Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Hangi Aşamalardan Geçiliyor

Uyarılar

TELKİNLERİ DİNLERKEN HANGİ AŞAMALRDAN GEÇİLİYOR.

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Hangi Aşamalardan Geçiliyor TELKİNLERİ DİNLERKEN HANGİ AŞAMALRDAN GEÇİLİYOR. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız İlknur paylaşımın için teşekkür..Paylaşımından yararlandım..Bu konulardaki paylaşımınıza devam ediniz lütfen.....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hangi Aşamalardan Geçiliyor telkin cd indir izle İstanbul Hangi Aşamalardan Geçiliyor nerededir kimdir Hangi Aşamalardan Geçiliyor çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hangi Aşamalardan Geçiliyor hipnoz Hangi Aşamalardan Geçiliyor olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hangi Aşamalardan Geçiliyor hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hangi Aşamalardan Geçiliyor kuantum düşünce kitap haberi

TELKİNLERİ DİNLERKEN HANGİ AŞAMALRDAN GEÇİLİYOR.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25-07-2007, 03:47 PM   #11 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
81 Mesajinıza toplam 396 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ramtha333 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: TELKİNLERİ DİNLERKEN HANGİ AŞAMALRDAN GEÇİLİYOR.

İlknur paylaşımın için teşekkür..Paylaşımından yararlandım..Bu konulardaki paylaşımınıza devam ediniz lütfen..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 05-08-2007, 08:14 PM   #12 (permalink)
Çevirmen

16 Mesajinıza toplam 75 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
uzunoğlu is an unknown quantity at this point

Merhaba arkadaşlar,
telkinleri daha dün gece dinlemeye başladım.ama sıklıkla başka şeylerle meşgulken ,uzanırken, hatta uyurken bile dinliyorum ben de bir karma yaptım suçluluk ve ego güçlendiriciden çünkü okyanus ya da diğerleri tek başına üst üste dinlendiğinde sıkıcı olmaya başlamıştı sürekli bahsedilen baş ağrısı benim de başıma geldi ama kesin olcak diye düşünüp kendim de yaratmış olabilirim dusun ama sanki normal bir baş ağrısı diil yani daha farklı.
Genelde eleştirel yaklaşan bir insanım ama bu konuyu her türlü olumsuz düşünceden itinayla uzak tutuyorum ve faydalı olacağına dair çok büyük bir inanç besliyorum.
dilerim hepimiz için böyle olur ve paylaşımlarıza devam ederiz.
sevgiyle kalın...
uzunoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-08-2007, 09:08 PM   #13 (permalink)
Pınar Akgüç

pakguc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
176 Mesajinıza toplam 519 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pakguc isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.

merhaba yeliz,
hah tamam işte o baş ağrısı, hani garip plan bu baş ağrısı
yani bana da öyle olmuştu...
bende iki gün sürdü, uamarım sende de kısa sürer..
ama bir yandan da başın garip bir şekilde ağrımaz, "tamam beni etkiliyor" dedirtiyor değilmi
pakguc isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-08-2007, 11:38 PM   #14 (permalink)
Çevirmen

16 Mesajinıza toplam 75 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
uzunoğlu is an unknown quantity at this point

merhaba izumi evet haklısın mazoşistçe gelecek ama bu ağrı hoşuma bile gitmeye başladı sanki işe yaradığını değişim olduğunu hissediyorum ilginç bir duygu ama katlanılmayacak türden değil öyle arasıra oluyor bitiyor.
ben merakla kendimdeki değişimleri bekliyorum dilerim bir hafta içinde gözlemleyebilirim.ama az önce 12 yaşındaki kuzenim sende bir değişiklik var bugün dedi ehe baş ağrısı olmasa bile bunun psikolojik olması büyük ihtimal
sevgiyle...
uzunoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-08-2007, 10:38 PM   #15 (permalink)
Pınar Akgüç

176 Mesajinıza toplam 519 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

bu çok güzel yeliz, senin için çok sevindim, daha da güzel olacak bir kaç gün sonra
Alt 07-08-2007, 02:30 AM   #16 (permalink)
Üsteğmen

81 Mesajinıza toplam 396 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ramtha333 is an unknown quantity at this point

Yeni dinlemeye başlayan..Henüz vucudunun direnci kırılmamış arkadaşlar için kendi uyguladığım bir yöntemi söyleyeyim...Ben bilgisayardan koruma kalkanını açıyorum tek olarak sürekli o ordan çalıyor...Telimede dinlediğim 9 tane telkin var onları yüklemişim..Onu da aynı anda ordan dinliyorum....Koruma kalkanının rahatlatıcı vücudu gevşetici bir özelliği var..Gerilimlerimi alıyor ve inanılmaz beni rahatlatıyor ve dinlendiriyor..Telden dinlediğim telkinli müziklerle karışmaması için bilgisayardada aynı anda açık olan KORUMA KALKANI telkininin doğa versiyonunun seçiyorum..Hiç rahatsız etmiyor ve ikisi birbirine karışmıyor...Çok süper oluyor....Çok dirençli olanlar bu yöntemi deneyim nasıl sonuç aldığına bakabilirler....
Alt 07-08-2007, 03:16 PM   #17 (permalink)
Pınar Akgüç

hmmm iyi fikir dusun
Alt 13-08-2007, 09:39 AM   #18 (permalink)
Teğmen

15 Mesajinıza toplam 72 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
meryemim85 is an unknown quantity at this point

benim durum biraz farklı herkes sende değişiklik var dedi ama olumsuz yönde.nasıl mı dünden önce herkesin her dediğini yapıyodum ,anlıyacağınız sesim soluğum çıkmıyodu.hayatımda ilk defa içimden geçenleri pişmanlık duymadan söyledim tam üç saat ağladım ve rahatladım.kimseyi kırmadım ama şok oldular ve uyuyacağım saate kadar herkes üzerime geldi.ben ise aylardan sonra ilk kez rahat uyumuşum.
Alt 12-11-2007, 01:15 PM   #19 (permalink)
Üsteğmen

93 Mesajinıza toplam 302 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
izmirli035 is an unknown quantity at this point

merhaba,
ben de izlenimlermi paylasmak istiyorum madem boyle bir bolum acilmis; oncelikle dinledigimin 2 ya da 3. gunu siddetli bir basagrisi cektim ama sitedeki gerekli bilgileri okudugum icin telasa kapilmadim. ayrica ilk once ego , sucluluk ve guven skriptleriyle basladim.ve gece boyunca dinliyorum her 3 unu de.
sonraki hafta kilo vemeyi ekledim ve sanki aksamlari istahimda bir azalma oldu gibi, buna cok sevinmistim. ama aradan 3 hafta geci ve benim istahim yine eskisi gibi yalni dikkatimi cekenbi sey var o da da
izmirli035 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-11-2007, 02:41 PM   #20 (permalink)
Teğmen

ahmelege - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1
32 Mesajinıza toplam 170 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ahmelege is an unknown quantity at this point

ben bugün başladım.pek çok bölüme yazdım buraya da yazayım.kilo verme telkinine. ben üç müzik indirdim doğa sesi yok .inmiyor.hangisini dinlemeliyim.bilmeden bilgisayara winapa üçünü ardarda yükleyip 10'ar dakka sırayla çalıyom.bitince baştan.öneceklasik,sonra new age, sonra ney acayip başım ağrıyo.aslında ağrı değil .ağırlık var.midem bulanıyor. pek çok kişide var diye normal gördüm.bugün 3 saat dinledim.ama iştah açıldığını yazanlar var.bu beni korkutuyor....yani kilo verilmeyebilir mi acabaaaaaaaaaaaaaaaa?
ahmelege isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks