Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Forum Kulanımı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=300)
-   -   Sitede yönetime ordumu el koydu? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=463018)

A RH + 01-07-2010 12:54 AM

Cevap: Sitede yönetime ordumu el koydu?

Çok basit bir sorunun bu kadar içinden çıkılmaz hala gelmesi bana biraz tuhaf geldi hy789 türkiye de asker durumun toplum üzerindeki baskısı su geçilmez bir gerçektir.. rütbe olayı çoğu forumda kullanılan bir şablondur burada da kullanılmıştır.. konuya mesaj yazanların hepsı eleştiri yapmış ama çözüm sunan üye sayısı azınlık.. ben çözüm için yazanlar grubunda olmak istiyorum..

forumda tecrübe puanı ve foruma mesaj yazdı puanı şeklinde bir şablon olabilir veya nick isimlerin altında büyük puntolarla HAYATIM DEGİŞTİ yazısı yazılıp forumlardaki yazı ve paylaşımlara göre HAYATIM DEGİŞTİ yazılarısı renklendirirme yoluna gidilebilir.. mesela H harfi mavi yeni üye olduğunu tespitinde H sonra gelen A harfi yesil olduğunda ise üyenin foruma kattığı yazı paylaşım şeklinde HAY y harfi ise mor olduğunda forumdaki tecrübeli olduğu seklinde bilgileri yanısatabilir.. rütbe yerine HAYATIM DEĞİŞTİ yazısına farklı renkler verip üyelerin foruma katkıları takip edilebilir.. umarım bu defa da birileri çıkıp ben kırmızıyı sevmiyorum siyah olsun digeri çıkıp ta siyah satanist çağrısımı yapıyor eflatun olsun şeklinde bir işe yaramayan çıkışlar yapmaz uy897

Nefti_ 01-07-2010 10:41 AM

Sevgili Arh+ yazdıklarınız bana çok mantıklı geldi.Ve gerçekten bir çözüm önerisi sunmuşsunuz.Ama insanoğlunu memnun etmenin ne kadar zor olduğunu biliyorsunuzdur.Ayrıca ben bu rütbe meselesinin kapandığını düşünmüştüm.

A RH + 01-07-2010 11:38 AM

konuya ben çözüm amaçlı yaklaştım.. Çoğu insan bir olay meydana geldiğinde sorunu çözmek yerine değişik yorumlar yapmakla vakit geçirir.. bu sitede vaktimi harcarken keyif alıyorum kaliteli yazıları defalarca okuyorum foruma katkı sağlayacağımı düşündüğümden konuya müdahil oldum. saygılarımla

matri 03-08-2010 11:43 PM

demokrasi iyidir, ama ortaminda demokratik olmasi gerekir. aksi halde...

hayatimdegisti 03-08-2010 11:51 PM

Getirilen öneriler arasında hayatimdegisti yazisinda ki harflerin mesaj ve tecrübe arttıkça artması oldukça yaratıcı.
Yeni tasarımda bu öneri değerlendirebilir.
Bu konuda farklı daha yaratıcı önerileri olanlar varsa da değerlendiririz.

guleysa22 09-01-2011 01:28 AM

Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 575081)
Daha önce forumumuzda rütbe kullanmıyorduk.Böyle bir başlangıç yaptık.

Rütbeler mesaj sayısına göre artıyor.
20,150,500,1000,2000,3000 mesaj sayıları.1000 mesaj olunca binbaşı oluyorsunuz.

Mesaj sayıları forumda ki tecrübenizi gösteriyor.

Rütbeler konusunda sizlerinde önerilerinizi bekliyorum.Kişisel gelişim forumuna uygun rütbelerde kullanabiliriz.

:) 1000 olunca bin başı

100 olunca da 100 başı mı

pinky9 27-11-2011 02:58 PM

Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 760507)
Getirilen öneriler arasında hayatimdegisti yazisinda ki harflerin mesaj ve tecrübe arttıkça artması oldukça yaratıcı.
Yeni tasarımda bu öneri değerlendirebilir.
Bu konuda farklı daha yaratıcı önerileri olanlar varsa da değerlendiririz.

atakan bey,forumla ilgili bi çok öneri sadece havada kalmış sanırımy789 yeni düzenlemeler ne zaman yapılacak acaba?

pimpinella anisum 28-11-2011 10:08 AM

Alıntı:

guleysa22 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 786002)
:) 1000 olunca bin başı

100 olunca da 100 başı mı

khkh56sen çok yaşa emikhkh56

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:17 PM.