Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Genel Kişisel Gelişim Cd'leri > Diksiyon

Uyarılar

Diksiyon diksiyon, röpro diksiyon, diksiyon 2, diksiyon cd, diksiyon 1, diksiyon download, diksiyon org, diksiyon pdf, diksiyon test, diksiyon video, online diksiyon, dialog diksiyon, diksiyon be, diksiyon ppt, diksiyon vcd, diksiyon videosu, diksiyon testi, diksiyon spikerlik, kariyer diksiyon,

telafuz problemi(doğru yere mi açtım bilmiyorum ama yardıma ihtiyacım var)

Genel Kişisel Gelişim Cd'leri ve Diksiyon telafuz problemi(doğru yere mi açtım bilmiyorum ama yardıma ihtiyacım var) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhaba öncelikle böyle güzel çalışmalarınızdan dolayı size teşekkür ederim. Ben 20 yaşındayım ve çocukluktan beri bazı harfleri söyleyemiyorum (s,z,j gibi) fizyolojik olarak bi sorun olmadığını söylüyolar 2 yıl önce dil altı bağımı kestirdim ama yine düzelmedi bana dil egzersizi gibi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Diksiyon telkin cd indir izle İstanbul Diksiyon nerededir kimdir Diksiyon çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Diksiyon hipnoz Diksiyon olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Diksiyon hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Diksiyon kuantum düşünce kitap haberi

telafuz problemi(doğru yere mi açtım bilmiyorum ama yardıma ihtiyacım var)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24-05-2008, 01:43 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
5 Mesajinıza toplam 9 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
unforgiven26 is an unknown quantity at this point
Standart telafuz problemi(doğru yere mi açtım bilmiyorum ama yardıma ihtiyacım var)

merhaba öncelikle böyle güzel çalışmalarınızdan dolayı size teşekkür ederim. Ben 20 yaşındayım ve çocukluktan beri bazı harfleri söyleyemiyorum (s,z,j gibi) fizyolojik olarak bi sorun olmadığını söylüyolar 2 yıl önce dil altı bağımı kestirdim ama yine düzelmedi bana dil egzersizi gibi bişeler önerdiler o konu hakkında da en ufak bi fikrim yok
bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim bu bende bi sosyal fobi oluşturdu alay konusu oldum hep ve toplumdan kaçıyorum artık
şimdiden teşekkür ederim

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

unforgiven26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-05-2008, 05:30 PM   #2 (permalink)
Teğmen

10 Mesajinıza toplam 16 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mehmet_lee is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: telafuz problemi(doğru yere mi açtım bilmiyorum ama yardıma ihtiyacım var)

ya cnm unforgiven bende 20 yaşındayım..alay eden kimlerse boşver onları onların bulunduğu ortamda olma bile...ben anlamam ama şöyle bişey okudum...hani normalde insanlarla konuşuşrken takıntı vsvs olurya ama yalnızken yada bazı ruh hallerinde hiç sorun olmadan çok güzel konşuruz..buda fiziksel bi sorun olmadığını gösterir..sen hiç o sorunun olmadan konuştuğun zamanlar oluyormu...+ o kişilerin dediği dil hareketlerini yaptırnmı(yaptıysan yaptıktan sonra fayda görmedinmi?)
mehmet_lee isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-05-2008, 06:28 PM   #3 (permalink)

Standart Ynt: telafuz problemi(doğru yere mi açtım bilmiyorum ama yardıma ihtiyacım var)

evet yaptım ama pek bi faydası olmadı konuşmalarım hiç değişmiyo sakinken bile. bana konuşmalarım normal geliyo öle duyuyorum. ama çok zorlanıyorum yha
ben eskişehirliyim en son DİLKOM u önerdiler ona başvurcm bide
teşekkür ederim ilginize..
unforgiven26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-05-2008, 01:42 PM   #4 (permalink)
Teğmen

10 Mesajinıza toplam 16 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

aaa eskişehirlimisin ben orada okudum geçtiğmiiz 2 yıl..bende gittim dilkoma..ilk görüşmede 50 ytl yatırdım bankaya..görüştükden sonra eğer bana sıra verseydi 2-3 yılı bulur dedi normal tatllerde özel olarak yardımcı olayım dedi ve orada kaldı yani yardımcı olmadı parası çok geldi bide bana.. ama dilokm a git bence... ve sakinken yani her zaman aynı knouşuyorum diyorsun bence o harfleri doğru çıkarabilmen için önerilerde bulunurlar diye düşünüyorum..ma sen beni okadarda dikakte alma çünkü benimde konuşma sorunum var buraya bi konu açtım hatta...bişey daha diyeyim sana ssk n varsa ssk hastanesine git psikoloğa...psikolok mutlaka bişey der..ama dilkom en iyisi sanırım..neyse inşallah düzelirsin bende düzelirim inşallah....
mehmet_lee isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-05-2008, 04:36 PM   #5 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar..

her ikinizede; en kısa zamanda hedeflerinizin.. hayellerinizin gerçek olduğu keyifli bir yaşam diliyorum..

tıbben belirlenmiş bir sorun yok ise ben telkinlerin etkili olacağına inanıyorum..

önerdiğimiz gibi suçluluk ve ego ile başlayın..
konuşmanız istediğiniz gibi olmadığı için yaşadıklarınızdan dolayı bilinçaltı baskılarınız oluşmuştur ..
öncelikle onlar temizlensin.. arkasından bu konu ile ilgili olarak kendine güven çok önemli..
yanı sıra topluluk karşısında konuşma ve sosyallik arttırıcı telkinleride ilave edersiniz..

dinleme önerilerimizi rehber bölümde bulabilirsiniz..

suçluluk.. ego ve kendine güven ile gerekli zemin hazırlanarak bu konuda gelişmeleriniz olmaya başlayacaktır..

atakan bey e özel mesaj atarak bu konu ile ilgili özel telkin de yapılmakta mı .. bilgisini almakta yarar var..

sevgiler..
Alt 29-05-2008, 01:00 AM   #6 (permalink)
Üsteğmen

57 Mesajinıza toplam 174 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
diksiyon is an unknown quantity at this point

mhaba yazılarınızı okudum.dil kasları gelişmemiş olabilir.dil egzersizleri ve telkinler iyi gelecektir.egzersizler kekemelik bölümünde var
diksiyon isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-05-2008, 04:20 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
diksiyon Nickli Üyeden Alıntı
mhaba yazılarınızı okudum.dil kasları gelişmemiş olabilir.dil egzersizleri ve telkinler iyi gelecektir.egzersizler kekemelik bölümünde var
peki benim sorunum ne oalbilir...bazen abzı harflerle başlayaan kekimeleri söyleyemiyorum..ama bu çoğu zaman arkadşlarımlayken yani heyecanlanmıcam kişilerin yanında oluo..ve biraz hızlı knouşyorum:S:S bazen bazı harflerle başilayamamamın sebebi ne olabilir.....mesela tren yerine ttttren nerede yerine nnnnnnerede gibi:S:S:Syardmcı oalblrmsnz
Alt 01-06-2008, 02:03 AM   #8 (permalink)

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim yardımlarınız için :)
psikolog olayı kafama yattı bide telkinler tabii inş düzelir
Alt 02-06-2008, 02:05 PM   #9 (permalink)
Teğmen

+ olumlu bak..olumlu düşün..gerçi insan kendine karşı olumlu zor düşünüyor ama :D:D neyse inşalalh en kısa sürede hedefine ulaşırsın inşallah+bende:D
Alt 04-06-2008, 01:15 PM   #10 (permalink)

inşallah :D

Bookmarks