Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Duygusal Yaşam Klubü > İlişkiler > Evlilik

Uyarılar

~Evlilik Sandalı~

İlişkiler ve Evlilik ~Evlilik Sandalı~ Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Evlilik nedir?Neleri içinde barındırır?İki kişi arasındaki yapılan bir sözleşme midir?Yazılı yasaları olmayan ama yazıya dökülse cilt cilt fasüküller elde edebileceğimiz kendi içinde kuralları olan bir kurum mudur?Gelenek-görenekler evliliğin yüzde kaçını oluşturur?Herbirimiz ailelerimizden görüp işittiklerimizle mi şekillendiriyoruz evliliğimizi yoksa tamamen kendi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Evlilik telkin cd indir izle İstanbul Evlilik nerededir kimdir Evlilik çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Evlilik hipnoz Evlilik olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Evlilik hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Evlilik kuantum düşünce kitap haberi

~Evlilik Sandalı~

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-06-2007, 12:57 AM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Umutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
58 Mesajinıza toplam 129 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Umutlu is an unknown quantity at this point
Standart ~Evlilik Sandalı~

Evlilik nedir?Neleri içinde barındırır?İki kişi arasındaki yapılan bir sözleşme midir?Yazılı yasaları olmayan ama yazıya dökülse cilt cilt fasüküller elde edebileceğimiz kendi içinde kuralları olan bir kurum mudur?Gelenek-görenekler evliliğin yüzde kaçını oluşturur?Herbirimiz ailelerimizden görüp işittiklerimizle mi şekillendiriyoruz evliliğimizi yoksa tamamen kendi bilgi,görgü ve yaşadıklarımızla mı ete kemiğe büründürüyoruz?Eşler arasında bir tarafın diğer tarafı sürekli alttan aldığı,suyuna gittiği,kendinden ödünler verdiği bir denge oyunu mudur evlilik?İki insanın bir hayat yaşaması mıdır yoksa kadın ve erkeğin kendi özellerinide içinde saklı tutan özgür yaşam alanı mıdır evlilik?Ya da oyuncuların engin bir öngörüyle hamlelerini planlayıp uyguladığı bir strateji oyunu mu?Bekarlıksa sultanlık evlliliğe ne demeli,nasıl adlandırmalı?Modern insanın evliliğe bakış açısı nedir?Tarih içinde neler görüp geçirdi bu evlilik?Zaman neleri değiştirdi neleri alıp götürdü evliliklerden?Huzuru,aşkı,sevgiyi,saygıyı her daim yaşatabilmenin sırrı nedir evlilikte? dusun

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 11-06-2007, 01:22 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

91 Mesajinıza toplam 194 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
murat is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: ~Evlilik Sandalı~

Bekarlık sultanlık diyorum başka hiiiiiç bişey demiyorum.Evlilik kurumuna tamamen saygılıyım evlilik olması gereken en önemli şeylerden bir tanesi ama ben nefret etmesem bile en azından korkulu rüyam.Yinede olmayan çocuğumun bana ilk kez baba dediğini hayal edince insanın içi bi tuhaf oluyo değişik bi duygu yaw dusun
Daha mutluyum diyebilen bütün evlilere saygıyla çıkarıyorum...
murat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-06-2007, 01:43 AM   #3 (permalink)
hayalayaz
Guest

MURAAT
sen hiç evyemeğine hasret,yanlış yunluş ütülenmiş gömlek giyen,bir tatlı söze hasret sultan gördünmü? hatta o, sultanların bir çoğunun çoraplarıda kokuyor, kokar çorap giymeyen çok az içinizde, anacığınız sağolsun. aaa neoluyo size bakiim,ay bu yeni nesil tırsık valla,iyi tamam evlenmeyin bizde toruna torbaya hasret gidelim..evlilik iki kişi arasında yaşanabilecek beraberlikler içinde,en güzelidir..17 yaşında evlenmemek kaydıyla..zaten sizin jenerasyonun böyle bir problemi yok...üniversite,master.askerlik falan derken saçları beyazlamadan evlenmek nasip olmuyor..eski fotoğraflara bakıyorum genç genç insanlar evleniyor,şimdi ise nerdeyse ihtiyarlar..mafettiniz bizi..hep diyom ooolum benim yaşım geçmeden evlen kimse ayıplamadan iki göbek atayım..ıııh..oğlan evliliğe saygılı ama evlenmeye gelince tırsık..anne ya kızlarla uğraşamam ben deyip çıkıyor işin içinden.aaa gezmeye gelince kızlarla uğraşabiliyor ama..kızlaaaar boykot edin bunları...hemen yamacıma gelin, yarım saat içinde hızlandırılmış feminizm kursu verilir,gördünmü murat sizler evliliğe saygılı olup uzak durduğunuzda biz ne hale geliyormuşuz..aklıma düşürdün..oğlum nasılsa daha uyumadı..bi gidiiim evlilik hakkında gece yarısı konferansım geldi, sevgiler
Alt 11-06-2007, 01:45 AM   #4 (permalink)
25emel
Guest

arkadaslar benim için tehlikeli bir konu..ben evlilikten korkarım,olabildiğince kaçarım. 44 annem saolsun inanılmaz duygusal baskı yapıyor şaşkın.bir süre öncesine kadar neredeyse evlendiriliyordum suan kafam rahat şükür! 44 anneme hayatımda biri var dedim bıraktı peşimi bekarlık sultanlık! hele bu kadar soruyu bir arada gördükten sonra kesin öyle gidebildigi yere kadar...
Alt 11-06-2007, 01:53 AM   #5 (permalink)
25emel
Guest

hayalim canım benim gözün seveyimm rahat bırak zavallıyı... zavallıyı diyorum çünkü yazını okurken biran annem karsımda konusuyormuş gibi hissettim.bazı cümlelerin annemin kullandıgı ile aynı şaşkın her görüşmemizde telefonda 2 dakkalık konusmada bile nasıl yapıyor anlamıyorum söz dönüp dolasıp evlilige geliyor.ya aramaya korkuyorum allah aşkına ya bu annelerin hepsimi böyle 44 gözünü sevdiğim!söz söyle hangi gözünü dersen o gözünü sevecegim. 44..sizi atlatmanın bir yolu yokmu dusun? evlenmek dısında
Alt 11-06-2007, 02:02 AM   #6 (permalink)
hayalayaz
Guest

sanada mesaj yazmıştım ama bi şekilde gönderememeyi başardım.evet emelim bütün anneler aynı..vede haklıyız..hemde yerden göğe kadar..yaşınız büyüdükçe denginizi bulmak zorlaşıyor.sizler evlenmiyorsunuz,nerde cangaloz cingolozlar var onlar evleniyor.evlilik kurumu onların sayesinde yozlaşıyor..yapmayın annem evlilik güzeldir..hele hele sizin gibi iyi yetişmiş insanların evliliği muhteşem olur..sevgiler
Alt 11-06-2007, 02:03 AM   #7 (permalink)
Üsteğmen

58 Mesajinıza toplam 129 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Sevgili Hayal ve Emel alemsiniz cidden siz beni güldürdünüz Allah'ta sizi güldürsün:)Gece gece genç iki insanın hayatıylamı oynadım nedir?Birisi annesinden evlilik brifingi alıcak yine,bir diğeride sıraladığım sorular yüzünden iyice kaçtı evlilik mevzundan iyimi 44
Alt 11-06-2007, 02:08 AM   #8 (permalink)
25emel
Guest

Alıntı:
Umutlu Nickli Üyeden Alıntı
Sevgili Hayal ve Emel alemsiniz cidden siz beni güldürdünüz Allah'ta sizi güldürsün:)Gece gece genç iki insanın hayatıylamı oynadım nedir?Birisi annesinden evlilik brifingi alıcak yine,bir diğeride sıraladığım sorular yüzünden iyice kaçtı evlilik mevzundan iyimi 44
hah iyi yaptın tabi ya... allah aşkına çok düşündün mü bu konu için ya neden bu ifadelerde sopalı bişi yok dusun hımm yada iyi ki yok kesin yerdim kafama bir kaç tane 44
Alt 11-06-2007, 02:17 AM   #9 (permalink)
Üsteğmen

"Beni sev, sev de anlama...
Dokun, hisset, ne olur sorgulama...
Sakın beni yagırlama...
Yapma, değiştirmeye çalişma...
Ele geçirmeye çalışma hiç böyle beni
Sen bana, ben sana benzersek ne olur?
Nasıl dayanır ki aşk bu kadar aynılığa?
Beni neden sevdiğini hatırla ne olur...
Beni böyle sev, değiştirme, boşver anlama...
Bir güç savaşı değil bu, kendi haline bırak...
Galibi yoktur ki hiç, aşk bu unutma."
Doğru sözler,yukarda denilenleri ektiğinde mutlu bir evlilik biçiyosun sanırım ama pratiğe dökülebiliyomu tartışılır

Alt 11-06-2007, 02:20 AM   #10 (permalink)
25emel
Guest

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
sanada mesaj yazmıştım ama bi şekilde gönderememeyi başardım.evet emelim bütün anneler aynı..vede haklıyız..hemde yerden göğe kadar..yaşınız büyüdükçe denginizi bulmak zorlaşıyor.sizler evlenmiyorsunuz,nerde cangaloz cingolozlar var onlar evleniyor.evlilik kurumu onların sayesinde yozlaşıyor..yapmayın annem evlilik güzeldir..hele hele sizin gibi iyi yetişmiş insanların evliliği muhteşem olur..sevgiler
ya anlıyorum sizi.yani sanırım 44 galiba 44 herhalde 44 sanırsam 44 haklısınız tabi her anne evladının sevgi,saygı ve güven temellerine oturmuş,huzurlu bir yuva kurdugunu görmek ister.düğünün de koşuşturmak ister.yumuk yumuk gösleri olan minicik torunlarını kucagına almak ister.torunun elinden tutup parklara götürmek ister.ister de ister...siz sevgili annelerimiz en degerli varlıklarımız inanın bizler de bunları en az sizin kadar istiyoruz.her seyin bir zamanı var demezmiydiniz hep bizlere... hah işte şimdi de biz sizlere diyoruz daha zamanı varrrr...gelecekte bir gün gelecek ümidinizi kaybetmeyin,biz kaybetmedik daha 44 baksana cevaplanması gereken daha biirr sürü soru var şaşkın hele orada yer alamamış bir sürü daha var
sevgili anneler tüm saygı ve sevgilerimle o güzel ellerinizden öpüyorum

Bookmarks