Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Geliştiren Yazılar

Uyarılar

Cennet'ten Mektuplar

Serbest Kürsü ve Geliştiren Yazılar Cennet'ten Mektuplar Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Hayalindeki Sen Gloria Wendroff Tanrı dedi ki: Neden Yeryüzünde oldugunuzu hatırlayın. Ne için burada olmadıgınızı hatırlayın. Benim sevgimi ifade etmek ve yasamak için buradasınız. Bu yeterlidir. Nelerin sizi mutsuz ettigini düsünmektense, size neyin yararlı oldugunu düsünün. O zaman Beni düsünün. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Geliştiren Yazılar telkin cd indir izle İstanbul Geliştiren Yazılar nerededir kimdir Geliştiren Yazılar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Geliştiren Yazılar hipnoz Geliştiren Yazılar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Geliştiren Yazılar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Geliştiren Yazılar kuantum düşünce kitap haberi

Cennet'ten Mektuplar

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-01-2009, 02:45 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

ışıkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,142
323 Mesajinıza toplam 3,530 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud of
Standart Cennet'ten Mektuplar

Hayalindeki Sen
Gloria Wendroff

Tanrı dedi ki:

Neden Yeryüzünde oldugunuzu hatırlayın. Ne için burada olmadıgınızı hatırlayın. Benim sevgimi ifade etmek ve yasamak için buradasınız. Bu yeterlidir.

Nelerin sizi mutsuz ettigini düsünmektense, size neyin yararlı oldugunu düsünün. O zaman Beni düsünün. Bir deste karta Beni düsünerek bakarken, tebrik kartını çekin. Size vermem için Beni düsünerek bir kart çekin.
Basardıgınız için sırtınızı sıvazladıgınız birçok seyi düsünün. Yapmıs olabileceginiz hataları düsünmektense güzel olayları daha çok düsünecek misiniz? Kendinizi kırmakta çok hızlısınız, baskaları tarafından kırıldıgınızı hissetmekte de aynı sekilde hızlısınız.

Sevgililer, sikayetler yerine etrafınızı sevgiyle saracak mısınız? Benim gördügüm ısıgı görmek için bakacak mısınız? Kendinize bir mola vermeniz gerektigini düsünüyorum. Bazı yüksek standartları karsılamazsanız ne olur ki? Ara sıra bocalasanız ne olur ki? Hatta yüz üstü yere kapaklansanız ne olur ki? Belki de yüzler bunun içindir. Belki de kendi üzerinize basıp geçip önemsememeniz gerekiyor.

Yürümeyi ögrenen çocuk gibi olun. O yere düsmekten keyif alır. Ebeveynleri de. Yoksa kusursuzca yürümeyi ögrenemezdi. Herkes yürümek için çabalamasından memnundur.

Ben de sizin için aynı seyi hissediyorum. Siz, yeryüzünde yürümeyi ögreniyorsunuz. Zemin düz degil. Size basbalerin olmanız gerektigini kim söyledi? Yasam uzmanı olmanız gerektigini size kim söyledi? Belki de çömez
olmanız gerekiyor. Belki de kendinize yardım etmeniz gerekiyor. Belki de gülmeniz gerekiyor. En azından gülümseyin.

Belki de kendinizin bir kuklasını yapıp üstüne igneler saplama alıskanlıgınız var. Düzgün olmayı arzuluyorsunuz ancak sınırlarınızı zorluyorsunuz. Bazı günler kendinizden uzaklasıyorsunuz. Gereksiz taleplerde bulunuyorsunuz. Sevgililer, artık hayalinizdeki kisi olma çabanızın üzerine çıkma zamanı gelmistir.
Belki de kendinize biraz masaj yapmanızın zamanıdır.

Kendinden hosnut olmamak egonuzun oyunudur. Bir an için bile sizi tenkit edenin egonuz olmadıgını düsünmeyin. Kesinlikle odur! Ego, kendini üzerinize damgalar ve alçak gönüllü olmak için degerinizi düsürmeniz gerektigini söyler. Ego, size kendiniz üzerinde atıs talimi yaptırır. O kadar mutludur ki, nese
içinde dans eder, dizlerine vurur, rahatsızlıgınızın verdigi tatmin ile ayakları yerden kesilir.

Bunun nasıl oldugunu size söyleyecegim. Artık kendinize, iyi bir dost olarak, sevdiginiz biri olarak ve birlikte olmayı sevdiginiz biri olarak saygı göstermelisiniz. Arkadaslarınızla aranızdaki sevgiye izin veriyorsunuz. Kendi
kendinizin en iyi arkadası olun. Kendinize bahsis verin.. Bugün uyandınız. Çoraplarınızı buldunuz.Ayakkabılarınızı bagladınız. Oh, tostu mu yaktınız? Önemli degil. Biraz daha yapın.

Bu sabah kendinizle ilk kez tanısıyorsunuz, kendinizi hos karsılamalısınız; dünyayla tanısıyorsunuz. Merhaba deyin. Cömert olun. Bugün, kendinizi bir ünlü olarak kabul edin ve kendinize her türlü önemi gösterin.Kırmızı halı serin. Bugün siz Benim sevgili çocugumsunuz, ve sizden kendinize karsı iyi olmanızı istiyorum.

Telif Hakkı © Heavenletters™
Heavenletters™ -- insanın Tanrı’ya ve Kendi Kalbine Yaklasmasına Yardımcı oluyor.
Gloria Wendroff

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

“İçine baktığında, bunu sevgiyle yap.”
Joe Vitale

ışıkk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-01-2009, 10:05 PM   #2 (permalink)
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute

çok değerli bir paylaşım ışık. teşekkürler

kesinlikle alınması gereken çok önemli mesajlar içeriyor..

beni en çok sıcacık eden "benim sevgili çocuğumsunuz" cümlesi oldu..

halen içimde çocuk olma isteği var ondan mıdır nedir
Alt 23-01-2009, 10:27 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

323 Mesajinıza toplam 3,530 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud of

Sanemciim çok teşekkürler.çok güzel yazılar gerçekten bana da çok iyi geliyor. daha devam edicem yazmaya.

bu arada bende o kelimeyi çok sevmiştim
sevgiler
Joe Vitale

Alt 24-01-2009, 01:23 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

Eski Hayaller
Gloria Wendroff

Tanrı dedi ki:

Baskalarının sizin istediginiz gibi olmalarını beklemekten vazgeçin. Belki bir zamanlar öyleydiler ama artık degiller.insanların oldukları gibi olmalarına izin verin. Baska yapmanız gereken bir sey yok. Baskaları üzerinde söz sahibi olmayın.Kendiniz üzerinde her zaman söz sahibi olmadıgınızı fark edeceksiniz. Etrafınızdakilere özgürlük tanıyın. Dünyaya özgürlük tanıyın. Siz kendi hayatınızı yasıyorsunuz, ve baskaları da kendilerininkini.

Yeni hayaller kurun, sevgililer, hayalleriniz baskalarının üzerine ise. Ömrünü tamamlamıs eski hayallere tutunmayın.Bırakın gitsinler. Bir zamanlar gerçek olabilirler, ancak bu, simdi öyle oldukları anlamına gelmez. Hayallerinizin
gerçeklesmesi gitmesine izin vermekte yatar. Balon misali bazı hayallerinizi bırakın gitsinler ki gerçek olabilsinler. Sadece özgür olunca hayalleriniz gerçek olur.

Baska birinin olmasını istediginiz o harika yaratık neden siz olmayasınız, buna odaklanın. Sevdiginizi çok sevin ve sevmek için bir bedel biçmeyin. Kimse sizinle evlenmek zorunda degil. Evlenmemek zorunda da degil. Sizden baska hiç kimsenin bir sey yapmasına gerek yok. Bırakarak huzura ermelisiniz. Sevmek bir seydir. Baglanmak baska bir sey. Benim hiçbir çocugum birbirine kilitlenmemeli. Benim çocuklarım serbest sürüste olmalı.

Sizin sevgi tanımınız bugüne kadar baglanmak oldu. Sevgiyi bagımlılıkla karıstırdınız. Kesinlikle. Kosullar koymaması
gereken siz, daima kosullar koydunuz. Baskalarından talepleriniz var. Özgürlük zilinin çalması gerekirken, siz sıkıca tutunuyorsunuz.

Size yakınlasmak isteyen herkesin yakınlasmasına izin verin. Gitmek isteyenler varsa, gezgin olmalarını kutsayın.

Yasamınızın temasının tutunmak yerine gitmesine izin vermek olmasına izin verin. Birbirine kenetlenmis parmaklarınızı çekin. Avuçlarınızın hayata açık olmasına izin verin. Mecburiyet ya da görev hissi ile veya sırf siz ısrar ettiniz diye kimsenin size hizmet etmesine ihtiyacınız yok. Bagları çözmek için ısrar edin, sıkılastırmak için degil.

Baskasına seslendigimi mi sanıyorsunuz? Sizinle konusuyorum. Gözlerime bakın, ve sizinle konustugumu görebilirsiniz.

Baskasının hareketlerinden rahatsız olursanız, o zaman bilin ki beklentiler üzerine tutunuyorsunuz. Biri sizi hayal
kırıklıgına ugrattıgı zaman, ona tutunuyorsunuzdur. Hayallerinize tutunun, ancak baskalarının çabasını gerektiren
hayalleriniz olmasın.

Bir isin hayalini kuruyorsanız, ardından gidin, ancak kalbinizde dahi, size verilmesini talep etmeyin. Hayaliniz bir kitap yazmak ise eger, tüm kalbinizle onu yazın. Ancak o ya da baska birinin onu okumasını veya bir yayımcının onu
yayınlamasını beklemeyin. Hayallerinizi gerçeklestirin, ve baskalarının da kendi hayallerine sahip olmalarına izin verin. Siz bir özgür kılansınız talep eden degil.

Cennetten Mektuplar (Heavenletters™) Cenneti Yeryüzüne getirmektedir.
CENNET yeryüzündeki bütün ruhlara erisip uyandırmak için buradadır:
* Tanrı ile aramızdaki baglantıya *
* Kendimize olan inancımıza *
* Tanrıya layık oldugumuzun ortak farkındalıgına *
* Yeryüzünde barısa *
Tanrı daima bizi kendine yaklastırmaktadır.
Telif Hakkı © 1999-2007 Heavenletters™
Heavenletters™ -- insanın Tanrı’ya ve Kendi Kalbine Yaklasmasına
Yardımcı oluyor.
Tercüme
© 2007 Semra EKMEKCi
Joe Vitale

Alt 24-01-2009, 02:37 PM   #5 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Işık' cım eline yüreğine sağlık. Çok güzel yazılar.

Tam dalmış okurken ''
Baskasına seslendigimi mi sanıyorsunuz? Sizinle konusuyorum. Gözlerime bakın, ve sizinle konustugumu görebilirsiniz.'' dedi birden kendime geldim

Bu günlerde O' nunla çok konuşur oldum. Bu gidişle ya erecem, ya da ....

Sevgiler canım.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-01-2009, 02:58 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

çok çok çok teşekkürler canım. bu kadar enerjiye mutlaka ermişizdir ki ben galiba erdim.gece yatmadan bi astral deneyim dedim tam uyuşma olurken uyumuşum.rüyamda kuzenimi gördüm askerden izne gelmiş çok gerçekti.kalkarkalkmaz msn imi açtım kuzenim netteydi.naber dedim,izne geliyorum dedi

Bu yazıda zamanında bana tokat gibi çarptı ve sevgi anlayışımı değiştirdi resmen. hele şu söz "siz bir özgür kılansınız, talep eden değil"

benden de sevgiler canım.
Joe Vitale

Alt 27-01-2009, 02:05 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

Sev ve Hizmet Et

Gloria Wendroff

Tanrı dedi ki:

Sizin ihtiyaçlarınız başkalarınınkinden daha önemli değil. İhtiyaçlarınız sadece algıladıklarınızdan ibaret. Kimse ihtiyaçlarınızı karşılamak için etrafınızda dört dönmek zorunda değil. Siz bebekken, evet, ama artık bebek değilsiniz.

Bir ihtiyaç gördüğünüz zaman, onu yerine getirin. Bu oldukça farklı bir şey. Siz ihtiyaçları karşılamak üzere dünyadasınız. Öyle olmanız başkalarını bu isten sorumlu tutmanız gerektiği anlamına gelmiyor. Kalbiniz ne kadar büyükse, yasam anlayışınız da o kadar büyük olur ve hizmet etme arzunuz da o kadar çok olur. Bu kadar basittir. Hizmet etmek için istekli olursunuz. Hizmet edilmek istemezsiniz. Birisi size hizmet etmek isterse, Teşekkür ederim dersiniz ve size hizmet etmeleri ricasında bulunmazsınız.

Herkese emirler verdiğimi mi sanıyorsunuz? Ben hizmet ediyorum. Ben size hizmet ediyorum. Tüm kalbimle hizmet ediyorum. Size içinde oynamanız için tüm evreni verdim. Bir çanta dolusu tas saçtım etrafa ve siz de istediklerinizi takip edebilirsiniz. Size tavsiyem, sevmeniz ve hizmet etmenizdir, ama sizi buna mecbur kılmıyorum. Ne yaptığınızdan ya da ne yapmadığınızdan bağımsız olarak sizi seviyorum. Sadece seviyorum. İşte siz de buna doğru gelişiyorsunuz – sadece sevmek için. Karmaşık şekilde değil basitçe. Basit sevgi, Sevginin Birliğidir. Ayrılığı değil. Harika vakit geçiren sevgidir, her yere konmaktadır, bir bedel istemez, hiçbir şey istemez, sadece verir, özgürlük verir. Ancak başkasına özgürlüğü veren siz değilsiniz, özgürlük kendisidir, siz sadece ona izin verirsiniz. Başkasının özgürlüğü ondan alabileceğiniz bir şey değildir. Sevgi vermek üzere sizindir ve özgürlük de müsaade etmeniz için. Sevgiyi sahiplendiğiniz gibi ya da sevdiğiniz kişileri sahiplendiğiniz gibi özgürlüğü artık sahiplenmiyorsunuz.

Sevgi, sahiplenmeye aykırıdır.

Yasamın kendi yolunu bulmasına izin verin. Bırakın sevgi olsun. Her şekilde. Sevginizi geri çekmeyin, zihninizin ne dediğine aldanıp da. Zihniniz, sizinle tartışacaktır. Kalbiniz sadece sevmekten hoşlanırken zihniniz tartışmadan hoşlanır.Kalbiniz sevgi ile münakasa etmez. Ona yükselir.

Zihniniz isini yapacaktır, ancak zihninizin dışarı akıttıklarına bu kadar çok uymak zorunda değilsiniz. Kalbinize daha çok saygı gösterin. Avucunun içine alan kalbiniz değildir. Kalbiniz verir. Avucuna alması ve sıkıca tutunması gerektiğini kalbinize söyleyen zihninizdir, sanki yasam değil de sevgi netice değilmiş gibi. Kalbiniz masumdur. Zihniniz akıllıdır, ancak akıllı bilge anlamına gelmez.

Sevgiyi olduğu gibi bırakmak bilgecedir. Sevgiyi kendi kalbinize demirlemek bilgecedir, başkasının kalbine değil. Kimse sizi sevmek zorunda değil, sevgililer. Kimse size zaman ayırmak zorunda değil. Size kimse bir şey borçlu değil. Kimse kimseye bir şey borçlu değil. Bu üzerinde çalışabileceğiniz güzel bir konudur çünkü sizi özgür kılar, herkesi özgür kılar.Kimse size bir şey borçlu değil. Sevginin bedel ödemekle bir alakası yoktur. O tahsil edilecek bir fatura değildir.

Sevgi gösteriş de değildir.

Sevgi sahip olduğunuz büyük özgürlüktür. Sevmekte özgürsünüz. Başkaları da aynı özgürlüğe sahipler. Sevmemekte de özgürler, sizi sevmemekte de özgürler. Ne kadar çok sevgi verdiğinizin bir önemi yok, kimse size karsı bir zorunluluk içinde değil.

Geçmişte birilerinin size borçlu olduğunu hissetmemiş miydiniz? Artık daha çok bilgilisiniz. Borç zihnin bir kavramıdır. Sevgi, farklı renge sahip bir attır ve sevgi nereye isterse oraya gitmekte özgür olan kalbe aittir. Bu özgürlüğü tasvip edin.

Telif Hakkı Heavenletters™

Joe Vitale

Alt 28-01-2009, 07:42 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

Smile

Büyük Vaat

Gloria Wendroff

Tanrı dedi ki:

İlk ve son olarak bilin ki ıstıraba ihtiyacınız yok. Istırap karnınızı ağrıtır. Ona ihtiyacınız olduğunu hissetmenizin bir nedeni var mı?Hayatınızın yolunda gitmedigini hissedebilirsiniz. Olan olmuştur. Bununla devam edebilir misiniz, az bile olsa, özellikle baska bir seçeneginiz yokken? Istırap bir protestodur, sevgililer. Olmuş olan bir şey için veya olabilecek bir şeyden korktuğunuz için gösterdiğiniz dirençtir. İşte tekrar başa dönüyoruz. Olumsuzluktan vazgeçin. Bırakın gitsin.

Kendiniz için yapamıyorsanız bile Benim için yapın. Bana yüksek titreşimler gönderin. Artık sizin için ıstırabı ve çesitli acıları geride bırakma zamanıdır. Benim için, sizden acı çekmemenizi istiyorum ki sizi mutlu görebileyim. istediğim budur, tüm ebeveynlerin istediği gibi, sizin kendiniz için isteyeceğiniz gibi.

Önünüzde duran yaşam. O size verdiğim harika bir armağandır. Şükran duymuyorsanız şükretmek zorunda değilsiniz, ancak yaşamın kendisi için, daima şükran duyabilirsiniz. Size yaşamın ne anlam ifade ettiğini ve size ne verdigini düşünün. Yaşamınız bir ayrıcalıktır. Size yaşam armağanını verdim ve yaşama da sizi bir armağan olarak verdim. Yaşamı sizinle ödüllendirdim. Birbirinizle arkadaş olmayacak mısınız?

Siz ve yaşam birbirinize kusurlu görünebilirsiniz. Ben, bu arada, sizin kusursuz olduğunuzu çok iyi biliyorum. Siz ve yaşam, zaaflarınızla ya da değil, muhteşemsiniz. Asla sizden başka bir tane daha olmadı, ve asla sizinki gibi bir yaşam da olmadı.

Sevgililer, yaşamınız büyük bir vaatte bulunmaktadır. Sadece gençler için büyük bir vaat değildir bu. Tam şu anda kendinize söz verin; bir daha ıstıraba kapılmayacaksınız. Neyin sebep olduğunu düşünürseniz düşünün, onu sebep olarak kabul eden sizsiniz. Artık neden olmayın. Kendiniz hakkında daha güzel seyler düsünün. Kendinize ıstırapla kötü davranmayın artık, en ufak bir ıstırapla dahi.

Ağzınıza çigneyebileceginizden daha büyük bir lokma alırsanız, tükürün. Istırap gevişi getiren bir inek degilsiniz. İnekler her halükarda hoşnutturlar. Sevgililer, sadece hazmedebileceğiniz düşünceleri çiğneyin. Yaşamı atıştırabilirsiniz ancak talihsizlik olarak gördüklerinizi degil. Bilin ki, ilk ve son defa, yasamınız bir kutsamadır. Simdi, yaşamınızı kutsayın. Kendinizi kutsayın. İhtişamlı bir dünyadaki deneyiminizi kutsayın. Yaşamınızın güneş ışığını yansıtmasına izin verin. Yaşamınızın Beni yansıtmasına izin verin.

Asla Benim canım sıkılmaz. Asla yapacak çok işim olmaz. Asla, bir an için bile, çok seye katlanmam gerektiğini düşünmem. Asla hayal kırıklığı hissetmem. Asla hata yaptığımı düşünmem. Asla geçmis için sızlanmam ve gelecek için korkmam. Daima bilirim ki Biz, sen ve ben, Harika bir Maceradayız. Daima bilirim ki Biz birlikte Harika bir Hikaye yazıyoruz. Bu bir cesaret ve nezaket ve iyi niyet ve yaşam ve tüm Yaratım için duyulan takdir enerjisinin hikayesidir. Artık Harika bir Minnettar haline geliyorsunuz. Her şeyin Harika Minnettarı olun.

Buda, İsa ve Digerleri Harika birer Minnettar değillerdi de neydiler? Yaşamınız için Bana şükredin, sevgililer. Asla yaşamı bir daha küçük görmeyin. Onu kınamayın. Yaşayın. Benden size verilmiş bir armağan olarak yaşayın.

Telif hakkı Heavenletters™
Heavenletters™ -- İnsanın Tanrı’ya ve Kendi Kalplerine
Yaklasmasına Yardımcı oluyor.
Gloria Wendroff

sevgiler
Joe Vitale

Alt 29-01-2009, 12:21 AM   #9 (permalink)
Üsteğmen

alestason - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 191
243 Mesajinıza toplam 2,405 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the rough

ışık bu yazılar harika her birini defalarca okudum.paylaştığın için teşekkürler.
kendimi çok iyi hisettiriyor bana özelliklede sev ve hizmet et başlıklı olanı beni çok etkiledi.
okudukça, böyle herkesi sarıp sarmalamak geldi içimden :)
hazır böyle içim kıpır kıpırken bu sitedeki herkesi çok sevdiğimi söylemek istiyorum iyiki varsınız:)
burda olduğum için çok şanslıyım.
sevgiler.
alestason isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-01-2009, 02:14 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

canımın içii, beğendiğin için ben teşekkür ederim.gerçekten her kelimesi insanın içine işliyor ve hitap ediyor demi ben de defalarca okuyorum.

Bende buradaki arkadaşlarımı çok sevdim, o elektiriği hissediyorum alıyorum resmen ve bu çok güzel bişey canım.iyi ki varlar iyi ki varsınız.teşekkür mesajın mesela beni çok mutlu etti çünkü sen mutlu olmuşsun,huzur bulmuşşun.bundan güzel bişey var mı. bende buradaki herkesi çok seviyorum.daha koyucam bu mektuplardan.
sevgiler.
Joe Vitale

Bookmarks

Etiketler
cennet'ten, mektuplar