Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Güzellik ve Bakım Klubü > Kilo Verme > Diyetler

Uyarılar

Gaps Diyeti

Kilo Verme ve Diyetler Gaps Diyeti Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız GAPS isminin de çıkış noktası burasıdır. "Bağırsak ve psikoloji-fizyoloji Sendromu" barsak astarının sızıntılı yani geçirgen hale gelmesi… bunun günümüzdeki bilinci maalesef çok geç zamanlarda oluşmaya başladı. "ikinci beynimiz" Dr. Michael Gershon, 1995 yılında bu kavramı ilk olarak öne sürdüğünde bilim ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Diyetler telkin cd indir izle İstanbul Diyetler nerededir kimdir Diyetler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Diyetler hipnoz Diyetler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Diyetler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Diyetler kuantum düşünce kitap haberi

Gaps Diyeti

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-10-2019, 11:09 PM   #1 (permalink)
 
Üyelik tarihi: Oct 2019
Mesajlar: 2
Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gapsdiyet is an unknown quantity at this point
Standart Gaps Diyeti

GAPS isminin de çıkış noktası burasıdır. "Bağırsak ve psikoloji-fizyoloji Sendromu" barsak astarının sızıntılı yani geçirgen hale gelmesi… bunun günümüzdeki bilinci maalesef çok geç zamanlarda oluşmaya başladı. "ikinci beynimiz"

Dr. Michael Gershon, 1995 yılında bu kavramı ilk olarak öne sürdüğünde bilim dünyasında büyük tartışmalara yol açmıştı. Şu an bağırsağımızdaki bakteri ağırlığının yaklaşık 2 kg olduğu biliniyor ve hala tesbit edilememiş mikroorganizma çeşitleri mevcut…

Vücut mikrobiyatasını oluşturan bakteri, virüs, parazit, mantar… gibi mikroorganizmaların kapladığı alanı da şöyle anlatabiliriz. Tek bacağınızı dizinizin altından itibaren yok kabul edin geriye kalan kısım mikrobiyatayı oluşturan mikroorganizmalar… yani vücudumuzun yaklaşık 11/12 si mikroorganizma, şaşırtıcı değil mi? iyi yada kötü diye ayırmadığınızda bu oranları görüyoruz. Kötü sayıları artarsa problem başlıyor demektir.

Bağırsak duvarını oluşturan hücreler arasında oluşmuş anormal boşluklar, normalde bağırsaklardan vücut dışına atılacak toksik materyalin kana geçmesine neden oluyor. Normalde sağlıklı yapıdaki bir bağırsağın kana geçirmeyeceği bakteri, mantar, parazit, sindirilmemiş protein, yağ ve toksik atıkların hasarlı, sızıntılı barsak membranından sızdığını, kana geçtiğini görüyoruz.

ikon
Hipokrat
(MÖ 460-377)
"Bütün hastalıklar bağırsakta başlar, bağırsak hasta ise vücudun geri kısmı da hastadır."

GAPS™ Diyeti

Geçirgen bağırsak sendromu hemen her zaman otoimmün hastalıkla ilintilidir. Hatta, otoimmün hastalık belirtilerinin ortadan kaldırılabilmesi, mide-bağırsak yolunu kaplayan iç çeperin iyileştirilebilmesine bağlıdır.

Bağırsaklarda artmış hipergeçirgenlik veya “sızıntılı bağırsak”a yol açan birçok etken var, işte ağırlıklı olanları;

*Antibiyotikler, steroidler
*Pestisitler( Tarım ilaçları)
*Aşılar( Tartışmaları uzun süre daha devam edecek)
*Amalgam dolgular
*Doğum kontrol hapları
*Aşırı mikrop üremesi veya enfeksiyon
*Parazit enfeksiyonları
*Şeker ve şekerden yapılmış ürünler
*Rafine edilmiş ürünler
*Kutulu ve katkılı market ürünleri
*Aşırı mantar üremesi (Kandida)
(Pankreatik yetmezlik veya düşük mide asidine bağlı)
*Sindirim bozukluğu/kötü emilim (malabsorpsiyon)
*Radyasyon tedavisi veya kemoterapi
*Stres
*Sezeryan doğumla dünyaya gelmek
*Yaşlanma
*Kronik alkol kullanımı

Bu tabloya baktığımızda bunlardan biri yada birkaçına maruz kaldıysanız ve aşağıdaki hastalıklardan bir yada birkaçı sizde teşhis edildiyse sızdıran barsak sizde de var demektir. Bu hastalıklar;

*Hashimoto tiroidit
*İrritable barsak sendromu(IBS)
*Artrit
*Gıda alerjileri / hassasiyetleri
*Çölyak hastalığı
*Romatoid artrit
*Ankilozan spondilit (Genellikle 20-40 yaşları arasındaki erkeklerde görülen, omurlar arasında kaynama ile belirgin, sonunda skolyoz ve kifoz gibi şekil bozukluklarına uzanan kronik spondilit)
*Reiter sendromu (Reaktif Artrit)
*Egzema ,dermatit,ve sedef hastalığı
*Bipolar,anksiyete, depresyon ve şizofreni
*Alerjiler ve astım
*Otoimmün tiroidit
*Multipl skleroz(MS)
*Otoimmün karaciğer ve safra kesesi hastalığı
*Diyabet
*Kalp damar hastalıkları
*Otizm spektrum bozukluğu(dikkat dağınıklılığı, hiperaktivite, disleksi, dispraksi, otizm)

Geçirgen bağırsak sendromu hemen her zaman otoimmün hastalıkla ilintilidir. Hatta, otoimmün hastalık belirtilerinin ortadan kaldırılabilmesi, mide-bağırsak yolunu kaplayan iç çeperin iyileştirilebilmesine bağlıdır.

Bunun dışında uygulanacak her tür tedavi sadece semptomları bastırdığıyla kalır. Bağışıklık sistemi bozulup vücudun kendi dokularına karşı antikor ürettiğinde otoimmün hastalık oluşur. Bu hastalıklarda bağışıklık ciddi risk altındadır. Barsağın geçirgenliği doğru emilimin olmaması demektir. Yani beslenme ile aldığınız vitamin, mineral, fitobesleyiciler yeterince emilemeyecek, vücut ihtiyacı olanı kullanamayacak ve depolayamayacak demektir. Bağırsakta üretilen bazı vitaminler ve hormonların eksikliği de vücutta zafiyetler oluşturacaktır. Bağışıklık çöküntüleri daha fazla ilacı daha fazla ilaç daha sızıntılı barsağı tetikleyecektir. O zaman önce barsak florasını düzeltme üzerine çalışmamız gerekir. Bu da oradaki bakteri dengesini sağlamakla mümkün olacaktır. Bunun için de;

*Şeker ve şekerli ürünler
*Nişasta ve nişastalı yiyecekler
*Rafine edilmiş ürünler
*Market ürünleri(katkı içerdikleri için)
*Ayçiçek yağı, trans yağlar
*Bir müddet un ve unlu yiyecekler

Diyetten çıkarılmalı… Bu uygulama gerekli AMA YETERLİ DEĞİLDİR. Bununla birlikte kişiye özel tedaviyi destekleyen beslenme uygulamaları, vücutta nano formda emilebilen beslenme destekler, patojen sayısını azaltmak için meta terapi frekansları gibi destekleyici ve tedavini iyileşme hızını arttırıcı uygulamalarla vücut desteklenmelidir. Kişinin iyi tarımla üretilmiş ve/veya organik olan ürüne ulaşması tedavi başarısı açısından oldukça önemlidir. Tüm bunların uzman eşliğinde olması sabrınızı zorlamadan, daha çabuk ve sağlıklı olacağının garantisidir.


GAPS Diyet & Rezonans Uygulamaları

Geçirgen bağırsak florası GAPS protokol beslenme ve desteklerle, bozulmuş vücut enerjisi doğru frekansla düzeltilir.

 

 

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

__________________
GAPs™ Diyeti - Rezonans - Beslenme - NLP

Günlük yaşamda bireylerin (gebe, emzikli, bebek, okul çocuğu, genç, yaşlı, işçi, sporcu, kalp-damar, şeker, yüksek tansiyon hastalığı, solunum yolu bozuklukları vb.) yaşa, cinsiyete, yaptığı işe, genetik ve fizyolojik özelliklerine ve hastalık durumuna göre değişen günlük enerjiye ihtiyacı vardır.

https://gapsdiyetrezonans.com
gapsdiyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2019, 03:25 PM   #2 (permalink)
 
Üyelik tarihi: Nov 2019
Mesajlar: 3
Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
urillaxej is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Gaps Diyeti

İlginç şeyler için teşekkürler. Hangi yiyeceklerin yenmemesi gerektiği konusunda çok iyi tavsiyeler verdiniz. Eğer aşırı kilolu olmakta sorun yaşıyorsanız, bu tavsiyeye uyarak kilo vermeye başlayabilir ve vücudunuzu düzene sokabilirsiniz. İnsan büyüme hormonu enjeksiyonunun etkili bir şekilde kilo vermeye yardımcı olduğunu da duydum. En aktif olarak 20 yaşına kadar üretilir ve seviyesi kademeli olarak azalmaya başladıktan sonra, bu açıdan birçok insanın kilosunu kontrol etmesi zorlaşır. Bu makaleyi https://pharmahgh.org/hgh-blog/how-t...rowth-hormone/ kilo kaybı için HGH kullanma hakkında okudum, bilmiyorum, belki de denemeye değer.
urillaxej isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Etiketler
diyet nasıl yapılır, gaps diyeti, gaps rezonans, nlp

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Gaps Diyeti

Kilo Verme ve Diyetler Gaps Diyeti Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız GAPS isminin de çıkış noktası burasıdır. "Bağırsak ve psikoloji-fizyoloji Sendromu" barsak astarının sızıntılı yani geçirgen hale gelmesi… bunun günümüzdeki bilinci maalesef çok geç zamanlarda oluşmaya başladı. "ikinci beynimiz" Dr. Michael Gershon, 1995 yılında bu kavramı ilk olarak öne sürdüğünde bilim ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Diyetler telkin cd indir izle İstanbul Diyetler nerededir kimdir Diyetler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Diyetler hipnoz Diyetler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Diyetler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Diyetler kuantum düşünce kitap haberi


WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:17 PM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.