Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ego(Güven)Güçlendirici (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=241)
-   -   Ego Güçlendirici Su Versiyonu (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=2165)

çok_mutlu:) 02-12-2009 06:24 PM

Cevap: Ego Güçlendirici Su Versiyonu

ben sadece su sesi duyuyorum bendemi sorun var ses yok telkin sesli olur telkin edecek bir kelime dahi yok

BaCaKsıZ 02-12-2009 09:18 PM

Telkin sesleri bilinçaltının duyacağı şekilde ayarlandığından duyulmayabilir.

hemahenk 04-12-2009 12:19 AM

merhabalar... ben bugün öğrendim bu siteyi ve ilk bugün dinlemeye başladım telkinleri. bir kaç saattir dinliyorum ve galiba vücudum buna tepki vermeye başladı bile.kafamın sağ tarafında tam anlatamayacağım sanki uzun süre bir şeye kafa yorunca oluşan (ağrıda diyemem) karıncalanma hissine benzer bir şey oluştu... ama nedense düşüncelerim bir kaç saat öncesine göre daha berrak gibi hissediyorum... sıkılmıyorum dinlerken.. düşünmüyorum.. acayip bir duygu..

hayatımın zor bir dönemindeyim umarım faydası olur... ve bende bunu burada sizlerle paylaşırım...

pinnko 04-12-2009 11:07 PM

Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 528504)
Daha önce bu konu ile ilgili verdiğim yaniti tekrar ekliyorum

Orada söylenen cümle haftalar aylar ve yıllar boyunca diye devam ediyor..
Yani telkinlerin pozitif etkilerinin uzunca bir süre devam edeceği belirtliyor..
"Bu telkinler zihninin bilinçaltı kısmında gömülü olduğundan her zaman varolacak (stay yerine varolacak)… haftalar, aylar ve yıllar boyunca …aynı büyük etkiyle çalışmaya devam edecek… geleceğe olumlu adımlar atmaya devam ettikçe…. Onlar (telkinler) içsel gerçekliğinin çok daha büyük bir parçası haline gelecek. "

Haftalar denilirken vurgu yapilmiş ve uzatılmış.Orada ki haaa sesini siz ahhh diye duymuş olabilirsiniz yada farklı benzetmeler yapabilirsiniz.

Merhaba
Ben sürekli su sesi-doğa versiyonlarını dinliyorum.Evet doğru benimde dikkatimi çekti aynı bağırma sesi. Başka bir yerde sanırım bir bayan sesi gibi geliyor.Yukarıda mesajı okuyunca soru işareti dağıldı.Teşekkür.

kanka24 13-12-2009 02:10 PM

Bunu ne kadar dinlemeliyiz genel bir süresi saati varmı söylermsiniz...

mustafa_er_2 26-12-2009 12:39 PM

seminerden sonra dinliyorum ve müthiş faydasını gördüm

mustafa_er_2 26-12-2009 12:40 PM

arkadaşım dinleyebildiğin kadar dinle aylardır dinleyenler var!

hndcr 27-12-2009 03:08 PM

Ben indirdim.Çok güzel.Çok çok teşekkür ederim...Günde 8 saat dinlemeye çalışıyorum.

czna 04-03-2010 03:20 AM

merhaba. yaptığınız çalışmaları takdir ediyorum. internette farklı birşey ararken subliminal olaylara rastladım, ordan ora ordan oraya derken sitenizde takıldım ilk defa karşılaşıyorum böyle bir olayla mp3 leri indirdim, fakat aklıma takılan şu ; bunları kendinizmi hazırladınız. 2. olarak bunların içerisinde bizim kulağımızla duyduğumuz fakat algılayamadığımız sesler mi var( 8 desibel). 3. olarak böyle sesler varsa bu sesler türkçemi yani bunlar alıntıysa ingilizce olduğunu tahmin ediyorum.4 olarak eğer ingilizceyse bilinçaltımın ingilizce bilme olasılığı nedir? yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

czna 04-03-2010 09:44 AM

Merhaba;

Forumu biraz araştırınca cevapları buldum. Aramadan konu açtığım için özür dilerim. Normalde birçok forumda böyle konular açtığım zaman düzeltme ihtiyacı hissetmemişimdir, ama şimdi düzeltmek istiyorum. Buradan indirdiğim mp3 leri 1 güne yakındır dinliyorum ve kendimi farklı hissediyorum. Sadece 2 saat uyumama rağmen uykum yok ve çok zindeyim. Teşekkürler.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:19 AM.