\"Hayatimdegisti.com

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=240)
-   -   Sessizmişim :( Bıktım bu Sıfatı Duymaktan. (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=614186)

umutluluk 26-07-2010 08:26 PM

Cevap: Sessizmişim :( Bıktım bu Sıfatı Duymaktan.

banada bu sıfatı çok söylerler.. sessizsin sessizsin...oysa ki bende neşeli cıvıl cıvıl konuşkann biri olmak isterdim..

strongman 26-07-2010 08:35 PM

selam arkadasim.ilk once aramiza hosgeldin.bende 1 ay oncesine kadar senin yasadiklarinin aynisini yasiyordum sadece samimi olduklarimla rahat konusabiliyordum ve rahat konusamadigim kisilere ise cok gicik biri diye kendime bahane ariyordum, ortamlar cok sikici olmaya baslamisti konusamadigim icin cabuk sikiliyordum bi bahane bulup kaciyordum ve bir gun kendi kendime soyledim bu boyle devam etmez nereye kadar gidecek bu ve google' sosyal biri olmak istiyorum'diye yazdim onume cikan sitelerden bitanesi hayatimdegisti.com ve iyikide cikmis hakikatende hayatimi degistirdi.ve sonra telkinlerle ilgili yazilari okumaya basladim acikcasi cok inadirici gelmedi bana sonra yorumlari okudum yorumlar beni cok sasirti ve dedimki bi sansimi deniyeyim ne kaybedecemki sonra aynen atakan beyin tavsiye etigi gibi ilk once ego guc.ve sucluluk duy. bi hafta dinledim ve pek fazla degisiklik olmadi bende sadece biraz bas agrisi ve sinir basladi yilmadim sonra kendine guven ve sos.arti.ekledim yavas yavas icimden gelen bir ses beni telkin etmeye basladi pozitif dusunmeye basladim. velhasil fazla uzatmiyayim sadece biraz sabret ve telkinleri aynen anlatigi gibi dinle inanki sana guvence veriyorum cok degiseceksin artik ortyamlarda kimse beni susuturamiyor icimden ne geliyorsa kimseden cekinmeden soyluyorum ,neseli.espirili kendine guvenen biri oldum herkes bana sasiriyor nasil boyle kisa bi surede degistim diye.sana tavsiyem hic yilma telkinler eninde sonunda etki edecek ve siteden cekim kuvetini de oku bu degisim surecini kisaltir.benden bu kadar yardimci olduysam ne mutlu bana.tekrardan site yoneticilerine ve sitedeki butun arkadaslarima can gonulden tesekur ediyorum.saglicakla kal.

hayatimdegisti 27-07-2010 12:15 AM

Her zaman soylediğimiz gibi telkinlerden fayda gormek için inanmak gerekmez.Ancak inanmamak eğer dinleme sürenizi etkileseydi yani bir hafta dinleyip biraksaydiniz sonuç alamazdiniz.
Sabredip sonuç almişsiniz ve içinizde varolan potansiyel ortaya çıkmış.
Ufak tefek dalgalanmalar olsa da vazgeçmeyin ve normalde yapamadığınız şeyleri yapın ki bu süreç hızlansın.happy6

Alıntı:

happyboy Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 759255)
selam arkadasim.ilk once aramiza hosgeldin.bende 1 ay oncesine kadar senin yasadiklarinin aynisini yasiyordum sadece samimi olduklarimla rahat konusabiliyordum ve rahat konusamadigim kisilere ise cok gicik biri diye kendime bahane ariyordum, ortamlar cok sikici olmaya baslamisti konusamadigim icin cabuk sikiliyordum bi bahane bulup kaciyordum ve bir gun kendi kendime soyledim bu boyle devam etmez nereye kadar gidecek bu ve google' sosyal biri olmak istiyorum'diye yazdim onume cikan sitelerden bitanesi hayatimdegisti.com ve iyikide cikmis hakikatende hayatimi degistirdi.ve sonra telkinlerle ilgili yazilari okumaya basladim acikcasi cok inadirici gelmedi bana sonra yorumlari okudum yorumlar beni cok sasirti ve dedimki bi sansimi deniyeyim ne kaybedecemki sonra aynen atakan beyin tavsiye etigi gibi ilk once ego guc.ve sucluluk duy. bi hafta dinledim ve pek fazla degisiklik olmadi bende sadece biraz bas agrisi ve sinir basladi yilmadim sonra kendine guven ve sos.arti.ekledim yavas yavas icimden gelen bir ses beni telkin etmeye basladi pozitif dusunmeye basladim. velhasil fazla uzatmiyayim sadece biraz sabret ve telkinleri aynen anlatigi gibi dinle inanki sana guvence veriyorum cok degiseceksin artik ortyamlarda kimse beni susuturamiyor icimden ne geliyorsa kimseden cekinmeden soyluyorum ,neseli.espirili kendine guvenen biri oldum herkes bana sasiriyor nasil boyle kisa bi surede degistim diye.sana tavsiyem hic yilma telkinler eninde sonunda etki edecek ve siteden cekim kuvetini de oku bu degisim surecini kisaltir.benden bu kadar yardimci olduysam ne mutlu bana.tekrardan site yoneticilerine ve sitedeki butun arkadaslarima can gonulden tesekur ediyorum.saglicakla kal.

sessizmisim 28-07-2010 08:49 PM

tavsiyelerinize uyacağım.fırsat buldukça ego ile suçluluğu dinliyorum.cuma günü diğer telkinlere başlayacağım.devamlı ney müziğini dinliyorum.evdekiler de dinliyormuş.gına geldi.bu ne falan demeye başaldılar..sevincli

tolgaasya 30-07-2010 02:40 PM

Unutmayın; “hayatınızın kalitesi, konuşmanızın kalitesi kadardır. Konuşmanızın kalitesi ise düşündüklerinizin kalitesi kadardır.”

Hepimiz sınırsız bir güç ile birlikte yaşıyoruz. Tüm dünya, aynı fizik kurallarına bağlı. Dünyanın neresinde yaşarsanız yaşayın, hangi ülkede olursanız olun çekim yasası sizinle birlikte. Çekim yasası kişilere bağlı çalışmaz, değer yargıları yoktur, neyin iyi yada neyin kötü olduğu ile ilgilenmez. Yasa düşündüğünüzü çekersiniz demektedir. Bu yüzden düşünce yapımızı hep iyiyi, güzeli düşünecek şekilde yapılandırmalıyız.

İnsanoğlu vaktinin büyük bir kısmını düşünerek geçiriyor. Araştırmacılar günde 60.000 farklı düşünce üretebileceğimizi söylüyor. Biriyle konuşurken, televizyon izlerken, gazete olurken, ya da müzik dinlerken sürekli düşünüyoruz. Geçmişteki anılarımızı düşünüyoruz, geleceğe dair planlar yapıyoruz. Düşünmediğimiz bir an bile yok Hatta bilinçaltımız, uykuya dalmadan önce düşündüklerimiz üzerinde çalışmaya devam eder. En çok düşündüğünüz şey karşınıza çıkacaktır. Unutmayın yaşamınızdaki her koşul değişebilir.

sessizmisim 31-07-2010 02:18 PM

sanki içimde bir şeyler kıpırdanıyor yavaş yavaş.bugün biri konuşman ne kadar düzgünmüş.aslında sen tam bir öğretmen olmalıymışsın dedi.çok iyi eğitim verebilirsin aslında dedi.çok şaşırdım.acaba bu telkinlerden işe mi yarıyor ne? :D

bluegirlx 31-07-2010 02:36 PM

sen kendinin kıymetini bilmeye başladıca daha neler duyacaksın..değişim başladı .. hayırlı olsun..

Parlayan 31-07-2010 06:02 PM

Alıntı:

sessizmisim Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 760061)
sanki içimde bir şeyler kıpırdanıyor yavaş yavaş.bugün biri konuşman ne kadar düzgünmüş.aslında sen tam bir öğretmen olmalıymışsın dedi.çok iyi eğitim verebilirsin aslında dedi.çok şaşırdım.acaba bu telkinlerden işe mi yarıyor ne? :D

Harikaaa...İlk ışıldamalar başlamış..956k

RenaC 31-07-2010 06:40 PM

Çok sevindirici bir haber bunları duyduğum için gerçekten sevindim.Daha da ilerilere yol alman dileğiyle

hayatimdegisti 31-07-2010 10:22 PM

Alıntı:

sessizmisim Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 760061)

Zaten bu döngüdür.Nasıl ki olumsuz bir şey mesela aşırı sessiz olma hali ile ilgili dışarıdan söz duyup bunu içselleştirirsiniz.
Aynı şekilde olumlu olma hali de döngü halinde devam eder.
Siz iyi olursunuz çevrenizdekiler bunu farkeder geri bildirimde bulunur sizin içsel sesiniz değişir değiştikçe geri bildirim artar :)

Ayrıca bu konuşma konusu bana Eugene Kennedy nin "Beni gerçekten tanısaydın yine de sever miydin" kitabını hatirlatti.
O kitapta da geçtiği üzere insanlar zaten bizim eksiklerimizi görür gizlenmeye çalıştıkça aslında iyi özelliklerimizi saklarız.
Sizde iyi özelliğinizi saklamışsınız sessiz olarak.Oysa tam tersi iyi bir hatip olacak bir potansiyeliniz varmış..::)

Gelişmelere ve mevcut gizlenen potansiyeli ortaya çıkarmaya devamsevincli

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:46 AM.