Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > İş Dünyası ile İlgili Cd'ler

Uyarılar

İş Dünyası ile İlgili Cd'ler Genel olarak İş Dünyası ve Bu konuda kişiye özel cd'ler hakkında

6 yıl sonra istifa edip, tazminat alamamak...

Kişisel Gelişim Klubü ve İş Dünyası ile İlgili Cd'ler 6 yıl sonra istifa edip, tazminat alamamak... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Arkadaşlar ben 6 senedir bir muhasebe bürosunda çalışıyorum.Geçen hafta istifa ettim ancak iki hafta sonra kesin ayrılışım. İstifa ettiğim için kanunen tazminat hakkım yok biliyorum.6 yıl boyunca sürekli aynı yoğunluk olduğu gibi ,stresli bir ortama da katlanmak zorunda kaldım.Ve aynen ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İş Dünyası ile İlgili Cd'ler telkin cd indir izle İstanbul İş Dünyası ile İlgili Cd'ler nerededir kimdir İş Dünyası ile İlgili Cd'ler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İş Dünyası ile İlgili Cd'ler hipnoz İş Dünyası ile İlgili Cd'ler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İş Dünyası ile İlgili Cd'ler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İş Dünyası ile İlgili Cd'ler kuantum düşünce kitap haberi

6 yıl sonra istifa edip, tazminat alamamak...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-12-2009, 08:19 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 68
181 Mesajinıza toplam 953 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
iloscuk will become famous soon enoughiloscuk will become famous soon enough
Standart 6 yıl sonra istifa edip, tazminat alamamak...

Arkadaşlar ben 6 senedir bir muhasebe bürosunda çalışıyorum.Geçen hafta istifa ettim ancak iki hafta sonra kesin ayrılışım.
İstifa ettiğim için kanunen tazminat hakkım yok biliyorum.6 yıl boyunca sürekli aynı yoğunluk olduğu gibi ,stresli bir ortama da
katlanmak zorunda kaldım.Ve aynen kendim işimmişçesine sahiplenerek çalıştığım gibi , payıma düşen işleride yüzümün akıyla yürüttüm hep.Anlayacağınız çok fazla emek verdim ve karşılığında da hakkım olanın altında bir maaşla çalıştım hep.Çok yıprandım
ama işsiz kalmamak içinde 6 yıl boyunca devam ettim bu işyerinde.Patronlarımla tazminat konusunu görüşmelimiyim sizce?
Yalnız şu ana kadar tanıdığım en cimri insanlar olmakla beraber,kanunlar konusunda da son derece hassaslar.Konuşmayı düşünüyorum ama nedense para sözkonusu olduğu için sevimsiz bir konu gibi geliyor.Ne yapayım sizce?Bu arada beni sevdiklerini ve gitmemin onları çok üzdüğünü de söylediler.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

iloscuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-12-2009, 08:28 PM   #2 (permalink)
Elektra
Guest

Standart Cevap: 6 yıl sonra istifa edip, tazminat alamamak...

Doğru biliyorsun tazminat hakkın yok. yazdığın diğer şeylerde senin işine olan saygın sevgin ve emeğinle ilgili. onun karşılığını manevi yönden alabilirsin. daha çalışırken maddi olarak yaptığın işler için uygun bir maaş vermeyen bir patron tazminat hiç vermez. patronun ve diğer çalışanlar senin gibi vasıflı bir elmanı kaybettikleri için elbette üzüldüklerini söyliyceklerdir. kompliman yapmaları normal. ama iş paraya gelince emin ol ki patronun sana ''- haa orda durrr'' diyecektir....
Alt 08-12-2009, 08:36 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,042
246 Mesajinıza toplam 1,189 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nazendem will become famous soon enoughnazendem will become famous soon enough

keşke istifa etmeden konuşsaydın ve orta yolda anlaşsaydınız.çünkü kendini basitçe davranarak kovduabilirdinde.böylece tazminatını alırdın.ama böyle davranmak istemediğini anlaşmak istediğini söyleseydin.mesela 10 bin alman gerekirken 7 bin de anlaşabiliediniz.yinede şansını dene.hala olabilir bence ortada vermiş olduğun bir emek var.
nazendem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-12-2009, 08:41 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

181 Mesajinıza toplam 953 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Bugüne kadar herşeyi hep onların istediği şekilde yürüttüm.Bazen o kadar üstüme geldiler ki kanımı emdiler resmen.
Açıkçası ben onların 6 yıl boyunca çok rahat etmelerini sağladım.Aylarca tatil yaptıkları oluyordu.Tabiki yapacaklar biliyorum, sonuçta kendi işleri.Şuan abartmıyorum öyle üzülüyorlar ki hatta birisi hastalandı.Morali çok bozuk.Kimsenin üzülmesini istemem ama bu durumları beni üzmüyor açıkçası.Çünkü gerçekten çok yıprandım ve çok hakkım geçti :((Şimdi de buna dayanarak tazminat için konuşsam mı diyorum.
Alt 08-12-2009, 08:45 PM   #5 (permalink)
Elektra
Guest

ben sana gerekli açıklamayı yaptım ama sen yine kendi bildiğini okuyorsun. o yüzden gidip konuş. sonucu da bana özelden bildir merak ediyorum. herşeye rağmen sana tazminat vermeseler bile umarım ki burda belirttiğin o emekler karşısında seni memnun edicek makul bir miktar verirler. Sevgilerimle...
Alt 08-12-2009, 08:45 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,042
246 Mesajinıza toplam 1,189 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nazendem will become famous soon enoughnazendem will become famous soon enough

çok ilginç.madem bukadar üzülüyorlar neden koşullarını daha uygun hale getirerek,iyi bir zam yaparak vs. devametmeni istemiyorlar anlamadım.her halükarda konuş bence olmasada şimdikinden farklı bir durum olmicak, en azından tereddütün geçer.
nazendem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-12-2009, 08:48 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
nazendem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
keşke istifa etmeden konuşsaydın ve orta yolda anlaşsaydınız.çünkü kendini basitçe davranarak kovduabilirdinde.böylece tazminatını alırdın.ama böyle davranmak istemediğini anlaşmak istediğini söyleseydin.mesela 10 bin alman gerekirken 7 bin de anlaşabiliediniz.yinede şansını dene.hala olabilir bence ortada vermiş olduğun bir emek var.

Benden çok memnun olduklarını, benim emekliliğe kadar orada çalışacağımı düşündüklerini söylediler.Çıkıyor olmama çok şaşırdılar.Hiç beklemiyorlarmış.Beni asla kovmazlar çünkü afedersin benim gibi enayiyi kovmazlar onlar.Zaten her fırsatta da senden çok memnunuz seni çıkartmayı asla düşünmeyiz ilerde işlerimiz kriz nedeniyle azalsada sen içini rahat tut diyorlardı.
Bir de ben iş buldum(çok şükür)Onlara da başka yerde çalışacağımı söyledim.maalesef ben çok dürüstüm ve bundan da aslında çok hoşnut değilim.Yani yalan söyleyip çıkamam ben.
Alt 08-12-2009, 08:48 PM   #8 (permalink)
spestnaz
Guest

bence gece rahat bi şekilde yatınnn sabah aklınıza ilk geleni yapınn
Alt 08-12-2009, 08:49 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
maviş.cadı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben sana gerekli açıklamayı yaptım ama sen yine kendi bildiğini okuyorsun. o yüzden gidip konuş. sonucu da bana özelden bildir merak ediyorum. herşeye rağmen sana tazminat vermeseler bile umarım ki burda belirttiğin o emekler karşısında seni memnun edicek makul bir miktar verirler. Sevgilerimle...

:))))))süpersin ya
Alt 08-12-2009, 08:50 PM   #10 (permalink)
Elektra
Guest

Alıntı:
spestnaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bence gece rahat bi şekilde yatınnn sabah aklınıza ilk geleni yapınn
ooh en iyisi :D kalbinin sesini dinle desem çok klişe olmaz herhalde?

Bookmarks