Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Duygusal Yaşam Klubü > İlişkiler > Evlilik

Uyarılar

hem evlenmek istemek hemde evlilikten korkmak?

İlişkiler ve Evlilik hem evlenmek istemek hemde evlilikten korkmak? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Valla çok kızmışlar:)Annemde,Hayal ablada... Aslına bakarsan haklılar...Ben zaten çalışma yapıcam bu konudaki olumsuzluklarıma...Eft,Deap Peat,Sedona fln...Başlıycam...Aslında başladım bile...Bir listem var bilirsiniz...Olumsuz inançlarımdanda temizlenmem lazım...Onlarıda yaptımmı iyi olacak......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Evlilik telkin cd indir izle İstanbul Evlilik nerededir kimdir Evlilik çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Evlilik hipnoz Evlilik olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Evlilik hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Evlilik kuantum düşünce kitap haberi

hem evlenmek istemek hemde evlilikten korkmak?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17-08-2008, 10:17 PM   #21 (permalink)
Akulina
Guest

Standart Ynt: hem evlenmek istemek hemde evlilikten korkmak?

Valla çok kızmışlar:)Annemde,Hayal ablada...
Aslına bakarsan haklılar...Ben zaten çalışma yapıcam bu konudaki olumsuzluklarıma...Eft,Deap Peat,Sedona fln...Başlıycam...Aslında başladım bile...Bir listem var bilirsiniz...Olumsuz inançlarımdanda temizlenmem lazım...Onlarıda yaptımmı iyi olacak...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 17-08-2008, 10:21 PM   #22 (permalink)
Binbaşı

melodiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,532
469 Mesajinıza toplam 3,122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud of

annem hergün konusunu açmasa belki üstüne düşünebiririm... evlilik korkutucu yada değil mi?ama yok susmuyor hergün aynı konu sanki 22 değil 42 yaşındayım... cık cık cık bak yine sinirlendim.. offf bu konu beni geriyor...

melodiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-08-2008, 10:23 PM   #23 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 46
34 Mesajinıza toplam 231 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
prof19 will become famous soon enoughprof19 will become famous soon enough

Geçenlerde evi aradım ne var ne yok diye konuşuyorduk.
Annem dedi ki :
-"Bir arkadaşım var"
-Eee? dedim.
-"Bir de kızı var avukatmış"
-Haaaaa !
Bana kız bakmaya başlamış eski usulden -mu ha ha haaa...
Baktı ki benden tık yok napsın garibim. Bende ne güzel seviniyordum memlekette kriz var diye üstüme gelmiyorlar. Ben araba alacam diye geziyorum annem de oğluma kız bulacam diye geziyo, keser gibi hep banaaa hep banaaa...

Alt 17-08-2008, 10:50 PM   #24 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

keops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 154
290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light

Alıntı:
kırış Nickli Üyeden Alıntı
Geçenlerde evi aradım ne var ne yok diye konuşuyorduk.
Annem dedi ki :
-"Bir arkadaşım var"
-Eee? dedim.
-"Bir de kızı var avukatmış"
-Haaaaa !
Bana kız bakmaya başlamış eski usulden -mu ha ha haaa...
Baktı ki benden tık yok napsın garibim. Bende ne güzel seviniyordum memlekette kriz var diye üstüme gelmiyorlar. Ben araba alacam diye geziyorum annem de oğluma kız bulacam diye geziyo, keser gibi hep banaaa hep banaaa...

kiris kendi içindeki bu kutuplaşmayı umarım peatlersin
eylenme zamanı değil evlenme zamanı diyor anlaşılan sizinkiler
wave wave wave wave
keops isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-08-2008, 11:11 PM   #25 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
30 Mesajinıza toplam 136 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tulu is an unknown quantity at this point

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
mustang hariç hepinize, çok kızdım..bunlar nasıl sözler öyle...olumsuz millet, biz bir yanınızı düzelteceğiz derken siz diğer bir yandan başka bir şey çıkarıyorsunuz..ayıp valla.. kendi gelişimine bu kadar özen gösteren sizler evlenmiyorsunuz, nerede allahın kazması varsa evlenip, karşımıza kötü evlilik örnekleriyle geliyor..yontulmamış meşe odunlarının bize sunduğu, örneklerin karşılığı sizde olmalı ki..herkes bak insan ne güzel evlilik yürütebiliyormuş desin..ben atakandan evlilik korkusuyla ilgili bir telkin istiyeyim bari..koyalım buraya..dinleyin..ama o zamana kadar yeni blokajlar oluşturmayın..emi..saygılı sevgiler
Hayal ablacım niye kızıyorsun ki!Evlenmek denen olguyu başımıza kim sardıysa, bunun doğru olduğuna bizi kim inandırdıysa ona kızmak gerek diye düşünüyorum ben.Haklısın, yontulmamış, kendi işini yapmaktan aciz(sakın bu sözüme alınmayın ancak çevreme bakınca bunları görüyorum.) Kadınsa çalışma hayatına atılacak cesareti olmayan, kocam getirsin ben yiyeyim telaşında olan, erkekse evim temiz olsun, gömleklerim ütülü, bir de gece bedava aşna fişne.Eeee daha ne ki!Çevremdeki tüm örnekler bunlarken ve internet ortamında karısından veya kocasından çocuklarım olmasa anında boşarım martavallarını dinleyince, insanın ne evliliğe ne de karşısına çıkacak kişilere güveni kalmıyor.Doğru insan diyorlar bunların sayısı az hadi çekim yasası ile çektik diyelim.Bir de "benim, benim " diye aramızda kavga mı edicez güzel ablam.Sen beni tanıyorsun, bazen erkek düşmanı gibi hatta kaynana teröristi gibi konuşmalarımın sebeplerini az çok tahmin ediyorsundur.Yaaaa, bu saçmalığı bizim bilinçaltımıza kim soktu sorarım size.İllede hayatımızda bir çakılı çivi mi olması lazım.Yalnızlık Allaha mahsusmusmuş.Yok yaa, o da bizi yaratmış, çok isteseydi bir eş yaratırdı kendine, niye bizimle uğraşsın ki.Ama bunda bir bit yeniği var biliyorum.Ya bizi birileri kandırıyor, ya da hiçbirşey öğrendiğimiz gibi değil.Belki de bizler arka bahçedeki kümesin içinde yaşayan tavuklarızdır. Aklım almıyor benim niye bir erkeğe ihtiyacım olsun ki!Üremek için mi? (O zaman kontrollü üreyelim. )Hani hayvanlardan farkımız vardı, bizler onlardan farklıydık, biz düşünen hayvanlardık. Düşününce de kına kına geliyor.Benim aklım ermiyor.Sorgulamalarım sürüyor, ömrüm boyunca da sürecek.Ömrüm boyunca sürecek bir şey daha var ki, o da sana olan sevgim ve saygım, ablam benim.
tulu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-08-2008, 11:47 PM   #26 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about

Alıntı:
Kurby Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
Cem_ Nickli Üyeden Alıntı
Eğer korkuyosanız,ruh ikizinizi bulun diye bir script var Atakan bey de onu öneririm super
Ruh ikizimi! dusun İki korkak bir korku filmine yakışır.hahahahahahaha!
Aynı kutuplar birbirini iter.Eş ruh ya da ruh ikizinizi düşünebiliyor musunuz? Kavgasız gürültüsüz bir yaşam ya da daha gürültülü bir yaşam.Kim bilebilir ki?Üstelik eş ruhunun seninle aynı cinsten olmadığını ya da aranızda 100-200 yaş farkı olmadığını nereden bilicez ki!Bu eş ruhlar aynı zamanlarda mı doğuyorlar dünyada.Diyelim ki, oldu.Hadi eş ruhum Çat'ta ise, o zaman ne olacak.(BLOKAAAAAJ!) Üstelik ben isteyecek miyim bakalım, simsiyah bir eş ruh!Allam, bunu neden yaktın, bei tavladın diye sormayacak mıyım!
İyi düşünün derim.Gerçekten iyi düşünün!hahahahahahahahahah!
Saygı duyuyorum ama söylediklerine kesinlikle katılmıyorum aynı kutuplar doğru birbirini iter ama bu öyle bişey değil buradaki ruh ikizinden kasıt seninle aynı düşünen,aynı zevklere sahip vs. geçinebileceğin kişiliklerdir(ama benimle aynı özelliklerde olmasın diyosan orası ayrı)ayrıca eş ruhunuzdan mutlaka 1 tane olacak diye bişereyde yok zaten,belki senin gibi 400.000 tane insan vardır sen sadece bunlardan birisini kendine çekmiş olacaksın örneğin ben kendi kişiliğimle aynı olduğunu düşğndüğüm hem erkek hemde bayan 30-40 tane insan görmüşümdür şimdiye kadar ama kendi kişiliğimde birisini kendime çekmek istiyomuyum?-hayır super çünkü bu bazı eksik gördüğüm noktalarımdan kaynaklanan bişey o nedenle eğer kişiliğinizin partnerinizle aynı olmasını istiyorsanız ben öneririm telkini ama benim gibi partnerininz kendi kişiliğiniz gibi olmasını istemiyosanız iradenizle ilişkiler kurmanızı öneririm sevgiler...

ÖNYARGILARI YIKMAK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA DA ZORDUR - PROF.DR ALBERT EINSTEIN
CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-08-2008, 12:28 AM   #27 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Büyükler kızmakta haklılar da, bizler de genç olarak haklıyız ama. super

Ya bu devirde kolay anlaşılmıyor ki.

Hem geçinmek de çok zor.

E öyle olunca da, ister istemez evlilik korkutucu bir hal alıyor.

Ya, geçen gördüğüm evlilik rüyasının hala etkisindeyim.

Sanki ölüyordum. Kalkınca nasıl sevinmişim gerçek olmadığına.

Bu kafayla nasıl evleneceğim merak ediyorum kendi adıma.

comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-08-2008, 12:50 AM   #28 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about

Bence kasmaya gerek yok arkadaşlar,eğer isteyipte korkuyosanız çekim yasasını uyulayın derim....

ÖNYARGILARI YIKMAK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA DA ZORDUR - PROF.DR ALBERT EINSTEIN
CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-08-2008, 01:00 AM   #29 (permalink)
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point

[b]
bu konuda büyükler ne diyosa dogrduru cünkü biz yeni nesil olarak aklımız 2 karıs degil 2 metre yukarda benim annem ve babam 50 yasın üstünde ikiside biri 56 dogumlu birisi 57 dogumlu . onlar daha lise yıllarında evlenmişler . onlarada soruyorum bazen bu devran ne böyle diye. onlar
sizin anlamıycagınız bi şey saygı ve sevgi diyo .
nasıl anlamyız anne diyorum sen saygı ve sevgi ne ben sana oturup 40 yıll anlatsam anlamazsın ama bi 20 sene evel dogsa idin anlardın belki diyo
Alt 18-08-2008, 01:52 AM   #30 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
13 Mesajinıza toplam 21 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ozgehan is an unknown quantity at this point

cevremden bır kısı cıksın ben ewlendım cok mutluyum gercekten desın bende ewlenıcem soz ama yok malesef 24 yasındayım kucukken ben 26 yasında ewlenıcem derdım sımdı o bıle erken gelıo dusun annemın baskıları offff offfff goruculer kapıda bıde oyle bıse var yaa.bence ewlılık su dunyada alınan ennn ennn onemlı karar.yanı cesaret ıstıyo epey o da bende yok sanırım.ewlılıkle ılgılı olumlu bı parca bıle dusuncem yok.ben ewlenıcem ve mutsuz olucam derı donusum olmayacak degıstırme sansım olmayacak .ewlılıgın anlamı bende bunlar.cekım yasasını kullanıcam tabı kullanmaz mıyım tabı ılla bıgun ewlenıcem ama daha bı 3 senem var. yaa aslında ewlılıgı cok dusunmek kafaya takmamak gerekıyo aslında demı...cunku ben dusundukce kafayı yıyorum

Bookmarks