Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Dünyadan Başarı Hikayeleri

Uyarılar

Türk bilimadamı Einstein'ın teorisini çürüttü

Serbest Kürsü ve Dünyadan Başarı Hikayeleri Türk bilimadamı Einstein'ın teorisini çürüttü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Türk bilimadamı Einstein'ın teorisini çürüttü Profesör Tolga Yarman, Einstein'in "Genel Görecelik Kuramı"nı farklı bir yaklaşımla çürütmeyi başardı. 26.04.2007 14:25 Nükleer alaninda dünyaca ünlü ögretim üyesi Prof. Dr. Tolga Yarman, insa ettigi teorisini deneylerle kanitlayan Profesör Alexander Kholmetskii ile birlikte 24 ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Dünyadan Başarı Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Dünyadan Başarı Hikayeleri nerededir kimdir Dünyadan Başarı Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Dünyadan Başarı Hikayeleri hipnoz Dünyadan Başarı Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Dünyadan Başarı Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Dünyadan Başarı Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-05-2007, 05:35 PM   #1 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Türk bilimadamı Einstein'ın teorisini çürüttü

Profesör Tolga Yarman, Einstein'in "Genel Görecelik Kuramı"nı farklı bir yaklaşımla çürütmeyi başardı.

26.04.2007 14:25

Nükleer alaninda dünyaca ünlü ögretim üyesi Prof. Dr. Tolga Yarman, insa ettigi teorisini deneylerle kanitlayan Profesör Alexander Kholmetskii ile birlikte 24 Nisan 2007 Saat 13:00'te Okan Üniversitesi Akfirat Kampüsü'nde Türk ögrencilerin karsisina çikiyor.

Einstein Yapamadi, Profesör Yarman Yapti

Profesör Tolga Yarman; Einstein'in eylemsizlik kütlesi ve yerçekimi kütlesinin esitligi üstüne oturttugu "Genel Görecelik Kurami"ni farkli bir yaklasimla çürütmeyi basardi. Yarman'in kurami, Einstein'in, otuzlu yaslarinin ortasindan itibaren, hayatinin sonuna kadar ugrasip da yapamadigini yapiyor ve yalnizca yerçekimi alaninda degil tüm kuvvet alanlarina uygulanabildigini kanitliyor.

Dünyada Yapilan Deneyler Yarman'i Dogruluyor

Dünyaca ünlü merkezlerin ve üniversitelerin konuyla ilgili yaptigi deneyler ise Profesör Yarman'in kuramini dogrular nitelikte. Fransa'nin uzay bilimleri enstitüsü ONERA; yerçekimi alaninda Yarman'in sasirtici sonuçlariyla Einstein'in sonuçlari arasinda ortaya çikan farki sinamak üzere bir sure önce atom saatleriyle deneyler yapmaya giristi. Ancak deneyde kullanilan aletlerin hassasiyeti yetmeyince, Yarman'dan yeni deneyler önermesini istedi. Bunun üzerine Profesör Yarman ONERA'ya yeni deneyler sundu. Öte yandan, bir süre önce Rusya'nin ünlü Lebedev Enstitüsü'nde iki esit agirliktan birinin elektronlarla dövülmesi sonucu, dengenin bu sonuncunun aleyhine olarak bozulmasi, Yarman'in öngörüsüyle ayni paralelde olarak yorumlanmaktadir.

Son olarak, Belarusya Devlet Üniversitesi'nde Prof. Alexander Kholmetskii yönetiminde yapilan deneyler, Yarman'in tezini dogruladi. Buna göre, bagli manyetik alan, isik hizindan en az dört kat daha hizli yayiliyor. Bu sonuç Einstein'in kuramiyla çelismektedir.

Konuyla Ilgili Makalesi En Çok Okunanlar Arasinda

Yarman'in konuyla ilgili olarak Aralik 2006'da ABD'nin taninmis doga bilim dergisi, Foundations of Physics Letters'te yayinlanan makalesi, son üç aydir, en çok okunan makaleler arasinda yer aliyor.

Yarman Kurami ve Einstein Kurami Arasindaki Fark

Einstein'in "Eylemsizlik Kütlesi" cismin ivmeli harekette sergiledigi kütle, "yerçekimi kütlesi" ise cismin yerçekiminde sergiledigi kütle olarak açiklanabilir. Söz konusu iki farkli kuramdan çikan sonuçlar birbirlerine yakin olmakla beraber, bunlar arasinda yine de çarpici farklar ortaya çikmaktadir.

Örnegin Prof. Yarman'a göre "kara delikler" olmamaktadir, yani tekillik yoktur. Zaman hiç bir biçimde durmamaktadir. Yarman, "Einstein'in özel görecelik kuramini", esas itibariyle bu kuramin sonucu olarak ortaya çikan "enerji ve kütle arasindaki esdegerlik" çerçevesinde, "enerji korunumunun" genisletilmis bir hali olarak "temel" aliyor. Ancak Einstein'in tersine, onun bu kuramini, bir yerçekimi ortamina iz düsürürken bozmuyor. Ayrica Yarman'in kurami, yalnizca yerçekimi alanina degil, Einstein'in, genel görecelik kuramini ortaya attiktan sonra, hayatinin sonuna kadar, otuz bes yil boyunca, tüm gayretlerine karsin basaramadigi bir çizgide, tüm kuvvet alanlarina uygulanabiliyor. Einstein'in kuraminin tersine, Yarman'in kurami, diger taraftan bugün artik çok çesitli yönlerden dogrulanmis olan, "çagdas atom kuramiyla" bagdasiyor, hatta bunun çok ötesinde, bu son kuramin temel varsayimi olan "de Broglie Bagintisi"nin, yine salt "enerji korunumu" çerçevesinde türetilmesine imkan sagliyor. Bu durumda, enerji alis verisi yoluyla olmasa da, "bilgi", örnegin "yer çekimi" ya da "elektriksel etkilesme" bilgisi, isik hizindan daha hizli yayilabiliyor. Duran cisimler ise, birbirleriyle hangi uzaklikta olurlarsa olsunlar ani olarak etkilesebiliyor oluyorlar ki, Einstein'a göre, hiç bir etkilesme isik hizindan daha hizli olamaz.

http://www.haberturk.com

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 04-05-2007, 06:18 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
51 Mesajinıza toplam 180 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamozdüşleri is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Türk bilimadamı Einstein'ın teorisini çürüttü

katılıyorum lerzana shamanic :) şaşırmış etternayı anmışım demin süperdin teşekkürler hakkaten ayy akşam olmuş olacak lerzaaaannnn :) çok tanımasam da yazılarından anlaşılıyoki sitenin en neşeli perisi sensin off ne de güzel akıyordu yazıların okuyana mutluluk veriyor bir de tam bach dinliyordum dostun yolladığı kendimden geçmiş bir halde onun eşliğinde yazılarını okudum süper oldu herkese iyi hafta sonları benden de
yakamozdüşleri isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-05-2007, 06:55 PM   #3 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

önce baktım baktımmm ... aaa dedim lerzan boş mesaj yollamış dusun hayırdır inşallah derken kayan yazılar çıktı...
akşam akşam yüzümde tebessüm oluşturdun lerzan tesekkür ederim ...

sizlerede iyi hafta sonları.. mutluluk yakanızı bırakmasın
Alt 04-05-2007, 08:38 PM   #4 (permalink)
25emel
Guest

işte geldimm burdayımm slm dostlar nasılsınız??eminim her biriniz yüreginizden gelen en etkili güç ile hayatınıza ve hayatınızda olanlara ışık saçıyorsunuzdur.seviyorum sizi beee lerzanım saolasın tüm sevgimle seni selamlıyorum.bu aralar işlere biraz fazla ağırlık verdim gibi... gibi diyorum çünkü senin yazın sayesinde bunu farkettim
Alıntı:
emel sen nasilsin sen de sessizsin bu ara ...
sahiden öyleyim herharde deyip silkenedim bi.sen arada bi beni silkelemeye devam etsen ii olur mu hani diyorum bu arada sahi korkunç nerde bak ben ellerimi kaldırdımmmm ama hala yokk 44
kadir beyinde dönüşü muhteşem olacak gibi baksana fırtına öncesi sesizlik gibi 44 hayatımdeğişti,lerzanım,lalem,etf,shamanic,etterna ve diger tüm arkadaşlar dilerim heeepp sevgi ile kalın...
Alt 04-05-2007, 08:43 PM   #5 (permalink)
25emel
Guest

sayın hocamı tebrik etmeyi çok isterdim...heycanlandım şahsen... bu arada Einstein için yazık ya diyesim geldi
Alıntı:
Yarman'in kurami, Einstein'in, otuzlu yaslarinin ortasindan itibaren, hayatinin sonuna kadar ugrasip da yapamadigini yapiyor ve yalnizca yerçekimi alaninda degil tüm kuvvet alanlarina uygulanabildigini kanitliyor.
helal olsun hocammmm

Bookmarks