Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Yaşam > Engelli Hayat

Uyarılar

Sen Bir Meleksin

Yaşam ve Engelli Hayat Sen Bir Meleksin Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Sen Bir Meleksin Herkesten geç gelirsin okulundan evine… Herkesten erken kalkmalısındır yetişmek için ilk derse. Merdivenleri çıkamazsın yalnız başına… Oynayan arkadaşlarına uzaktan bakarsın, el sallayarak... Teneffüsleri sınıfta geçirirsin genellikle… Kalemle yazı yazamazsın ellerine söz geçiremediğin için… Derslerinden geri kalırsın bu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Engelli Hayat telkin cd indir izle İstanbul Engelli Hayat nerededir kimdir Engelli Hayat çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Engelli Hayat hipnoz Engelli Hayat olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Engelli Hayat hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Engelli Hayat kuantum düşünce kitap haberi

Sen Bir Meleksin

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-11-2010, 07:06 PM   #1 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Sen Bir Meleksin

Sen Bir Meleksin

Herkesten geç gelirsin okulundan evine… Herkesten erken kalkmalısındır yetişmek için ilk derse. Merdivenleri çıkamazsın yalnız başına… Oynayan arkadaşlarına uzaktan bakarsın, el sallayarak...

Teneffüsleri sınıfta geçirirsin genellikle… Kalemle yazı yazamazsın ellerine söz geçiremediğin için… Derslerinden geri kalırsın bu yüzden… Öğretmenlerin ilgilenmez seninle… Yine de okulunu seversin, arkadaşlarını da. Senin yapamayacağın hareketler var diye beden eğitimi dersinde yalnız başına oturturlar seni… Yüreğini de, tutmayan ayakların gibi tutmuyor zannederler... Sen yine de aldırmazsın olanların hiçbirine.. Taa Erzincan’dan görülecek kadar kocaman bir gülümseme var yüzünde… Taa Edirne’den hissedilecek kadar büyük bir mutluluk var kalbinde. Okuma aşkın herkesi neşelendirmekte… Sen ne harika bişeysin çocuk.

Fizyoterapistinle çekişirsin bazen kahkahalar atarak… O da olmasa sözünü dinlemeyen bacakların seni hiç taşımayacak.. Ama kızdırır yine de bu kadar canını yakarak, bütün gün çalışmayan yarı canlı adalelerini gererek... Aslında seni kızdıran fizyoterapistin değil, tutmayan bacaklarındır belki ama… Hiç mi şikayet etmezsin şu adaletsiz hayattan sen çocuk... Yüzündeki kaybolmayan gülücük mutluluğun resmi mi?… Gülümserken büyüyorsun çocuk, söz dinlemeyen bacak kaslarının tersine… Ne güzel bir ruhun var öyle…

Hasta olan biz miyiz yoksa sen misin bilemiyorum… Seni gördükçe yüreği açılıyor insanın, geniş ufuk gibi... Sen güzel günleri bize açtın bugün iyice. Bizlerinse güneş görmeyen yürekleri var, sağlam bassa da ayaklarımız… Adım atıyoruz biz yollarda, ama senin attığın mutluluk adımlarına yetişemiyoruz koşabilen sağlam bacaklarımızla da… Ya bir de yürekten engelli olmasaydık da senin gibi olsaydık? Ahlar vahlar hangimize daha çok yakışır acaba?

Seni okula hazırlıyor annen her gün… Tekerlekli sandalyeni taşırken belini incitmiş bir gün… Ama of bile demiyor hiç ve yüreği senin için çarpıyor... Senin bir gülümsemen yetiyor ona, ağrı sızı bitiyor. Gördüm bugün ben de seni, duymuştum methini… Aydınlattın yüreğimi, örümcek tutmuş kalbimi... Günlerce gün ışığına bedel bir büyük damla gözyaşı döküyorum makus talihine… Birgün yenebileceğini bilerek de seviniyorum içten içe… Hangimize daha fazla üzülmeli acaba, bakınca yaşama tutunma azmine ve bizim içimizi çürüten küçük mutsuzluklarımıza…

Okulundaki “bazı” sevgili öğretmenlerin diğer öğrencilerden daha fazla yardıma ihtiyacın olduğunu bile bile sana farklı muamele edemeyeceklerini söylemişler anneannene.. Eminim onların bu tercihine teşekkür edeceksin ileride, kirletmedikleri için ruhunu o değerli bilgileriyle… Çünkü senin tek başına taşıyamadığın bedeninin yanında, onların taşıyamayacakları günahları var kimbilir, bugün sana yüklemek istedikleri… Annen öğretmenlerini devletin üst kurumuna şikayet edince birden değişivermiş o kaprisli tavırları… Ama yine de bütün o toplu çalışmaları senin tek başına çıkmakta zorlandığın en üst katlara almayı tercih etmişler… Yalnız bırakıvermişler seni koca sınıfta bir başına… Yine de gülümsüyorsun kocaman… Ne kadar büyük bir yürek var sende, seni anlayamayan sevgi engellileri bile içine alan… Nasıl bir yaşama sevinci bu sendeki... Birazını versene sevgili öğretmenlerine, ve bizim gibi mutlu olma engellilere… Daha ne söyliyeyim senin için bilmiyorum sevgili küçük kız. Ufacık yüreğine dünyaları doldurmuşsun sen, bizi utandıracağını bilemeden… Allah’ın bir hikmeti sanırım görebilmek seni, bu diyardan gitmeden… Ve öğrenmek senden hayatın sihrini…

Gözlerine bakan iyice anlıyor içindeki güzelliği ama ayaklara bakarmış ya düşman olan… Onlar hiçbirşey göremiyorlar, gözlerindeki perdeleri kaldırmadan…

Yüzündeki kocaman gülümseme, sesinde kimseyi umursamayan neşeye karışıyor. Seninle daha bugün tanıştım ama sanırım hatırlayacağım gün’ler’ce… Sevgiyle kal diyemem çünkü sende var bolca... Bizlere de öğret yürüyemeden uçmayı sevgili çocuk… Hangi katından düştün göğün de incittin onları? Çooook yukarıdan olmalı…

Can Duman

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 22-11-2010, 07:11 PM   #2 (permalink)
Moderator

KusadasiComputer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,447
274 Mesajinıza toplam 927 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Sen Bir Meleksin

Cok guzel bir yaziydi hickira hickira aglayasim geldi.
KusadasiComputer isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-11-2010, 10:11 PM   #3 (permalink)
Yüzbaşı

matri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,012
541 Mesajinıza toplam 1,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
matri has a spectacular aura aboutmatri has a spectacular aura aboutmatri has a spectacular aura about

cok guzeldi tesekkurler
Alt 22-11-2010, 10:18 PM   #4 (permalink)
Teğmen

blbck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 320
74 Mesajinıza toplam 338 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
blbck will become famous soon enoughblbck will become famous soon enough

Harika bir yazı. Bazı insanların duygularını ve düşüncelerini bu kadar güzel bir şekilde yazıya dökebilme yeteneklerine hayaranım.
Alt 23-11-2010, 11:01 AM   #5 (permalink)
bigokyanus
Guest

Eğer bu Ayşe Arman'ın köşesinde bahsettiği Melek'se malesef vefat etti çok üzüldüm , ağlamamak için zor tuttum kendimi ...
Dilerim öteki Melek'ler bir an evvel sağlığına kavuşur ve biz sevgi engelli insanların yüreğini ısıtırlar...
Hepsine acil şifalar diliyorum içinde de minik Ecrin ve Mert'e... Rabbim onları sevdiklerine bağışlasın.
Alt 23-11-2010, 11:02 AM   #6 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Beğenmenize sevindim. Gerçekten çok güzel yazılmış. Özellikle son cümlelerden çok etkilendim ben de.

Bu konularda hep duyarlı olmak gerektiğinden bahsediyoruz ancak kendimiz ne kadar duyarlıyız? Bunu dönüp bir düşünmemiz lazım. Ben duyarlıyım valla dedikçe bir daha dönüp düşünmemiz lazım.

Yazıda bazı öğretmenler eleştiriliyor. Ben de bir öğretmen çocuğu olduğum için az çok biliyorum. Bu tür tavırlar var mıdır bilemiyorum ama öğretmenler başlangıçta sınıflarında böyle bir öğrenci olmasını bile istemiyorlar. Ondan hep babama verilir bu öğrenciler. Sadece yürüyemeyen değil. Şu cam çocuklar var ya aynısı onlar için de geçerli. Ya da herhangi bir takım rahatsızlığı varsa...

Özellikle ilköğretimde çocuğun tuvaleti geldiği zaman onunla ilgilenmeniz gerekir. Ya da bedenine bir zarar gelmesin diye devamlı gözetim altında bulundurmanız gerekir. Bu da büyük bir sorumluluktur. Herkes sorumluluk alamaz elbette. Aileler güvenerek çocuklarını emanet ediyorlar. Buna layık olmak gerekir. Bu tür özel durumlarda kesinlikle ekstra özen gösterilmesi gerekir. Bu da bir gerçek. Öyle olunca da acımak olarak görünüyor. Halbuki hiç alakası bile yok.

Sevgilerimle.
Alt 23-11-2010, 11:15 AM   #7 (permalink)
Teğmen

daktilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 332
91 Mesajinıza toplam 373 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
daktilo is an unknown quantity at this point

Allah hepsinin yardımcısı olsun...
Alt 06-09-2012, 01:03 AM   #8 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,794
728 Mesajinıza toplam 2,085 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
acemisirine is an unknown quantity at this point

muhtesem bir paylasim.. özenle secilmis konu..

ENGEL GÖREN VARMI??? yok.. olmamali da..

hepimiz biriz.. birbirimizi ayni görebilmek, anlayabilmek ve sayabilmek temennileri ile..
acemisirine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil