Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Genel Kişisel Gelişim Cd'leri > Diksiyon

Uyarılar

Diksiyon diksiyon, röpro diksiyon, diksiyon 2, diksiyon cd, diksiyon 1, diksiyon download, diksiyon org, diksiyon pdf, diksiyon test, diksiyon video, online diksiyon, dialog diksiyon, diksiyon be, diksiyon ppt, diksiyon vcd, diksiyon videosu, diksiyon testi, diksiyon spikerlik, kariyer diksiyon,

hızlı konuşuyorum:(:(:( nasıl giderebilirim:(:(:(yardım lütfne:(:(:(:(

Genel Kişisel Gelişim Cd'leri ve Diksiyon hızlı konuşuyorum:(:(:( nasıl giderebilirim:(:(:(yardım lütfne:(:(:(:( Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: henna Nickli Üyeden Alıntı Alıntı: bymehmet Nickli Üyeden Alıntı Tabi ki. Telkinleri uzun süredir dinliyorsunuz sanırım. Bu telkini de eklerseniz, zamanla faydasını görürsünüz. super Ben, bu konuyla ilgili bir kursa da gitmenizi tavsiye ediyorum. Eğer imkanınız varsa hepsi birbirini ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Diksiyon telkin cd indir izle İstanbul Diksiyon nerededir kimdir Diksiyon çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Diksiyon hipnoz Diksiyon olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Diksiyon hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Diksiyon kuantum düşünce kitap haberi

hızlı konuşuyorum:(:(:( nasıl giderebilirim:(:(:(yardım lütfne:(:(:(:(

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17-11-2008, 08:46 PM   #20 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute
Standart Ynt: hızlı konuşuyorum:(:(:( nasıl giderebilirim:(:(:(yardım lütfne:(:(:(:(

Alıntı:
henna Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
bymehmet Nickli Üyeden Alıntı

Tabi ki.

Telkinleri uzun süredir dinliyorsunuz sanırım.

Bu telkini de eklerseniz, zamanla faydasını görürsünüz. super

Ben, bu konuyla ilgili bir kursa da gitmenizi tavsiye ediyorum.

Eğer imkanınız varsa hepsi birbirini bütünler.

Mehmet Bey, kendi şehrimde bununla ilgili bir kurs var mı bilmiyorum hiç araştırmadım. dusun
Bu kurslar nasıl oluyor, şan eğitimi gibi mi? Tanıdıklarınızdan var mı giden?
Merhaba henna.

Bu kursa ben bizzat gittim.

Ben Konya'da yaşıyorum.

Sizin şehrinizde var mı bilmiyorum.

Benim katıldığım kurs, sadece diksiyon değil,

Diksiyon, Drama, Sahne Dersleriyle ilgiliydi

Burada pratik bilgiler veriliyor, uygulama ve alıştırma da yapmanız gerekiyor.

Ayrıca kursta da çeşitli uygulamalar mevcuttu.

Katılmakta fayda var diye düşünüyorum.

Sağlıcakla...

comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks