Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Eğitim Seminerlerimiz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=496)
-   -   Konya'da Tv Programımız Var :) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=128881)

hayatimdegisti 08-01-2009 03:00 AM

Hayırlı olsun...Özellikle Mehmet bey ile görüşmek güzel olacak..Kendisi ile en son Ankara'da görüşmüştük burada ki yazıları gibi sıcak kanlı ve sempatik bir kişiliği var...

Bir daha ki Ankara toplantımıza katılırsa Ankara da ki üyelerimiz de tanımış olurlar.Ben zaten toplatıya ilk gittiğimde Mehmet bey'i
bymehmet'i sormuştum tam da tahmin ettiğim kişi çıkmıştı...

CeM 08-01-2009 02:44 PM

Farklı illerde yaşayanlar youtube'dan mı izleyecek? :)

comte 08-01-2009 07:45 PM

Konya'da şubat ayında yapılacak olan programda;

Atakan Bey ve Keops katılımcı olarak katılacaklar, sohbet tarzında, genel bilgilendirme amaçlı programlar olacak.

Konya TV'de, 12 Şubat 2009 Perşembe günü, Sevde Şişman'ın hazırlayıp sunduğu Kum Saati adlı program, canlı yayın olacak ve yaklaşık 1 buçuk saat sürecek. Yılların programcısı Sevde Hanım'ın programı, Konya'da, yıllardır süren ve izlenen bir program. Sevde Hanım, araştırmacı ve kültürlü bir programcı. Program eminim çok güzel geçecek.

Yine KTV'de, Sevde Hanım'ın programının akabinde, Fatma Hanım'ın sunduğu, Uğur Böceği adlı program, canlı olacak ve yaklaşık 1 saat sürecek. Fatma hanım, 50 yaşında, kültürlü ve yıllardır programcılık yapan, çok değerli bir Ablamız. Bu programın da çok güzel geçeceğine eminim.

Yerel TV'ler olduğu için, uydudan izleme şansımız yok. Fakat, yayınların birer CD'sini Atakan Bey ve Keops'a vereceğimiz için, sitede yayınlayıp yayınlamamak tabi ki onların kararı olacak.

Konya'da yine bir gazetede, ropörtaj şeklinde bir haber için görüşmelerim olacak. Konya'ya özel bir haber sitesinde de aynı tarzda haber yapılacak.

Ayrıca, Konya'da bir seminer hazırlığı içindeyiz. Netlik kazanması, katılımcı sayısına göre belirlenecek ve katılımcıların yeterli olmasından sonra, 15 Şubat Pazar günü de, daha önceden belirleyeceğimiz güzel bir yerde Yine, Keops'tan;

Atakan Bey'in, Sevgili Shamanic ve Belgin'in de katılacağı güzel bir seminer verilecek. Bu semirle ilgili, Sadece Konya'dan değil, çevre illerden, hatta Türkiye'nin bütün illerinden katılmak isteyen arkadaşlarımız, lütfen, bizimle irtibata geçsinler. Katılımlarınızdan dolayı mutlu oluruz.super

Yer, ücret gibi konular, katılımcıların kesinleşmesinden sonra belli olacak.

Hepiniz davetlimizsiniz.art56art56

Atakan Bey, Shamanic, Keops ve Belgin de farklı illerden katılacakları için teşekkür ediyorum.

Gönül sohbet ister kahve bahane. Burada, küçük ve güzel bir de toplantı yapmış olacağız.956k

Atakan Bey, düşünceleriniz ve iltifatlarınız için de çok teşekkür ediyorum.sung66

Forum ve sizler adına bişeylerde katkım olduysa ne mutlu. Burada sizler ve sıcak kanlı bütün birbirinden değerli arkadaşlarla dostluğumuzdan dolayı asıl ben teşekkür ederim.

Şimdilik bu kadar..super

teoman_ 09-01-2009 12:19 AM

konyada böyle bir organizasyonun yapılacak olması güzel birşey.
programı bende takip etmeye çalışıyım. eğer haber için gazete ayarlanmadıysa ben bu konuda yardımcı olabilirim. birkaç tanıdığım var :)

SinanATASOY 09-01-2009 07:41 AM

İmkanı olan programı kaydedip ulaşabileceğimiz bir yere yüklerse mutlu oluruz

comte 18-01-2009 04:13 PM

Hazır sitede Konya ile ilgili konu açılmışken, Konya'nın meşhur Dalga Dublaj Takımının Beyaz Show için yaptığı bir zamanların meşhur filmi Kara Şimşek filmine yapılan bir dublajı paylaşayım dedimsevincli

Dublajlar, Konya şivesine, örf ve adetlerine göre hazırlanmıştır. İki kardeşin tamamen hobi amacıyla yaptığı ticaret amacı olmayan tamamen hobiden ibaret olan bir teknik uygulamadır.

Bir çok ulusal kanala ve ünlülerin programlarına konu olan, bir çok oscarlı Hollywood filmlerine ve oyuncularına yapılan dublajlardan küçük bir tanesi :)

(Youtube Videosu)

Kara Şimşek 1 Dublajı:

Okumayacaksan Söyle !

Beyaz Show'da yayınlanan onaltıncı özel dublajımız.

Konusu : Baştan beri modifiye araba merakından dolayı kızan babası, eski defterleri karıştırıp, oğlunun sönük okul günlerini gözünün önüne getirir.. Oğlu da durum karşısında her zaman ki gibi beyin fırtınası yapınca ortalık cereyan yapar!!

Yayın Tarihi : 9 Şubat 2007 Cuma

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=97YRZFDhACo"]YouTube - Beyaz Show Şom Ağızlılar Kara Şimşek Dublajı 1[/ame]

yeni bir hayat 18-01-2009 04:19 PM

Çok hoş gerçekten Mehmet,y789

Beyaz showda izleme imkanım olmamış bunu,Konya şivesi de yakışmış hani..sevincli

Sayende youyube videolarını da izleyebiliyorum artık..

Teşekkürler..actionsmile

comte 18-01-2009 04:55 PM

Bunlar gene kısa olanlar. Daha bir çok dublajları mevcut. Sitelerinden izleyebilirsin. www.aktuelnet.net.

Bu da başka bir Beyaz Show dublajı.İhtiyar.y789

Şom Ağızlılar Sezon 2:

İhtiyar - Dalga Dublajı

Yapım : Üsame ve Sadık Ağırbaşlı

Yapım Tarihi : 7 Mart 2008

Beyaz Show'un konuğu, Gülben Ergen isimli şarkıcı olduğu için konuda bu doğrultuda hazırlandı.

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=V-5VTa5DEVo&feature=related"]YouTube - İhtiyar - DDT[/ame]

Belgin ∞ 11-02-2009 09:25 PM

Atakan Bey ve Sevgili Keops' a yarınki programlarında başarılar diliyorum efenim y789

İnternetten izleme fırsatımız olmasada videoları çok büyük bir merakla bekliyor olacağım. Gönlüm sizlerle, yarın sık sık ararım artık sevincli

Hayırlı başarılar smil56

(böyle bir replik vardı filmlerin birinde çok gülmüştüm) y789

Sevgiler. (Etli ekmek getirmeyi unutmayın valla karışmam :) )

gizkudra 12-02-2009 01:42 AM

sitemiz çokkkk ünlü olacak heyecanlandım bak şimdiiiiiiii..darısı buyuk kanallara..:))basarılar..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:55 AM.