Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim > Genel Sağlık

Uyarılar

Psikolojik mide bulantısı !!!Yardım :(

Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim ve Genel Sağlık Psikolojik mide bulantısı !!!Yardım :( Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Böyle bir konu aradım ama bulamadım. Eğer yeniden açtıysam veya yanlış yere açtıysam özür dilerim =) Benim psikolojik mide bulantısı sıkıntım var. Çok sıkıntı ya da stres yaptığımda midem bulanıyor. Bu mide bulantısı aşırı derecede rahatsızlık verici. Yaklaşık bir senedir ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Genel Sağlık telkin cd indir izle İstanbul Genel Sağlık nerededir kimdir Genel Sağlık çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Genel Sağlık hipnoz Genel Sağlık olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Genel Sağlık hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Genel Sağlık kuantum düşünce kitap haberi

Psikolojik mide bulantısı !!!Yardım :(

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-01-2011, 06:40 PM   #1 (permalink)

carpediem27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 563
80 Mesajinıza toplam 337 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
carpediem27 is on a distinguished road
Unhappy Psikolojik mide bulantısı !!!Yardım :(

Böyle bir konu aradım ama bulamadım. Eğer yeniden açtıysam veya yanlış yere açtıysam özür dilerim =)
Benim psikolojik mide bulantısı sıkıntım var. Çok sıkıntı ya da stres yaptığımda midem bulanıyor. Bu mide bulantısı aşırı derecede rahatsızlık verici. Yaklaşık bir senedir belki de daha fazla zamandır devam ediyor ama bu sene üniversite sınavına gireceğimden olsa gerek daha fazla stresliyim ve bu sene daha çok yaşıyorum. Sınav günü midem bulanacak diye çok korkuyorum. nasıl geçireceğim hakkında hiçbir fikrim yok. Böyle rahatsızlıkları olanların uyguladığı bir yöntem var mı bilmek istiyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. :)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

carpediem27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-01-2011, 06:41 PM   #2 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Psikolojik mide bulantısı !!!Yardım :(

Doktora gittiniz mi? Ona göre bir şeyler söyleyebilirim.
Alt 29-01-2011, 06:45 PM   #3 (permalink)

80 Mesajinıza toplam 337 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Hayır gitmedim ama psikolojik olduğunun çok farkındayım. Çünkü midem bulanır mı diye korkmaya başladığım an bulanmaya başlıyor. Ya da okulda sınava girerken mesela bazen hiç aklıma gelmiyor unutuyorum, hiçbir şey olmuyor. Ama korkmaya başlarsam bulanacak mı diye oluyor. Herkes yolda midesinden şikayet eder mesela ama ben yolda mide bulantımın geçtiğine inandığım için gerçekten geçiyor.. Yani psikolojik olduğuna eminim.
carpediem27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-02-2011, 07:48 PM   #4 (permalink)

Tesekkür: 1
10 Mesajinıza toplam 41 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
psikolog_ank has a spectacular aura aboutpsikolog_ank has a spectacular aura aboutpsikolog_ank has a spectacular aura about

Öncelikle bir doktora muayene olman gerekmekte,ne kadar psikolojik olduğunun farkında olursan ol.Eğer psikolojik olduğu sonucu çıkarsa stresle başa çıkma metodları var onları uygulayabilirsin,eft yönteminde de mide bulantısını gidermek için uygulanan nokta vuruşları var belki bunları araştırabilirsin, uygulayabilirsin,gevşeme yöntemlerini kullanabilirsin,stres anında stres verici hormonların en çok toplandığı yer midemizdir,rahatlamayı gevşemeyi ya da diyafram nefesini öğrenmende faydalı olabilir.Seninki biraz olumsuz koşullamada olmuş sanırım bunun için belki kısa süreli bir terapi yardımı da alabilirsin.
psikolog_ank isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-03-2011, 04:55 PM   #5 (permalink)

Tesekkür: 0
5 Mesajinıza toplam 20 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
S.O.S is an unknown quantity at this point

mide bulantına herhangi bir çözüm bulabildin mi??
S.O.S isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-03-2011, 07:55 PM   #6 (permalink)
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice

psikolog ank.arkadaşım akatılıorumm .
önce bi doktora giidnn .
sonra burda sonucu bizle paylaşırsanızz sevinirim

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-04-2011, 01:26 PM   #7 (permalink)

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim :)
Evet doktora gittim ve tahmin ettiğim gibi psikolojik . Büyük ihtimal sınav stresindendir dedi.
İlginç bir şekilde de doktora gittiğim günden sonra mide bulantım geçti. Çünkü ; Kendime ; Sen bunu kendi kendine yapıyorsun. Aslında hiçbir şeyin yok. Bundan sonra midem bulanmayacak dedim. İlk bir-iki gün bulantı var gibi hissettiğimde , hayır bulanmıyor beynim bana oyun oynuyor dedim . Sonra da zaten tamamen geçti. :)
Alt 24-05-2011, 04:45 PM   #8 (permalink)
Yüzbaşı

Alice in Wonderland - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 384
520 Mesajinıza toplam 1,643 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really nice

okadar çabuk mu geçti :S ben senelerce uğraşıyorum :S
Alt 24-05-2011, 05:00 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

papatyagibiyaşamak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 242
240 Mesajinıza toplam 719 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
papatyagibiyaşamak is an unknown quantity at this point

Bu telkinlerden kaynaklanan mide bulantısı ne zaman geçer peki acaba?.. Umarım uzun sürmez... :(
papatyagibiyaşamak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-05-2011, 08:07 PM   #10 (permalink)
Teğmen

Mutluluk Perisii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 101
41 Mesajinıza toplam 83 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Mutluluk Perisii is an unknown quantity at this point

kesinlikle stresten kaynaklanıyor kendi kendimizi mahediyrz ya. bndede var aynı durum az ufak şeyde stres yapıyorum enaamm bi bakıyorum midem şişmiş acayp midem bulanıyr.öyle oluncada çıkartmak gerekiyr tabi.

biliorum braz iğreç oldu ama böyle :D

Bookmarks