Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Diğer Sorularınız

Uyarılar

Neden Etki Etmiyor :(?

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Diğer Sorularınız Neden Etki Etmiyor :(? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Yaklaşık 30 gündür atakan beyin önerdiği telkinleri sabah akşam düzenli biçimde dinliyorum (ego ve suçluğu dinlediğim günleri saymıyorum).Cesaretim geldiğinde toplum içerisine çıkmamı önermişti.Cesaretim gelmesede sosyal fobim yüzünden 2 yıldır evden en fazla 10 kere çıkmış olan ben alışveriş yapmaya gittim ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Diğer Sorularınız telkin cd indir izle İstanbul Diğer Sorularınız nerededir kimdir Diğer Sorularınız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Diğer Sorularınız hipnoz Diğer Sorularınız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Diğer Sorularınız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Diğer Sorularınız kuantum düşünce kitap haberi

Neden Etki Etmiyor :(?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-09-2010, 04:51 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 61
45 Mesajinıza toplam 141 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azazeli101 is an unknown quantity at this point
Post Neden Etki Etmiyor :(?

Yaklaşık 30 gündür atakan beyin önerdiği telkinleri sabah akşam düzenli biçimde dinliyorum (ego ve suçluğu dinlediğim günleri saymıyorum).Cesaretim geldiğinde toplum içerisine çıkmamı önermişti.Cesaretim gelmesede sosyal fobim yüzünden 2 yıldır evden en fazla 10 kere çıkmış olan ben alışveriş yapmaya gittim ama yinede çok kasılıyordum gene aynı bendim çok zor geçmişti eve döndüğümde de bidaha çıkmak istemiyordum..:(Hala dinliyorum kulağımda ama utanmam sıkıntıya girmem için dışarı çıkmak aklıma gelse yetiyor.Hİçbir etkisini göremiyorum r etsem şöle aslında hiçbir sorun kalmıyacak ama cesaret lazım işte :( başkası alsa canımı daha iyi :( ölmekten beter Allah benim gibilerine yardımcı olur inşallah!!!
mp3 playerım ile dinliyorum gece gündüz ve rastgele çalıyor sesini fazla açmıyorum dinleme şeklimde mi bir hatam var anlamadım yardımcı olursanız çok mutlu olucam.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

azazeli101 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-09-2010, 06:24 PM   #2 (permalink)
Teğmen

45 Mesajinıza toplam 141 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Standart Cevap: Neden Etki Etmiyor :(?

cevap yazacak yokmu?
azazeli101 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-09-2010, 06:26 PM   #3 (permalink)
Teğmen

ZEYNEP2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,406
83 Mesajinıza toplam 629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ZEYNEP2 will become famous soon enoughZEYNEP2 will become famous soon enough

selam. sorunun nedir ? depresyon mu ?
ZEYNEP2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-09-2010, 06:28 PM   #4 (permalink)
Teğmen

sosyal fobi
Alt 18-09-2010, 06:37 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

newroses - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 715
237 Mesajinıza toplam 916 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
newroses will become famous soon enoughnewroses will become famous soon enough

Alıntı:
azazeli101 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sosyal fobi

Bu ne zmandan beri var?

Sen değiştiğinde talihin de değişir.

** Bir insanın akıllı olmasına birşey dediğimiz yok. Yeter ki; aklını başkalarına kabul ettirmeye çalışmasın. (Eflatun)
bl issy
newroses isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-09-2010, 06:47 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 37
44 Mesajinıza toplam 146 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
browser is an unknown quantity at this point

Alıntı:
azazeli101 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yaklaşık 30 gündür atakan beyin önerdiği telkinleri sabah akşam düzenli biçimde dinliyorum (ego ve suçluğu dinlediğim günleri saymıyorum).Cesaretim geldiğinde toplum içerisine çıkmamı önermişti.Cesaretim gelmesede sosyal fobim yüzünden 2 yıldır evden en fazla 10 kere çıkmış olan ben alışveriş yapmaya gittim ama yinede çok kasılıyordum gene aynı bendim çok zor geçmişti eve döndüğümde de bidaha çıkmak istemiyordum..:(Hala dinliyorum kulağımda ama utanmam sıkıntıya girmem için dışarı çıkmak aklıma gelse yetiyor.Hİçbir etkisini göremiyorum r etsem şöle aslında hiçbir sorun kalmıyacak ama cesaret lazım işte :( başkası alsa canımı daha iyi :( ölmekten beter Allah benim gibilerine yardımcı olur inşallah!!!
mp3 playerım ile dinliyorum gece gündüz ve rastgele çalıyor sesini fazla açmıyorum dinleme şeklimde mi bir hatam var anlamadım yardımcı olursanız çok mutlu olucam.

MP3 player ile dinler iken kulaklıkla dinliyorsan yeterli verimi alamıyor olabilirsin..mp3 playerini harici hopörlerin var ise ona tak çalsın...Şuan hangi telkinleri dinliyorsun bilmiyorum..İhtiyaçlarını iyi analiz edip ona göre telkinler dinleye bilirsin...telkin adetini de fazla kalabalık tutmamanıda öneririm...tek telkin bile dinleyebilirsin..Dışarı çıkman seni kasıyorsa..sosyalfobi+başkalarının düşüncelerini önemsememe telkinin eşleştirerek uzun süre dinleye bilirsin..
browser isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-09-2010, 06:49 PM   #7 (permalink)
Teğmen

bycomedy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 121
54 Mesajinıza toplam 203 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bycomedy is an unknown quantity at this point

birde hoparlörden dinlemeyi dinle,öyle öneriliyor.müziklerdeki scriptleride okumayı ihmal etme
Alt 18-09-2010, 07:02 PM   #8 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

bende hopörlörden dinlemeni ve telkinlerin içeriklerini okumanı öneririm..kendin için olumlamar yaz sabah ayna karşısında okumanı öneririm..gözlerinin içine bakarak..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-09-2010, 10:57 AM   #9 (permalink)
Teğmen

çok saolun baştan bilseydim hopörlörden dinlerdim.umarım kurtulurum şu illetten..
Alt 19-09-2010, 11:40 AM   #10 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Hoparlorle dinleyiniz.
Hoparlor çok küçük yani cep telefonu hoparloru olmasın.Masaüstünde kullanılan hoparlor yeterli olacaktır.
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks