Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Diğer Sorularınız

Uyarılar

Mühim bir soru

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Diğer Sorularınız Mühim bir soru Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Kişisel gelişim kitapları okuyorum, özgüven kazanma yollları vs şeklinde kitaplar, aynı zamanda telkinleride dinliyorum.İkisi birlikta nasıl olur ? Çakışma falan olmaz dimi ? :) Zararı veya faydası olurmu ?...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Diğer Sorularınız telkin cd indir izle İstanbul Diğer Sorularınız nerededir kimdir Diğer Sorularınız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Diğer Sorularınız hipnoz Diğer Sorularınız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Diğer Sorularınız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Diğer Sorularınız kuantum düşünce kitap haberi

Mühim bir soru

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-10-2009, 01:04 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 9
16 Mesajinıza toplam 44 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
murat3218 is an unknown quantity at this point
Standart Mühim bir soru

Kişisel gelişim kitapları okuyorum, özgüven kazanma yollları vs şeklinde kitaplar, aynı zamanda telkinleride dinliyorum.İkisi birlikta nasıl olur ? Çakışma falan olmaz dimi ?
:)

Zararı veya faydası olurmu ?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

murat3218 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-10-2009, 01:37 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

esra90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,238
277 Mesajinıza toplam 1,508 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esra90 will become famous soon enoughesra90 will become famous soon enough
Standart Cevap: Mühim bir soru

kpss sınavına hazırlanıyorum ve okuma alşkanlığım sıfır bişey okurken herhangi bi yazı ne olursa çok bunalıyorum iki satr yazı okurken daralıyorum ben nasıl ders çalşcam bi yardımcı olsanız arkadaşlar çok sevinirim çok önmli bnm için şimdiden teşekkür ediyorum
esra90 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-11-2009, 11:22 PM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
12 Mesajinıza toplam 39 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
corlumemet is an unknown quantity at this point

Merhaba arkadaşlar ben bu konuda uzman değilim ama bilinçaltı konusu bu kadar basit olmamalı matrix filmindeki gibi bir kaset koyup değişmek bilgisayara program yüklemekle aynı anlama geliyor oysa henüz bilinç bile çözülememişken bilinçaltının düzenlenmeye çalışılması pek mantıklı gelmiyor bi yerde bu yazıyı okudum;
Field ve Kline (1974), Amerikan Klinik Hipnoz Dergisindeki bir makalelerinde semptomun altında yatan nedenleri önemsemeden ve semptomun hasta için önemini anlamadan hipnotik telkinle semptomu yok etmenin tehlikeleri konusunda uyarıda bulunurlar.

teşekkürler..
Alt 22-11-2009, 01:19 AM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 36
16 Mesajinıza toplam 73 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elrond214 is an unknown quantity at this point

aslınd a cakısma olmaz:)))) zıra ne kadar cok olumlayıcı(mesela aaaa hayat da bu da varmıs:D) gibi kitaplar okursanız o da bılıncaltınızı etkıler. şöyleki the secret ı okudunuz ve ısteklerınızın olabılcegıne ılıskın bıseler ogrendınız. ve bu sadece bılınce dıgıl bılıncaltına da gttı. ustelık ne kadar bole cok sey okursanız bı sure sonra ıster ıstemez ole dusunursunuz zaten. bu arabesk dınleyenlerın depresıf metal dınleyenlerın sadist olması gıbıdır( tabırler bıraz abartı olabılır k. bakmayın genelleme olarak ornek verdım:)))). mesela macera romanları okuyun:) bı fılm ızlerken zaten hıpnoza gırersınz ama farkında dıılsınızdır. ornegın aksıyon fılmlerı ızleyın. bunun en buyuk kanıtı belkı de tv de kurtlar vadısı vb. dızılerı ızleyen cocukların sıddete egılımlı olmasıdır. okulda kendını polat sanıp da arkadasını bıcaklayan cocukları duymussunuzdur tv de. sanırım anlatabılıyorm:))))) yanı aslında ne kadar ıhtıyacınız olan karakter ve ruh halınde olan kıtap okur dızı-fılm ızler muzık dınler senız ole olursunuz. dınledıgınız muzıklere de dıkkat edın zıra her muzık de (sözlü yada sözsüz) daha dogrusu her ezgı de bır duygu vardır. marsları dınelemenız belkıde sıze harekete gecme ıradesı ve motıvasyonu verecektır:)) butun dunya orduların da bandoların olması!!!!!!!! bosuna dııldır:)))

Bookmarks