni baya etilemişti. Lütfen dostlarım dikkat edelim.Biraz dikkat sizden fazla bişey istemiyoruz.Birde hatalı davranan insanları uyarmak.
Alt 16-08-2008, 09:30 AM   #19 (permalink)
Mustang
Guest

Sizinin bu söylediklerine aynen katılıyorum ve bende orman yangın haberi aldığımda sanki içimde hissediyorum .Bu seneki yangınlarda hepimizi çok üzdü .Buraya orman kuruyoruzya hergün bakıyorum neler var diye .Bizler burada çekim yasasını uygulamaya çalışıyoruz çekimlerimizde nekadar pozitif olursak okadar gerçek olacağına inanıyorum .

Rahibe teresa hiç savaş karşıtı bir toplantıya katılmamış .Hep barış yanlısı toplantılara katılmış .Bizlerde buradan ülkemizdeki her yerde orman olduğunun düşünü kuralım ve tabiki çevremize bu bilinci yerleştirelim.

Ayrıca sizi bu konudaki çalışmalarınızıdan dolayı kutluyorum .Hiç bir canlı yanarak ölmesin her nerede olursa olsun yangın kötü bir olay .
Alt 16-08-2008, 12:54 PM   #20 (permalink)
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of

Bu konuyla dolaylı yoldan ilgili ama buraya hediye etmek istedim bu videoyu ;

Şarkı 1995 yılına ait ,13 yıl geçti ama 13 yıl önceki dünyaya yaptıklarımızdan ne değişti

Tam ekran izlerseniz daha iyi ,

http://vids.myspace.com/index.cfm?fu...ideoID=6917957

* Earth Song *

What about sunrise
What about rain
What about all the things
That you said we were to gain...

What about killing fields
Is there a time
What about all the things
That you said was yours and mine...

Did you ever stop to notice
All the blood we've shed before
Did you ever stop this notice
This crying Earth this we make sure?

What have we done to the world
Look what we've done
What about all the peace
That you pledge your only son...
What about flowering fields
Is there a time
What about all the dreams
That you said was yours and mine...

All the children dead from war
This crying Earth this we make sure?

I used to dream
I used to glance beyond the stars
Now I don't know where we are
Although I know we've drifted far

Hey, what about yesterday
What about the seas
The heavens are falling down
I can't even breathe
What about everything
I have given you
What about nature's worth
It's our planet's womb

What about animals
We've turned kingdoms to dust
What about elephants
Have we lost their trust
What about crying whales
We're ravaging the seas
What about forest trails
Burnt despite our pleas

What about the holy land
Torn apart by creed
What about the common man
Can't we set him free
What about children dying
Can't you hear them cry
Where do we go wrong
Someone tell me why

What about baby boy
What about the days
What about all their joy
What about the men
What about the crying man
What about Abraham
What about death again
Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks