Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ertelemeyi Bırak (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=253)
-   -   Erteleme Alışkanlığı Telkin İçeriği (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=960)

hayatimdegisti 04-03-2007 10:28 PM

Erteleme Alışkanlığı Telkin İçeriği

You complete what you start. Procrastination is a thing of the past. You see it through. You outline complex tasks. Break them down into manageable segments. Develop a timeline of when to start and when to complete each segment. You put them all together. You complete what you start. The old ways of procrastination, and their underlying causes, are meaningless, unimportant, irrelevant, part of the past. Not now. Not in your future. You are now the type of person that completes what you start. You are now the type of person that makes it happen."

Başladığın işi bitiriyorsun.Erteleme alışkanlığı geçmişte kalan bir şey.Sana karmaşık gelen işlerin bir taslağını çıkarıyorsun.Başedebileceğin parçalara bölüyorsun.Her parçayı Ne zaman başlayıp ne zaman bitreceğin ile ilgili bir zaman çizelgesi hazırlıyorsun.Ve başladığın işi bitiriyorsun.Eski erteleme alışkanlıkları ve bu alışkanlığın altında yatan nedenler senin için anlamsız,önemsiz artık.Onlar geçmişin bir parçası.Şimdinin değil.Gelecekte ki hayatında da erteleme alışkanlığına kesinlikle yer yok.Şimdi başladığı işi bitiren bir insansın.Şimdi eylem yapan birisin.

xenesx 29-12-2007 02:12 AM

Ynt: Erteleme Alışkanlığı Telkin İçeriği

iyide atakan abi neden ilk önce ingilizce yazmışsın sakın ola o duyamadıgımız telkinlerdemi ingilizce dusun,merak ettim inan çok orada yazdıgın yazının yabancı olmasının sebebini

shamanic 03-01-2008 04:19 PM

telkin hazırlamak uzmanlık alanı gerektiren bir konudur..

atakan bey in kullanmış olduğu telkinler bu konu ile ilgili dünyaca ünlü uzmanlar tarafından hazırlanmış olanlardır... super

burada bunları ingilizce olarak kulanmamız yarar sağlamayacağı için türkçeye çevrilmişlerdir... thumbsanim

bilgi olması açısından da ingilizceleri, bilenlerine sunulmuştur... super

actionsmile

noname 24-01-2008 03:37 PM

ben mp3 ü bulamadım erteleme ile ilgili olanı yardımcı olursanız sevinirim ağla

shamanic 24-01-2008 03:59 PM

Alıntı:

nothing Nickli Üyeden Alıntı
ben mp3 ü bulamadım erteleme ile ilgili olanı yardımcı olursanız sevinirim ağla

merhablaar buradan indirebilirsiniz..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...ey-t898.0.html

http://www.dosyalar.hayatimdegisti.c...egisti.com.mp3 ney versionu..

http://rapidshare.de/files/38075092/...i.com.mp3.html doğa sesleri versionu..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...sg4547#msg4547

noname 24-01-2008 04:26 PM

çok sağolun blissy

twelve 06-03-2008 09:25 PM

teşekkürler.

TATAR AKAY 11-05-2008 06:57 PM

çoğunda new age versiyonu yok siteye koymayı düşünüyor musunuz lütfen koyun ben daha yeni başladım ve new age ile başladım öbürlerinde olmadıgı için su versiyonu ile devam etsem olur mu? music45

shamanic 12-05-2008 02:22 AM

merhabalar..

farklı müzik çeşitleri; dinleyenlere alternatif olması sıkılmadan keyifle dinlenebimesi için..
içerikler her çeşitte aynı olduğu için elbette su sesinide dinleyebilirsiniz..

sevgiler.. hismiley

erkan89 08-06-2008 06:09 PM

iyiki buldum bu siteyi herkese önereceğim harika şeyler var umuyorum ki işe yarayacaklar happy6

AZARRATH 30-06-2008 07:36 PM

Merhabalar,sübliminal konusunu araştırırken siteniz karşıma çıktı ooo67 ve aradığım şey burada dedim :)

Özellikle motivasyon,konsantrasyon ve ertelemeyi bırak telkinleri cidden ihtiyacım olan şeyler
Teşekkürler

fhistikh 05-07-2008 11:45 PM

kişiseL qeLişim vazqeçiLmezim.. ama size bir soru soracağım bu dinLEdiqim mp3Lerin içeriğindeki teLkinLerin konuyLa iLgiLi oLup oLmadıqından nasıL emin oLacaqız ?

shamanic 06-07-2008 11:29 PM

merhabalar fhistikh hismiley
benzer sorularına farklı başlıklarda cevap verildi..

telkin metinleri ilgili konunun ana başlığında içerik olarak belirtilmiştir.. pc05

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...uvenli-b269.0/

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...i-t6704.0.html

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...j-t4476.0.html

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...43954#msg43954

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...22026#msg22026

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...21419#msg21419

sevgiler...

visha 21-07-2008 12:09 PM

Merhabalar
Benim merak ettiğim bir şey var.Erteleme konusunda.Ertelemeden kasıt yalnızca yapılması gereken işleri mi zamanında yapmayı sağlıyor.İnsan ilişkilerinde de etkisi oluyor mu.
Mesela patronunla konuşmak istediğin bir şey var yada arkadaşınla sevgilinle ama bir türlü cesaret edip konuşamıyorsun ve direk olarak işin içine erteleme huyu da karışıyor.bunun üzerindeki etkisi nedir.

alakas 10-08-2008 11:44 PM

selamlar actionsmile
ertelemeyi bırak telkinin klasik müzik versiyonunu koyabilmeniz mümkün mü acaba?

cedrus48 11-08-2008 11:26 PM

Ertelemeyi bırak telkininin new age versiyonu eklemeyi düşünüyormusunuz.Varsa buraya eklermisiniz ben bulamadım new age versiyonu nu

erkan7 15-08-2008 11:37 AM

güzel bir telkin...listeme ekliyorum inşallah en kısa zamanda bununda faydasını görürüm.eğer faydasını görürsem kişisel gelişimimi çok hızlandıracaktır.artık ertelemeyeceğim.... derty derty derty art56art56
ayrıca bu güzel sitede emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.çok faydalı şeyler yapıyorsunuz...

ecemyldrm 27-10-2008 04:00 PM

slm
ertelemeyi bırak telkininde indiriyorum ama ses çıkmıyor.
yardım edermisiniz lütfen...

güneysu 16-12-2008 02:40 PM

mp3 leri nasıl indirebilirim

mp3 dosyalarını forumda bulamadım. nasıl indirebilirim yardımcı olur musunuz

Alıntı:

shamanic Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 30017)
telkin hazırlamak uzmanlık alanı gerektiren bir konudur..

atakan bey in kullanmış olduğu telkinler bu konu ile ilgili dünyaca ünlü uzmanlar tarafından hazırlanmış olanlardır... super

burada bunları ingilizce olarak kulanmamız yarar sağlamayacağı için türkçeye çevrilmişlerdir... thumbsanim

bilgi olması açısından da ingilizceleri, bilenlerine sunulmuştur... super

actionsmile

güneysu 16-12-2008 02:57 PM

mp3 dosyalarını sayfada bulamadım bana yardımcı olabilir misiniz

mp3 dosyalarını sayfada bulamadım bana yardımcı olabilir misiniz

shamanic 16-12-2008 04:43 PM

merhabalar .. actionsmile

bu linke tıkladığınızda;
Ertelemeyi Bırak - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

erteleme alışkanlığı ney
erteleme alışkanlığı doğa sesi

diye başlıklar çıkacaktır..

örneğin erteleme alışkanlığı ney e tıkladığınızda ilk mesajın içerisinde yer alan linkleri kullanarak mp3 dosyalarını indirebilirsiniz..

sevgiler..

dragonHeart 30-12-2008 03:43 PM

bu linkler hatalı sanırım.
ben indiremiyorum. erken uyanma dosyasında da aynı sorunu yaşadım.
daha güncel linkler varsa bildirebilir misiniz lütfen?

shamanic 30-12-2008 04:11 PM

merhabalar..

uyarınız üzerine linkleri kontrol ettim.. bir problem gözükmüyor..

rapid linki oldukları için peş peşe indirme işlemi yaptıysanız eğer her 15 dk dan başlayıp git gide artan bekleme süresi verir..

erken uyanma ve ertelemeyi bırak doğa versiyonları için ana linkin altına alternatif link ekliyorum..

indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz ..

sevgiler..

ayhankokoglu 14-02-2009 05:52 PM

ilk dinlediğim andan itibaren sardı içimi.teşekkürler.

germencik2008 07-04-2009 12:05 AM

Cevap: Ynt: Erteleme Alışkanlığı Telkin İçeriği

tesekkur edrım emegı gecen herkese

bebloş 27-04-2009 04:19 PM

Cevap: Erteleme Alışkanlığı Telkin İçeriği

mp3 dosyalarını sayfada bulamadım bana yardımcı olabilir misinizooo67

axxxxa 23-07-2009 10:43 AM

Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 3764)
You complete what you start. Procrastination is a thing of the past. You see it through. You outline complex tasks. Break them down into manageable segments. Develop a timeline of when to start and when to complete each segment. You put them all together. You complete what you start. The old ways of procrastination, and their underlying causes, are meaningless, unimportant, irrelevant, part of the past. Not now. Not in your future. You are now the type of person that completes what you start. You are now the type of person that makes it happen."

Başladığın işi bitiriyorsun.Erteleme alışkanlığı geçmişte kalan bir şey.Sana karmaşık gelen işlerin bir taslağını çıkarıyorsun.Başedebileceğin parçalara bölüyorsun.Her parçayı Ne zaman başlayıp ne zaman bitreceğin ile ilgili bir zaman çizelgesi hazırlıyorsun.Ve başladığın işi bitiriyorsun.Eski erteleme alışkanlıkları ve bu alışkanlığın altında yatan nedenler senin için anlamsız,önemsiz artık.Onlar geçmişin bir parçası.Şimdinin değil.Gelecekte ki hayatında da erteleme alışkanlığına kesinlikle yer yok.Şimdi başladığı işi bitiren bir insansın.Şimdi eylem yapan birisin.

bu telkinin içeriği bu kadarmı? diğerlerine göre çok kısada yaanlışlık olmasın

axxxxa 23-07-2009 11:17 AM

yada aynı içerik tekrarlanıyormu yada müzik yarım kalmasın diyemi uzun yada vb.

kirazz 06-09-2009 02:45 PM

kesinlikle süpersiniz başarılarınızın devamını diliyorum=)

cibabu 16-09-2009 12:31 AM

erteleme alışkanlığı telkinine çok ihtiyacım vardı umarım bu telkinler kısa zamanda etkisini gösterir.Çünkü hayatımda sürekli birşeyleri erteleyip durmaktan çok sıkıldım ve bu bazı konularda yapabileceğim şeylerin önüne geçiyor ne yazık ki.telkinler için teşekkürler blissy

Herr_Mannelig 29-12-2009 01:50 PM

birşey soracağım.konuyla tam alakalı değil ama
telkincd.com sitesinde de ertelemeyle ilgili ücretli telkin satılıyor.burdakiyle ordaki ücretli telkinin ne farkı var?
içeriği farklı olsa bile,burdaki ücretsiz ama neden ücretli satılanı da var?

burdaki ücretsiz telkileri kaldırırsınız diye korktum hepsini indirdim gerçi krz56

0sm4n 19-01-2010 05:12 PM

kendine guven telkinini yaklasık 1 gundur dınlıyorum ve daha atılgan ve dık bır durusum oldugunu fark etmeye basladım cok teskkurler...

karekokkalp 01-03-2010 03:58 AM

merhabalar bu bölümdeki müziklerin hiçbirini indiremedim linkler kırık galiba yardımcı olursanız sevinirim.
şimdiden teşekkürler .

Plastik Cerrah 03-09-2010 12:00 AM

mrb ben hic bir telkin muziginde telkin metinlerini duymadim arkadan kisik sesle geldigini belirtmissiniz ama ben duyamadim.... ben mi yanlis bi sey yapiyorum yoksa normal de duyulmuyormu ve metinleri duymamiz gerekmiyormu onlarsiz sadece muzik dinliyoruz cunku? cevap verirseniz sewinirim.

Plastik Cerrah 03-09-2010 01:20 AM

mrb ben hic bir telkin muziginde telkin metinlerini duymadim arkadan kisik sesle geldigini belirtmissiniz ama ben duyamadim.... ben mi yanlis bi sey yapiyorum yoksa normal de duyulmuyormu ve metinleri duymamiz gerekmiyormu onlarsiz sadece muzik dinliyoruz cunku? Bide muzikleri dinlerken telkin metnini de okumamiz gerekiyor degilmi bunu gunde 1 kez mi yapmamiz gerekiyor yoksa muzik dinledigimiz muddetcemi (ritimli okuma diye yazmissiniz) cevap verirseniz sewinirim.

browser 03-09-2010 01:48 AM

Telkin metinlerini duymana gerek yok..telkin metinleri müzikle örtülmüştür..Amaç bilinç duvarına çarpmadan bilinç altına gidebilmesidir..Telkin müziklerini dinler iken ayrıca metni okumanada gerek yoktur.. konsantire olmanda gerekmiyor...müzik çalar iken başka işlerlerlede ugraşa biliyorsun televizyon izlemek..yada başka bir müzik dinlemek ...kitap okumak gibi...yani telkin müzigini dinler iken özel bir şey yapman gerekmiyor...

brutal31 03-09-2010 11:33 AM

Güzel telkinler bende uymaya calısacağım bakalım değişiklikleri fark edebilecekmiyim. :)

hard1313 16-09-2010 04:51 PM

merabalar bi sorum olacaktı umarım yanıtlarsınız şimdi bu müzikleri dinlioruz telkinlerin içeriği de verilmiş peki o müziğin içine o telkinin verilmedişği ne malum ya başka kötü amaçlı bir içerik aktarılıosa kusura bakmayın bunu nasıl kanıtlayabilirsiniz bu içerikleri kendi dinleyebileceğimiz bi metod varmıdır yani bunu kanıtlamadan dinlenmeside saçmalık bence siz kötüsünüz demiorum ama malum dünya şartları bunlar belki adamın teki bu mizkleri dinleyip bina bombalar nerden bilelim?

caglayanst 25-06-2011 10:17 PM

merhaba ego güçlendirici koruma kalkanı ve ertelemeyi bırak telkin müziklerinizi dinlemeye başladım . bir sorum olacak ben dokuz yaşındaki oğlumla yaşıyorum bu müziklerle oda ister istemez muhatap oluyor. 18 yaş altı ve kişilik gelişmesini tamamlamadığına göre onun için sakıncası var mı? öğretmenim ve oğlumda bende tatilde olduğumuzdan bu müziklerle muhataplığında artış olma durumu söz konusu ... sakıncalı ise önlem alacağım.. ilgilenirseniz sevinirim :) saygılar...

caglayanst 25-06-2011 11:31 PM

Alıntı:

hard1313 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 768714)
merabalar bi sorum olacaktı umarım yanıtlarsınız şimdi bu müzikleri dinlioruz telkinlerin içeriği de verilmiş peki o müziğin içine o telkinin verilmedişği ne malum ya başka kötü amaçlı bir içerik aktarılıosa kusura bakmayın bunu nasıl kanıtlayabilirsiniz bu içerikleri kendi dinleyebileceğimiz bi metod varmıdır yani bunu kanıtlamadan dinlenmeside saçmalık bence siz kötüsünüz demiorum ama malum dünya şartları bunlar belki adamın teki bu mizkleri dinleyip bina bombalar nerden bilelim?

hard1313 arkadaşım benimde bu siteyle tanışıklığım 3-4 haftayı anca bulmuştur. bakış açım ise sizinki kadar negatif değil :) uzun zamandır kendini geliştirme teknikleri ile ilgileniyorum .. meditasyon sahaja yoga ilgi alanlarım içinde .. hemen hepsinde de yöntem farklı olsada amaç aynı.. dolayısıyla telkinin de insan istemiyle inanmasıyla gerçekleşeceğine inanıyorum.. yani ben olumlu duygularla kendimi beslermeye çalışırken bana bombayla insanları öldürmemin telkin edilebileceğini sanmıyorum.. böyle bir şey olsa bile sanırım bilinçaltımda da bir çatışma yaşanır bu da çevrem tarafından algılanır diye düşünüyorum.. ayrıca site kurucularından özür dileyerek nacizane bir düşüncemi dile getirmek istiyorum .. ben bu telkin müziklerini reklam olarak algılıyorum.. örneğin benim için önemli olan ertelemeyi bırak telkin müziğinizi dinleyip ve olumlu sonuç alırsam kendime ait yada bir arkadaşım daha farklı bir sorunda bu bizim için referans olacak ve ücretli yardıma başvurmak isteyebileceğizdir gibi :)saygılar..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:12 AM.