Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Diğer Sorularınız

Uyarılar

Bir sorum olacak

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Diğer Sorularınız Bir sorum olacak Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Ben kendimde bügun cok önemli oldugunu düsündügüm bir sey farkettim.İşi ve dolayısıyla parayı istemiyordum.Neden istemiyordum neden suanda yasadıgım kosullardan kazancım neydi ? Kendımı bır an oyleymıs gıbı dusunun ve hayalınızı bır kagıda yazın demısler ya cekım yasasında onu yaparken buldum.Bütün ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Diğer Sorularınız telkin cd indir izle İstanbul Diğer Sorularınız nerededir kimdir Diğer Sorularınız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Diğer Sorularınız hipnoz Diğer Sorularınız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Diğer Sorularınız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Diğer Sorularınız kuantum düşünce kitap haberi

Bir sorum olacak

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-03-2009, 01:33 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 10,570
75 Mesajinıza toplam 528 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sulara is an unknown quantity at this point
Standart Bir sorum olacak

Ben kendimde bügun cok önemli oldugunu düsündügüm bir sey farkettim.İşi ve dolayısıyla parayı istemiyordum.Neden istemiyordum neden suanda yasadıgım kosullardan kazancım neydi ? Kendımı bır an oyleymıs gıbı dusunun ve hayalınızı bır kagıda yazın demısler ya cekım yasasında onu yaparken buldum.Bütün yasama amacımı para kazanmak ve günün birinde cok zengin olmak üzerine kurmustum.Bu yasadıgım issizlik parasızlık vb dünyamda aılemle bırlıkte herseye dayanıp katlanıp kendı dunyamızda Bir arada kaldıgımızı dusundum.Egerkı cok zengın olursam ıyı bır ısım olursa ıstedıgım kosullara kavusursam hayatımın tum amacı yok olmus olcaktı.Cunku tum yasammım boyunca cok calısıcak ve amacıma uymak ıcın yorulacak dıdınecektımBIR AMACIM VARDI .Farzedelım kı cok zengın oldum kendımı bır an oyle dusundum ve hıssetttım.Hayat bır an gozume cok sıkıcı geldı.Ustelık aılemı ve kardeslerımıde kontrol edemıcektım.Onlarda zengın olursa calısmıcak karakterlerı degısıcek farklılasacak bırbırımıze karsı davranıslar degısecektı.Ben aslında gercekten bır ıs ve onun getırcegı zengınlık para durumlarını ıstemıyorum.Cok derınlerımde bır yerlerım bunu soyluyor bana.Bunun ıcın yapmam gereklı bu benım ıcın cok onemlı yardım edermısınız.Ne tarz olumlamalar ne tarz dusunce yapısıyla bundan kurtulabılırım.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

sulara isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-03-2009, 02:57 AM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 28
15 Mesajinıza toplam 116 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
GüLüCüK will become famous soon enoughGüLüCüK will become famous soon enough
Standart Cevap: Bir sorum olacak

Alıntı:
sulara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
....Ustelık aılemı ve kardeslerımıde kontrol edemıcektım.Onlarda zengın olursa calısmıcak karakterlerı degısıcek farklılasacak bırbırımıze karsı davranıslar degısecektı....
Kusura bakma ama neden böyle düşündün merak ettim, varlıklı olunca illa bu şekilde olur, insanlar kökten değişir diye bir kural yok ki...
Bir de şeye takıldım: "Şimdi bir amacım var ona da ulaşınca tek amacım gerçekleşmiş başka kalmamış olacak.." (yanlışım varsa özür dilerim.)
Bence mutlaka başka amaçların vardır ve yaşadığın sürece elbet olmaya devam edicektir belki daha büyük belki de ufak tefek daha günlük... Düşünsene; çok zengin, eksiği gediği olmayan gayette mutlu aile ortamında yaşan birini eminim onun bile hedefleri vardır. Yoksa nasıl yaşarız?
Olumlama ve çekim konusunda benimde soru işaretlerim olduğundan birşey diyemiyorum ne yazık ki..
GüLüCüK isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-03-2009, 01:04 PM   #3 (permalink)
Teğmen

75 Mesajinıza toplam 528 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Gulucuk tsk ederim.Ama daha somut orneklerle ve olumlamalarla acıklarmısın anlamadım.Butun hayat amacını zengın olmaya kurmus bırıyım.Ondan soonra hıc bır amacım kalmıcak benım.Hemde etrafımdakılerın davranısları degısırse cok uzulurum.
Alt 29-03-2009, 12:12 AM   #4 (permalink)
Teğmen

Arkadaslar gercekten bu konuda bana yardım edebılcek bırı yokmu ? Cok aklımı kurcalıyorr
Alt 29-03-2009, 12:23 AM   #5 (permalink)
Üsteğmen

yasal06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,608
515 Mesajinıza toplam 3,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud of

işin en önemli kısmını aşmışsın bence. sorunun altında yatan olayı çözmüşsün. sebep biliniyorsa çözüme daha kolay gidilebilir. şimdi sen sebebi bildiğine göre bilinçaltında yatan bu düşünceyi değiştirmelisin. yani zengin olursam işim olursa param olursa mutsuz olurum. bunu değiştirmelisin. olumlamaları bilmiyorum ama hani hayat amacım bitecek gbi geliyor diyorsun ya, kendine başka bir hayat amacı bul. mesela zengin olacağım ve fakir öğrencilerin eğitimine destek olacağım gibi.. bu düşünce senin parayla ilgli olan olumsuzluklarının gitmesine yardımcı olabilir. ayrıca bolluk bereket meditasyonu var o da parayla ilgili düşüncelerini değiştirebilir. shamanic nickli üyeye danışırsan sana bu konuda yardmcı olacağına eminim.. sevgiler..
Alt 03-04-2009, 04:57 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 28
15 Mesajinıza toplam 116 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
GüLüCüK will become famous soon enoughGüLüCüK will become famous soon enough

Alıntı:
sulara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gulucuk tsk ederim.Ama daha somut orneklerle ve olumlamalarla acıklarmısın anlamadım.Butun hayat amacını zengın olmaya kurmus bırıyım.Ondan soonra hıc bır amacım kalmıcak benım.Hemde etrafımdakılerın davranısları degısırse cok uzulurum.
Olumlamalar konusunda daha tecrübeli üyelerden yardım alabilirsin yanlış birşey söylerim diye korkarım açıkçası.
Ama kendimce şöyle diyebilirim: Amacının kalmaması söz konusu olamaz, düşün çok zenginsin herşeyin var hayat istediğin gibi, bitti mi? tamamlandı mı herşey? bunu şimdiden düşünmüş olman bile yeni hedefler konusunda sana yol gösterebilir. bak mesela demişsin ki insanların tutumları değişirse üzülürüm; o zaman bu yönde birşeyler düşünebilirsin öncelikle paranın, varlığın seni değiştirmeyeceğini onlara göstermelisin yasal06'nın verdiği örnek çok güzel mesela.. hatta aileni, kardeşlerini de ortak edebilirsin "ilerde bizimde okuttuğumuz öğrenciler olsa.." diye. daha en başından bencilliğin, hırsın önünü kapatmış olursun..
Lütfen hedefim kalmaz deme, hepimizin herkesin hedefleri var hatta sadece bir günümüzü bile planlarken bir sürü amaç doğuruyoruz kendimize. kaldı ki kocamaaan bir ömürde ne planlar, ne hedefler doğar :)
Bol parası, iki katlı müstakil evi olan bir sulara.. hmm? hani arabası?
Tamam onu da aldık.. aa? ama yalnızız sanki.. şöyle mutlu mesut bir ilişki yaşansa keşke.. hadi o da tamam. aman tanrım çoluk çocuk nerde okur nasıl büyür bunlar? herşey olup biterken kardeşlerin hayatı, iyi-kötü yeni sürpriz gelişmeler neler neler.. Sen istemesen bile hayat seni hedeflere koşturmaya zorlar, işi bu bi' yerde.. :)
GüLüCüK isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
olacak, sorum