Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Beyaz Masa > Forum Kulanımı

Uyarılar

Sitede yönetime ordumu el koydu?

Beyaz Masa ve Forum Kulanımı Sitede yönetime ordumu el koydu? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: McOrco Nickli Üyeden Alıntı Çok tesekkurler bizi buna layık gordugunuz ıcın size layık olmaya calısıcaz (aynı rutbede oldugumuz ıcın) konutanıma ıse dıyecek sozum yok. o ne diyorsa dogrudur emredersiniz komutanım Aferin asker! Biraz eski olucak ama seni emir erim ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Forum Kulanımı telkin cd indir izle İstanbul Forum Kulanımı nerededir kimdir Forum Kulanımı çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Forum Kulanımı hipnoz Forum Kulanımı olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Forum Kulanımı hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Forum Kulanımı kuantum düşünce kitap haberi

Sitede yönetime ordumu el koydu?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-12-2009, 07:09 PM   #21 (permalink)
Elektra
Guest

Standart Cevap: Sitede yönetime ordumu el koydu?

Alıntı:
McOrco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok tesekkurler bizi buna layık gordugunuz ıcın
size layık olmaya calısıcaz
(aynı rutbede oldugumuz ıcın)

konutanıma ıse dıyecek sozum yok.
o ne diyorsa dogrudur
emredersiniz komutanım
Aferin asker! Biraz eski olucak ama seni emir erim seçtimm

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 22-12-2009, 07:19 PM   #22 (permalink)
Teğmen

McOrco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 206
150 Mesajinıza toplam 801 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
McOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to behold

oglumu gezdırıp gelıyorum komutanım
gorusuruz

umarım geldıgımde cok daha yaratıcı rutbe fıkırlerı olur ızlerınden hangısını sececegımıze karar veremeyecegımız kdr...
McOrco isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-01-2010, 05:43 PM   #23 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1,922
131 Mesajinıza toplam 603 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
OPTİMİS is an unknown quantity at this point

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Daha yaratıcı şeyler yapilabilir tabii ki .Aslında söz konusu olan olumsuz düşünceleri yok etmek olduğu için bu rütbelerde değiştirilerek kullanılabilir.
Mareşal rütbesi site adminleri ve site kedimiz pisimbat'da var.
Elbette bu rütbeler ister mareşal olsun ister teğmen olsun gerçek hayatı temsil etmemektedir.Bir çok forumda kullanılan rütbelerdir.Dolayısı ile kişisel gelişim amaçlı forumumuzda mesaj sayısı ve aktifliğimize göre eklenen bu rütbelerin bir hassasiyet yaratmaması gerektiğini düşünüyorum.
''hassasiyet yaratmama'' konusundaki tespit edici,talimatlandırıcı aslına uygun emre katılmıyorum!
İMECE yoluyal el birliği ederek yaşam kalitesini artırmaya,kişisel gelişimine ivme kazandırmaya çalışan OKURLARIN,sorgulamasız boyun eğeceği emir Komuta zincirinin vaz geçilmez rütpeleriyle barışmaları bence kurmaca bir dayatma.
Yazının icadından bu yana yayınlanmış kitaplara ve yazarlarınada rütpe verme fikri bir yerden ZUHUR ederse bundan sonra şaşmamak lazım.Varsayıyorumki kitaplar ve yazarlarıda sitedeki gibi yaşam kalitesini artıran ufuklar açıyor ve kişilerin gelişimi ile becerilerini etkiliyor.
Belkide ben kendimi kandırıyorum!!!.
Sitenin yaşamı öğrenmede rehber olduğuna kendimi safça inandırmış olabilirim.
''Birçok''sitede kullanılması NEV-İ ŞAHSINA MÜNHASIR özelliklere sahip,başkalarını takip/taklit etmeyen siteler için ROL MODEL olmamalı kanımca.
Bireyin ÖZGÜRLÜĞÜNÜ esas alan KİŞİSEL GELİŞİM konusunu referans alan sitenin katmanlar/kastlar/sınıflar ve paryalar yaratırcasına merkezi OTORİTEYE biat edilmesinin beklenmesi, sanırım sosyolojide başka bir ismle tanımlanıyor.
Saygı ve sevginin elde edilmesi/elde tutulması sitede ne kadar mesaja mal olduğuna endekslenecekse yapılan gerçekten elzem sanırım.
OPTİMİS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-01-2010, 07:59 PM   #24 (permalink)
Elektra
Guest

Alıntı:
OPTİMİS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
''hassasiyet yaratmama'' konusundaki tespit edici,talimatlandırıcı aslına uygun emre katılmıyorum!
İMECE yoluyal el birliği ederek yaşam kalitesini artırmaya,kişisel gelişimine ivme kazandırmaya çalışan OKURLARIN,sorgulamasız boyun eğeceği emir Komuta zincirinin vaz geçilmez rütpeleriyle barışmaları bence kurmaca bir dayatma.
Yazının icadından bu yana yayınlanmış kitaplara ve yazarlarınada rütpe verme fikri bir yerden ZUHUR ederse bundan sonra şaşmamak lazım.Varsayıyorumki kitaplar ve yazarlarıda sitedeki gibi yaşam kalitesini artıran ufuklar açıyor ve kişilerin gelişimi ile becerilerini etkiliyor.
Belkide ben kendimi kandırıyorum!!!.
Sitenin yaşamı öğrenmede rehber olduğuna kendimi safça inandırmış olabilirim.
''Birçok''sitede kullanılması NEV-İ ŞAHSINA MÜNHASIR özelliklere sahip,başkalarını takip/taklit etmeyen siteler için ROL MODEL olmamalı kanımca.
Bireyin ÖZGÜRLÜĞÜNÜ esas alan KİŞİSEL GELİŞİM konusunu referans alan sitenin katmanlar/kastlar/sınıflar ve paryalar yaratırcasına merkezi OTORİTEYE biat edilmesinin beklenmesi, sanırım sosyolojide başka bir ismle tanımlanıyor.
Saygı ve sevginin elde edilmesi/elde tutulması sitede ne kadar mesaja mal olduğuna endekslenecekse yapılan gerçekten elzem sanırım.
EN KISA ZAMANDA DEĞİŞTİRİLECEK ZATEN. RÜTBE YERİNE SİZİN ÖNGÖRDÜĞÜNÜZ, DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ DAHA YARATICI BİR ÖNERİ VARSA PAYLAŞIN Kİ EN KISA ZAMAN DA DEĞİŞTİRİLEBİLSİN. AMA KİMİN NE KADAR TECRÜBEYE SAHİP OLDUĞUNU ANLAMAMIZ İÇİN REDDETTİĞİNİZ BU YÖNTEM ŞART. SADECE TEK OLUMSUZ YANI, TECRÜBENİN ASKERİ RÜTBELERLE ÖZDEŞTİRİLEREK BELİRTİLMESİ. AMA SÖYLEDİĞİM GİBİ EN UYGUN OLANI BULUNMAYA ÇALIŞILIYOR. SİZLERİN DE ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Alt 09-01-2010, 11:07 AM   #25 (permalink)
Üsteğmen

pinnko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,092
344 Mesajinıza toplam 1,691 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pinnko will become famous soon enoughpinnko will become famous soon enough

Merhaba
Perşembe gece geç saatlerde (önceki gün) siteye bağlanmaya çalıştığımda,daha Ana Sayfa belirdiği anda bilgisayarımda bulunan anti-virüs programı arka arkaya (trojan-truva atı) tehditi algıladı peşpeşe.Bende korktum İnt.jack'ını lap toptan çıkardım :)

Dikkatinize sunulur.
pinnko isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-02-2010, 04:50 PM   #26 (permalink)
Teğmen

131 Mesajinıza toplam 603 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Birinci ayın altısından,yani ikibin on yılının bu garabet gününden bu yana vaatlerin nasıl tutulduğunu,pişmanlık ve nedametin nasıl insanı kavurduğunu gördük.
Siteye kimse el koymamış,site birilerinin(......) aracıymış.
Alt 07-02-2010, 04:59 PM   #27 (permalink)
Üsteğmen

vitamin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 10,239
838 Mesajinıza toplam 4,815 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vitamin61 is on a distinguished road

ben bundan memnunum ve bunu hiçbir zaman ordu filan diye düşünmedim. Tek anladığım daha tecrübeli üyelerin yıldızının daha fazla olması bence bir sorun yok...
vitamin61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-02-2010, 05:15 PM   #28 (permalink)
Teğmen

Sencesini anladımda!
Abarttığımı nereden çıkardın anlamadım.Azarlanıyormuyum demiyeceğim,o senin becerin.
Rütpelerin neye göre verilidiğini açıklayan yazıyla benim bu konudaki yorumumu yeniden oku.
Tecrübeliler dediğinle ilgili rütbe yakıştırması paralelmi? bir bak.
Çok zaman geçiren-çok mesaj yazanla ilgili ne vaatlerde bulunulmuş ve nasıl bir sınıflandırmayla karşı karşıyasın düşün.
Bireysel İKBAL peşinde olmadığımı iki önceki itiraz yazımdan çıkaramadınsa diyeceğim yok.
Alt 07-02-2010, 05:19 PM   #29 (permalink)
spestnaz
Guest

ikinizden biri alttan alıp birşey yazmamalı, anlayışla karşılamalı diğerini. . böylece lüzumsuz yere uzamamış olur konu, sevgili arkadaşlarım. Benn, hayatımın her alanında yer etmiş olan sert cevap, kötü konuşma, laf çarptırma vb. şeylerden uzaklaşmak için buraya geliyorum. Sizden rica ediyorum, fazla uzamasın. Çünkü (alakam olmasa bile) ben mutsuz oluyorum. Teşekkürler.
Alt 07-02-2010, 05:22 PM   #30 (permalink)
Üsteğmen

vitamin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 10,239
838 Mesajinıza toplam 4,815 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vitamin61 is on a distinguished road

sert konuşan ben değilim ve kesinlikle sertlik olsun diye bir şey yazmadım ben kendi yorumumu yaptım bence bir problem yok dedim ben de buraya tartışmaya gelmiyorum ve tartışma olsun istemiyorum kesinlikle. saygılar...
vitamin61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil