Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Erken ve Zinde Uyanma

Uyarılar

ERKEN VE ZİNDE UYANMA

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Erken ve Zinde Uyanma ERKEN VE ZİNDE UYANMA Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: emrecan_akin Nickli Üyeden Alıntı ben uyuyorum fakat sabaha kadar sanki milyonlarca rüya görüyorum ve asırı yorgun uyanıyorum bunun bir cözümü varmı acaba sizde yoksa pskologa mi gitmem gerekiyor :) 1. Kaç gündür bu telkini dinliyorsunuz? 2. Suçluluk telkini hala ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Erken ve Zinde Uyanma telkin cd indir izle İstanbul Erken ve Zinde Uyanma nerededir kimdir Erken ve Zinde Uyanma çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Erken ve Zinde Uyanma hipnoz Erken ve Zinde Uyanma olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Erken ve Zinde Uyanma hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Erken ve Zinde Uyanma kuantum düşünce kitap haberi

Anketimiz: Kilo verme Telkinini Uyurken Dinledğinizde Sabah Daha Erken ve Zinde Uyanıyormusunuz?
Kesinlikle Farkettim 36 22.93%
Farkettim 32 20.38%
Azda olsa Fark Oluyor 26 16.56%
Uyurken dinlemedim 25 15.92%
Fark Yok 38 24.20%
Katılımcı sayısı: 157. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

ERKEN VE ZİNDE UYANMA

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-12-2011, 03:11 PM   #91 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: ERKEN VE ZİNDE UYANMA

Alıntı:
emrecan_akin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben uyuyorum fakat sabaha kadar sanki milyonlarca rüya görüyorum ve asırı yorgun uyanıyorum bunun bir cözümü varmı acaba sizde yoksa pskologa mi gitmem gerekiyor :)
1. Kaç gündür bu telkini dinliyorsunuz?
2. Suçluluk telkini hala listenizde mi?
3. Listenizde hangi telkinler var?
4.Ne zamandır telkinlerin tamamını dinliyorsunuz?

Telkin listenizi yazarsanız daha iyi dönüt alabilirsiniz. Bu alışma dönemi olabilir. Aşırı fiziksel aktivitelerde bulunmanız buna neden olabilir. Suçluluk telkini de bilinçaltı temizliği aşamasında bol bol tuhaf rüyalar görmenize neden olabilir.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-01-2012, 03:19 AM   #92 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
emrecan_akin is an unknown quantity at this point

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

1. Kaç gündür bu telkini dinliyorsunuz?
2. Suçluluk telkini hala listenizde mi?
3. Listenizde hangi telkinler var?
4.Ne zamandır telkinlerin tamamını dinliyorsunuz?

Telkin listenizi yazarsanız daha iyi dönüt alabilirsiniz. Bu alışma dönemi olabilir. Aşırı fiziksel aktivitelerde bulunmanız buna neden olabilir. Suçluluk telkini de bilinçaltı temizliği aşamasında bol bol tuhaf rüyalar görmenize neden olabilir.
daha önce bir kere telkin dinledim fakat dinledigim telkin in yan etkisi olarak bir rüya gördüm nişanlım bana kötü birsey diyordu korktum ve bıraktım :) suan hicbirsey dinlemiyorum fakat gece yataga girmek istemiyorum inanın sabah dayak yemis gibi kalkıyorum adrenalin dolu sacma sapan bir sürü rüya görüyorum ilginiz için tesekkür ederim
emrecan_akin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-01-2012, 05:46 PM   #93 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Alıntı:
emrecan_akin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
daha önce bir kere telkin dinledim fakat dinledigim telkin in yan etkisi olarak bir rüya gördüm nişanlım bana kötü birsey diyordu korktum ve bıraktım :) suan hicbirsey dinlemiyorum fakat gece yataga girmek istemiyorum inanın sabah dayak yemis gibi kalkıyorum adrenalin dolu sacma sapan bir sürü rüya görüyorum ilginiz için tesekkür ederim
Burada bir çok insan telkinlerin faydasını gördü. Ve siz de bu faydalarıı görmek istiyorsanız dinlemeye devam etmeniz gerekir.

O tuhaf rüyalar bilindışına ittiğiniz bir sürü düşünceden kaynaklanıyor olabilir. Özellikle tvde izlediklerimizi dinlediğimiz şarkılar, hatta yakın çevremizde meydana gelen olaylar, gazateden okuduğumuz haberler hepsi bilinçaltına çok harika malzeme sağlayan kaynaklar. :)) O nedenle özellikle de medyanın bize sundukları konusunda çok dikkatli ve seçici davranmalıyız.

Yine bunların dışında rüyalarımız için kendi düşüncelerimiz, algıladıklarımız, inanışlarımız da önemli. Bu rüyalarla başa çıkmanızın yolu bana göre sizin o rüyaları neden gördüğünüzü anlamanız. Bazen rüyalar çok şey anlatır. Ve nedenleri bulduğunuzda o nedenlerle bir şekilde başa çıkmalısınız.

Rüyalarınızla, olumsuz düşüncelerinizle, bilinçaltınızı işfal eden korkularınızla başa çıkabileceğinize inanıyorum. Bu şekilde her şey daha güzel olacaktır.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-02-2012, 02:40 AM   #94 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 4,279
243 Mesajinıza toplam 1,555 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
derya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the rough

2 ay boyunca hergun sadece yemek yemeye ve 10 dakika ev toplamaya kalktim .Bu surecte perdelerimi hic acmadim.4 gundur telkin dinliyorum ama bu sefer duzenli bir sekilde ve 4 gundur cok erken olmasada zinde uyaniyorum .Butun gun uyudugum koltuga 10 dakika dinlenmek icin oturduguma halen soktayim :)
derya hanim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-02-2012, 02:47 AM   #95 (permalink)
Çevirmen

kutayhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,973
1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kutayhun is on a distinguished road

Alıntı:
derya hanim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
2 ay boyunca hergun sadece yemek yemeye ve 10 dakika ev toplamaya kalktim .Bu surecte perdelerimi hic acmadim.4 gundur telkin dinliyorum ama bu sefer duzenli bir sekilde ve 4 gundur cok erken olmasada zinde uyaniyorum .Butun gun uyudugum koltuga 10 dakika dinlenmek icin oturduguma halen soktayim :)

daha iyi olacak hanımefendi emin olun.. 2 hafta bir dinleyin... bomba olacak...
yanına egogüven güçlendirici ekleyin çok daha iyi olur emin olun....
Alt 20-02-2012, 10:31 PM   #96 (permalink)

Tesekkür: 7
9 Mesajinıza toplam 14 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
seldan is an unknown quantity at this point
Exclamation Cevap: ERKEN VE ZİNDE UYANMA

Alıntı:
neseli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlarım ben artık uyanamıyorum yaa 10 saat 12 saat ömrüm yatakta geçior saatleri kuruyorum dakikalarca alarmlar çalıyor ama nafile.eskiden ortalama 6 saat uyurdum ki amacım da bu zamanı biraz daha kısmaktı fakat daha da arttı.Öğrenciyim ve sınav haftaları kalkıyorum ama yine eski performansımdan uzağım.Sınav haftalarında bile gece iki sabah yedi kalkabiliyorken son sınav zamanında bu da olmadı.Ne yapmam gerek kendimi bu konuda çok kasıyorum.bi fikri olan var mı?
bir fikri olan var mı demişsin.cevapsız kalmanı istemedim.önemsenmemem duygusunu yaşamanı istemedim.ben fikrimi yazayım sana.bakk..atakan bey kilo verme scriptini gece uyurken dinlerseniz erken kalkmaya da yardımcı oluyomuş.artı benim bir tecrübem var.onu da sana aktarayım.tibetin gençlik pınarı ....tibet ayinleri.bir ara tembellik yapmayıp onları düzenli uygulamaya başlamıştım.elimde olmadan erken uyanıyodum.onu da dene.madem öğrencisin ve uyanık kalmak istiyosun.ben de ameliyattan sonra yapmamaya başladım.hem bu u tibet ayinlerini hem de scriptleri birlikte yürütmeyi düşünüyorum.incele netten.birlikte daha hızlı olursun.allah zihin açıklığı versin
seldan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-05-2012, 02:58 PM   #97 (permalink)
Teğmen

Mutluluk Perisii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 101
41 Mesajinıza toplam 83 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Mutluluk Perisii is an unknown quantity at this point

Ben uyurken dinlemiyorum ancak yinede erken ve zinde kalkıyorum ;)
Alt 30-08-2013, 05:51 PM   #98 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 43
17 Mesajinıza toplam 23 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Zakoreus is an unknown quantity at this point

e ben de erken uyanmak zinde uyanmak istiyorum ama kilo vermeye ihtiyacım yok hatta alıcam kasla birlikte body le :)
Zakoreus isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks