Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Geri Dönüşüm > Geri Dönüşüm Kutusu

Uyarılar

SECRETA INANMAYIN

Geri Dönüşüm ve Geri Dönüşüm Kutusu SECRETA INANMAYIN Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Cok sevgili Zeynepcim, yazilarindaki heyecani, coskuyu anliyorum, ama arkadasim, nacizane cok kucuk bir ricam olacak, lutfen biraz daha ve bol bol ve her cesit bilgiyi okumaya devam et, cunku bir parca kavram kargasasina dusmussun gibi hissettim yaniliyor da olabilirim, Hayalin ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Geri Dönüşüm Kutusu telkin cd indir izle İstanbul Geri Dönüşüm Kutusu nerededir kimdir Geri Dönüşüm Kutusu çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Geri Dönüşüm Kutusu hipnoz Geri Dönüşüm Kutusu olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Geri Dönüşüm Kutusu hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Geri Dönüşüm Kutusu kuantum düşünce kitap haberi

SECRETA INANMAYIN

Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-07-2007, 08:19 PM   #11 (permalink)
Üsteğmen

ozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1
40 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ozel is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: SECRETA INANMAYIN

Cok sevgili Zeynepcim, yazilarindaki heyecani, coskuyu anliyorum, ama arkadasim, nacizane cok kucuk bir ricam olacak, lutfen biraz daha ve bol bol ve her cesit bilgiyi okumaya devam et, cunku bir parca kavram kargasasina dusmussun gibi hissettim yaniliyor da olabilirim, Hayalin dedigi gibi bir ust satirda yazdiklarini bir alt satirda curuterek devam ediyorsun. Ugurcaninda dedigi ni de tekrarlamak istiyorum lutfen "mezari aldik olmesen olmaz" seklindeki bir kaosa surukleme kendini, seni seviyoruz Sevgi ve isigin huzuru ve dinginligine bir an evvel ulasabilmeni diliyorum 96 super birak herseyi Evrenin yasalarini oku ve bunlarin Yaradanin dilekleri oldugunu ve tum yaratilmisligin en yuksek hayirina olduguna inan
Sevgi ve Isikla kal

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 29-07-2007, 10:46 PM   #12 (permalink)
hayalayaz
Guest

zeynebim benim,
bu sitede bulunan insanlar kadar ödenen ve ödenecek olan bedellerin bilincinde olan insanları,başka yerde bulamazsın...lütfen korku senaryoları üretme ve ürettirme...yıllar önce biz reiki ve diğer enerjilerle çalışmaya başladığımızda...dinsizlerle eşdeğerdeydik insanların gözünde..ama ne oldu? yarada(nın ihtişamının daha bir farkında olmamıza yaradı aldığımız öğreti..şimdi sen şunu söylüyorsun...çile çekilmeden... rahata erilmez...bu senin düşüncen...günümüzde hiç kimsenin bu çileleri çekecek durumda olmadığını varsayarakta oturun oturduğunuz yerde bunları istemek ne haddinize diyorsun..anlayabildiğim kadarıyla...sıradan insanın nefsini..arınmışlığını..yükselişini sorgulamış,yargılamış,ve sonuca varmışsın...sakın aynalıyor olmayasın...bu öğretiler sufizmdede var...ilk telekineziyi ben yemek sinisini havada uçuran şeyhin yaptığı gösteride gördüm..bunu gören herkes...keramet sahibi diye tapacaklardı nerdeyse...onunda isteği buydu zaten diyorum, şimdi düşündüğümde...şimdi telekinezinin öyle arınmayla yükselmeyle ilgisinin olmadığını biliyoruz...burada arınmanın yükselmenin önemsiz olduğunu söylemiyorum...ama günümüzde arınmış olarak gördüğümüz insanların nasıl şişkin bir egoyla hareket ettiğini anlatmaya çalışıyorum...insanlar rabıta yaparken şeyhinin kalbinden akan hikmet pınarının kendi kalbine dolduğunu imgeliyorlar...bunun sahaja yoga saçmalığından ne farkı var...bizler şeyhin ayaklarını, postunu öperken..onlarda kadının ayaklarını yıkayıp suyunu içtiler...korku senaryoları üreterek insanları yine kula kulluk etmeye çağırmak ne kadar doğru...insanlar yaradan tarafından kendilerine cömertçe verilen yeteneği kullanmaya korkup yine hacıların hocaların..haşa huzurdan cinlerin efendisi olduğunu iddia eden şarlatanların kapısınamı gitsin..insanlara şunu söylüyorsunuz..bizler nefsimize bile hakim olamayacak kadar aciz yaratıklarız..( çünkü nefsini gözardı edene, vicdanını dinlemeyene ancak yaratık denir) bu yüzden bir şey istemeye hakkımız yok...iyi yaşamaya hakkımız yok...tamam sen buna inanıyorsan saygım sonsuz...ben kendi adıma bilebildiğim kadar..yapabildiğim kadar ...hiç kimseye zarar vermemeye çalışarak..yaradanın bana verdiği yeteneği kullanırım..bunun arınmakla yükselmekle ilgisi olmadığını savunurum...benim gözümde suçu kanıtlanana kadar herkes masumdur...bir kişi düşünce gücüyle bir şeyi gerçeklştirmek istiyorsa,ve bunun oluşması için yapılması gereken her şeyi yapıyorsa,(yetenekleri doğrultusunda çalışmak,bir şeyler üretmek,veya bütünün hayrına kullanmak üzere lottodan para kazanmak için proje üretmek=hayal kurmak) yapsın kardeşim..secretteki düşüncelerin neden derhal gerçekleşmemesi gerktiğini anlatan bir kareyi yine göz ardı etmişsiniz...adam fil resmi bulunan karta bakıyor...fili düşünüyor..ve fil derhal tezahür ediyor...istediğimizin gerçekte ne olduğunun farkında olmamız için düşüncelerimizin derhal gerçekleşmemesinin doğru olduğunu vurgulanıyor bu karelerde...isteklerimiz gerçekleşmediği zaman tekrar gözden geçirmemiz öğütleniyor...canım arkadaşım benim...artık yunus emreler...mevlanalar...vs...yaradanın böyle sevgilileri gelmez...bizler arasındanda böyleleri çıkmaz...bizlerin naçizane gayretleri...farkındalığımızı geliştirebildiğimiz kadar geliştirmek...eh birazda rahat yaşamak...buna katılanlarda hoooş katılmayanlarda...saygılı sevgiler..

Alt 29-07-2007, 11:06 PM   #13 (permalink)
dost78
Guest

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
...bu öğretiler sufizmdede var...ilk telekineziyi ben yemek sinisini havada uçuran şeyhin yaptığı gösteride gördüm..bunu gören herkes...keramet sahibi diye tapacaklardı nerdeyse...onunda isteği buydu zaten diyorum, şimdi düşündüğümde...
bunların tasavvufa maledilmesini doğru bulmuyorum,bunlar piyasayı işgal eden sahtelerdir,tasavvufta Evliyaya kerameti gizlemek vaciptir,tasavvufta insanın gökte uçtuğuda görülse itibar edilmez,çünkü bunlar ölçü değildir,asıl keramet bir insanın Kuran ve sünnete harfiyyen uymasıdır ve egonun zerresi bulunmamasıdır

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
...insanlar rabıta yaparken şeyhinin kalbinden akan hikmet pınarının kendi kalbine dolduğunu imgeliyorlar...bunun sahaja yoga saçmalığından ne farkı var...bizler şeyhin ayaklarını, postunu öperken..onlarda kadının ayaklarını yıkayıp suyunu içtiler...korku senaryoları üreterek insanları yine kula kulluk etmeye çağırmak ne kadar doğru...insanlar yaradan tarafından kendilerine cömertçe verilen yeteneği kullanmaya korkup yine hacıların hocaların..haşa huzurdan cinlerin efendisi olduğunu iddia eden şarlatanların kapısınamı gitsin..insanlara şunu söylüyorsunuz..bizler nefsimize bile hakim olamayacak kadar aciz yaratıklarız
rabıta olayını iyi araştırın,rabıta kendi egosunu ortaya koyan şarlatanlara yapılmaz,hiçliğini ortaya koyana yapılır,bunlarda dünyada yok denecek kadar azdır,Mürşid burada çeşmelik vazifesi görür sende suyun çeşmeden değil depodan geldiğini düşünerek rabıta yaparsın,ama günümüzde malesef sahteler piyasayı işgal ettiğinden sizde bunları görerek yanlış düşünüyorsunuz,gerçek bir Şeyh kendini hükümsüz ve değersiz görür ve her zaman hiçliğini ortaya koyar,onlarda Egonun zerresi olmaz ve bunlar kimseden bir karşılık ve ücret beklemezler,şöhretten kaçarlar,fakat böylelerini medyalarda ve göz önünde göremezsiniz,her devirde Mevlana gibi Yunus Emre gibi zatlar eksik değildir...

Alt 29-07-2007, 11:19 PM   #14 (permalink)
hayalayaz
Guest

sevgili lerzanım iyiki geldin..ohhhbeee..nerelerdesin kuzum sen yediğin içtiğin senin olsun, gördüğünü bizimle paylaş ballar aksın güzel kaleminden...
dostum benim, eğer sen böyle bir insan gördüysen benden şanlısın demektir...saygılar..

Alt 30-07-2007, 12:24 AM   #15 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
22 Mesajinıza toplam 159 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zoyasonsuz is an unknown quantity at this point

Ya ben karşı olmuş görünüşü verdim sanırsam.Benim karşı oldugum the secret degil onun böyle pazarlanması.The secret diye sır zaten Hz.Ademden beri var ama bu bir öğreti diyorum uygulamaları olan bir öğreti.Düz kesim bir öğreti degil.Ve kesik kesik kaba taslak öğretilmeye çalışılan ve tehlikeleri olan bir şey.Yaşamın sırrı o kadar kolay anlaşılsaydı insanların gelişme süreci diye bir şey olmazdı.Imamı Gazalinin insanlığa dair çok güzel sözü vardır.İnsanlık 5 adımdan oluşur der.İLK kendini tanıyacaksın sonra Allahı bunları yaptıktan sonra insanları tanıyacaksın ve bunlarla tanıştıktan sonra ahireti sonra ise Allahı seveceksin.Yani sır anlatılmaya çalışıldaydı gerçekten bu kitaplara sığmazdı.Bunun pazarlanma sebebi ise bu aşamaları atlatıp hem akıl olarak hem ruhani olarak kısır döngüye koymak gerçekten.Hoş bir kitap ama bu sırrı elde edebilmek için büyük üstatlar ne kadar çalıştı etti nasıl bedeller ödediler.Ben de bunları kitap okuyarak bilgi toplayarak degil belirli egitimlerden gecerek konusuyorum.İnternet üzerinde sadece merakla topladıgım bilgilerin bir karşıtlığı degil,yaşamışlığın ve gerçekten içten bir samimiyetle bu sırrı elde etmek için ömürlerini bu işe veren insanlara saygımdan dolayıdır.Bu bir sorumluluk duygusu.
Sizleri sevmekle kalmayıp herkesin içinin ışıkla dolup taşmasını diliyorum
zoyasonsuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 30-07-2007, 10:00 AM   #16 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

keops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 154
290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light

Arkadaşlar şunu unutmayın bazen kolay ve basit olan sonuç verir..yok arınmaymış yok kabalaymış yok şuymuş yok buymuş derken bi bakmışsınız hayatınızda hiçbir değişiklik yok
basitçe pozitif düşün,pozitif hisset,pozitif davran bunun ötesinde komplo teorileri üretmek boşadır,yararsızdır
ana mesaj belli isteyen uygular sonuçlarını görür
isteyen uygulamaz ve sonuçlarını görür
siz hiç duydunuz mu ben pozitif düşündüm tüm hayatım mahvoldu diyen
zaten negatif düşünen bir kültürden geliyoruz
arabesk kültürünü ve aşırı şüpheci yaklaşımını daha üzerimizden atamadık
tercih sizin ya arabesk takılın ya da bir kahraman gibi kendinize ve gücünüze inanın
keops isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 30-07-2007, 06:09 PM   #17 (permalink)
hayalayaz
Guest

keops sevdim seni ben
herkes hayatının sorumluluğunu üstlensin, istediği olmadığında allah nasip etmedi...olumsuz birşey yaptığında şeytana uydum aaabiii dyemesin...bak bakalım arabesklik...çilekeşlik kalıyormu ?

Alt 30-07-2007, 08:54 PM   #18 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute

ben kendimden başka bir şeye inanmam zaten zaten güvn sorunu olana birisiyim ki bu malesef yaşadıklarımdan dolayı böyledir yok secret yok o yok bu ben anlamam anacım herşey insanda biter.
kuşkucuyum ben yahu
Alt 30-07-2007, 08:57 PM   #19 (permalink)
dost78
Guest

Alt 30-07-2007, 09:01 PM   #20 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

keops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 154
290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light

sevgili hayalayaz Bende burdan size size en derin sevgi ve saygılarımı altın tepside sunarım eğer kabul ederseniz tabi
ve şunuda eklemek isterim yazılarınızdaki derinliğe ve edebiyata şapka çıkartıyorum lütfen yazmaya devam edin

muhabbetle
keops isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Konu Kapatılmıştır

Bookmarks