Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Eğitim Seminerlerimiz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=496)
-   -   Konya'da Tv Programımız Var :) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=128881)

Belgin ∞ 06-01-2009 06:37 PM

Konya'da Tv Programımız Var :)

Arkadaşlar arka arkaya haberlerle tekrar beraberiz sevincli

Artık il il gezmeye başlamışken hazır, Türkiye'nin en büyük yüzölçümüne sahip Konya'ya gitmemek ayıp olurdu y789

Sevgili ByMehmet'in önderliğinde Konya'da yerel bir televizyonda tv programı hazırlığı içerisindeyiz.

Atakan Bey'in ve Sevgili eğitmenimiz Keops'un katılacağı 2 ayrı programda forumumuz adına gerçekleşecek ilk canlı yayına imza atmış olacağız. 956k

Son ayarlamalarla tarihimizi belirledik.12 Şubat

Ayrıca katılım dahilinde 15 Şubat Pazar günü yapılacak olan bir seminer de gündemde.Katılımlarla netlik kazanacak olan seminerimizin içeriği şu şekilde olacaktır.

Harika bir seminere 7 saatte yaşamınızı değiştirmeye hazır mısınız

*
Atakan Bey'den Subliminal Telkinler hakkında tüm sorularınıza yanıt bulacağınız bir seminer.Subliminal Telkin Cd Hediyeli.
Bu seminere katılanlar müzikle telkin dinleyerek nasıl daha iyi mutlu güvenli olunabileceğini öğrenecekler.

*Keops'tan (Abdullah bey) katılımcıların talebine göre belirlenecek Eft, Deep Peat veya Nlp semineri.Mucize tekniklerle yaşamınızı değiştirmek sizlerin elinde.
Duygusal arınma tekniklerini uygulamaları ile öğrenin uygulayın sıkıntılarınızdan kurtulun.

*Shamanic'ten (Özlem hn) Bolluk ve Bereket'i yaşamınıza tezahür ettirebilmeniz için gereken ana başlıklar.
Bolluk bereketi yaşamınıza çekmeniz için neler yapmalısınız püf noktaları öğrenin.
(Katılımcılar yanlarında sürekli olarak taşıdıkları bir objeyi getirirlerse (özellikle yeşim, akik, kuarz v.b. gibi taşlar) özel bolluk bereket enerjisi ile programlanacaktır.)

Ayrıca bolluk ve bereket meditasyon cd si verilecektir.Böylece öğrendiklerinizi daha kolay hayata geçirebileceksiniz.

Sevgiler.

Pamukk 06-01-2009 08:38 PM

Ay harika ,muhteşem,inanılmazzzzz!!!!!! sevinclisevincli

Kelime bulamıyorum çoooooooooook sevindimmm mükemmel haberler bunlar!!!

Bu sene site için çok güzel başladı ,herşey harika olacak blissy

MuminOKAN 07-01-2009 09:26 AM

çok güzel haberler bunlar :)
2009 çok güzel geldi ve böyle de devam edecek...
inanıyorum.

SinanATASOY 07-01-2009 10:10 AM

Darısı Ulusal TV'nin başına...

cicero 07-01-2009 12:05 PM

Tam da Konya' ya ne zaman yolunuz düşecek diye sormak vardı niyetimde. :)
Çok güzel bi haber oldu. Merakla ve sabırsızlıkla bekliyorum.

Çalışmalarınızda başarılar..

peryal1 07-01-2009 02:25 PM

lütfen konyaya gelince bizi bilgilendirin kaçırmak istemiyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum

melodiss 07-01-2009 07:45 PM

Ne güzel...956k

yeni bir hayat 08-01-2009 01:12 AM

harika bir haber, darısı diğer büyük kanalların başına..Böylece daha çok kişi bizlerin farkında olacak..

Belgin ∞ 08-01-2009 01:17 AM

Evet hadi bakalım hayırlısı.

2009 un bize çok uğurlu geldiği kesin.Ben dev kanallar için de çekimler yapmaya başladım :) 956k

Bence herkesin bizleri tanımaya hakkı var y789

yeni bir hayat 08-01-2009 01:20 AM

Alıntı:

redflowers Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 223846)

Bence herkesin bizleri tanımaya hakkı var y789

bence de y789

hayatimdegisti 08-01-2009 03:00 AM

Hayırlı olsun...Özellikle Mehmet bey ile görüşmek güzel olacak..Kendisi ile en son Ankara'da görüşmüştük burada ki yazıları gibi sıcak kanlı ve sempatik bir kişiliği var...

Bir daha ki Ankara toplantımıza katılırsa Ankara da ki üyelerimiz de tanımış olurlar.Ben zaten toplatıya ilk gittiğimde Mehmet bey'i
bymehmet'i sormuştum tam da tahmin ettiğim kişi çıkmıştı...

CeM 08-01-2009 02:44 PM

Farklı illerde yaşayanlar youtube'dan mı izleyecek? :)

comte 08-01-2009 07:45 PM

Konya'da şubat ayında yapılacak olan programda;

Atakan Bey ve Keops katılımcı olarak katılacaklar, sohbet tarzında, genel bilgilendirme amaçlı programlar olacak.

Konya TV'de, 12 Şubat 2009 Perşembe günü, Sevde Şişman'ın hazırlayıp sunduğu Kum Saati adlı program, canlı yayın olacak ve yaklaşık 1 buçuk saat sürecek. Yılların programcısı Sevde Hanım'ın programı, Konya'da, yıllardır süren ve izlenen bir program. Sevde Hanım, araştırmacı ve kültürlü bir programcı. Program eminim çok güzel geçecek.

Yine KTV'de, Sevde Hanım'ın programının akabinde, Fatma Hanım'ın sunduğu, Uğur Böceği adlı program, canlı olacak ve yaklaşık 1 saat sürecek. Fatma hanım, 50 yaşında, kültürlü ve yıllardır programcılık yapan, çok değerli bir Ablamız. Bu programın da çok güzel geçeceğine eminim.

Yerel TV'ler olduğu için, uydudan izleme şansımız yok. Fakat, yayınların birer CD'sini Atakan Bey ve Keops'a vereceğimiz için, sitede yayınlayıp yayınlamamak tabi ki onların kararı olacak.

Konya'da yine bir gazetede, ropörtaj şeklinde bir haber için görüşmelerim olacak. Konya'ya özel bir haber sitesinde de aynı tarzda haber yapılacak.

Ayrıca, Konya'da bir seminer hazırlığı içindeyiz. Netlik kazanması, katılımcı sayısına göre belirlenecek ve katılımcıların yeterli olmasından sonra, 15 Şubat Pazar günü de, daha önceden belirleyeceğimiz güzel bir yerde Yine, Keops'tan;

Atakan Bey'in, Sevgili Shamanic ve Belgin'in de katılacağı güzel bir seminer verilecek. Bu semirle ilgili, Sadece Konya'dan değil, çevre illerden, hatta Türkiye'nin bütün illerinden katılmak isteyen arkadaşlarımız, lütfen, bizimle irtibata geçsinler. Katılımlarınızdan dolayı mutlu oluruz.super

Yer, ücret gibi konular, katılımcıların kesinleşmesinden sonra belli olacak.

Hepiniz davetlimizsiniz.art56art56

Atakan Bey, Shamanic, Keops ve Belgin de farklı illerden katılacakları için teşekkür ediyorum.

Gönül sohbet ister kahve bahane. Burada, küçük ve güzel bir de toplantı yapmış olacağız.956k

Atakan Bey, düşünceleriniz ve iltifatlarınız için de çok teşekkür ediyorum.sung66

Forum ve sizler adına bişeylerde katkım olduysa ne mutlu. Burada sizler ve sıcak kanlı bütün birbirinden değerli arkadaşlarla dostluğumuzdan dolayı asıl ben teşekkür ederim.

Şimdilik bu kadar..super

teoman_ 09-01-2009 12:19 AM

konyada böyle bir organizasyonun yapılacak olması güzel birşey.
programı bende takip etmeye çalışıyım. eğer haber için gazete ayarlanmadıysa ben bu konuda yardımcı olabilirim. birkaç tanıdığım var :)

SinanATASOY 09-01-2009 07:41 AM

İmkanı olan programı kaydedip ulaşabileceğimiz bir yere yüklerse mutlu oluruz

comte 18-01-2009 04:13 PM

Hazır sitede Konya ile ilgili konu açılmışken, Konya'nın meşhur Dalga Dublaj Takımının Beyaz Show için yaptığı bir zamanların meşhur filmi Kara Şimşek filmine yapılan bir dublajı paylaşayım dedimsevincli

Dublajlar, Konya şivesine, örf ve adetlerine göre hazırlanmıştır. İki kardeşin tamamen hobi amacıyla yaptığı ticaret amacı olmayan tamamen hobiden ibaret olan bir teknik uygulamadır.

Bir çok ulusal kanala ve ünlülerin programlarına konu olan, bir çok oscarlı Hollywood filmlerine ve oyuncularına yapılan dublajlardan küçük bir tanesi :)

(Youtube Videosu)

Kara Şimşek 1 Dublajı:

Okumayacaksan Söyle !

Beyaz Show'da yayınlanan onaltıncı özel dublajımız.

Konusu : Baştan beri modifiye araba merakından dolayı kızan babası, eski defterleri karıştırıp, oğlunun sönük okul günlerini gözünün önüne getirir.. Oğlu da durum karşısında her zaman ki gibi beyin fırtınası yapınca ortalık cereyan yapar!!

Yayın Tarihi : 9 Şubat 2007 Cuma

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=97YRZFDhACo"]YouTube - Beyaz Show Şom Ağızlılar Kara Şimşek Dublajı 1[/ame]

yeni bir hayat 18-01-2009 04:19 PM

Çok hoş gerçekten Mehmet,y789

Beyaz showda izleme imkanım olmamış bunu,Konya şivesi de yakışmış hani..sevincli

Sayende youyube videolarını da izleyebiliyorum artık..

Teşekkürler..actionsmile

comte 18-01-2009 04:55 PM

Bunlar gene kısa olanlar. Daha bir çok dublajları mevcut. Sitelerinden izleyebilirsin. www.aktuelnet.net.

Bu da başka bir Beyaz Show dublajı.İhtiyar.y789

Şom Ağızlılar Sezon 2:

İhtiyar - Dalga Dublajı

Yapım : Üsame ve Sadık Ağırbaşlı

Yapım Tarihi : 7 Mart 2008

Beyaz Show'un konuğu, Gülben Ergen isimli şarkıcı olduğu için konuda bu doğrultuda hazırlandı.

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=V-5VTa5DEVo&feature=related"]YouTube - İhtiyar - DDT[/ame]

Belgin ∞ 11-02-2009 09:25 PM

Atakan Bey ve Sevgili Keops' a yarınki programlarında başarılar diliyorum efenim y789

İnternetten izleme fırsatımız olmasada videoları çok büyük bir merakla bekliyor olacağım. Gönlüm sizlerle, yarın sık sık ararım artık sevincli

Hayırlı başarılar smil56

(böyle bir replik vardı filmlerin birinde çok gülmüştüm) y789

Sevgiler. (Etli ekmek getirmeyi unutmayın valla karışmam :) )

gizkudra 12-02-2009 01:42 AM

sitemiz çokkkk ünlü olacak heyecanlandım bak şimdiiiiiiii..darısı buyuk kanallara..:))basarılar..

aahueda 12-02-2009 09:54 AM

bugün 12 şubat ve ben hangi tv kanalında saat kaçta yayına çıkacağınızı seminerin kaçta ve nerede olacağını öğrenememiş bulunuyırum....
:(
nolacak bu memleketin pardon ahuedanın hali...
ya lütfen eğer bugün burdaysanız kaçırmayayım sizi...

haletuba 12-02-2009 08:51 PM

mrb eğer konyada semineriniz olacaksa katılmak istiyorum konu ne zaman netlik kazanacak acaba?

Belgin ∞ 12-02-2009 11:51 PM

Merhaba bu günlerde Konya' da bir seminer düzenlemeyi düşünüyorduk fakat eğitimcilerimizin hepsi müsait olmadığı için ertelemeye karar verdik.

Nisan ayında kesin olarak bir seminer düşünüyoruz. Tarih çok net olmasa da Nisan ayında olacağı kesindir.

Sevgiler.

comte 13-02-2009 11:19 AM

Seminer olarak nisan ayı gibi düşünüyoruz burada. Forumu takip ederseniz burada da olacağında bir duyuru açılacaktır.super

Bu arada TV Programları ve gazete röportajı tamamlandı. Bu gün de bir radyo programı var. Misafirler (Atakan Bey, Keops) hala buradalar. Dinleniyorlar.

Programlar yordu biraz galiba :)

Yarına foruma dönerler.super

banu 13-02-2009 04:03 PM

Alıntı:

bymehmet Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 309370)
Seminer olarak nisan ayı gibi düşünüyoruz burada. Forumu takip ederseniz burada da olacağında bir duyuru açılacaktır.super

Bu arada TV Programları ve gazete röportajı tamamlandı. Bu gün de bir radyo programı var. Misafirler (Atakan Bey, Keops) hala buradalar. Dinleniyorlar.

Programlar yordu biraz galiba :)

Yarına foruma dönerler.super

evet artık dönsünler... sevgili shamanic ne zman döner acaba sad456 yazılarını okumak istiyorum... 44a

comte 13-02-2009 11:03 PM

Konya'da yaptığımız programlar bu gün bitti.

Programlar gayet başarılı ve güzeldi. Bunun yanında güzel paylaşımlar ve sohbetlerimiz oldu.Atakan Bey ile Keops'a teşekkür ediyorumve ayrıca başarılı konuşmalarından dolayı kutluyorum.super

İlk kez katılmalarına rağmen, çok güzel konuştular.

Fotoğraflar ve videoların bir kısmı ilerleyen günlerde forumda paylaşılacak.

Şu an yoldalar ve yarın itibari ile sitede olacaklardır.super

Belgin ∞ 13-02-2009 11:11 PM

Mehmet' cim geçmiş olsun. İlerideki günler için çok güzel bir adım oldu bu, senin sayende.

Atakan Bey o kadar övdü ki Konya' yı en kısa zamanda gelmek istiyorum bende etli ekmek yemeye, tabii hep beraber.

Çok güzel bir organizasyon ayarladın Mehmet, seni canı gönülden tebrik ediyorum alk78

Sevgiler.

hayatimdegisti 15-02-2009 11:30 PM

Mehmet bey'e çok teşekkür ediyorum.İlk kez Konya'ya gittim bizi çok iyi ağırladı.Oldukça keyifli ve verimli oldu.İki adet tv programı bir gazete roportajı bir radyo programına katıldık.
Mevlana Müzesini gezdik,Meram'da çay içtik bol bol gezdik dolaştıks456

keops 16-02-2009 09:21 AM

Mehmet bey Atakan beyle beni mükemmel ağırladı.
Kendisi her ne kadar kabul etmesede enerjk bi insan ve oldukça sağlam bir çevre yapmış konyada.
Programlarda güzeldi Atakan beyinde belirttiği gibi.
İnşallah ileri zamanlar bir daha konyaya mehmet beye uğrayacağız.
Daha tam gezemedik :))

comte 18-02-2009 10:15 AM

Gazete ropörtajı da bu gün haber olarak Hakimiyet Gazetesinde yayınlandı.

İlgili haber için link:

http://www.hakimiyet.com/hakimiyet_egazete_detay/13770.html

Site üyelerimizden, Teoman arkadaşımıza da katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz. Haber kendisine aittir.super

Ayrıca; diğer TV programı da bugün saat 1'de KTV'de yayınlanıyor.

suzzy 18-02-2009 11:02 AM

harika bir haber olmuş..

emeğinize sağlık...en kısa zaman da video görüntülerini de izlemek dileğiyle...

tekrar ellerinize emeğinize sağlık arkadaşlar...actionsmile

shamanic 19-02-2009 03:41 PM

sevincli

bu başlık tek kelimeyle harika...

mehmetcim emeklerinin karşılığını nasıl ödeyeceğiz canım benim..
gazateyi okuyunca bizim teomanın da bu işe katkısını gördüm.. müthişsiniz... ark5

atakan bey cim keopscum harika çıkmışsınız... mehmet in katkıları ile başlayan bu güzel adımın new york times a kadar hızla ve başarılarla ilerlemesini diliyorum..

tüm güzellikler yaşamınızı keyifli doldursun...
kiss3

http://s3.rimg.info/51b22c3c7d303e8a...8af63e41aa.gifsevgiler..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:51 AM.